Recenze HostPapa WordPress 2020: Hodnocení hostingu s klady a zápory

Vzhledem k tomu, že tolik poskytovatelů hostingu, kteří vytvářejí služby optimalizované pro nejoblíbenější systém správy obsahu na světě, se podrobně podíváme na jednoho pomocí recenze HostPapa WordPress..


Nejsme velcí hráči. Pokud však vlastníte web nebo právě připravujete web, jsme ochotni dát peníze, že pravděpodobně používáte WordPress. Open-source platforma nyní ovládá více než 30% webů a má 60% podíl na trhu mezi ostatními systémy správy obsahu v oboru.

Pokud hledáte hostitele, který napájí váš nový web WordPress, nebo pokud nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem, může být pro vás HostPapa vhodný. Více než 100 000 majitelů stránek se pro své robustní hostingové balíčky WordPress obrátilo na jednoho z nejoblíbenějších hostitelů Kanady. Zde se podíváme na to, proč plány HostPapa přitahují tolik pozornosti a jak mohou posílit online přítomnost vaší značky..

HostPapa WordPress Hosting Recenze Hodnocení: 4,8 z 5,0

V dnešním prostředí šetrném k životnímu prostředí se mnoho spotřebitelů snaží nakupovat produkty a služby od společností, které mají zavedené iniciativy v oblasti sociální odpovědnosti podniků. Ve skutečnosti více než 50% nakupujících tvrdí, že by raději kupovali od firmy, která staví CSR do popředí a do centra hostingu, a hostingový prostor není výjimkou. Jako jeden z prvních poskytovatelů v oboru, kteří se zavázali k přechodu na zelenou, je HostPapa zcela poháněna obnovitelnou energií.

I když přístup společnosti k životnímu prostředí ohleduplný k životnímu prostředí může být pro mnoho prodejních míst, 100% kompatibilní platforma HostPapa WordPress, instalace CMS jedním kliknutím a bezstarostné přenosy stránek jsou také velkým lákadlem. V následujících sekcích se zabýváme funkcemi, výkonem, spolehlivostí, cenou a výhodami a nevýhodami hostitele. Nezapomeňte však kliknout na naši komplexní recenzi v níže uvedené tabulce, abyste se podrobně seznámili se všemi výhodami provozování webu WordPress s HostPapa. Rychle uvidíte, proč jsme hostitele ohodnotili 4,8 z 5,0.

Podívejte se na alternativy hostování WordPress »

HostPapa Alternativy hostování WordPress

Jak vidíte, HostPapa získá solidní známky, pokud jde o hosting WordPress. Oceňujeme zejména to, jak společnost zahrnuje Jetpack, který umožňuje majitelům stránek využívat více než 100 bezplatných témat, síť pro doručování obsahu a ochranu před útoky brutální síly. Infrastruktura založená na SSD zajišťuje, že vaše stránky budou fungovat silně a bezpečně.

HostPapa však není jediná ryba v moři. Abychom opravdu porozuměli silným a slabým stránkám této platformy, zkoumali jsme HostPapa v kontextu s některými dalšími silnými hostiteli WordPress. Možná zjistíte, že jedna z těchto možností vyhovuje vašim potřebám hostingu trochu lépe:

Zobrazit další nejlepší možnosti hostování WordPress »

HostPapa WordPress „Funkce“ Hodnocení: 4.6 / 5.0

Pokud vyhledáváte plán hostování bohatý na funkce WordPress, máte štěstí s HostPapa. Tři vydatné hostingové balíčky společnosti WordPress společnosti jsou plná řešení, která vám pomohou vysílat vaši značku online.

Plán Starter společnosti HostPapa je ideálním spouštěcím blokem pro blog nebo osobní web. Majitelé webů mohou začít fungovat a za pouhých 3,95 $ měsíčně – a díky 30denní záruce vrácení peněz není při pokusu o to velké riziko. Díky nízké měsíční prémii získáte dva weby, bezplatné doménové jméno, nastavení a přenosy zdarma, 100 GB místa na disku a neomezenou šířku pásma. Součástí plánu je také úvodní vydání tvůrce webových stránek HostPapa, díky kterému je design stránek intuitivní.

HostPapa Funkce hostování WordPress
Název domény zdarmaPodpora 24/7/36530denní záruka vrácení peněz
Zdarma nastavení a převodyNeomezené webyNeomezené e-mailové adresy
Neomezené místo na diskuTvůrce webu HostPapaNeomezená šířka pásma
Rychlé doby načítáníVylepšené funkce zabezpečeníSSL certifikát

Nejoblíbenější balíček HostPapa, jeho obchodní plán, nabízí vše, co je součástí plánu Starter, s několika důležitými doplňky. Díky balíčku Business mohou majitelé stránek napájet neomezené množství webových stránek a e-mailových adres a na místo na disku není omezeno. Časy načítání jsou také dvojnásobné než v případě plánu Starter a také bezpečnostní funkce.

Plány programu Cadillac HostPapa Business Pro zvyšují výkon, rychlost a zabezpečení webů WordPress. Tento plán zvyšuje výkon až o 300%, zahrnuje nejvyšší úroveň zabezpečení hostitele a přichází s certifikátem SSL pro ochranu vašich dat. Součástí plánu je také neomezená verze tvůrce webových stránek HostPapa. Flexibilita jeho balíčků WordPress a počet zahrnutých řešení přinesla HostPapa hodnocení funkcí 4,6 z 5,0.

HostPapa’s WordPress Hodnocení výkonu: 4.6 / 5.0

Pro ty, kteří nastavují internetový obchod, je jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu v prostoru elektronického obchodu výkon webu. Pokud se vaše stránky nenačítají rychle, ztratíte zákazníky. Téměř polovina online zákazníků očekává, že se stránky načtou do dvou sekund, a téměř 80% nakupujících na internetu, kteří mají kvůli výkonu špatné zkušenosti, je méně pravděpodobné, že by stránky znovu navštívili..

Loga HostPapa a WordPress

Balíčky hostitele WordPress jsou optimalizovány pro rychlé načítání, aby byla zajištěna bezproblémová spolupráce se zákazníky online.

HostPapa se může pochlubit bleskově rychlou dobou načítání stránky pro všechny své vlastníky stránek WordPress, protože firemní servery byly upraveny tak, aby napájely CMS nejvyšší rychlostí. Zákazníkům Business Pro nabízí HostPapa zvýšení výkonu o 300%, aby se zajistilo, že se návštěvníci stránek nebudou odrazit kvůli pomalým dobám načítání.

Mezi více než 51 000 zásuvných modulů WordPress mohou majitelé stránek také najít nástroje pro zvýšení výkonu kompatibilní s platformou HostPapa. HostPapa doporučuje WP nejrychlejší mezipaměť, která byla stažena téměř 3 milionykrát.

Hodnocení „ceny pro hostitele“ WordPress: 4.5 / 5.0

Hostující průmysl se již nějakou dobu účastní konkurenční cenové války. Nespočet poskytovatelů tvrdí, že mají nejlepší ceny na trhu. A i když některé z nich mohou být ve skutečnosti nejlevnějšími možnostmi, nejsou vždy tou nejlepší volbou.

Vnímání cen spotřebitelem je stejně důležité jako skutečné náklady na produkt nebo službu. HostPapa to ví, a proto se společnost nesnaží nabídnout pouze ty nejnižší ceny. Místo toho, HostPapa si klade za cíl poskytnout majitelům stránek velmi cenově dostupné hosting balíčky, které jsou načteny s hodnotou.

Logo HostPapa před kopci a větrnými turbínami

HostPapa, který využívá 100% zelené energie, se zavazuje šetřit životní prostředí a udržovat nízké náklady pro zákazníky.

Za pouhých 3,95 $ měsíčně dostanou uživatelé HostPapa backend připravený pro WordPress s instalací jedním kliknutím. Díky 24/7 vícejazyčné podpoře a všem funkcím diskutovaným ve výše uvedených oddílech je pár babek, které platíte každý měsíc, hodně. HostPapa také zaručuje plnou náhradu za nešťastné uživatele, kteří zruší zrušení do 30 dnů od registrace. To vše získalo HostPapa ohodnocení 4,5 z 5,0.

Hodnocení „spolehlivosti“ aplikace WordPress hostPapa: 4.8 / 5.0

Důležitost, kterou mají weby elektronického obchodu pro udržení vysokého procenta dostupnosti, nelze přeceňovat. Pokud jsou stránky nedostupné pro spotřebitele, neprovádíte prodej. Je to opravdu tak jednoduché.

V roce 2013 přešel Google do režimu offline po dobu pěti minut. Výsledek? Čistá ztráta příjmů zhruba 545 000 $. Zatímco pětiminutové přerušení služeb pravděpodobně nestane většinu podniků půl milionu dolarů, i malé přerušení služeb pro malé podniky může vést ke snížení důvěry spotřebitelů ve značku. Ve skutečnosti 88% uživatelů internetu říká, že pokud je web při návštěvě nedostupný, pravděpodobně jej bude považovat za méně důvěryhodný.

Fotografie muže, který držel tablet a logo HostPapa

Podniky jsou závislé na HostPapa po dobu provozuschopnosti a hostitel poskytuje vysokou dostupnost po více než deset let.

HostPapa funguje s cílem poskytovat svým zákazníkům velmi vysokou dostupnost. Při pohledu na historické údaje z velkého vzorku svých vlastníků webu byl hostitel schopen zjistit, že jeho zákaznické stránky jsou k dispozici 99,9% času, a zaručuje, že doba provozu se neklesne pod toto číslo. V důsledku toho jsme udělili HostPapa 4,8 z 5,0 pro spolehlivost.

Proč zvolit hostování WordPress s HostPapa

Pokryli jsme tedy funkce, výkon, cenu a spolehlivost hostitele a celkově se hostům daří v našich hodnoceních. Hostitel nabízí velké stránky, ale vždy existují oblasti, kde se společnost může zlepšit.

Zde se podíváme na hlavní faktory, které ovlivnily naše celkové 4,8 z 5,0 hodnocení hostingových balíčků HostPapa WordPress. Spoiler: existuje mnoho výhod a ne mnoho nevýhod.

7 profesionálů

Doména zdarma – Všechny hostPapa hostovací plány WordPress umožňují vlastníkům stránek připojit novou doménu nebo převést existující doménu na jejich účet. Pro uživatele, kteří hledají novou doménu, usnadňuje vyhledávací a registrový systém HostPapa nalezení perfektního jména.

Backend připravený pro WordPress – Na přípravu na WordPress není třeba mnoho práce. HostPapa poskytuje backend vytvořený pro instalaci CMS jedním kliknutím.

Intuitivní rozhraní – Uživatelské rozhraní HostPapa poskytuje platformu pro správu veškerého obsahu z jednoho místa. A pro ty, kdo staví nové weby, díky snadno použitelnému a drag-and-drop tvůrci stránek hostitele bude vytváření stránek hračkou.

Záruka vysoké dostupnosti – Můžete si odpočinout, že váš web WordPress bude návštěvníkům k dispozici, když chtějí koupit produkty a služby. Záruka 99,9% dostupnosti v HostPapa odpovídá průmyslovému standardu.

Podpora nepřetržitě – Pracovníci technické podpory společnosti HostPapa jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby se mohli ptát a poskytovat péči. Hostitel také nabízí centrum podpory omnichannel, kde uživatelé mohou přistupovat k informacím a pomoci prostřednictvím živého chatu, videonávodů, vstupenek na podporu a v rozsáhlé online znalostní bázi.

Neomezená šířka pásma – Pokud se na vašem webu objevují hroty návštěvníků, nemusíte se obávat prostojů nebo sankcí za provoz. HostPapa nabízí neomezenou šířku pásma ve všech svých balíčcích WordPress.

Zelený – Jako jeden z prvních poskytovatelů ekologického hostingu v tomto odvětví dává HostPapa svým zákazníkům klid, že jejich uhlíková stopa je co nejnižší. Hostitel běží na 100% čistých zdrojích energie.

3 nevýhody

Výkon – Zatímco program Starter WordPress společnosti HostPapa je rychlý, majitelé stránek, kteří přicházejí s balíčky Business a Business Pro, mají až 300krát vyšší rychlost než zákazníci na základní úrovni. Někteří zákazníci, kteří se zaregistrovali do plánu pro začátečníky, tak mohou nechat za své peníze trochu třesk.

Záruka vrácení peněz – HostPapa v současné době nabízí novým zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz. To majitelům stránek poskytne trochu času na změnu názorů, ale jiní poskytovatelé v tomto odvětví nabízejí uživatelům až 90 dní, aby se rozhodli, zda se jim služba líbí..

Žádné zálohy v programech Starter / Business Plans – Odběratelé plánu BusinessP HostPapa si užívají automatizované zálohy bez dalších nákladů. Zákazníci Starter a Business plan však nemají stejný přínos. Uživatelé Pro jistě zaplatí o několik dolarů víc, ale protože zálohování dat je tak důležité, je to oblast, kde by HostPapa mohl zlepšit svou nabídku.

Pokud se naklánět k hostování WordPess HostPapa, jděte na to!

WordPress ovládá většinu webových stránek z nějakého důvodu – je snadno použitelný a vysoce přizpůsobitelný. Pokud jste jedním z milionů vlastníků webů spravujících webové vlastnosti pomocí WordPress, budete muset spolupracovat s hostitelem, který poskytuje plány bohaté na funkce a snadnou instalaci CMS – a HostPapa poskytuje.

Fotografie zástupce zákaznického servisu HostPapa a textové pole s upozorněním na počet zákazníků programu WordPress společnosti HostPapa

Více než 100 000 zákazníků se obrátilo na HostPapa, aby spustilo své webové stránky a značky WordPress online.

Jak jsme již probrali, HostPapa poskytuje překvapivé množství upgradovaných funkcí, jako je úložiště SSD a špičková podpora zákazníků. Ceny společnosti jsou o něco vyšší než někteří konkurenti, ale 30denní záruka vrácení peněz společnosti HostPapa poskytuje zákazníkům dostatek času na posouzení partnerství.

Pokud přemýšlíte o hostování plánů hostování WordPress HostPapa, není důvod váhat. Registrace je snadná a během 30denního zkušebního období hostitele není co ztratit. Chcete-li se dozvědět více o tom, co nabízí HostPapa, přečtěte si naši úplnou recenzi, ve které jsou uvedeny všechny funkce hostitele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me