10 parimat edasimüüja majutust (2020): piiramatu cPanel ja WHMCS

Edasimüüjate maailm võib olla sama hämmastav kui film “Algus” neile, kes pole tuttavad. 2010. aasta sci-fi märulifilm tutvustas filmikunstnikele keerulist ja segadusttekitavat lõputute treppide, reaalsuse tajumise ja unistuste maailma keerulist maailma..


Paljud kogenud veebisaitide omanikud juba teavad, et traditsiooniline edasimüüja veebimajutus hõlmab hostimisklienti, kes müüb klientidele välja osa oma serveriressurssidest. Kui Leonardo DiCaprio ja tema “Alguse” postkastid navigeerivad dramaatiliste löökidega erinevatel alateadvuse tasemetel, siis edasimüüjad esindavad hostimise unistuse järgmist taset, kuna nad saavad anda oma klientidele võimaluse müüa oma serveriruum kolmandatele tarbijatele..

Tõhusa peamüüjana peate oma hostimisettevõtte tõhusaks juhtimiseks vajalikuks suure hulga suure jõudlusega arvutusvõimsust ja tarkvarariistu. Oleme koostanud nimekirja kümnest lemmikmüügiettevõttest, mis aitavad teil suurelt unistada.

1. InMotioni hostimine – parim üldine edasimüüjate hostimine

Parimate peamiste edasimüüjate hostimisvõimaluste võrdlemisel esindavad sellised sissejuhatuses kasutatavad stiimulid sellised hüved nagu mastaapsed arvutuskeskkonnad, suure jõudlusega tahkiskettad, abistav tarkvara kliendi- ja arvelduse haldamiseks ning võimalus luua piiramatu arv cPaneli kontosid. võib viia keskmise edasimüüja äriettevõtte järgmisele tasemele.

Edasimüüjate hostimine võib toimuda erinevates vormides. Madalaimal tasemel saavad ettevõtjad keskmisest suurema jagatud hostimiskeskkonna, mida nad saavad jagada ja müüa väikesele kliendigrupile. Muud veebimajutusteenuste pakkujad eelistavad pakkuda edasimüüjatele krediiti või hulgimüügihindu üksikutele toodetele, mida nad saavad seejärel kasumliku hinnaga reklaamida.

Kuna põhimüüjad teenindavad palju suuremat kliendibaasi, on tipptasemel VPS või spetsiaalne server tavaliselt parim panus. Juurjuurdepääsu ja lisajuhtimisega saidiomanike käsutuses suuremates hostimiskeskkondades on praktiliselt ükskõik milline neist plaanidest võimalik edasimüüjakontoks muuta – kontrollige kindlasti oma teenusepakkuja tingimusi ja veenduge, et see on korras.

Tänu suures osas serverivalikute laiale valikule hindame eriti teenuseid, mida InMotion Hosting edasimüüjatele pakub. Ettevõte annab ettevõtjatele võimaluse valida ümardatud jagatud serveriruumi ja laetud virtuaalmasinate vahel – mõlemal on täielik SSD-salvestusruum, tasuta WHMCS, piiramatu cPaneli konto, eNomi domeeninime edasimüüja konto ja üks parimatest raha tagastamise garantiidest tööstuses. . Veelgi enam, InMotion aitab teid, teie edasimüüjaid ja kliendikontosid ettevõtte riistvarale üle viia sujuva ja probleemivaba saidiülekandega. Lisateabe saamiseks vaadake meie täielikku ülevaadet ettevõtte kohta:

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

2. A2-hostimine – parim tasuta edasimüüja hostimine tasuta WHMCS-iga

Teil on kliente, teie klientidel on kliente … kuidas te kavatsete seda kõike otse hoida? Lisaks serveri ressursside eraldamise ja cPaneli kontode konfigureerimisega seotud tehnoloogia seadistamisele peavad edasimüüjad arvestama arvelduse haldamise ja klienditoega. Õnneks lisavad paljud tippteenuse pakkujad ülitäpse WHMCS-i täiendava lisana. Platvorm, mis on tavaliselt saadaval ühe klõpsuga installina Softaculous’i või muude populaarsete skriptikogude kaudu, lihtsustab ja automatiseerib veebimajutusettevõtte juhtimisega seotud tavalisi toiminguid.

Selguse huvides erineb WHMCS täielikult WHM-i tarkvarast, mis tavaliselt on seotud cPaneli litsentsidega. WHM, mis tähistab veebihaldurit, pakub administraatorijuurdepääsu erinevatele serverihaldus- ja konfigureerimistööriistadele cPaneli liidese sees. WHM-i kasutajad saavad tarkvara abil luua klientidele mitu cPaneli kontot, neid hallata, oma serverit jälgida ja kaitsta, andmeid edastada või varundada ning määrata edasimüüjakontod õige juurdepääsuga.

WHMCS-i juhtpaneeli ekraanipilt

WHMCS – mitte WHM – on edasimüüjate jaoks oluline tööriist klienditoe ja arvete haldamiseks.

Mis puutub teise programmi, siis WHMCS – või veebimajutushalduri halduri täielik lahendus – keskendub automatiseerimisele ja efektiivsusele cPaneli kontode ja serveriressursside varustamisel, arvete saatmisel ja maksete kogumisel ning klienditoeks hästi integreeritud tööriistade pakkumisel. Kuna WHMCS-i litsentsid algavad kõigest 20 dollarist kuus, on veebimajutusega tegelevate ettevõtete omanike jaoks oluline leida edasimüüja hostimise pakkuja, kes oleks nõus programmi tasuta kaasama.

Selle pöördumise jaoks pöördume A2 Hostingi poole. Eriti tuntud laetud serverite puhul, mis tarnivad lehelaadimisi 20 korda kiiremini kui tavalised arhitektuurid, hõlmab ettevõte tasuta oma WHMCS-i või Blestat kolmega neljast edasimüüja hostimiskavast koos eNomi domeeni edasimüüjakontoga. Veelgi enam, A2-hostimise kliendid saavad oma WHMCS-i täiendada, et lisada täiendavaid funktsioone ja võimekust käsitleda rohkemat klienti. Lisateavet ettevõtte kohta saate lugeda järgmiselt:

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

3. Hostwinds – parim „odav“ edasimüüja hostimine

Lahja eelarve on ülitähtis kõigi uute või väikeste ettevõtete jaoks, sõltumata sellest, kas nad tegutsevad hostimise valdkonnas või mitte. Kulude madalal hoidmine annab ettevõtetele rohkem ruumi jääda avatumaks ja proovida kasumit teenida, samal ajal maksimeerides sissetulekut. Sellisena on taskukohasus peamise edasimüüja äri jaoks õige hostimise leidmisel kriitilise tähtsusega.

Selle asemel, et pöörduda kõige odavama hosti poole, kes teeb teie jaoks minimaalse miinimumi või välismaal tegutsevate peamiste edasimüüjate pakkujate jaoks miinimum, otsige väljakujunenud ja usaldusväärne hostiettevõte, mis annab teile edu saavutamiseks vajalikud tööriistad: suure jõudlusega infrastruktuur, kasulik cPaneli, WHM ja WHMCS tugi ja trifecta.

Eelkõige VPS-i, pilve ja spetsiaalse serveri tasemetel – konfiguratsioonidest, mis on edasimüüjate omandamiseks kõige kasulikumad – on Hostwinds ülaosas kliendi kõige suurema paugu pakkumise osas ülaosas. Tõsi, see konkreetne plaan, mille oleme oma allpool esitatud ülevaates välja toonud, ei sobi tõenäoliselt edasimüüjate jaoks kõige paremini (tegelikult on ettevõttel edasimüüjate jaoks kolm erinevat programmi), kuna see keskendub jagatud hostimise ja cPaneli tellimuste levitamisele, kuid Hostwinds kiitleb hinnastruktuuriga, mis jääb kaugelt alla tööstusharu normidele. Põhimüüjatele on palju parem teenus, kui vaadata VPS-i või spetsiaalset serverit Hostwindsi kaudu. Vaatame siiski ettevõtte pakkumiste põhitõdesid, klõpsates allpool meie täielikku ülevaadet:

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

4. InterServer – parim “piiramatu” peamise edasimüüja hostimine

Edasimüüja veebimajutus kõlab MTV saate „Pimp My Ride“ valusalt kohmaka Xzibiti meemina: „Te dawg, ma kuulsin, et teile meeldib edasimüüjate hostimine, seetõttu lisasin teie edasimüüja hostimiskontole edasimüüja hostimise, et saaksite oma edasimüüja hostimise edasi müüa.“ Sama tüüpi absurd järgib hostimispiirkonnas piiramatu millegi mõistet; jagatud hostingu pakkujad, eriti aga piiramatu salvestusruum, ribalaius, mälu, e-posti kontod ja palju muud (Buzz Lightyeari “Lõpmatuseni ja kaugemale”, keegi?). Kuid serveritel on piirid ja neile, kes oma ressursse väärkasutavad või ületavad, on karistused.

CPaneli ja WHM-i ekraanipildid

Tõenäoliselt olete juba cPaneliga harjunud, kuid selle WHM-ga sidumine võimaldab teil serveriressursside üle rohkem kontrolli võtta.

Edasimüüja või edasimüüja hostimise osas viitab piiramatu tavaliselt cPaneli installimiste arvule, mida saate oma kontol konfigureerida, ehkki te võiksite seda määratlust teoreetiliselt laiendada, et hõlmata domeeninimede, veebisaitide või mis tahes muu selles loendis sisalduvat enne. Ehkki kõrgete edasimüüjatega edasimüüjad hindavad kindlasti suurt hulka cPaneli litsentse (kuigi mis tahes piiride tõmbamine läheneb kiiresti teie infrastruktuuri ülemüümisele), hindavad teie kliendid sarnaselt ka serveriruumi ja muid ressursse.

InterServer ühendab oma edasimüüjate hostimiskontodega avarad serverid piiramatu arvu cPaneli kontode ja domeenidega, mis võimaldavad edasimüüjatel pakkuda oma klientidele kõiki ettevõtte traditsiooniliste jagatud hostimiskavadega kaasnevaid funktsioone: piiramatut SSD-salvestust ja e-kirju, veebisaidi lohistamist, ja muljetavaldavad patenteeritud tööriistad sisu vahemällu salvestamiseks ja veebisaitide turvalisuseks. Lisateabe saamiseks vaadake meie allpool toodud ülevaadet:

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

Ülejäänute hulgast parim edasimüüja veebimajutus

Edasimüüjat või tema nõbude alfa-isandate ja super-alfa-põhimüüjate edasimüüjaid (jah, tõesti) on raske leida. Mida rohkem müüjate tasandeid lisate, seda kiiremini võite oodata serveri ressursside närimist ja peate laienema suuremasse virtuaalsesse või spetsiaalsesse serverisse. Võõrustajad võivad sageli olla vaevatud seda teenust väliselt reklaamima, võib-olla väikese nõudluse või kitsa vaatajaskonna tõttu, kellel on juba tehnilised võimalused sellise ettevõtte asutamiseks suures hostimiskeskkonnas.

Isegi meie lemmikute veebihostide hulgas pole lihtne edasimüüjate hostimine nii populaarne, kui võite arvata. Tahtsime kindlasti nendele võimalustele tähelepanu pöörata neile, kes alles alustavad edasimüüjate hostimisega – ja hei, kui teie esimene ettevõtmine õnnestub, saate hõlpsalt oma kasvava ettevõtte rännata selle peremehe täiustatud teenustesse. Ükskõik, kas soovite asutada oma esimese edasimüüja ettevõtte või otsite kodu oma asutatud mitmetasandilisele organisatsioonile, kaaluge kindlasti edasimüüjat, VPS-i ja spetsiaalset serveri valikuid, mille üle me hea meelega allpool hääletame:

5. HostGator

Lisaks skaleeritavale andmetöötlusvõimsusele, tasuta WHMCS-ile ja piiramatule domeenidele, e-kirjadele ja andmebaasidele, seob HostGator oma edasimüüjakontod ka oma sõsarettevõtte ResellerClub domeeni ostujõuga (nende kohta lisateave hiljem). Edasimüüjad saavad oma klientide jaoks domeene registreerida, hallata ja uuendada, avades enam kui 70 tippdomeeni. Saate tasuta konto integreerida WHMCS-i või API-liidese kaudu ja saada registreerimistest kuni 80% soodsamalt.

Ehkki HostGatori edasimüüjaplaanis on natuke vähem salvestusruumi ja ribalaiust, kui me tahaksime näha, muudab ettevõte suuremate serverite versiooniuuenduse ülimalt taskukohaseks – see on põhjus, miks peame HostGatorit parimaks hostiks, kellega koos kasvada. Ettevõtte 45-päevane raha tagasi garantii on kaks nädalat pikem kui valdkonna keskmine, kuid meie lemmikfunktsioon võib olla rohkem kui 400 videoõpetuse kollektsioon, kuhu saate oma kaubamärgi paigutada, et aidata oma klientidel õppida ja õnnestuda.

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

6. HostPapa

Jah, HostPapa on paar dollarit kuus kallim kui paljud selles nimekirjas olevad konkurendid, kuid ettevõte pakub hüvesid, et investeering oleks palju väärt. Lisaks suuremale SSD-toega salvestusmahule eemaldab HostPapa kõik piirangud teie ja teie klientide jaoks; domeenidele, veebisaitidele, cPaneli kontodele, andmebaasidele ega e-posti kontodele pole piiranguid.

Edasimüüjad saavad bränditavat cPaneli liidest ja privaatseid nimeservereid nautida. Hindame ka seda, kuidas ettevõte seob toimivuse ja turvalisuse RAID-massiivide, vahemällu salvestamise ja sisu edastamise võrguga, mis on ühildatud ööpäevaringselt toimuva võrgu jälgimise, jõhkra jõu tuvastamise, serveri tulemüüride ja tasuta SSL-sertifikaatidega.

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

7. AccuWebHosting

Pilvepõhise jõudluse ja mitmesuguste Windowsi või Linuxi serveri konfiguratsioonide tutvustamiseks on AccuWebHosting veel üks suurepärane host, mille ümber kaaluda peamise edasimüüja äri rajamist. Võib-olla tahaksime, et salvestusruumi maht oleks pisut suurem, kuid operatsioonisüsteem CloudLinux ja LiteSpeed ​​veebiserverid aitavad keskkondi tõhusalt kasutada.

AccuWebHosting on veel üks piiramatu edasimüüja host, mis hõlmab domeene, veebisaite, e-posti, FTP kontosid ja andmebaase. Tutvuge PHP ja HTTP / 2 toe kaasaegsete versioonidega ning teie ettevõte sobib uute tehnoloogiate kõrval hästi kohanema. Teie kliendid saavad kasutada populaarset RVSitebuilderit ja enam kui 100 automaatse installimise skripti, mis hõlmavad selliseid populaarseid tööriistu nagu WordPress, phpBB, OSCommerce ja palju muud.

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

8. GoDaddy

Mis oleks parem kaubamärk, millega oma ettevõtet joondada, kui maailma suurim veebimajutusettevõte? Alati uute domeeninimede registreerimise ja esmakordselt veebimajutuskontode jaoks mõeldud kohana suurendab GoDaddy oma mainet tugevaks edasimüüjaprogrammiks, mis on pisut erinev kui paljud teised turul. Kindla vahendustasu saamise asemel saavad edasimüüjad kehtestada oma kasumimarginaali ja valida, millist toodet klientidele müüa.

Sel ajal, kui kujundate oma klientidele suunatud veebituru, annab GoDaddy kogu tootehalduse, müügi, maksete töötlemise ja arveldussüsteemide sisemiste süsteemidega volitused. Ettevõte aitab teil müüa rohkem tooteid, pääseda juurde ja hallata kliendikontosid, pakkuda tutvustusi ja koostada informatiivseid aruandeid. Eriti meeldib meile, kuidas GoDaddy integreerub teie olemasoleva WordPressi saidiga; API-liidesed võimaldavad teil integreerida ettevõtte domeeniotsingu funktsioonid ja annavad klientidele võimaluse tooteid ostukorvi lisada.

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

9. ResellerClub

Nagu nimest võib järeldada, teab ResellerClub edasimüüjate hostimise kohta midagi või teist. Uskuge või mitte, ettevõte on ehitanud terve hulga ettevõtteid kahe oma sõsarettevõtte Bluehost ja HostGator teenuste ja serverite edasimüügi ümber. Kui rääkida omaenda Linuxi või Windowsi edasimüüja valikutest, pakub ResellerClub täielikku hulka piiramatuid funktsioone, domeeni edasimüüki ja haldustarkvara. ResellerClubi keskkondi toetavad lisaks CloudLinux, Apache ja ClamAV viirusetõrjele ka CloudFlare võrguturve ja CDN..

ResellerClub teeb registreerumisel uskumatult hõlpsa uuendamise tasuta domeeniks ja edasimüüjakonto hostimiseks, mis annab teile parima hinnaga hinnakujunduse enam kui 500 TLD-l ja tasuta kauplusepoes. Samuti on ettevõte ehitanud kohandatud moodulid ja pistikprogrammid teie cPaneli ja WHMCS-i integreerimiseks, et anda teile täielik kontroll ja lisafunktsioonid.

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

10. SiteGround

Jah, see hinnasilt on natuke hirmutav. Kuid ärge muretsege, SiteGround tegeleb edasimüüjate hostimisega teisiti kui teised meie loendis olevad pakkujad. Selle asemel, et anda teile tonni salvestusruumi ja ribalaiust, lubab ettevõte edasimüüjatel osta hostikrediiti. Üks krediit võrdub jagatud hostimise aastaga ja mida rohkem kontosid ostate, seda suuremat allahindlust saate.

Edasimüüjad saavad kontod aktiveerida ühe klõpsuga ja kliendid saavad SiteGroundi suurepäraseid teenuseid kohe nautida. Teil on ainult üks veebisait ja 10 GB SSD-mäluruumi konto kohta, kuid SiteGround pakub tasuta sisu edastamise võrku, vahemälutööriistu, automaatseid igapäevaseid varukoopiaid ja uskumatult reageerivaid ja abivalmis tugiagente..

Vaadake teisi populaarsemaid edasimüüjate hoste »

Looge oma ettevõte, andes teistele võimaluse cPaneli ja WHM-i edasimüümiseks

Edasimüüja veebimajutusplaanid koos võimalusega luua nii jagatud veebimajutust kui ka täiendavaid edasimüüjakontosid on kahtlemata atraktiivsed – ja võib-olla pisut ka hirmutavad. Täiendav müügivõimsus võib teie tulusid suurendada, kuid edasimüüjad peavad hoolikalt jälgima serveriressursse ja klienditeenindust.

Plahvatuslikult suurenev klientide arv võib serveri kiiresti ülerahvastada, mis võib põhjustada jõudlusprobleeme ja seisakuid, mille eest peate vastust võtma. Kuid kui registreerute tugeva VPS-põhise edasimüüja kontoga, võib teie investeering aeglaselt paraja suurusega infrastruktuuri piirides laieneda. Muidugi ärge kõhelge uuele serverile (või kahele) üleviimisest, kui teie arvutusnõuded seda nõuavad.

Kui teil on aega ja ressursse võimalike tekkivate probleemide tähelepanelikuks jälgimiseks ja käsitlemiseks, võite lihtsalt olla valmis edasimüüjate hostimise väljakutseks. Esitage oma tehnilisi oskusi ja värbake edasimüüjaid, kellele usaldate oma brändi hästi esindama.

Pidades keeruliste keerdkäikude teemat, lõpeb “Algus” kalju otsas (šokeeriv, eks? Siin tuleb ka spoileri märguanne neile, kes julgevad nördida, kui ei tea, mis umbes kümne aasta vanuses filmis juhtub). Leonardo keerutab tippu ja kasutajad jätavad mõtlemata, kas ta on selle tagasi pärismaailma naasnud või otsustab ta oma lastega unes elada.

See on finaal, mille teile jätame – nüüd, kui teil on parimad edasimüüjate veebimajutusteenused, kas teie ettevõte areneb või langeb? Saame näidata teile parimaid tehnoloogiaplatvorme ja lisateenuseid, mis seavad teid edu saavutamiseks, kuid teie saatus sõltub täielikult teie äritegevusest, müügitöö oskusest ja teie klientide – ja omakorda nende klientide – edust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me