Recenze Bluehost Cloud Hosting Review 2020

Spojte cenovou dostupnost s hvězdnou pověstí, tady je naše recenze hostingu cloudhostingu Bluehost. Společnost je přirozenou volbou pro mnoho nových majitelů webů, kteří hledají svého prvního poskytovatele webhostingu, a díky více než 2 milionům webů ovládá produkty sdíleného hostingu přátelské pro začátečníky. Ale jak to vydrží, pokud jde o vyšší úroveň hostingu?


Aby Bluehost pomohl novým zákazníkům najít úspěch online a zahájit svůj první plán, Bluehost představil zjednodušenou cloudovou hostingovou platformu VPS, která pomůže překlenout propast mezi sdíleným hostingem a virtuálními servery za výkonnými VPS společnosti a spravovanými balíčky WordPress..

Nedávno jsme tuto službu vyzkoušeli a porovnali jsme ji s ostatními možnostmi Bluehostingu poblíž stejné cenové kategorie a funkčnosti. Přečtěte si další informace o našich podrobných přehledech o funkcích, cenách a podpoře cloudových serverů Bluehost spolu s odkazy na nejlepší nabídky.

Bluehost Cloud Hosting Recenze: 4.5 / 5.0 Hodnocení

Cloud hosting, který zahrnuje virtualizovaná prostředí podporovaná několika servery propojenými dohromady, zní jako složitá a zastrašující konfigurace hostingu – takže Bluehost objevil infrastrukturu tak, aby byla bezpečnější, jednodušší a rychlejší. Bluehost automaticky zrcadlí data webových stránek zákazníků na třech různých zařízeních; Pokud dojde k problémům na jednom serveru, přepne se převzetí služeb při selhání systému na informace jiného počítače a druhý se znovu sestaví. Intuitivní rozhraní pro správu umožňuje zákazníkům sledovat trendy využití a spravovat výpočetní prostředky tak, aby odpovídaly požadavkům na provoz. Pro více informací klikněte na naši recenzi níže:

Zobrazit další možnosti cloudového hostingu »

Jak se srovnává cloudová platforma Bluehost s konkurencí?

I když se podíváme na ještě podrobnější informace o všech výhodách cloudhostingu v cloudu Bluehost, určitě vám nebudeme vinu za to, že se chcete rozhlédnout a zvážit další možnosti. Naštěstí jsme testovali spoustu poskytovatelů cloudového hostingu na výkon, zabezpečení, infrastrukturu, ceny a další faktory. Podívejte se na naše výsledky níže:

Zobrazit další možnosti cloudového hostingu »

Zkontrolujte své možnosti: Cloud Cloudhost vs VPS vs. Hosting WordPress

Jako poskytovatel full-service hostingu nabízejí nabídky společnosti Bluehost gamut – od jednoduchých plánů sdíleného hostování po luxusní dedikované servery a vše mezi tím. Mezi dvěma konci hostingového spektra nabízí Bluehost zákazníkům tři možnosti, jak rozšířit své webové stránky. Cloud hosting představuje nejmenší krok vpřed, zatímco virtuální soukromé servery a spravovaný hosting WordPress představují výkonná řešení šitá na míru pro rychle rostoucí weby..

Bluehost Cloud: znovuobjeven pro spolehlivost

Cloud hosting je často zaměňován s plány VPS, ale Bluehost je jednou z mála společností, které nabízejí obě možnosti. Bez ohledu na to, co si vyberete, hostitel bude bezproblémově migrovat informace zákazníků do nového prostředí. Protože cloudový hosting se spoléhá na více serverů současně, mohou vlastníci webů rychle přidávat nebo odebírat jádra CPU a paměť, jak to vyžaduje provoz webu. S daty zákazníků replikovanými ve třech různých částech cloudu není stabilní verze vašeho webu nikdy daleko. V následující tabulce se dozvíte více o cloudových stránkách Bluehost:

Zobrazit další možnosti cloudového hostingu »

Plány Bluehost VPS: Pohání SSD

Virtuální soukromé servery představují zjednodušenou verzi cloudu; jeden fyzický server je virtualizován do oddílů pro několik zákazníků. Majitelé stránek mohou využívat vyhrazené výpočetní prostředky a prostor pro růst, ale mohou uniknout některé z nadbytečnosti a okamžité škálovatelnosti cloudu. V Bluehostingu jsou virtuální servery poskytovány během několika sekund od nákupu a jsou vybaveny výkonnými jednotkami SSD. Přečtěte si další informace o hostování VPS od společnosti Bluehost:

Zobrazit další možnosti hostování SSD VPS »

Bluehost WordPress Hosting: Optimalizovaný výkon VPS

Bluehost je synonymem pro WordPress, protože vedení nejpopulárnějšího systému pro správu obsahu na světě schválilo společnost od roku 2005. Namísto facky loga WordPress na jeho standardní plány sdíleného hostování, jak to udělají někteří hostitelé na nižší úrovni, Bluehost vytvořil jedinečný Architektura VPS pro maximalizaci rychlosti, zabezpečení a použitelnosti WordPress. Plány společnosti WordPress společnosti přicházejí se sítí pro doručování obsahu a zabezpečením WebLock a bránou webové aplikace spolu s níže uvedenými funkcemi:

Zobrazit další možnosti hostování WordPress »

Další recenze hostingu Bluehost Cloud podle funkce

S tolika důvody, proč si vybrat Bluehost jako hostitele svého webu, může být obtížné vytěžit všechny výhody do několika odstavců. Zde se budeme hlouběji věnovat podnikovým nástrojům, výhodám, struktuře cen a podpoře zákazníků. Chcete-li přeskočit na sekci, která je pro vaše potřeby nejužitečnější nebo nejvhodnější, klikněte na jeden z níže uvedených odkazů.

Funkce (4.9 / 5.0): Zjednodušení rychlejšího a bezpečnějšího cloudu

Zatímco většina ostatních plánů je postavena na upraveném rozhraní cPanel, Bluehost Cloud Sites je dodáván s vlastním dashboardem, který vytváří perfektní rovnováhu mezi bohatou funkčností a efektivnější použitelností. Uživatelé si mohou prohlížet analytiku metrik výkonu, jako je rychlost načítání stránky, doba provozu a výpočetní prostředky. Jelikož se začínají vytahovat jádra CPU a paměti, můžete zvýšit výkon jediným kliknutím.

Všichni zákazníci Cloud Sites mohou využívat při přihlášení neomezenou šířku pásma, bezplatnou registraci doménového jména a marketingové kredity vyhledávačů. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro nejdražší balíček Business Pro (nikdy se nebojte, stojí méně než 20 $ za měsíc), odemknou vyhrazenou IP adresu, certifikát SSL a soukromí domény, jakož i služby zálohování a obnovení webových stránek.

Ceny (4.6 / 5.0): Vyrovnávání nákladů a výkonu

Díky vysoce výkonným veřejným i soukromým cloudům v poslední době nabízí Bluehost překvapivě dostupnou alternativu specificky zaměřenou na malé podniky a jednotlivé majitele stránek. Mnoho porovnávání nákladů v cloudu se soustředí kolem průmyslových titanů, včetně Amazon, Microsoft a Google, kde se mohou náklady prudce zvyšovat, zatímco podpora se zmenšuje – ale Bluehost dokáže udělat za první rok mimořádně dostupnou cenu nižší než 10 $ měsíčně..

Screenshoty srovnávací tabulky cloud computingu Bluehost

V porovnání s podobnými cloudovými hostingovými službami od jiných poskytovatelů nabízí Bluehost více energie za nižší cenu.

Stejně jako u mnoha cloudových hostingových plánů v tomto odvětví, Bluehost Cloud Sites účtuje zákazníkům měsíčně počet spotřebovaných zdrojů. Použití informačního portálu pro správu k přidávání nebo odebírání procesorů a paměti zajišťuje, že zákazníci nebudou překvapeni poplatky za použití po neočekávaném nárůstu provozu..

Podpora (4.8 / 5.0): Získejte přátelskou pomoc, když ji potřebujete

Osvědčený tým odborníků Bluehostu se postará o údržbu jazyků, instalaci bezpečnostních záplat a kontrolu přístupu k portům, díky čemuž budou Cloud Sites plně spravovanou volbou pro majitele stránek, kteří nechtějí řešit technické aspekty provozování hostitelského prostředí.

Pokud však narazíte na potíže, Bluehost nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu a bezplatných telefonních hovorů. Společnost také udržuje hlubokou znalostní databázi užitečných článků, příruček, návodů, pokynů a odpovědí na časté dotazy zákazníků..

Získejte nejlepší nabídky serverů s kupónem Bluehost

Stejně jako může být růst popularity webových stránek ze sdílených hostitelských pozic pomalým a pečlivým procesem, rozšiřování rozpočtu je stejně únavné. Víme, že nejste úplně připraveni se potýkat s extravagantním hostingovým plánem váženým zbytečnými funkcemi, a proto jsme úzce spolupracovali s kontakty z celého odvětví, abychom zajistili některé z nejlepších obchodů s hostingovými službami Bluehost. Zejména níže uvedená dohoda o virtuálních serverech společnosti vám může pomoci upgradovat dále, aniž byste investovali více peněz.

Návštěva

VPS Hosting

37% sleva na VPS Hosting

Bylo 29,99 $. Naše cena: 18,99 $ / měsíc

Speciální ceny pro naše návštěvníky. Není potřeba žádný promo kód.

Aktivujte obchod

(Aktivace: 18,99 $ / měsíc)

Najít další hostingové kupóny »

Bluehost nabízí více možností, které pomáhají vašemu rostoucímu webu s výkonem

S cloudovými servery poskytuje Bluehost cenově dostupnou, ale plnohodnotnou cestu k škálování vašich webových stránek prostřednictvím cloudového hostingu. Stejně jako u jiných služeb společnosti nabízí Cloud Sites perfektní kombinaci spolehlivé infrastruktury, rychlého načítání stránek a odborné podpory. V případě, že si stále nejste jisti registrací cloudového hostingu prostřednictvím služby Bluehost, přečtěte si naši recenzi a přečtěte si další informace o dalších plánech a konfiguracích serverů, které může společnost použít k posílení vaší online přítomnosti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me