Veebimajutus vs veebisaitide ehitajad (2020): erinevused ja 20 parimat valikut

Muidugi, lõpptulemus on sama, kuid mis on õige tee sinna jõudmiseks: veebimajutus vs veebisaitide ehitajad? Teie valitud marsruut sõltub suuresti teie tehnilistest ja disainioskustest – ja kannatlikkusest maalilise marsruudi valimisel.


Kuni käputäis aastaid tagasi nõudis uue veebisaidi käivitamine võõrkeele või kahe oskust. Laadisite serverisse üles hinded hoolikalt paigutatud jutumärkidest, koolonitest, sulgudest ja muudest märkidest ning – peaaegu võluväel – veendaksid HTML- ja CSS-failid teiste inimeste veebibrauserit kuvama teie teksti ja pilte täpselt sellises vormingus, nagu kujutasite. (tavaliselt).

Nüüd destilleeritakse suur osa tüütust protsessist lihtsalt ühe nupuvajutusega või hiire lohistamisega. Veebimajutus võimaldab endiselt oma veebisaidi kodeerimise täpset kontrolli, kuid saidi koostajad annavad laiemale kasutajatele võimaluse luua ajaveeb, portfell või kauplus ilma kodeerimiseta. Kaalume rohkem võrdlusi ja mõnda parimat varianti turul.

Veebimajutus vs veebisaitide ehitajad: parimad hostid, mis pakuvad mõlemat

Eriti veebimajutuse sissejuhatavatel tasemetel täiendavad pakkujad põhilist serveriruumi ja töötlemisvõimsust kasulike teenustega, nagu e-posti kontod, otsingumootori optimeerimise tööriistad, automaatsed varukoopiad, tasuta pahavara skannimine ja muidugi veebisaitide koostajad. Algajasõbralik tööriist sobib suurepäraselt väikeettevõtete omanikele, blogijatele ja spetsialistidele, kes soovivad saidi kiiresti käivitada.

Veebimajutusplaani valimisel koos saidiehitajaga on peamine eeldus hoida oma valikud avatud juhuks, kui soovite proovida uut kujundusplatvormi. Lisaks veebisaidi koostajale on tõenäoline, et teil on juurdepääs sadadele ühe klõpsuga installimistele, mis on spetsialiseerunud kõigele, alates blogidest ja e-kaubandusest kuni wikide ja teadetetahvliteni. Veebimajutus pakub paindlikkust oma veebisaidi tõeliseks kohandamiseks vastavalt teie vajadustele, tööstusele ja ootustele.

Võib-olla üllatavalt on lai valik tööriistu taskukohase hinnaga saadaval. Meie kolm uute veebisaitide omanike lemmikmajutuse pakkujat, mida oleme allpool üle vaadanud, pakuvad veebimajutuse ja saidi koostaja kombinatsiooni koos kõigi lisatud täisteenuse funktsioonide ja tugiteenustega. Lisateavet nende ettevõtete kohta saate allpool:

Vaadake teisi populaarseimaid võõrustajaid »

Parimad hostimisega veebisaitide ehitajad

Need, kes otsivad parema tempoga veebimajutusteenuseid, võivad seevastu eelistama minna otse veebisaidi ehitajate juurde. Need ettevõtted pakuvad ühte allkirjastamisplatvormi, mille kallimatel astmetel avanevad mitmesugused lisafunktsioonid. Saidiehitajad hoolitsevad automaatselt teie veebimajutuse konfigureerimise ja selle pukseerimistarkvaraga ühendamise eest, jättes kogu jubeda ja potentsiaalselt üle jõu käiva kraami hästi tagaplaanile.

Ehkki saidiehitajad keskenduvad erakordselt kasutajasõbraliku hostimise ja veebisaitide omamise kogemuste pakkumisele, hõlmavad enamik platvorme ka selliseid teenuseid nagu e-post, SEO ja e-kaubandus. Teil pole peaaegu nii palju võimalusi – kuid võib-olla on see hea asi.

Meie esikolmikul veebisaidi ehitajal on kõigil erilised tugevused. Platvormi ostmisel tutvuge kindlasti teemade valikuga, e-kaubanduse iseärasuste ja tasudega, tugiteenuste saadavusega ja sellega, mis iga plaani juurde kuulub. Vaadake meie lemmikuid siin:

Vaadake teisi populaarsemaid veebisaitide koostajaid »

Parim hinna eest: odav veebimajutus või tasuta veebisaitide ehitajad

Õnneks on väikeettevõtete omanikud ja esmakordselt veebisaitide omanikud nii põhilised veebimajutus kui ka veebisaitide ehitajad kulutasandi odavamas otsas. Sõltuvalt sellest, kuidas te võrguteenuste paketti korraldate, määrab see aga ära, kui suure osa tehingust saate skoorida.

Alustuseks on arutelu soodsate ja väärtuslike teenuste üle vanuses. Muidugi, teil võib olla veebimajutus tasuta, kuid jõudlus, turvalisus ja üldised kogemused kannatavad. Mõelge oma veebisaidi tehnoloogiale kui investeeringule – raha teenimiseks peate kulutama raha. Seetõttu soovitame tungivalt leida mõne taala jaoks kõige rohkem paugu.

Tutvume üksikasjalikumalt tulevastes lõikudes, kuid meie üldine filosoofia on vabade teenuste vahelejätmine sissejuhatava taseme plaanidega kaasas olevate täiendatud versioonide ja hüvitiste kasuks. Oleme pisut vähem hädas otse paljude veebisaidiehitajate pakutavate tasuta plaanide vastu, kuid miks mitte nautida seda tasuta saidiehitajat kohandatud domeeninime, piiramatute e-posti kontode ja veebimajutusega kaasnevate lisandmoodulite aardekarjaga?

Parima väärtusega veebimajutajad

Kuna veebimajutusteenuste turg kutsub esile uute veebisaitide omanikke ja väikeettevõtteid, hõlmavad iga-aastased hostimiskavad regulaarselt tonni tasuta perke. Vähem kui 5 dollari eest kuus on teil tavaliselt tasuta domeeninime registreerimine, piiramatu salvestusruum ja ribalaius, ööpäevaringne tugi ja isegi saidiehitajad või muu tarkvara, mis aitab teil oma saiti kujundada.

Pilt serverist andmekeskuses

Veebimajutus võib tunduda hirmutav, kuid see on kõige funktsioonide juurde kõige lühem tee – seda kõike üllatavalt taskukohase hinnaga.

Kraapisime internetti, et leida parimate pakkumistega staaride mainega ettevõtete veebimajutusteenuseid. Allpool nimetatud kaubamärgid on tuntud tipptasemel infrastruktuuri, jõudluse, turvalisuse ja tugiteenuste poolest. Nende taskukohased hinnapunktid tähendavad, et nad on harjunud aitama algajaid oma esimese saidiga alustamisel, seega on nad kulutanud palju aega kasutajakogemuse optimeerimiseks positiivsesse ja stressivaba keskkonda.

Vaadake teisi populaarseimaid võõrustajaid »

Parimad tasuta veebisaitide ehitajad

Lisaks avatud lähtekoodiga projektidele on veebisaitide koostajad ehk ainus tasuta tehnoloogia, mida soovitame igasuguse enesekindlusega. Isegi siis piirduvad tasuta saidiehitaja plaanidega registreerijad enamasti raskesti turustatava alamdomeeni (teie nimi.sitebuilder.com) ja kogukonna tugifoorumitega, lisaks peavad nad näitama ribareklaame ja hakkama saama ilma suurema osata platvormi turunduse, SEO või e-posti tööriistad.

Need piirangud ei pruugi olla isiklike ajaveebide pidajate või nende jaoks, kes soovivad toodet enne ostmist testida, tehingupurustajateks, kuid need takistavad tõsiselt äri- või veebipõhist olemasolu professionaalse maine edendamisel. Tõenäoliselt soovite pikemas perspektiivis versiooniuuendusi uuendada, kuid siin on parimad tasuta veebisaitide loojad, kellega tasub natuke aega veeta (märkus. Võite sageli märgata, et Weebly kaasatakse tasuta tasuliste veebimajutuskavadega):

Vaadake teisi populaarsemaid veebisaitide koostajaid »

Parim funktsioonide ja jõudluse jaoks: veebimajutus

Vaatamata lihtsusele, mida veebisaidi ehitajad seadistamis-, kujundamis- ja kohandamisprotsesside ajal pakuvad, saavad paljud saidiomanikud pikas perspektiivis kasu, kui omavad suuremat kontrolli ja juurdepääsu oma hostimiskeskkonnale. Lisaks täiustatud turvalisuse, domeeni ja e-posti teenustele pakuvad veebimajutuspakkujad suuremat läbipaistvust selle taustal asuva infrastruktuuri osas, mis toidab teie võrgus olekut.

Näiteks võib kiirust suurendav riistvara, näiteks tahkiskettad või integreerimine sisuedastusvõrguga, drastiliselt vähendada veebisaidi lehtede laadimiseks kuluvat aega – millel on tohutu mõju teie saidi toimivusele otsingu paremusjärjestuses, liikluses, kasutajakogemuses, tehingud ja muud konversioonid.

Solid-olek draivid, tänapäevane serverites kasutatav salvestusseade, saavad saite toimima kuni 20 korda kiiremini kui traditsioonilistele kõvakettadraividele tuginevad. Flash-põhine salvestusruum kipub tulema väiksema mahutavusega ja pisut kõrgema hinnaga, kuid vahe väheneb, kuna võetakse kasutusele rohkem SSD-põhiseid lahendusi.

SSD-d on üks meie lemmikmajutusfunktsioone, mille nimel me hääletame, arvestades nende tõestatavat kasu klientidele. Lisatöötlustöötlus on meie arvates väärt väikest investeeringut, nii et vaadake kindlasti meie kolme peamist soovitatud hosti, mis ühendavad klientidele vajalikku kiiret riistvara taskukohaste ja hõlpsasti kasutatavate lahendustega, mis käsitlevad kogu veebisaidi omandivormi kogemus:

Vaadake teisi SSD-dega top hoste »

Parim kasutatavus: veebisaitide ehitajad

Ehkki oleme möödunud päevadest, kui oleme pidanud teadma, kuidas veebisaidi käivitamiseks koodi anda, on veebimajutuse kontoga kaasas veel käputäis täiendavaid samme, et konfigureerida tehnoloogia mis tahes valitud tarkvara jaoks. Jagatud hostimise klientidel on juurdepääs juhtpaneelina tuntud graafilisele liidesele, mis muudab need protsessid erakordselt loogiliseks ja lihtsaks, kuid nad võivad siiski algajat hirmutada.

Saidiehitajad hoolitsevad kõigi tehniliste seadistuste eest taustal; kõik, mida nad sinult vajavad, on domeeninimi ja makseviis, enne kui olete teemade ja mallide stabiilse lehe vallandanud, et saaksite kohandamist alustada. Platvormid pakuvad visuaalset, pukseerimisliidest, mis võimaldab kasutajatel näha täpselt, mida nad loovad. Kohandamisvalikud erinevad platvormist ja teemast ning on lõppkokkuvõttes piiratud, võrreldes kohandatud kodeerimise avatava paindlikkuse ja kontrolliga.

Pilt kellestki sülearvutist

Veebisaitide koostajad on kavandatud nii, et mittetehnilised inimesed saaksid neid erakordselt hõlpsalt kasutada.

Veebisaitide koostajad hoolitsevad loomulikult selliste tehniliste komponentide eest nagu juurdepääsetavus, turvalisus ja reageerimisvõime, hääletades konkreetsete teemade ja mallide eest. Saate oma südame sisu järgi kohandada ja teate, et teie veebisait on endiselt uusimate standarditega kursis.

Meie kolm parimat veebisaidi ehitajat rõhutavad kasutajasõbralikkust, pakkudes sadu kohandatavaid malle, lohistatavaid sisuplokke ja integreerimist populaarsete e-kaubanduse ja turundusriistadega. Kliendisaidid saavad kiiresti käivituda, kui vaatate ja tunnete end vastavalt nende konkreetsetele tegevusaladele ja eesmärkidele. Allpool on toodud iga platvormi suurimad eelised, kuid klõpsake kindlasti arvustusi, et saada lisateavet selle kohta, mida neil on pakkuda.

Vaadake teisi populaarsemaid veebisaitide koostajaid »

Kusagil keskel: WordPress on mõlemast maailmast parim

Siiani oleme rääkinud ainult veebimajutusest ja veebisaitide koostajatest. Aga mis siis, kui oleks olemas kolmas variant, mis segaks mõlema maailma parimad küljed? Oleme seda selles artiklis pisut puudutanud, kuid kindlasti on aeg täpsustada, kuhu WordPress sobib ja miks see võib olla just see, mida otsite.

Maailma populaarseim sisuhaldussüsteem kasutab umbes kolmandikku kõigist veebisaitidest ja see on tasuta avatud lähtekoodiga programm, mis on loodud ajaveebide, professionaalsete portfellide ja e-kaubanduse veebisaitide loomise lihtsustamiseks. Kuna tegemist on tarkvaraga, mis sarnaneb veebisaitide ehitajatele, nõuab WordPress, et kasutajad säilitaksid veebimajutuskonto. Õnneks teeb suurem osa võõrustajatest WordPressi klientidele ülilihtsa ühe klõpsuga installimisega kättesaadavaks.

Veebisaidi kujundamine ja kohandamine WordPressis pole aga sugugi nii lihtne kui veebisaidi lohistamisel. Mõlemad platvormid sõltuvad suuresti teemade kasutamisest, kuid WordPress hakkas alles hiljuti Gutenbergi toimetaja 2018. aasta väljaandega välja andma liikuvaid sisuplokke. Kuni selle ajani tugines WordPress WYSIWYG-tüüpi redaktorile (mida näete, mida saate), mis võimaldas kasutajatel liikuda lehe või postituse sisu visuaalse vaate ja aluseks oleva koodi vahel..

WordPressi kasutatavus ja populaarsus muudavad selle uute saidiomanike jaoks erakordselt atraktiivseks. Võrreldes veebisaitide koostajatega on õppimiskõver suhteliselt järsk, kuid motiveeritud algajatel ei tohiks olla raskusi kiiruse saavutamisega. Siin on meie kolm lemmikveebimajutuse pakkujat WordPressi käitamiseks:

Vaadake teisi WordPressi populaarsemaid hostisid »

Ülevaade: Mis on veebimajutus vs veebisaitide ehitajad?

Kaks peamist tugipunkti veebipõhise kohaloleku alustamiseks, veebimajutusteenused ja veebisaitide koostajad võivad olla uskumatult väärtuslikud tööriistad või täiesti kannatlikkust proovile panevad platvormid. Veebimajutus hõlmab veebisaidi loomiseks ja hooldamiseks vajalikku salvestusruumi, ribalaiust ja muid ressursse. Kitsalt öeldes hõlmavad hostimisteenused serverit, võrku ja muid infrastruktuuri komponente, mis võimaldavad saidiomanikel veebipõhist kohalolekut üles ehitada. Pakkujad ei aita kliente disainimisel otseselt, peale selle, et nad pakuvad juurdepääsu eraldi veebisaidi koostajale või muule abistavale tarkvarale, näiteks sisuhaldussüsteemile.

Veebisaitide koostajad on intuitiivsed platvormid, mis võimaldavad kasutajatel visuaalselt veebisaidid ilma koodita luua. Pärast teema või malliga alustamist saavad saidiomanikud lisada, kustutada, teisaldada ja kohandada elemente, näiteks taustavärve, teksti ja pilte – kõik vaid mõne hiireklõpsuga.

Kõlab lihtsalt, eks? Noh, siin on koht, kus joon hägustub. Veebisaitide koostajad nõuavad veebisaitide kuvamiseks veebimajutust. Mõned, sealhulgas tööstusharu liidrid Wix ja Squarespace, pakuvad kõik-ühes platvormi, mis integreerib hostimisteenused taustal. Weebly teeb sama, kuid sageli ilmub see paljude jagatud veebimajutuskavade kõrval ka tasuta lisateenusena. Hostid pakuvad sageli oma pakettidena veebisaitide ehitajaid, olenemata sellest, kas platvorm on välja töötatud ettevõttesiseselt või kolmandalt pakkujalt.

Pukseerige või tehke ise? Kuidas valida õige platvorm

Veebisaidi koostajate ja sisuhaldussüsteemide tulek on muutnud veebisaidi käivitamise erakordselt lihtsaks ja kättesaadavaks paljudele inimestele. Taustprogrammide avaldamissüsteemid ja lohistamisliidesed eemaldavad vajaduse arendada sujuvalt mõnda teist võõrkeelt, näiteks HTML, CSS või PHP.

Lai valik valikuid võib aga olla hirmutav ja vastus küsimusele, kuidas valida õige platvorm, sisaldab paljuski seda “sõltub”. Veebimajutusplaanile paremini sobivad saidiomanikud võivad:

  • Omama vähemalt põhiteadmisi kodeerimisstruktuuridest – või olete nõus õppima
  • Neil on väga konkreetne idee, kuidas nad soovivad, et nende veebisait näeks ja toimiks
  • Enne käivitamist on rohkem aega oma veebisaidi täpsustamiseks

Teisest küljest võivad inimesed, kes eelistavad veebimajutusettevõtete loomise kogemust, mis hoolitseb kõigi hostimise tehniliste omaduste eest:

  • Kas teil on kavas avada veebikauplus, mis müüb füüsilisi või digitaalseid kaupu
  • Teil on vaja täielikku lihtsust ja olete nõus ohverdama oma klienditeeninduse
  • Veebiprojekti jaoks kulutage vähem aega või raha, eriti alguses

Nagu oleme selles artiklis maininud, kulgevad veebimajutus ja veebisaitide ehitajad klientidele nende unistuste veebis olekuni jõudmiseks pisut erineval viisil. Kuid kliendid võivad kindlasti olla kummagi tulemuse üle uhked. Huvitav on see, et tulevased saidiomanikud ei pea tingimata valima üht või teist – valides veebimajutuse plaani, mis hõlmab ka saidiehitajat, on teil selle võistluse uurimiseks ja selle jaoks sobivaima lahenduse leidmiseks palju rohkem ruumi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me