8 odavat Windowsi VPS-i majutust ja serverit (2020)

Kas olete valmis suuremaks arvutusvõimsuseks ilma spetsiaalse serveri käitamise ja järelevalve kulude ja surveta? Virtuaalne privaatserver ehk VPS on õnnelik kesktee massituru jagatud serverite ja nutitelefonide vahel.


VPS-i hostimiskavad annavad kasutajatele rohkem kontrolli- ja arvutusressursse, jagades serveri väikese kliendigrupi vahel. Kuigi jagatud server võib hostida tuhandeid saite, on VPS tavaliselt reserveeritud umbes tosinale kliendile. VPS käitab oma operatsioonisüsteemi eksemplari ja toimib spetsiaalse serverina, isegi kui füüsiline server võib sisaldada mitmeid virtuaalseid keskkondi.

Enamik VPS-i pakkujaid pakub vaikimisi ainult Linuxi-põhiseid plaane. Teie ASP.NET-rakenduse hostimiseks Windowsi pakettide leidmiseks peate tavaliselt tegema mõned täiendavad kaevamised, kuid teie õnneks oleme kokku kogunud teenuse lemmikmasinate loendi. Need pakkujad aitavad teil liiklust panka purustamata skaleerida.

Parimad väärtused Windowsi VPS-i hostimises

Selle asemel, et lihtsalt esile tõsta mõne hosti pakutavaid soodsaid keldrihindu, eelistame muude tegurite hulgas tasakaalustada kulusid selliste omadustega nagu jõudlus, töökindlus, turvalisus ja klienditugi. Meie peamiste soovituste eesmärk on aidata teil oma hostingu eest kõige rohkem paugu saada – see tähendab, et teie veebisaidil või rakendusel on parim võimalus oma lõppkasutajatele meeldida.

Lihtsalt igakuiseid kulusid vaadates on Liquid Web kallimate hostimisvõimaluste hulgas – kuid te ei võrdleks õunu õuntega. Mitmed konkurendid pöörduvad algtaseme klientide poole, alustades VPS-i kavasid ühe tuumaga, vähem kui 1 GB muutmälu ja 50 GB või vähem salvestusruumi – konfiguratsioonid, millest klient kasvab kiiresti välja.

Oleme leidnud mitu lugupeetud hostimisteenuse pakkujat, kes toetavad kõrge väärtusega Windows VPS-i hostimisplaane madala hinnaga. Vaadake meie parimaid valikuid allpool:

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Odavaim Windows VPS üldiselt

Väljamõeldud funktsioonid kõrvale, mõistame tõepoolest vajadust eelarvest kinni pidada. Erinevalt jagatud hostimiskavadest paluvad VPS-paketid klientidel tavaliselt maksta kuus vastavalt tegelikele kasutatud ressurssidele. Kuigi virtuaalserverikliendid saavad säästa raha, makstes ette aasta eest ette nähtud teenuseid, on VPS-i klientidel mõnikord raske aru saada, kuidas kõikuvad igakuised hinnad sobivad nende finantsplaanidesse.

Ehkki millegi nimetamine „kõige odavamaks” võib tähendada vananenud infrastruktuuri või alamteenust, ei julgeks me teid eksiteele ajada. Mitmed võõrustajad alustavad oma VPS-i pakkumist väga väikeselt, et veenduda, et kliendid maksavad ainult nende veebisaidi või rakenduse toiteks vajalike ressursside eest. Liikluse skaalana saavad kliendid lisada rohkem ressursse ja kohandatud konfiguratsioone.

InterServer teenindab kliente, käivitades Windows VPS-i hostimisplaanid väga soodsa hinnaga 10,00 dollarit kuus põhiliste arvutusvajaduste jaoks ja aitab klientidel vastavalt vajadusele skaleerida. Hostwinds jääb aga VPS-i taskukohasuse kuningaks, pakkudes igakuiselt tipptasemel riistvara, mille raskesti usutav hind on 7,99 dollarit.

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Odavaim hallatav virtuaalserver Windowsi jaoks

Ühisele hostimisplaanile üleviimine VPS-iga võib olla seotud suuremate tehniliste vastutustega. Kohandatud riist- ja tarkvarakonfiguratsioonid tähendavad spetsialiseeritud haldusprotsesse, mis tagavad, et kõik töötab sujuvalt ja kindlalt. Neile klientidele, kellel puuduvad serveri administreerimise kogemused või aeg, pakuvad mitmed hostid hallatavaid teenuseid ja kogenud tehnilist tuge aeganõudvate serverihooldustoimingute jaoks, alates igapäevastest kuni keerukate.

Windowsi logo ja serverid

VPS-i hostimine kipub Windowsiga võrreldes olema kallim kui Linux, kuid pakkumised leiate meie parimatest hostidest.

Spektri kallimas otsas pakub Liquid Web muretut serverihaldust, mis annab klientidele VPS-i taskukohasusele vastava eriserveri võimsuse ja juhtimise. Lisaks tasuta tulemüürile, juhtpaneelile ja reaalajas jälgimisteenustele hõlmavad Liquid Web’i hallatavad teenused peaaegu kohest juurdepääsu kohapealsetele tugiteenuste inseneridele – ettevõte tagab reageerimisaja 59 sekundit või vähem.

Kui taskukohasus on aga see, mida otsite, on InterServerit raske ületada. Meeskond ei paku mitte ainult Windows VPS-i kavasid alates 10 dollarist kuus, vaid ka teie veebisaiti või rakendust majutav riistvara asub ettevõtte peakontoris, Secaucuses, New Jersey osariigis. Kaasasutajad Mike Lavrik ja John Quaglieri on isegi käepärast, et vastata tugipiletitele ja hallata andmekeskust.

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Parim Windowsi VPS koos tasuta SSD-dega

Ükskõik, kas see on mõeldud teie sülearvuti või virtuaalse privaatserveri jaoks, on tahkes olekus kõvakettad mulle hädavajalik riistvara. Kui olete kogenud SSD-de kiirust ja stabiilsust, millel pole liikuvaid osi ja mis töötavad palju kiiremini kui traditsioonilised kõvakettadraivid, ei taha te enam tagasi pöörduda.

Isik, kellel on SSD ja HDD

Parempoolsed pooljuhtkettad on väiksemad, kiiremad ja usaldusväärsemad kui kõvakettadraivid.

SSD-de saadavus on hea märk sellest, et host soovib pöörduda teadlike hostimisklientide poole, kes hoolivad infrastruktuurist ja jõudlusest, mitte lihtsalt masside teenimisest.

SSD-de jõudluse suurendamine on tavaliselt pisut kõrgema hinnasildiga, kuna uuemad salvestusseadmed on kallimad ja tavaliselt väiksema mahutavusega, kuid Premier Host, nagu Hostwinds, lisab oma Windows VPS-i hostimisplaanidele veelgi suuremat väärtust, lisades boonusfunktsioone nagu 99.99999 % tööaega, viirusetõrje skannimine, patenteeritud turbevahendid ja DDoS-i kaitse.

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Odav Windows VPS koos cPaneli juhtpaneeliga

Pole tähtis, millisel tasemel veebimajutust kasutate, on juhtpaneel teie arsenalis kasulik tööriist. Juhtpaneel on graafilise liidese hostinupp, mis võimaldab kasutajatel intuitiivselt hallata erinevaid teenuseid, sealhulgas FTP- ja e-posti kontosid, andmebaase ja DNS-i sätteid ühest kohast ilma käsurida kasutamata.

Kahjuks ühildub cPanel ainult Linuxi põhiste opsüsteemidega. Kui teil pole CentOS-i, CloudLinuxit, Red Hat Enterprise Linuxit või Amazon Linuxit, ei saa te cPaneli kasutada. Ehkki Plesk on kõige tavalisem Windowsi serverite ja hostimiskavadega pakutav juhtpaneel, ei piirdu te ühe võimalusega.

Me hindame, et InterServer võimaldab klientidel kohandada konfiguratsioone täpselt nende vajadustele vastavaks. Lisaks Windowsi opsüsteemi 2008., 2012. ja 2016. aasta väljaannete pakkumisele hõlmab ettevõte ühte mitmekesisemat juhtpaneeli portfelli, mille leiate oma hostimisotsingust. Kliendid saavad oma Windows VPS-serverite jaoks valida Pleski või ettevõttesisese juhtpaneeli vahel. Kui kaalute Linuxi VPS-i paketti, pakub InterServer cPaneli alternatiivina ka DirectAdminit.

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Odav Windows VPS koos Pleski juhtpaneeliga

Erinevalt cPanelist toetab Plesk nii Linuxi kui ka Windowsi opsüsteeme. See on valik, mida leiate kõige sagedamini Windowsi VPS-i hostimiskavadest ja mis on kõige nõustuvam, et Plesk hoiab turvalisuse, stabiilsuse ning uute funktsioonide ja integratsioonide lisamisel esirinnas..

Kui soovite rahakoti nööre lõdvendada, sisaldab Liquid Web Pleski ettevõtte hallatavate teenuste hulka, ületamatu tugi, tasuta ränne ja 100% tööaja garantii. InterServer on hea näide kliendi vajadustele vastavast hostist, mis on natuke taskukohasem ja lõi isegi oma juhtpaneeli kasutajatele, kes soovivad uurida mõnda muud võimalust.

Meie lemmikmasin taskukohase Pleski / Windowsi VPS-i sidumiseks on aga AccuWebHosting, mis juhib uusimaid Intel Xeoni protsessoreid ja SSD-draive väga soodsa hinnaga. Parima hinnangu saanud infrastruktuur loob meelerahu klientidele, kes otsivad soodukat, kuid soovivad madala hinnaga teenuseid vahele jätta.

Vaadake teisi Windowsi VPS-i peamisi hoste »

Hankige suurepäraseid hindu Windowsi opsüsteemiga virtuaalserverites

Ehkki taskukohaseid Windowsi VPS-i hostimisplaane võib olla raskem leida kui Linuxi kolleegidele, teevad need pakkujad lisatöö väärt. Väga mastabeeritava ja saadaoleva ASP.NET-i veebisaidi või rakenduse arendamisel on oluline Windowsi ühilduvus.

Riistvara kallal töötavad serveritehnikud

Usaldage kõige usaldusväärsemaid Windows VPS-i hostimise pakkujaid, kes juhendavad teid oma serveri haldamisel.

Kui see ruut on märgitud, saavad hostiteenuse pakkujad eristada hallatavate teenuste, kaasaegse riistvara ja kasutajasõbralike tööriistade abil, mis muudavad teie hostingu soodsa hinnaga varastamiseks. Lisateabe saamiseks või muude hostimisvõimaluste kohta tutvuge kindlasti meie Windows VPS-i hostimise arvustustega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me