15 parimat WordPressi alternatiivi veebisaitidele, ajaveebidele ja veebipoodidele

Ükskõik, kas otsite uue veebisaidi, ajaveebi loomist, oma toodete müügi kohta või uurite lihtsalt teie võimalusi, oleme kirjeldanud rohkem kui tosinat WordPressi alternatiivi, mida peaksite kaaluma.


Nii palju kui see meile vaevab öelda, pole WordPress kõigile. Me kasutame uskumatult populaarset platvormi nii siin HostingAdvice’is kui ka mitme isikliku saidi ja kõrvalprojekti jaoks, kuid paljud on kirjutanud järsust õppimiskõverast ja turvameetmetest, millega WordPressi õnnestumiseks tuleb tegeleda..

Lugege edasi, et saada teada ooterežiimis veebisaidi lohistajate, ajaveebiplatvormide ja pooditarkvara võimaluste kohta, mis aitavad teil järgmise veebisaidi käivitada ja laiendada.

WordPressi alternatiivid veebisaidi loomiseks

Kui otsite ülilihtsaid redigeerimise tööriistu, mis näitavad teile täpselt, kuidas teie sait välja näeb, pole WordPress tõenäoliselt teie jaoks. Platvormi visuaalne redigeerija on lähedal, kuid see ei anna kasutajatele tõeliselt kogemusi, mida näete-näete-mida-mida saate või WYSIWYG-i..

Meie sõbrad InMotion Hostingis on aga hiljuti loonud WordPressi jaoks tõelise veebisaidi koostaja. Vaadake BoldGrid, mis hiljuti teatas laiaulatuslikust kättesaadavusest Softaculous’i kaudu – uskumatult populaarne ühe klõpsuga installimisriist, mis sisaldub enamikus hostimiskavades.

Ehkki veebisaidi ehitajad võivad teie veebikodu loomise imelihtne teha, peavad uute veebisaitide omanikud olema teadlikud sellest, millised ehitajad majutamisega kaasnevad ja millised nõuavad teenusepakkujalt eraldi registreerumist – või mis annavad teile valikuvõimalusi.

1. Wix

Wix on meie kõigi lemmik kõik-ühes veebisaitide looja, see kutsub üles nii algajaid kui ka kogenud kasutajaid. Ehitaja uhkeldab sadade muljetavaldavate mallidega, mis on jaotatud kindlatesse kategooriatesse, majandusharudesse ja kasutusjuhtumitesse. Lühikese võimaluse korral ei leia te täpselt soovitud välimust – Wix pakub ka tühje traatkarkassi paigutusi ja isegi võimalust alustada nullist.

2. Veebisaitide ehitaja iPage’i poolt

Algajate seas populaarne hostimisteenus on iPage teinud suuri investeeringuid, et pakkuda oma klientidele sujuvat ja kasutajasõbralikku saidi loomise tööriista. Nimi ei pruugi olla kõige loovam, kuid WebsiteBuilder pakub sadu reageerivaid malle, mis töötavad igas seadmes. Hostiga (nt iPage) registreerumine avab hulgaliselt uusi võimalusi ja funktsioone – ööpäevaringsest toest piiramatu salvestusruumi ja tasuta domeenideni, kui nimetada vaid mõnda.

3. Gator HostGatori poolt

Premium veebimajutusettevõte HostGator võib pakkuda parimat saidiehitajat, kellest te pole veel kuulnud. Hindame, kui võõrustajad veedavad aega oma tööriistade väljatöötamiseks, mis vastavad nende klientide konkreetsetele vajadustele. Gator sisaldab kõiki teie saidi loomiseks vajalikke elemente, sealhulgas tasuta domeen, e-posti aadress ja piiramatu ruum.

4. Weebly

Ainult lihtsaks kasutamiseks mõeldud ressurss – Weebly on saadaval koos kaasasoleva hostimisega või sageli paljude muude jagatud hostimiskavadega komplektina. Weebly pakub saidiomanikele ümarat paketti, ühendades fantastiline ehitaja suurepäraste teemade ja põhiliste e-kaubanduse funktsioonidega.

Oleme tänulikud, et saate hõlpsalt oma kohandatud domeeninime kasutada, kuid kogenumad kliendid võivad selliseid algajasõbralikke valikuid enne liiga pikka aega välja kasvada. Näiteks vajavad kogenud SEO veteranid liikluse tõhusaks juhtimiseks tõenäoliselt kolmanda osapoole rakendusi.

5. Google Sites

Hiljuti klientide tagasiside ümber ümberehitatud Google sisenes veebisaidi loomiseks uuesti, pakkudes muljetavaldavat võimalust julgema saidi omanikule. Ehkki Google Sites’i ehitaja on uus, integreerub platvorm kõigi tuttavate Google’i rakendustega, mida olete harjunud kasutama. Kes vaidleb saidi toimivuse jälgimiseks Google Analyticsi juurutamise üle??

Google Sites-i ekraanipilt ja maketid

Uuendatud Google’i saidid võivad kasutajatele, kes otsivad nüansirikkamat saiti, olla siiski pisut liiga lihtsad.

Google Sitesi suurim pilk on mallid: kasutajatel on ainult kuus võimalust ja nad näevad kõik naeruväärselt sarnased. Platvorm annab kasutajatele paindlikkuse oma väljanägemise kohandamiseks, kuid algajad peavad inspiratsiooni või muude kujundusvalikute saamiseks pöörduma kolmandate osapoolte teema arendajate poole..

6. ruut

Ruuturuum pakub mõnda saitide ehitustööstuse kõige uhkemaid malle – kuid need on järsu hinnaga. Me armastame Squarespace’i rafineeritud välimust, kuid eelarvamusega kasutajad leiavad teiste ehitajate jaoks palju sarnaseid tööriistu palju vähem.

Ruuturuumi mallide ekraanipilt

Loovtüüpidele meeldiv Squarespace pakub jõudlusele suunatud ja visuaalselt uimastavaid malle.

Squarespace’iga liitunud kliendid saavad aga piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, SSL-sertifikaate ja tasuta domeeninime. Eelkõige hindavad fotograafid piltide impordi ja töötlemise tööriistu ning lisatud CDN-i saidi kiireks kohaletoimetamiseks.

E-kaubanduse WordPressi alternatiivid

Karbist väljas ei sisalda WordPress ühtegi e-kaubanduse tööriista. Vastates kasutajate ettepanekutele veebipoodide loomise ja haldamise funktsioonide kohta, omandas emaettevõte Automattic WooCommerce’i, mis on kõige populaarsem WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm, mis moodustab enam kui 28% kõigist veebipoodidest.

7. Kauplus

Shopify on kõige käepärasem e-kaubanduse lahendus. Ettevõtte omanikud ei pea hostimisplaani registreeruma, kuid nad leiavad Shopify kaudu vähem kohandamisvõimalusi kui teistel platvormidel. Müümise lihtsustamiseks pakub Shopify kasutajatele sadu malle, sisseehitatud ostukorve ja täielikku turunduskomplekti.

8. Volusioon

Kuna üks poodidest oli pood, sai Volusion alguse 1999. aastal kui kõik-ühes tööriist, mis aitab inimestel oma veebiettevõtteid käivitada ja juhtida. Nüüd on platvorm töötanud üle 185 miljoni tellimuse väärtuses 28 miljardit dollarit.

9. Magento

Vastukaaluks väljakujunenud organisatsioonidele ja veebipoodidele pakub Magento lahendusi tellimuste haldamiseks, äriteabe uurimiseks, saatmiseks ja sotsiaalsete kanalite raha teenimiseks. Magento tooted käitlevad kokku rohkem kui 50 miljardit dollarit kauba kogumahtu.

Magento liidese ekraanipilt

Magento platvorm vastab suurematele kaubamärkidele, sealhulgas Burger King ja Coca-Cola.

Magento juured on avatud lähtekoodiga ettevõtte kogukonna väljaandes, mis laieneb ettevõtte ja pilve versioonidele, pakkudes täiendavat funktsionaalsust ja tuge. Programm võib olla algajatele pisut liiga keeruline, kuid platvormi kohandamiseks ja konfigureerimiseks vajalikes sammudes võib see hõlpsasti kinni jääda..

10. PrestaShop

Nagu Magento ja WordPress, on ka PrestaShop isehaldusplatvorm – see tähendab, et kasutajad peavad tarkvara installima oma hostikontole. PrestaShop pakub väikeettevõtetele palju funktsionaalsust ja paindlikkust, ilma et nad oleksid nii üleolevad kui Magento. Madalad süsteeminõuded tähendavad, et PrestaShop töötab tõhusalt ja ei raba teie hostimisriistvara.

PrestaShopi liidese ekraanipilt

Hindame seda, kuidas PrestaShop segab funktsionaalsuse väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks kasutatavusega.

Tasuta teenusega on kaasas enam kui 2000 professionaalset teemat, mis kõik on optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Sujuv juhtpaneel pakub hõlpsat juurdepääsu enam kui 300 funktsioonile, sealhulgas e-posti automatiseerimisele ja SEO-le, ning kaupluste omanikud saavad lisada palju tasuta või tasulisi mooduleid.

WordPressi alternatiivid ajaveebimiseks

Veebilehe loomiseks ja isikliku veebisaidi loomiseks on peamine põhjus lihtsalt midagi öelda. Sõltumata sellest, kas soovite oma seiklusi oma sõpradega jagada või mõnes filosoofilises küsimuses luuletajat vahatada, aitavad WordPress ja muud platvormid kirjutajatel proosa pikslitele pühendada.

11. Keskmine

Twitteri kaasasutaja Evan Williamsi loodud Medium on suhteliselt uus kirjastamisplatvorm, mis annab kirjanikele rämpsvaba ruumi mõtete loomiseks ja jagamiseks, mis ületavad Twitteri 140 tähemärgipiiri. Toimetaja destilleeritakse lihtsalt kasutaja sõnade järgi, muutes oma mõtete maailmaga jagamise lihtsaks.

Keskmine ja WordPress-liidese ekraanipildid

Keskmine (vasakul) pakub blogijatele puhast ja minimalistlikku kirjutamiskogemust, samal ajal kui WordPress (paremal) pakub rohkem funktsioone.

Blogijaid ei sega teemad ega pistikprogrammid, kuna neid lihtsalt pole olemas. Nii amatöörid kui ka professionaalid pöörduvad keskmise valiku poole sisu osas, mis on oluline, kas kirjutate sügavalt isiklikku esseed või uurite mõne ülemaailmse teema keerukust. Kirjanikud, kes otsivad portfooliot või mõnda muud funktsiooni, ei leia seda siit.

12. Kummitus

Avatud lähtekoodiga andmebaas räägib kõigest sellest, mida Ghost ja WordPress jagavad. Platvorm meeldib lihtsate kogemustega lihtsate kirjanike jaoks ja ületab lõhe rohkem tehniliselt mõtlevate kasutajatega, rajades oma liidese Markdownile – kergele vorminguskeelele, mille saab HTML-i konverteerida ilma vorminuppe kasutamata.

Ghost editori ekraanipilt

Markdownit kasutades kutsub Ghost üles kirjutama puriste ja tehniliselt asjatundlikke saidiomanikke.

Kickstarteri projekti rahastatud Ghost sisaldab intuitiivset armatuurlauda ja ülilihtsat sisuhaldusportaali. Programm pakub rohkem funktsioone kui Keskmine ilma WordPressi peavalude ja tähelepanu hajutamiseta. Kasutajatel võib endiselt puudu mõne täieõigusliku saidiehitaja või sisuhaldussüsteemi paindlikkusest ja funktsioonidest, kuid meile meeldib, kuidas Ghost ühendab nii kirjutajate kui ka kujundajate vajadused.

13. Blogija

Huvitav on see, et Blogger on Google selles loendis teine ​​kirje. Kui Google Sites on rohkem suunatud algajatele, kes otsivad hästi ümarat saiti, siis Blogger on rangelt ajaveebi tööriist. Blogger on endiselt tohutult populaarne mõneti pärandtoode, kuid Google’i uus tähelepanu saidi platvormile on õhutanud palju spekulatsioone selle kohta, mida kavatseb tehnikahiiglane teha kahe umbes sarnase pakkumisega..

Bloggeri liidese ekraanipilt

Bloggeri armatuurlaud sai näohoolduse 2016. aasta lõpus, muutes kirjutajate jaoks hõlpsamaks sisu lisamise.

Põhjalikumaks hindamiseks võrdlesime Bloggerit ja WordPressi kuues võtmepunktis, sealhulgas turvalisus, e-kaubanduse tööriistad ja teemad. Spoileri märguanne: meile meeldib WordPress rohkem ja anname kasutajatele isegi samm-sammult juhiseid Bloggeri saitide ülekandmiseks WordPressile.

WordPressi alternatiivid “Sisuhaldus”

Siin on koht, kus WordPress saab lõpuks kodumängu. Selle keskmes on WordPress tõeliselt CMS ehk sisuhaldussüsteem – see on midagi enamat kui lihtsalt ajaveeb ja kindlasti mitte saidi koostaja. CMS haldab laiemat sisu ja integreerub sujuvamalt funktsioone lisavate pistikprogrammidega. Me jumaldame WordPressi kõige jaoks, kuid me teame, et mõned muud CMS-id meeldivad teatud kasutusjuhtumitele.

14. Joomla

Teine avatud lähtekoodiga platvorm, Joomla, on BuiltWithi andmetel teine ​​enimkasutatud CMS – ehkki WordPress on üsna suure varuga tipp. Kasutajad saavad nautida sama rikkalikku, kogukonnakeskset arengut kui WordPress, millel on palju teemasid ja pistikprogramme.

Joomla.org ekraanipilt

Joomla on olnud peaaegu sama kaua kui WordPress ja naudib sama kirglikku jälgimist.

Sõltuvalt sellest, kellega räägite ja kuidas soovite Joomlat kasutada, võib CMS olla navigeerimine keeruline ja keeruline – või täis jõulisi funktsioone, mis meeldivad suurematele organisatsioonidele. WordPress on ilmselt rohkem kasutatav juhusliku blogija või saidi omaniku jaoks.

15. Drupal

Populaarsuse poolest otse Joomla taga on Drupal võimsusega CMS, mida saab kasutada ka raamistikuna oma CMS-i ehitamiseks. Nagu arvata võis, on Drupal kolmest peamisest CMS-ist kõige keerulisem ja keerukam – kuid ülitäpsele platvormile on lisatud tugev turvalisus ja jõudlus, mis meeldib suurtele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes tegelevad tundliku teabega..

Drupal.org-i ekraanipilt

Drupali kogukonnas on rohkem kui 100 000 aktiivset kaastöötajat, kes teevad igal nädalal umbes 2000 kohustust.

Me harjutame WordPressi järsul õppimiskõveral pidevalt, kuid kogenematud saidiomanikud leiaksid Drupaliga täiesti uue taseme väljakutseid. Kuid lugedes meie kolme platvormi põhjalikku võrdlust, saate teada, kus Drupal edestab Joomlat ja WordPressi..

16. CMSMS

Kui olete suurest kolmest mööda saanud, muutuvad teie võimalused üsna õhukeseks. CMS Made Simple registreerib CMS-i kasutamise ja turuosa vaevalt, kuid platvorm pakub veebisaidi loomiseks ja käitamiseks sirgjoonelist ja lihtsat ruumi..

CMSmadesimple.org ekraanipilt

CMS-i valikutest noorim CMS Made Simple pakub saidiomanikele kerget alternatiivi.

Ehkki CMSMS pakub kerget ja paindlikku keskkonda, peavad kasutajad õppima ja mõistma liidese toimimise nüansse võrreldes populaarsemate võimalustega. Parimaid tavasid ja uut mallikeelt on erinevaid. Päeva lõpus on CMSMSiga kõik korras – WordPress on lihtsalt parem.

Rääkige meile, mida te WordPressist armastate või ei armasta

Nüüd, kui olete näinud kõiki teisi võimalusi, kuidas see muudab WordPressi kohta arvatut? Veebisaidi loomine ja haldamine võib olla väga isiklik kogemus, millele kõik lähenevad erinevalt. Kuigi WordPress töötab enamiku jaoks, võite leida rohkem edu ja õnne mõne muu platvormi abil, mis sobib paremini teie vajaduste ja mugavuse tasemega.

Kui soovite siiski WordPressist kinni pidada, kaaluge meie WordPressi peamiste hostide loendi kontrollimist. Iga väärt hostimisettevõte pakub juurdepääsu ja ühe klõpsuga installimist enamikule selle loendi valikutest, kuid mõned meie lemmikud on WordPressi jaoks täiendav samm – jõudluse suurendamine, turvavärskenduste haldamine ja spetsiaalsete tugimeeskondade pakkumine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me