Shopify vs. WordPress (eCommerce, Blog, Témata, Plugin Integration)

Porovnáním Shopify vs. WordPress postaví dva titany webových stránek elektronického obchodu proti sobě. Víte, že chcete prodávat své produkty online – ale jak? Mnoho nových podnikatelů v oblasti elektronického obchodování nebo majitelé malých podniků jsou zřejmě nadšení z toho, co prodávají, ale často nemají technické kotlety, aby mohli založit svůj internetový obchod..


Shopify a WordPress jsou některé z nejčastěji používaných nástrojů online a využívají miliony úspěšných obchodů. I když jsou oba skvělé, vaše specifické potřeby vám mohou přinést jednu platformu výhodnější než druhou. Nebo můžete být schopni používat oba současně. Přečtěte si o našich různých recenzích WordPress a Shopify spolu s tipy na nejefektivnější implementaci programů.

Shopify vs. WordPress: Celkové recenze

S nástroji jako Shopify a WordPress není budování internetového obchodu tak těžké, jak si myslíte. Oba programy obsahují vše, co potřebujete k zahájení prodeje za pár minut a kliknutí.

Recenze WordPress

WordPress, který byl původně považován za platformu pro blogování, se proměnil v jednu z nejvýkonnějších a nejflexibilnějších platforem, díky níž bude vaše značka online. Více než 25% všech webových stránek používá WordPress, který je zcela zdarma a je postaven výhradně na dobrovolnících. Použijte WordPress, pokud hledáte:

 • Zdarma (nebo v podstatě zdarma): S hostingem může být váš obchod online za několik dolarů měsíčně.
 • Přizpůsobení: Motivy a doplňky zajišťují, že máte vzhled a funkce, které chcete.
 • Společenství: Miliony poskytují podporu a nápady pro zlepšení WordPress pro všechny.

Protože systém pro správu obsahu WordPress je zdarma, vše, co potřebujete, je hostingový plán. Většina společností nabízí instalace WordPress jedním kliknutím a některé dokonce nabízejí hostingové balíčky přizpůsobené tak, aby maximalizovaly rychlost a zabezpečení WordPress. InMotion Hosting jde o krok dále s jejich jedinečným stavitelem stránek specifickým pro WordPress, BoldGrid.

Zobrazit další nejlepší hostitele pro WordPress »

Shopify Review

Tým za Shopify původně založil internetový obchod na prodej snowboardového vybavení. Místo toho, aby zveřejňovali své zboží na jakémkoli počtu tržišť, rozhodli se vytvořit si vlastní nástroj, který jim umožní budovat vztahy se zákazníky a prezentovat jejich značku. Nyní více než 300 000 aktivních obchodů Shopify dosáhlo obratu více než 20 miliard USD. Zvažte službu Shopify, pokud chcete:

 • Snadný: Váš obchod, hosting, správa zásob a analytika jsou na jednom místě.
 • Bezprostřední zabezpečení: V každém obchodě je certifikát SSL a kompatibilita s PCI.
 • Centralizovaná podpora: Získejte podporu 24/7 prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu.

Shopify je one-stop shop pro eCommerce, který zahrnuje bezpečný hosting, neomezenou šířku pásma a všechny nástroje, které potřebujete k otevření obchodu pro podnikání. Ačkoli je cenovka o něco strmější než většina sdílených hostingových plánů, vyplatí se vědět, že odborníci podpory 24/7 v Shopify se mohou postarat o všechny aspekty vašeho podnikání..

Zobrazit další nejlepší hostitele elektronického obchodu »

Shopify vs. WordPress: Srovnání elektronického obchodu

Zde můžete jít jedním ze dvou způsobů. Chcete jet delší cestou, ale máte maximální flexibilitu a prostor pro růst? Nebo si přejete, aby se co nejrychleji rozběhly a fungovaly, i když je cena vyšší a nebudete mít tolik možností pro škálování?

Nebudeme lhát, bude tu další nastavení WordPress. Potřebujete hostitele, motiv, SSL certifikát a plugin pro eCommerce. Tato poslední část je tím, kam přichází WooCommerce: S téměř 17 miliony stažení má WooCommerce téměř 40% internetových obchodů. WooCommerce vám také pomůže integrovat váš obchodní účet PayPal. S veškerou přípravou potřebnou pro WordPress je hostitel, kterého si vyberete, neuvěřitelně důležité rozhodnutí. Vychutnejte si hojnost zahrnutých funkcí za těžko porazitelnou cenu s nejlepším hostitelem elektronického obchodování na základní úrovni níže.

Zobrazit další nejlepší hostitele elektronického obchodu »

K otevření svých stránek nepotřebujete žádné kódovací ani návrhářské dovednosti Nakupujte ukládat. Můžete si vybrat z více než 100 předdefinovaných šablon a upravit rozložení, barvy a obsah. Váš obchod a nákupní košík jsou automaticky optimalizovány pro mobilní zařízení a SEO a pomocí analytiků můžete sledovat výkon svých produktů i webového provozu. Pokud narazíte na nějaké problémy, je k dispozici nepřetržitě dostupný tým podpory Shopify kromě jejich centra nápovědy, diskusních fór a univerzity eCommerce University..

Zobrazit další nejlepší hostitele elektronického obchodu »

Shopify vs. WordPress: Srovnání blogů

Tohle je docela snadné. Chcete použít nejoblíbenější platformu pro blogování v galaxii nebo sekundární prvek vytvořený společností eCommerce?

Sdělte svůj příběh jakýmkoli způsobem, jakým si dokážete představit WordPress. Můžete si vybrat z libovolného počtu bezplatných nebo placených témat a přidat doplňky pro sociální sdílení, zvýšený SEO, analytiku a interaktivitu. Použijte kategorie, značky a permalinky k uspořádání svého blogu a jeho zpříjemnění pro uživatele.

Nakupujte technicky má nástroj pro blogování, ale prostě se nesrovnává s funkčností a výkonem WordPress. Platforma bude vyhovovat potřebám začátečníků, ale nedostatek pluginů a flexibilita znamená, že úspěšné obchody rychle přerostou Shopify.

Mohli bychom zajistit naše sázky a říci vám, abyste měli obchod v dílně Shopify a blog WordPress v subdoméně (tj. Blog.yourstore.com), ale nestojí to za zmatek. Více než 60 milionů uživatelů se nemůže mýlit – používejte WordPress s naším oblíbeným hostitelem blogů.

Zobrazit další nejlepší hostitele pro WordPress »

Shopify vs. WordPress: Náklady na hostování

Tady je kde WordPress se začíná stahovat. Open-source platforma je zdarma ke stažení a používání, stejně jako mnoho pluginů a témat. Nakupujte, na druhé straně začíná své plány v rozmezí 10 $ měsíčně. Nejlevnější plán však generuje pouze seznamy produktů, které můžete vložit na existující web nebo sociální média – nejedná se o samostatný výkladní skříň. Tyto plány se pohybují od 30 do 300 $ měsíčně, v závislosti na funkcích, které potřebujete.

Držte se základní, dostupné webhostingové společnosti. Většina z nich nabízí instalace aplikace WordPress jedním kliknutím a získáte pouze začátek 2 až 5 $ měsíčně.

Zobrazit další nejlepší dostupné hostitele »

Nakupujte integraci pluginu WordPress

Jak jsme již řekli dříve, kombinace silných stránek WordPress a Shopify je jistým způsobem, jak získat internetový obchod vašich snů. Začněte takto:

 1. Zaregistrujte se k hostování: Založte si účet u hostitelské společnosti, jako je BlueHost (2,95 $ / měsíc) nebo InMotion (5,99 $ / měsíc), který umožňuje instalace WordPress jedním kliknutím.
 2. Implementujte svůj design: Připravte si svůj web s libovolnými tématy, obrázky a obsahem. Bude jednodušší integrovat Shopify do vaší stávající značky.
 3. Zaregistrujte se do služby Shopify: Poté se zaregistrujte do svého účtu Shopify. Můžete začít 14denní bezplatnou zkušební verzí a poté upgradovat na balíček Shopify Lite.
 4. Nainstalujte si plugin Shopify: Jakmile se všichni zaregistrujete a budete připraveni začít prodávat, přejděte na WordPress a nainstalujte a aktivujte plugin Shopify. Otevřete plugin (pomocí odkazu Shopify v nabídce správce vlevo) a zadejte své přihlašovací údaje do služby Shopify a propojte svůj obchod a web.
 5. Založit obchod! Plugin vás provede přidáním produktů, nastavením platebních možností a konfigurací přepravy. Kliknutím na tlačítko budete moci přidat jednotlivé produkty nebo sbírky na libovolný příspěvek, stránku nebo postranní panel WordPress..

Tyto tipy by vás měly mít na dobré cestě. Pokud ale uvíznete, vyhledejte jeden z mnoha skvělých tutoriálů online, který obsahuje spoustu snímků obrazovky, které vás provedou procesem.

Shopify WordPress Themes

Nalezení toho správného tématu WordPress může být pro začínající i zkušené designéry jako rychlé písek. Jak víte, že vaše vyhledávání skončilo, s tolika živými možnostmi?

Screenshoty ze čtyř eCommerce WordPress témat

Ve směru hodinových ručiček zleva shora: Témata Hype, Simple, FreeStore a Ella kombinují to nejlepší z WordPress a Shopify.

Doufejme, že vám můžeme ušetřit čas sestavením seznamu nejprodávanějších témat WordPress vytvořených s ohledem na Shopify.

 • Humbuk: Shopify se spojil s Themezillou a soustředil se na výkonné obrázky produktů.
 • Jednoduchý: Stejně jako název napovídá, i tento design se týká snadného nákupu.
 • FreeStore: Zahrnutá rozvržení a šablony stránek usnadňují návrh začátečníkům.
 • Ello: Zařízení pro módu, přizpůsobte svůj web vrstvenou navigací a mega menu.

Pokud chcete vidět více možností, náš Průvodce recenzemi WordPress pokrývá nejlepší témata. Více než 100 motivů je k dispozici také v adresáři motivů WordPress.

Začněte prodávat nebo blogovat za méně než 10 minut

Nástroje jako WordPress a Shopify vám umožní strávit více času s vašimi produkty, obchodem a nápady místo toho, abyste se museli starat o komplikovaný internetový obchod. Věříme, že většina podnikatelů si užije pokročilých funkcí a neomezené flexibility aplikace WordPress, ale určitě pochopíme a oceníme, jak Shopify pečuje o začátečníky tím, že nabízí snadný jednorázový obchod, který splňuje všechny jejich potřeby..

Pokud si myslíte, že WordPress je pro vás ten pravý (s integrací zásuvných modulů Shopify nebo bez ní), podívejte se na náš seznam nejlepších hostingových společností pro WordPress.

Pokračujte ve srovnání s podobnými články o oblíbených možnostech vytváření stránek:

 • Squarespace vs. WordPress vs. Weebly vs. Wix
 • WordPress vs. Weebly
 • WordPress vs. Blogger
 • WordPress vs. Squarespace
 • WordPress vs. Joomla vs. Drupal

Nezapomeňte nám sdělit, co si o tomto článku myslíte, nebo se podělte o své zkušenosti s Shopify nebo WordPress.!

Vítěz: WordPress – s doplňkem Shopify!

Naštěstí můžete získat to nejlepší z obou světů. Zachyťte výkon, škálovatelnost a podporu hostingu WordPress a přitom stále využívejte infrastrukturu elektronického obchodu Shopify. Jděte se silným hostitelem WordPress, jako je například InMotion, a přidejte plugin pro nákup elektronického košíku Shopify, který propojí vaše účty a prodá přímo na vašem webu WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me