Recenze HostGator VPS (2020)

Hledáte komplexní recenzi HostGator VPS, která otestuje známé servery hostingové značky? Přišli jste na správné místo!


Dlouho jsme byli fanoušky společnosti pro začátečníky a cenově dostupnými sdílenými hostingovými plány, ale nedávné investice do vylepšené cloudové hostingové platformy, optimalizovaného hostování WordPress a vlastního webového tvůrce ukázaly, že HostGator se znovu zaměřuje na upgrade její infrastruktura může konkurovat i na vyšších úrovních hostitelských služeb.

Pokud se na vašem webu začnou projevovat známky přerostlého sdíleného hostingu, jako je zpomalený výkon nebo nadměrné prostoje, nebo pokud jste od hostitele obdrželi zprávy o překročení šířky pásma, možná je čas zvážit VPS. Rychlé vyhledávání Google vám řekne, že HostGator je skvělá volba. Zde se podělíme o své zkušenosti s hostitelem HostGator a také o to, jak hosting společnosti VPS ve srovnání s jejími konkurenty.

HostGator VPS Hosting Recenze: 4.5 Celkové hodnocení

HostGator je známý pro svou spolehlivost jako společnost, která s jistotou uvítá majitele webových stránek řadami sdílených, VPS a vyhrazených možností hostování s růstem jejich podniků a webových stránek. V minulosti jsme ocenili poskytovatele hostingu za to, že během celého životního cyklu hostování poskytoval špičkovou péči o zákazníka.

Značka HostGator je nejen dobře známým a uznávaným názvem v hostitelském průmyslu, ale společnost je podporována také hostováním obří skupiny Endurance International Group. To znamená zdroje podpory mega a spoustu interních odborných znalostí pro zákazníky HostGator.

Zobrazit další nejlépe hodnocené hostitele VPS »

Jak se virtuální servery HostGator porovnávají se servery konkurentů?

HostGator patří mezi špičkové poskytovatele VPS a cloudových hostingů na světě. Po vyzkoušení VPS plánů nejlepších hostitelů můžeme potvrdit jeho pověst spolehlivosti. Hostitel však může udělat více v oblasti pokročilých funkcí pro ukládání, výkon a zabezpečení. Ve srovnání s konkurencí nabízí HostGator skvělé možnosti VPS na základní úrovni, ale pokročilí uživatelé získají více peněz za své peníze s nejlepšími hostiteli VPS:

Zobrazit všechny alternativy HostGator VPS »

HostGator Vlastnosti: 4.6 Hodnocení

Můžete očekávat, že všechny náležitosti VPS budou pokryty v plánech HostGator – vlastní konfigurace; hosting pro neomezené domény, subdomény a e-mailové účty; a vyhrazené zdroje bez nákladů na vyhrazený server. Balíčky HostGator VPS se netýkají zdrojů pro přenos dat a úložiště, ale můžete věřit, že za ně nezaplatíte víc, než potřebujete.

  • Vlastní instalace a konfigurace
  • 120 GB až 240 GB úložného prostoru
  • Špičkový hardware Intel
  • 2 adresy IP
  • 2 nebo 4 jádra
  • Hosting pro neomezené subdomény / domény
  • 2 GB až 8 GB RAM
  • cPanel ovládací panel
  • 1,5TB až 3TB šířky pásma
  • Plně redundantní síť

Samozřejmě můžete plynule škálovat nahoru a dolů, jak se požadavky mění.

Cena hostgator: 4.3 Hodnocení

Vzhledem k tomu, že plány virtuálních serverů začínají na 19,95 USD měsíčně, je cena produktu HostGator VPS konkurenceschopná a vy můžete snadno upgradovat v souladu s rozsahem požadavků na výpočetní a úložné prostory. Zákazníci si mohou vybrat ze dvou nebo čtyř jader s 2 GB, 4 GB nebo 8 GB RAM a dvěma IP adresami.

Snímek obrazovky o cenách HostGator

HostGator poskytuje škálovatelné možnosti VPS tak, aby splňovaly prakticky jakýkoli rozpočet velikosti.

Ve srovnání s plány konkurentů jsou povoleny šířky pásma a úložiště poněkud skromné, ale většina profesionálních projektů a technologických startupů pravděpodobně zjistí, že služby VPS HostGator jsou nákladově efektivní, zejména pokud přecházíte z hostování sdílených serverů..

HostGator VPS Výkon: 4.5 Hodnocení

Výkon serveru HostGator zůstává konkurenceschopný se svými sesterskými hostiteli Bluehost, iPage a FatCow. Jeho datová centra založená na Utahu a Texasu jsou lemována servery Intel, mají plně redundantní síť s jednotkami HVAC a jsou vybavena záložními generátory, které zajišťují výkon vašich stránek bez přerušení..

HostGator by získal více bodů v této kategorii, pokud by společnost měla přidat pevné disky (SSD), okamžité zajišťování, ukládání do mezipaměti pro konkrétní aplikace, sledování výkonu nebo optimalizace zvýšení rychlosti. Tyto funkce se staly standardem mezi poskytovateli hostingu s rychlým přístupem (skvělým příkladem je současný trend směrem k hostování SSD) a server HostGator je trochu pozadu, protože je přinejmenším nenabízí jako upell.

Spolehlivost VG HostGator: 5.0 Hodnocení

HostGator pokrývá základny spolehlivosti nejmodernějším hardwarem, pozorný tým podpory a týdenní zálohování dat mimo pracoviště, což zákazníkům poskytuje maximální důvěru ve služby hostGator. Ať už přicházíte od jiného hostitele nebo upgradujete z jednoho ze sdílených hostingových plánů hostgator, tým nabízí bezplatnou asistenci při migraci a oceněný podpůrný personál je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Záruka 99,9% dostupnosti je v celém odvětví docela standardní, i když sazby za uptime a záruky za uptime by neměly být považovány za jediné měřítko spolehlivosti hostitele. Můžete však očekávat, že budete mít prospěch z redundantní sítě bez jediného bodu selhání. HostGator spolupracuje s více poskytovateli šířky pásma a vybavuje svá datová centra záložními generátory energie a procesory Intel pro maximální výkon a ochranu vašich cenných dat serveru.

Získejte 30% slevu na váš první měsíc VPS hostingu s HostGator

Váš web a podnikání, které vyhovují potřebám VPS, je vzrušujícím milníkem v časové ose vaší společnosti. Je to úspěch, na který můžeme být hrdí, ale na navigaci může být skličující. Z tohoto důvodu doporučujeme hostování zákazníků k partnerství s webovým hostitelem, který je známý tím, že zmírňuje břemeno takových přechodů.

HostGator dělá upgrade VPS bezbolestný tím, že nabízí bezplatnou migrační pomoc uživatelům cPanel – a naši návštěvníci mají 30% slevu z prvního měsíce hostování VPS HostGator. Začít nemohlo být jednodušší, a to je opravdu začátek pro vás a váš obchodní nápad, do kterého jste toho tolik nalili. Schopnost škálování je nekonečná u hostitelských serverů, jako je HostGator. Hodně štěstí pro vás a vaše (doufejme) milionové myšlenky!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me