11 parimat veebimeili hostimisteenust (2020) – võrrelge parimaid plaane

Kaua on möödunud tuvide ja Pony Expressi päevad. Tänapäeval suurendavad parimad veebimeili hostimisteenused dramaatiliselt tõhusust ja kiirust, millega saate suhelda.


E-post on üks populaarsemaid suhtlusvorme nii isiklikus kui ka tööalases keskkonnas ning on nüüd igapäevase elu oluline komponent. Turu-uuringufirma Radicati Group prognooside 2019-2023 kohaselt saadab enam kui 3,9 miljardit e-posti kasutajat iga päev rohkem kui 293 miljardit sõnumit..

Veebipost võimaldab kasutajatel e-kirju saata ja vastu võtta mis tahes seadmest, kui Interneti-ühendus on saadaval. Isegi kui veebimeili jaoks on palju võimalusi, tõusevad teatud teenused teie konto taga majutamise osas teistest kaugemale. Aitame teil valida, millised toimivad kõige paremini, kas soovite kasutada tasuta domeeni, soovite cPaneli lihtsust või soovite lihtsalt rohkem teada saada e-posti ja veebimeili erinevusest.

Parimad üldised veebimeili hostimisteenused

Üldiselt on veebipost veebipõhine e-posti teenus, mis võimaldab kasutajatel sisendkaustadele juurde pääseda ilma tarkvara installimata. Lihtsalt registreerute e-posti aadressi saamiseks kas oma veebimajutusteenuse pakkujalt või pilvepõhiselt teenuselt (nt Gmail) ja sirvite selle e-posti teenuse pakkuja veebisaidil oma kontole sisselogimiseks; saate seda teha mis tahes seadmest ja ükskõik kuhu.

Veebiposti kliendid on programmid või ettevõtted, mis pakuvad sellele veebipõhisele e-posti juurdepääsu. 2019. aasta keskel muutis Gmail kitsalt iPhone’i e-posti rakenduse, et saada maailma populaarseimaks e-posti kliendiks. Väikeste ettevõtete või spetsialistide jaoks, kes soovivad, et nende e-posti aadress kajastaks nende domeeninime ([email protected] asemel [email protected] teie domeen.com), peate oma hostimise eraldama ainult veebimeiliga tegelevatele ettevõtetele.

Veebimajutus ühendab teie veebisaidi, domeeni registreerimise ja veebimeili ühe hõlpsasti hallatava konto all. Lisaks serverite tulejõu ja turvasüsteemide pakkumisele, mida on vaja teadete turvaliseks saatmiseks ja vastuvõtmiseks, pakuvad hostid klientidele ka mitmeid veebimeili võimalusi. Siin on meie viis veebimeili hostimise lemmikorganisatsiooni, mis pakuvad kasutajatele rikkalikke funktsioonikomplekte, kasutajasõbralikke liideseid ja lisajuhtimist.

Vaadake teisi populaarsemaid veebimeili hostasid »

Parim tasuta domeeni veebimeili hostimine

Hostitud veebiposti teenuste põhijooneks on võimalus vabaneda üldistest Gmaili, Yahoo või Hotmaili e-posti aadressidest. Hostimisplaani abil saate luua kohandatud, kaubamärgispetsiifilise e-posti aadressi (nt teie [email protected] domeen.com), mis näib potentsiaalsetele tööandjatele ja klientidele muljetavaldavam ja usaldusväärsem.

Tegelikult usaldab 77% tarbijatest ettevõtteid domeenispetsiifiliste e-posti aadressidega, samas kui 64% -l on tasuta e-posti kontosid kasutava organisatsiooni usaldus vähe või üldse mitte. See klientide usaldus muutub muidugi lisatuluks ja kasumiks.

Lisaks oma klientide e-posti teenuste konfigureerimisele pakuvad paljud parimad hostingu pakkujad ka domeeninimede registreerimist ühe aasta jooksul tasuta. Kui soovite seda säilitada, peate domeeni igal aastal uuendama, kuid tasuta registreerimine aitab saidiomanikel kohapealt asuda ja e-kirju palju kiiremini saatma hakata. Heitke pilk meie domeenide kõige paremini hinnatud hostidele:

Vaadake teisi tippdomeeni hoste »

Parim veebiposti majutamine cPaneliga

Tuntud oma lihtsuse ja sujuvate automatiseerimisvõimaluste tõttu, on cPanel üks populaarsemaid funktsioone, mis sisalduvad kasutajasõbralikes veebimajutusplaanides. Juhtpaneel annab kasutajatele käsuribaliidese õppimise asemel graafilise viisi oma hostimiskonto haldamiseks ja seadistamiseks.

CPaneli kaudu saate juurde pääseda oma veebisaidi failidele, seadistada andmebaase ja installida populaarseid rakendusi, nagu WordPress, MediaWiki ja teised. Platvorm sisaldab ka ikoone teie veebimeili seadistamiseks ja kontrollimiseks, samuti juurdepääsu populaarsetele veebimeili rakendustele, sealhulgas Horde ja RoundCube (rohkem neist hiljem).

Õnneks kaasatakse cPanel sageli enamiku kõrgeima reitinguga odavate hostimiskavadesse ilma lisatasuta. Vaadake kolme meie lemmikmasinat, mis pakuvad cPaneli koos tonnide veebipõhiste ja e-posti kontodega:

Vaadake teisi populaarseimaid cPaneli hoste »

Mis vahe on e-posti ja veebimeili vahel??

E-posti ja veebimeili võrdlemine on üsna lihtne: e-post on elektrooniline sõnum, mida saadetakse üle Interneti, samal ajal kui veebipost on võrguliides, mis võimaldab teil suhtlust saata, avada ja lugeda.

Kui see pisut nurjata saab, on mõista veebipostituse ja e-posti klientide vastandust. Sõna klient tutvustamine tähendab, et viidame tarkvarale või rakendusele, mida kasutatakse teie postkasti või saadetud meilikaustade juurde pääsemiseks.

Selles võrdluses jooksevad veebiposti platvormid läbi veebibrauseri ja võimaldavad kasutajatel juurdepääsu oma sõnumitele alati, kui neil on Interneti-ühendus. Webmail sisaldab selliseid teenuseid nagu Gmail, Yahoo ja Hotmail.

E-posti kliendid säilitavad sama palju (kui mitte rohkem) samu funktsioone, kuid tarkvara installitakse otse teie sülearvutisse või mobiilseadmesse. Need programmid, nagu Microsoft Outlook, Apple Mail või Mozilla Thunderbird, loovad ühenduse teie e-posti serveriga ja laadivad teabe oma seadmesse alla.

Milline veebimeili rakendus on parim?

Litmuse meilianalüütika uuringu kohaselt meelitavad Gmail ja Apple iPhone e-posti klient kumbki umbes 28% kogu e-posti turust kogu maailmas. Esikohad nagu Outlook, Yahoo ning muud Apple ja Andriod seadmed on üsna maha jäänud. Veidi rohkem e-posti kasutajaid pääseb oma postkastidesse mobiilseadmete kaudu kui veebibrauseri kaudu, kuid mõlemad platvormid edestavad tunduvalt traditsioonilisi lauaarvuti e-posti kliente, mis registreerivad vaid 18% turust.

Pilt e-posti postkastist arvutiekraanil

Kuna seal on sadu veebipostikliente, saavad saatjad uurida erinevaid teenuseid, et teada saada, mida nad vajavad.

Võib kindlalt öelda, et veebimeili klientidel on väljakujunenud seadmetootjate ja tehnikahiiglaste tihe konkurents. Kuid Gmaili, Outlook.com ja Yahoo veebimeilirakenduste ületamine on keeruline, arvestades nende peenhäälestatud liideseid, usaldusväärset mainet ja läbipaistvust.

Veebipostirakendused on populaarsed ka avatud lähtekoodiga arendajate jaoks, kes otsivad alternatiivset, kulutõhusat ja hästi toetatud kogemust. Siin on nimekiri teistest veebipõhistest klientidest:

  • OravMail
  • RoundCube
  • Zimbra
  • RainLoop
  • Hord
  • AfterLogic

Kui see kõik taandub, on veebipostitus väga isiklik kogemus. Mis sobib ühe inimese või väikeettevõtte jaoks kõige paremini, ei pruugi olla teie esimene (või teine ​​või kolmas) valik. Valdav osa veebimeilirakendustest on tasuta, nii et proovige igaüks neist järele proovida, milline neist sobib kõige paremini teie looduslike harjumuste ja tehniliste nõuetega..

Millised on veebimeili kasutamise eelised?

Tänu nulldollari hinnasildile kutsub veebipost otse nahkhiirte abil üles üksikuid saidiomanikke ja väikeettevõtteid. Kasutades tasuta veebiposti teenust, näiteks Gmaili või Yahoo, avatakse kõik, mida vajate sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Lisaks tasuta hinnasildile, Veebipost pakub uskumatult palju paindlikkust. Pole tähtis, kus te asute, võite oma postkasti pääseda seni, kuni teil on Interneti-ühendus. Platvormi värskendused toimuvad automaatselt ja taustal ning kui soovite, sünkroonitakse teie postkast alati mitme seadmega.

Teisest küljest veebimeili puudused hõlmavad salvestuspiiranguid, manuse suuruse piiranguid ja üldisi turvalisuse probleeme. Näiteks ei tahaks te oma veebimeilile avalikust arvutist juurde pääseda, kui kardate oma konto kahjustamist. Isegi veebimeili suured nimed pole turvalised, kuna ründajad ohustasid hiljuti Microsofti põhiseid e-posti kontosid veebisaidil Outlook.com, MSN ja Hotmail..

Nagu enamiku tasuta hostimisvõimaluste puhul, peate tõenäoliselt tegelema reklaamidega koos vähendatud funktsioonide ja toimivusega. E-posti klientide klienditugi pole alati teada, et see oleks parim, olgu see siis laua- või veebipõhise platvormi jaoks.

Milline e-posti hostimine on parim?

Veebiposti toe puudumine on probleem, mida paljud inimesed kogevad, kuid see on probleem, mille saab kõige paremini lahendada veebimajutaja. Veebisaidi ja e-posti hostimise pakkujad saavad õnnelike kliendikogemuste loomiseks palju paremini kui veebimeili kliendid. Veelgi parem, kui e-posti majutuse tugiteenuste esindajad hõlmavad kõiki lisateenuseid, nagu WordPress, veebisaitide koostajad, e-post ja teie arvasite – veebipostitus.

Paljud e-posti hostid võimaldavad klientidel luua piiramatuid aadresse ja postkaste koos piiramatu salvestusruumiga. Hostid pakuvad sageli oma kontohaldusteenuste osana oma veebipõhist klienti, samas kui populaarse haldusliidesega cPanel kaasas olevad kavad võivad leida veel mõned populaarsed veebipõhised e-posti valikud, nagu ülalpool loetletud.

Parimat e-posti majutust otsides mõistame, et hind on üks peamisi tegureid, mis teie otsust juhib. Allpool üle vaadatud ja testitud ettevõtetel on kõige suurem löök koos kõigi peamiste funktsioonidega, mida peate sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Vaadake muid populaarsemaid e-posti hostimise võimalusi »

Õppige oma veebimeili ja e-posti turundustööriistu kasutama

Parimad e-posti hostimiskavad võivad aidata väikeettevõtetel ja ettevõtjatel oma tuluvooge suurendada. Tugevate e-posti turundusprogrammide leidmine aitab teil jõuda uute klientideni, suhelda nendega, kes on võib-olla ostukorvist loobunud, või aidata kliente, kellel on probleeme.

Kui seda õigesti teha, võib e-posti turundusel olla tohutu investeeringutasuvus. Tänu odavatele kuludele ja e-kirjade saatmise üldisele lihtsusele võib see turunduskanal tagastada kuni 43 dollarit iga kulutatud 1 dollari eest. Lisaks ei pea e-posti turundus panka lõhkuma – leiate kohe tasuta teenuseid, mis muudavad teid kasutajasõbralike tööriistade abil tööle ja töötama kohe, kui registreerute.

Shop.org ja Forresteri uuringute uuringu kohaselt pidas 85% USA jaemüüjatest e-posti turundust üheks kõige muljetavaldavamaks viisiks uute klientide meelitamiseks. Kui nad on pardal, proovivad olemasolevad kliendid 50% tõenäolisemalt uusi tooteid ja kulutavad umbes 30% rohkem.

Ükskõik, kas juhite mittetulundusühingut, väikeettevõtet või suurt ettevõtet, on veebipost massiivselt laiendatav platvorm, mis on valmis vastama nõudliku turu vajadustele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me