MotoCMS ülevaade

„Kihliku, moodsa veebisaidi koostajana on MotoCMS õigustatud teiste tuntud platvormidega, sealhulgas Wix, Weebly ja Squarespace. Eelistame tegelikult MotoCMS-i liidest selle varjamatu võime tõttu pakkida sadu funktsioone ja võimalusi, kaotamata kasutajasõbralikku, hõlpsalt navigeeritavat isikut.


Kasutajad saavad valida enam kui 2500 malli hulgast, millel kõigil on muljetavaldavad unikaalsed kujundused, mis kiitlevad mobiilisõbraliku reageerimisega, enam kui 100 kohandatava sisuplokiga ning sisseehitatud ajaveebi- ja e-kaubanduse tööriistadega.

Erinevalt teistest ehitajatest on MotoCMS aga iseseisev platvorm, mis nõuab installimist eraldi hostimiskontole. Ehkki hindame kasutajatele antud paindlikkust ja kontrolli, lisab atribuut tavapäraste algajate ja esmakordsete saidiomanike tavapärase veebisaidi koostaja vaatajaskonnale veelgi keerukamat kihti.

Ettevõte pakub kasutajatele 14-päevast tasuta prooviversiooni, et saada algust disaini meisterdamise ja malliga suhtlemise osas ning salvestab üleslaaditud sisu ja kohandamised nädala jooksul pärast prooviversiooni lõppu. Sisu teisaldamine püsivale hostimislahendusele aitab kindlasti kaasa kogenematutele klientidele, kes ei soovi võib-olla kulutada 50 dollarit selleks, et MotoCMS-i tehnik hoolitseks paigalduse eest.

Kokkuvõttes on MotoCMS fantastiline võimalus, mis paistab silma rahvarohke veebisaitide ehitajate turul. Uimastamise mallid ja kaasaegne liides jätavad algajatele kindlasti mulje, kuid platvormi parim nišš on arendajamatele inimestele, kes saavad hakkama tehnilisema paigaldusprotsessiga ja hindavad nüansseeritud kujundusi. ”

 • Pukseerimismalli redigeerija
 • TASUTA 24/7 tugiteenuste aasta
 • TASUTA veebipoe mallid
 • Redigeerige reageerivaid kujundusi mis tahes seadmes
 • SEO-sõbralikud tööriistad ja URL-id
 • Alustage MotoCMS-iga nüüd.

„Kuna hinnasiltide maht on tavaliselt umbes 150 või 200 dollarit, pole MotoCMS-i mallilitsents ja lisatud ehitajaliides kindlasti kõige taskukohasemad veebisaidi loomise võimalused – kuid teie MotoCMS-saidi toiteks kasutatav hostimine võib olla kindel.

MotoCMS-i tooted litsentsitakse klientidele domeenipõhiselt, st seda saab kasutada ainult ühel veebisaidil. Kasutajad ostavad konkreetse malli kasutamiseks litsentsi, millele lisandub juurdepääs visuaalsele WYSIWYG saidiredaktorile ja see on aasta väärtuses ööpäevaringne tugi. Klienditeeninduse komponent väärib kindlasti märkimist, kuna tehniline tugi on teistele saidi ehitajatele sageli valulik koht. Selle asemel, et jätta toetus laiale kasutajaskonnale, on MotoCMSi meeskond reageeriv, sõbralik ja teadlik platvormi sisemisest toimimisest.

Pärast 14-päevast tasuta prooviversiooni peavad MotoCMS-i kasutamist jätkata soovivad kliendid viima oma veebisaidi üle eraldi hostimisteenuse pakkujale. Ehkki ettevõte säilitab partnerluse InMotion Hostingi ja Bluehostiga – meie kõigi kõigi aegade lemmikpakkujatega – saavad kasutajad registreeruda iga hostiga, mis toetab PHP 5.4. 5.5 või 5.6, Zend Guard Loader ja MySQL andmebaasid.

InMotion, mis on enamiku MotoCMS-i klientide valik, pakub piiramatut salvestusruumi, mida toidavad 20 korda kiiremad tahkis-draivid ehk SSD-d. Lisaks ööpäevaringsele toele ja tasuta domeeni registreerimisele hindavad veebipoodide omanikud piiramatuid e-posti kontosid, reklaamikrediiti 250 dollarit ja tasuta SSL-sertifikaati.

Seevastu pakub Bluehost veelgi soodsama võimaluse neile, kes saavad veebisaitide loomise ja haldamise basseinis lihtsalt jalad märjaks. Vähem kui 3 dollari eest kuus saavad Bluetoomi kliendid nautida kuni 50 GB salvestusruumi koos sama ööpäevaringse toe ja tasuta domeeninime registreerimise funktsioonidega. ”

 • Paaritamatult ühendage MotoCMS InMotion Hostingi või Bluehostiga
 • TASUTA e-posti kontod ühendavad teid klientidega
 • Kiire jõudluse tagamiseks SSD-toitega
 • Tehniline tugi on saadaval 24/7/365
 • TASUTA SSL-sertifikaat on saadaval
 • Alustage MotoCMS-iga nüüd.

„Vaatamata muljele, et veebisaitide loojad on mõeldud üksnes tehnoloogiavaenulikele algajatele, paistab MotoCMS silma paista, pöördudes arendajate ja ettevõtete poole, kes otsivad võimalust pillata muljetavaldavaid, täielikult toimivaid tähekujundusega veebisaite murdosa jooksul, mis on vajalik selle nullist kodeerimiseks..

Karbist väljas on MotoCMS-i platvormil kaasaegne ja sujuv ajaveebiliides, milles on põhilised otsingumootori optimeerimise tööriistad ja sama mugav lohistamisliides. Kirjanikele on MotoCMS-i ajaveebisüsteem üsna hõlpsasti kasutatav, ehkki see on üsna lihtne võrreldes suure jõudlusega platvormidega, näiteks WordPress.

Kuhu MotoCMS tõeliselt paistab, on aga ettevõtte eStore mallid. Kõik 60 disainilahendust on reageerivad ja varustatud muljetavaldava veebipoe halduse juhtpaneeliga. Teised veebisaitide koostajad hõlmavad tavaliselt veebimüügivõimalusi lisateenusena, kuid meile meeldib, kui hästi MotoCMS integreerib e-kaubanduse sujuvalt haldusportaali..

Müüjad saavad müüa piiramatul hulgal tooteid ja teenuseid ning lisada üksikasjalikku teavet ja filtreid, mis tagavad, et potentsiaalsed kliendid leiavad täpselt selle, mida nad otsivad. MotoCMS ühildub paljude makse töötlemise võimalustega ja armatuurlaud tervitab ettevõtjaid nende äriedu tähekujulises visuaalses esituses. Kaupluste omanikud saavad tellimuse olekut ja klientide käitumist hõlpsalt kontrollida, kasutades seda sama pukseerimisliidest, mida kasutati poe kujunduse täpsustamiseks. ”

 • Kohandatud mallid 60 tööstusele
 • Veebipoe TASUTA 14-päevane prooviversioon
 • Lihtne armatuurlaud tellimuste, klientide ja toodete haldamiseks
 • Piiramatu arv tooteid, millel on sisseehitatud otsingud ja filtrid
 • Mitu makseviisi ja vidinat
 • Alustage MotoCMS-iga nüüd.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me