Hostingeri ülevaade

„Veebisaitide arendajate ja nende klientide elu lihtsamaks muutmise tagamine pakub Hostinger kiireid, stabiilseid ja sujuvaid teenuseid hinnaga, mida on väga raske ületada.


2004. aastal asutatud alglaadimisega ettevõte tabas kümme miljonit kasutajat kümme miljonit kasutajat, saavutades ICANNi akrediteerimise ja lokaliseerimise teenused 39 riigis. Nüüd teenindab Hostinger rohkem kui 29 miljonit klienti ja näeb, et iga päev registreerub keskmiselt 20 000 uut kasutajat – umbes uus klient iga viie sekundi tagant.

Leedus asuvas umbes 250 töötajaga meeskonnas on mitu rahvusvahelist kontorit ja tugev kaugtöötajate jõud, kes tagavad, et Hostingeri teenused ja tugi oleksid alati töötavad ja reageerivad. Sellisena suudab Hostinger pakkuda ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge ja 99,9% -lise teenuse tööaja garantii.

Ettevõte keskendub ressursirikkale jagatud hostimisele ja skaleeritavatele virtuaalserveritele. Esimeses on WordPressi sõbralikud optimeerimised ja intuitiivne veebiaadresside lohistamine koos igapäevaste või iganädalaste varukoopiate ja tasuta domeeninimega aastaplaanide jaoks.

Hostingeri eesmärk on selgelt leida tasakaal hinna ja jõudluse vahel. Selle asemel, et pakkuda alampargiteenuseid madalaima hinnaga tööstuses, varustab ettevõte oma infrastruktuuri suure võimsusega tahkismäluseadmetega ja viis hiljuti isegi enda väljakutse saavutada täiuslik skoor Google PageSpeed ​​Insights’is. SSD-de ja sellise jõudlustaseme leidmine enamikust konkurentidest madalama hinnaga on ettevõtte jaoks silmatorkav võit. ”

 • 24/7/365 pilet ja reaalajas vestluse tugi
 • 99,9% võrgu tööaja garantii
 • TASUTA domeen, saidiehitaja, varundamine ja SSL-sertifikaat
 • Piiramatu ribalaius, andmebaasid ja e-posti kontod
 • Kiire SSD-d optimeerivad jõudlust
 • Alustage nüüd Hostingeri teenusega.

„Kuna jagatud hostimise turg muutub üha küllastunumaks, on piiramatu salvestusruum, ribalaius ja e-posti kontod muutunud üllatavalt keskmiseks. Hostinger laiendab rutiinset, eeldatavat mõõdikut siiski pikemaks – veebisaitide, andmebaaside, FTP kasutajate, alamdomeenide ja pargitud domeenide arv on enamiku klientide jaoks piiramatu.

Hostingeri klientidel, kes valivad veidi kallimad (kuid siiski üsna mõistlikud ja märkimisväärselt taskukohased) Premium- ja Business-i hostimispaketid, on piiramatu arvutusvõimsus ja tasuta domeeninime registreerimine koos tasuta varukoopiatega. Kvaliteetsed kliendid näevad jõudlust, mis mõõdab kuni kaks korda kiiremini kui ettevõtte odavaim jagatud hostimise plaan, samas kui ärikasutajad saavad kiirusest kasu kuni neli korda kiiremini. Need tarbijad saavad ka igapäevaseid (iganädalaste) varukoopiaid, luksustuge, tasuta SSL-sertifikaati ning kaks korda töötlemisvõimsust ja mälu.

Ettevõtte madalaima astme jagatud hostimisteenused, mis on suunatud väikestele üksikutele saitidele, jäävad allapoole 3-dollarist kuus. Ehkki see on täiesti sobiv uute projektide, professionaalsete ülevaadete ja uute ajaveebide jaoks, soovitame kasutajatel registreeruda ühe kallihinnalisema kava jaoks; kasvuruum on oluline ja tulevikku suunatud otsus välistab teenuste uuendamise või failide migreerumisega kõik võimalikud probleemid.

Üldiselt hindame seda, kuidas Hostinger ei ohverda jõudlust ja funktsionaalsust, kui proovib pöörduda eelarvega meelestatud saidiomanike poole. Ettevõtte kogu SSD-taristu koos hõlpsasti kasutatava saidiehitaja kaasamisega, maksimaalse kiiruse suurendamise ning tasuta SSL-sertifikaadi ja domeeninime võimalustega hõlbustavad kindlasti kestvaid ja pikaajalisi hostimissuhteid. ”

 • Piiramatult kõike, ribalaiusest andmebaasideni
 • TASUTA saidiehitaja & WordPressi jõudluse täiendused
 • TASUTA igapäevaseid või iganädalasi varukoopiaid
 • 90+ automaatse installimise skriptid ja kohandatud juhtpaneel
 • SSH-juurdepääs & SSL-sertifikaadid
 • Alustage nüüd Hostingeri teenusega.

“Hostingeri keskendumine taskukohaste hostimislahenduste pakkumisele laseriga paistab eredamalt silma ettevõtte VPS-i pakettidega. Ettevõte pakub kuut erinevat virtuaalserveri kava, sealhulgas üks, mis maksab vähem kui 5 dollarit. Sõltumata sellest, millist plaani kliendid valivad, naudivad nii saidiomanikud kui ka külastajad kogu SSD taristut, mis laadib lehti kuni 30 korda kiiremini kui paljud jagatud hostimisteenused.

Kuigi kettaruum, RAM ja ribalaiuse maht on kõik pisut pealetungija konkurentide omast pisut madalamad, kajastavad Hostingeri hinnad piiranguid. Saidi administraatorid ei jäta kasutamata täiendavat 10 GB mäluruumi, kuid nad märkavad ja hindavad tõenäolisemalt umbes 5 dollarit kuus, mille nad säästavad suure võimsusega hostimisel. Peamine erinevus, mida peaksite teadma, on hallatavate teenuste puudumine. Kogenud arendajatel ei tohiks aga ettevõtte võimsa juhtpaneeli kasutamisel probleeme olla ja usume, et Hostingeri tugimeeskond on valmis toime tulema iga ülesande või väljakutsega, mis talle ette heidetakse..

Kliendid saavad arvutusressursse hallata administraatoriportaali kaudu, mis võimaldab administraatoritel serverid taaskäivitada või sisse või välja lülitada. Kasutajad saavad operatsioonisüsteeme või rakendusi kiiresti mõne klõpsuga installida või värskendada, jõudlusstatistikat vaadata või juurpöördusparoole hallata. Need, kes eelistavad cPaneli, saavad varukoopiaid hallata ja taastada, muu hulgas ka tuttavas liideses.

Erinevalt Hostingeri jagatud hostimisteenustest ei hõlma virtuaalserveri plaanid tasuta domeeni registreerimist. ICANN-i akrediteeritud registripidaja pakub aga uskumatult odavaid domeenide registreerimisi. Aadressid, mille lõpptäheks on .com ja .net, maksavad vähem kui 10 dollarit aastas, samas kui .biz ja .org domeenid on Hostingeri kaudu registreerimisel ikka mõne dollari võrra soodsamad kui enamiku konkurentide puhul. Nende laienditega domeenid maksavad umbes 12 dollarit aastas. ”

 • Pilvepõhine SSD-infrastruktuur kiiruse ja töökindluse tagamiseks
 • Topeltdage RAM mäluperioodidega
 • TASUTA pühendatud IPv4 ja IPv6 aadressid
 • Kohandatud juhtpaneel taaskäivituste ja OS-i installimiste jaoks
 • Hostingnõuannete lugejad naudivad rohkem kui 50% soodsamalt
 • Alustage nüüd Hostingeri teenusega.

„Nii palju kui me WordPressi armastame, on üks meie suurimaid lemmikloomi, kui hostiteenuse pakkujad kasutavad ära maailma enimkasutatud sisuhaldussüsteemi populaarsust, pakkudes niinimetatud WordPressi hostimist, mis on tegelikkuses täpselt sama, mis hostis serveriplaanid. Õnneks seab Hostingeri ülikiire taristu ja hõlpsa juurdepääsu SSL-sertifikaatidele ning varukoopiatele ettevõte selle, et see edestaks valdavat osa meie väidetavalt koostatud reegli rikkujatest.

HostPingeriga WordPressi hostimise üks peamisi eeliseid on see, et kliendid saavad nautida samu taskukohaseid hindu, mille eest ettevõte pakub ühiskasutust. Vähem kui 5 dollari eest kuus saavad kasutajad kasu optimaalsest riistvarast, piiramatutest funktsioonidest ja keskmisest parematest turvaprogrammidest. Uue hostimiskonto seadistamisel küsitakse kasutajatelt, kas nad soovivad WordPressi installida kohe, kui nad kontohaldusportaali sisse logivad. Hostinger teeb erandlikku tööd paigaldus- ja seadistusprotsessi sujuvamaks muutmiseks ka kõige vähem kogenud saidiomanike jaoks.

Lisaks efektiivsemale salvestusruumile tahkismäluseadmetel on Hostingeri kaks parimat jagatud plaani WordPressi jaoks optimeeritud, suurendades lehe laadimise jõudlust kolm kuni viis korda rohkem kui põhipakett. Lisaks on tipptasemel äriplaanis kaks korda suurem töötlemisvõimsus ja mälu. Muidu saavad saidi administraatorid nautida piiramatut MySQL-i andmebaase, phpMyAdminit ja ideaalset InnoDB-salvestusmootorit.

Ehkki sooviksime näha rohkem WordPressi jaoks spetsiifilisi funktsioone, näiteks vahemälutööriistad ja automaatsed värskendused, sisaldab Hostinger serveriturbe BitNinjalt ja SpamAssassini kaitset e-kirjade jaoks. Enamikku WordPressi kasutajaid teenindatakse hostingeri valimisel oma veebisaidil väga hästi. ”

 • Klõpsake ühe klõpsuga WordPressi installimisel, PHP 7+, HTTP / 2 ja NGINX
 • BitNinja kõik-ühes turvakaitsed
 • WP optimeerimine suurendab jõudlust
 • WP-teenuste hinnakujundus puudub
 • Igapäevased varukoopiad & TASUTA SSL-sertifikaat
 • Alustage nüüd Hostingeri teenusega.

„Ükskõik, kas teete oma esimest katset veebisaidi majutamisse või soovite mõnda aega kokku hoida, aitab tugev veebisaidi looja loomingulist protsessi dramaatiliselt sujuvamaks muuta ja võimaldab kasutajatel veebisaidi käivitada vähem kui viie minutiga. Klientide õnneks on Hostinger teinud suuri investeeringuid muljetavaldava visuaalse redigeerija meisterdamisse, mis meeldib kindlasti kõigi kogemuste kasutajatele.

Hostingeri tasuta tööriista abil on loodud üle 2 miljoni veebisaidi. Pukseerimisliidest saab ühe hostklõpsuga käivitada klientide hostikonto halduse paneelil. Saidiomanikud saavad valida sadade mallide hulgast, mis on jaotatud kümnetesse kategooriatesse. Üldine kujundus ei pruugi olla nii toretsev kui tuntud saidiehitajate (sealhulgas Wix, Weebly ja Squarespace) leitud mallid, kuid kasutajatel on palju kaasaegseid võimalusi, mille hulgast valida.

Sealt edasi juhendab WYSIWYG-platvorm kasutajaid intuitiivselt teksti mitmesuguste lisamise ja redigeerimise, navigeerimismenüüde korraldamise ja SEO sätete haldamise erinevate sammude kaudu. Ehkki mõned pukseerimisredaktorid muudavad elementide lisamise ja joondamise üllatavalt keerukaks, abistab Hostinger kasutajaid piltide, tekstikastide jms sidumisega ruudustikku – tagades, et teie kujundus avaldab suurimat mõju.

Kokkuvõttes on meil võõrustajatele mõeldud pehme koht, mis juurutab veebisaidi koostajatele ettevõttesiseseid lahendusi, erinevalt nendest ettevõtetest, kes märgistavad kolmandate osapoolte tooteid valges sildis. Nagu teistegi Hostingeri teenuste puhul, näitab ettevõte värskendavat pühendumust oma klientidele tipptasemel teenuste ja kogemuste pakkumisel. ”

 • Vastuvõtlik kohandatud tööriistadelt lohistatav kujundus
 • TASUTA juurdepääs sadadele spetsialiseeritud mallidele
 • Sisseehitatud poodvidinad ja maksete töötlemine
 • Lülitage hõlpsalt laiekraani, lauaarvuti, tahvelarvuti ja mobiili eelvaate vahel
 • Tugi 31 keelele ja 99,9% tööaja garantii
 • Alustage nüüd Hostingeri teenusega.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me