15 parimat veebiettevõtjat väikeettevõttele 2020: hostimine ja e-kaubandus

Ärge laske veebisaidi loomise hirmul hirmutada teid järgmise suure idee käivitamisest – parimad väikeettevõtete veebisaitide ehitajad on mõeldud selleks, et ettevõtjad saaksid oma idee käima saada, ilma et nad oleksid segatud õppima, kuidas kodeerida.


Kui olete püüdlik veebiettevõtja, kes on valmis oma visiooni avaldama ja kasumit veebis teenima, siis pole te üksi. Umbes 60% -l väikeettevõtetest on hiljutise uuringu kohaselt veebisaidid, kus enamus kulutab ettevõtte käivitamiseks vähem kui 10 000 dollarit. Konkurents 1,6 miljardi veebis kaupa ostva ettevõtte teenimiseks on tihe, mistõttu on oluline välja töötada hästi läbimõeldud sait, mis on loodud lõpptarbijat silmas pidades.

Teie õnneks, rahavaesest unistajast, saate veebisaidi koostajaga teha suure plahvatuse, mis maksab palju, palju, vähem. Siin jagame parimad väikeettevõtete veebisaidi koostajad nende kasutusmugavuse, poodifunktsioonide ja hinnapunktide osas.

Parimad väikeettevõtete veebisaitide koostajad

Kõik ettevõtete omanikud on ka tarbijad, seega ei tohiks olla saladus, et hea disain on klientide meelitamisel oluline element. Meil kõigil on olnud rõõm navigeerida halvasti formuleeritud saitidel, aeglase laadimisajaga ja vähem kui täheline esteetika. Nii et oma väikeettevõtte veebipõhise kohaloleku arendamisel tuleks tähelepanu pöörata kasutajakogemusele, eriti kui arvestada, et ligi 60% tarbijatest eelistab tegeleda kaunilt kujundatud sisuga.

Kuid ärge muretsege. Parimate disainitavade rakendamiseks oma ettevõtte saidil pole teil vaja nelja-aastast graafilise disaini kraadi. Mitu võõrustajat pakub veebimajutuspakettide osana veebisaitide koostajaid ja allpool loetletud esindavad selle valdkonna parimat. Need koodita arendustööriistad pakuvad lohistamiskeskkondi ja malle, mis ei vaja programmeerimisoskusi, et saada professionaalse kvaliteediga sait mõne minutiga valmis. Lugege kindlasti igas tabelis lingitud täielikke ülevaateid, et saada teada, kuidas need saidiehitajad aitavad teil oma kaubamärki veebis tutvustada.

Vaadake veel populaarseimate veebisaitide ehitajaid »

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad väikeettevõtetele

E-kaubanduse ruum pakub ettevõtjatele suurepärast võimalust asutada kauplus ilma üldkuludeta, mis kaasneb müüriladumisega. Tugev konkurents e-kaubanduses tekitab paljudel potentsiaalsetel äriomanikel turule sisenemise osas teistsuguseid mõtteid. Suured mängijad, nagu näiteks Amazon, võtavad tööle kogenud arendusmeeskonnad, kes tegelevad suure jõudlusega veebipoodide kujundamisega.

Kuid see ei tähenda, et väikemees tuleks sellest sularahalehmade turust välja jätta. VKEdel ja alustavatel ettevõtetel ei pruugi olla Amazoni tööjõudu, kuid nad saavad siiski hankida tõhusaid saidi kujundamise tööriistu, mis on loodud spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks. Allpool asuvad hostiteenuse pakkujad pakuvad hulgaliselt funktsioone, nagu ostukärud, PCI-ga ühilduvad kassad ja turunduslahendused, mida väikeettevõtted saavad kasutada optimaalsete veebiostukogemuste loomiseks. Lugege kindlasti kõiki tabeleid sisaldavaid ülevaateid – need aitavad teil otsustada, milline host ja saidi koostaja on teie veebi kohalolek kõige parem..

Vaadake veel e-kaubanduse veebisaitide koostajaid »

Parimad väikeettevõtluse jaoks peaaegu tasuta veebisaidi ehitajad

Enamik alustavaid ettevõtteid on väga mahukate eelarvetega maas. Ja kui arvestada, et peaaegu 80% kõigist väikeettevõtetest algab füüsilisest isikust ettevõtjate projektidena, on üldkulude madalal hoidmine edu eeltingimus. Ehkki tänapäeva digitaalne ettevõtlusmaastik välistab vajaduse säilitada füüsiline kauplus, võivad teie saidi loomise arendajate palkamise ja hostiks maksmise kulud kulusid kiiresti suurendada..

Õnneks pakuvad allpool olevad hostingu pakkujad odavaid kavasid, mis sisaldavad pakendite osana ka juhtivaid veebisaidi koostajaid. Vaid mõne dollari eest kuus saate mõne minuti jooksul veebis professionaalse kvaliteediga ettevõttesaidi ja hakkate oma klientideni jõudma. Vaadake järgmistes tabelites meie eelarvesõbralike võõrustajate täielikke ülevaateid.

Vaadake rohkem eelarvesõbralikke veebisaidi koostajaid »

Parimad tasuta veebisaitide ehitajad väikeettevõtetele

Uuringud näitavad, et tajutav väärtus võib mõjuda tarbijatele rohkem kui toote tegelik väärtus – ja seda mõjuval põhjusel. Kui pakkumise või soodsa hinnaga keldrihind näib tõele vastamiseks liiga hea, on see tavaliselt nii. Kuid mõned pakkujad tarnivad hostimisvaldkonnas tasuta veebimajutuse pakette, mis sisaldavad piisavalt ribalaiust ja salvestusruumi, ning saidi ehitajaid, et saada väikeettevõtte sait maapinnalt.

Nii Wix kui ka Weebly pakuvad tööstuses juhtivate saidiehitajatega jõulisi tasuta plaane ja malle, mis sobivad suurepäraselt veebiettevõtjatele, kellel puudub kodeerimise kogemus. Iga hosti tasuta saidiehitaja pakub lohistamiskeskkonda ja sadu kohandatavaid teemasid, mis aitavad teie brändi veebis kohalolu arendada.

Siiski on mõni üksik saak tasuta võimalustega. Nende võõrustajate nullkuluga plaanid nõuavad, et saidiomanikud kasutaksid hostispetsiifilisi domeene (nt wix.com/my_business_name või weeby.com/my_business_name) ning hostimärgiga reklaamid kuvatakse tasuta saitidel. Parem võimalus oleks kulutada paar lisadollarit kuus ja hankida endale oma kohandatud domeen, eemaldada hostimärgiga reklaamid ning suurendada juurdepääsu e-kaubanduse ja turunduse lahendustele. Vaadake täielikke lisateabe saamiseks Wixi ja Weebly täielikke ülevaateid allolevates tabelites.

Vaadake veel tasuta veebisaitide koostajaid »

Parimad WordPressi veebisaidi ehitajad väikeettevõtetele

Pole tähtis, kas olete blogija, juhite VKE-d või vargitate e-kaubanduse turgu, on tõenäoline, et kasutate veebipõhise oleku tugevdamiseks WordPressi. Tegelikult on avatud lähtekoodiga tarkvara mootor, mis juhib täna ligi 30% veebisaitidest.

WordPressi populaarsuse põhjused on erinevad. Kuid paljud pöörduvad CMS-i poole, kuna see on tasuta ja hõlpsasti kasutatav ning pakub peaaegu 55 000 pistikprogrammi, mis võimaldavad saidi täielikku kohandamist. Ehkki mitmed hostimisteenuse pakkujad pakuvad WordPressi pakette, ei saa kõik kiidelda kvaliteetsete hallatavate teenuste ja toega, mida pakuvad allpool pakkujad. Nende hostide WordPress-plaanid on spetsiaalselt kohandatud avatud lähtekoodiga tarkvara toiteks. Automaatsete tarkvaravärskenduste ja turvapaikade abil saavad saidiomanikud keskenduda oma põhitegevusele, mitte oma veebimajutusteenuste haldamise tehnilisele keerukusele..

Vaadake veel WordPressi veebisaidi ehitajaid »

Looge nende saitide pakkujate abil oma sait ja kohalolek veebis

Loo moraal: kuigi veebipõhine äriruum on rahvarohke, on nüüd tähtsam kui kunagi varem oma turuosa haarata – ja juurdepääs saidi loomise tööriistadele ei pea olema turule sisenemise takistuseks.

Siin esitatud saidiehitajad ja hostipaketid on ideaalsed lähtepunktid veebiettevõtjatele ja väikeettevõtetele, kes soovivad saite üles luua ja käitama ilma teadmisi kodeerimata või kalleid arendusmeeskondi palkamata. Vaadake kindlasti meie parimat nimekirja parimatest veebisaidi ehitajatest selles valdkonnas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me