Potřebuji webhostingovou službu? (7 nejčastějších dotazů pro spuštění webové stránky)

Potřebuji webhostingovou službu? Tech-smýšlející otázka často naráží na všechny vzrušení, když začínající majitel stránek začne snít web, poskytující zastrašující kontrolu reality těm, kteří neznají matice a šrouby publikování blogu nebo portfolia online.


Krátká odpověď: Ano, potřebujete webhosting. Pokud se nechcete dozvědět, jak provozovat server z domova nebo kanceláře, musíte se zaregistrovat do nějakého druhu hostingové služby – ať už se jedná o bezplatný webový tvůrce drag-and-drop, levný hosting WordPress nebo vysoce výkonný virtuální nebo dedikované servery pro vaše podnikání.

Projdeme mnoho následných otázek, které vám pomohou sladit vaše online cíle s typem hostingu, který potřebujete, ale v podstatě, Pokud chcete web, potřebujete nějakou formu hostingu. Čtěte dále a zjistěte, jaké typy hostingových služeb fungují nejlépe pro každý typ webových stránek.

1. Chcete jednoduchý osobní web nebo profesionální portfolio?

Pro spuštění webové stránky není třeba zahájit blog ani online podnikání. Ať už se chcete naučit kódovat, předvádět koníčky nebo publikovat vášnivý projekt, dobře navržený osobní web je skvělý způsob, jak se představit světu a spojit se s podobně smýšlejícími lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy.

Kromě toho jsou webové stránky obzvláště důležité pro uchazeče o zaměstnání – i když nevyvíjíte kariéru v oblasti vývoje webových aplikací nebo informatiky. Podle organizace Workfolio je 56% manažerů najímání více uchváceno webem žadatele než jakýkoli jiný nástroj pro osobní branding. Vzhledem k tomu, že zhruba polovina Američanů hledá a přihlašuje se do zaměstnání online, portfolio nebo online resumé vám okamžitě poskytne větší důvěryhodnost a konkurenční výhodu.

Pokud nevíte o spuštění webové stránky úplně od začátku, nebojte se. Nováčci mohou najít spoustu levných hostingových plánů, které přicházejí s tunami vysoce hodnotných funkcí a podpory. Prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu jsou vám k dispozici nepřetržitě pracující agenti zákaznických služeb, kteří vám pomohou orientovat se v procesu vytváření webů, a navíc dávejte pozor na stovky bezplatných instalací softwaru na jedno kliknutí, které vám pomohou publikovat širokou škálu obsahu pomocí ulehčit. Zde jsou naše recenze nejlepších hostitelů pro fandy a profesionály:

Zobrazit další dostupné webové hostitele »

2. Chcete zahájit blog?

Ačkoli se růst blogů v posledních letech zpomalil, stále bude zhruba jednou měsíčně publikovat zhruba 31,7 milionů spisovatelů. Ať už se chcete podělit o svůj život s přáteli a rodinou nebo vybudovat značku v podnikání, úspěšný blog vás rychle zavede jako autoritativní nebo zábavný zdroj informací.

Co se týče podnikání, představuje blogování důležitý způsob, jak přilákat a rozšířit publikum, než ho v ideálním případě převede na zákazníky, prodej a zisky. Jednotlivci mohou sdílet cestovní nabídky, oblíbené produkty, tipy pro rodičovství nebo jiné informace, zatímco organizace se obvykle více zaměřují na podporu zapojení publika a předvádění odborných znalostí odvětví. Známý jako obsahový marketing, můžete využít svůj blog, sociální média a další kanály ke sdílení informací a užšímu spojení se svými čtenáři..

Pokud jde o mechaniku spuštění blogu, není to nic jiného než sestavení prvního webu. Kterýkoli program, který používáte k vytvoření svého webu, má pravděpodobně schopnost blogování. Přestože je technicky klasifikován jako systém pro správu obsahu, WordPress je zdaleka nejoblíbenější možností, která využívá více než 35% všech webových stránek. Ať už preferujete jakoukoli publikační platformu, tito hostitelé vám poskytnou nástroje a analytiku k vyladění vašeho blogu tak, aby byl co nejsilnější a nejpřitažlivější:

Zobrazit další nejlepší hostitele pro blogování »

3. Chcete spustit internetový obchod?

Představa o zřízení online nakupování se zdá být zastrašující. Filtry inventáře, možnosti produktu, koupit tlačítka, nákupní vozíky, zpracování plateb a sledování objednávek všechny zvuky jako strašně složité a technické komponenty, které lze konfigurovat, ale existuje mnoho možností elektronického obchodování, díky kterým je vytvoření maloobchodního obchodu online neuvěřitelně snadné.

Vlastní hostované platformy jako Magento, PrestaShop a WooCommerce jsou zodpovědné za miliony obchodů a miliardy dolarů v transakcích. Ještě lepší je, že služby jsou postaveny tak, aby sloužily jak začínajícím podnikatelům, tak i větším a zavedeným provozům. Usnadní vytváření obchodu tak, aby umožňovalo přetahování plné přizpůsobitelných šablon a nástrojů pro zpracování plateb plně integrovaných do libovolného hostitelského plánu, který si vyberete. Jistě, hostované služby elektronického obchodování, jako jsou Shopify a Volusion, fungují také velmi dobře, ale oceňujeme úplnou kontrolu nad značkou a flexibilitu majitelů obchodů udržovanou pomocí vlastního hostovacího účtu..

Obrázek ženy online nakupování

Vytvoření internetového obchodu pomáhá vystavit vaši značku, produkty a kreativitu světu spotřebitelů.

Než však začnete nakupovat pro platformy elektronického obchodování, budete chtít najít plán hostování, který vám pomůže optimalizovat váš obchod pro prodej. Zde je místo, kde je rozhodující výkon webu a rychlost načítání stránky. Zpoždění pouhých 100 milisekund – doba potřebná k zablikání – může snížit váš konverzní poměr o 7%. Jakmile jsou zákazníci nespokojeni s výkonem internetového obchodu, je o 80% méně pravděpodobné, že provedou nákup. Bezpečnost je také prvořadá, stejně jako spolehlivost a podpora zákazníků.

Hledejte poskytovatele hostingu, který vám poskytne nadprůměrnou záruku dostupnosti a slibuje snadný přístup k agentům podpory, kteří vám mohou pomoci s řešením problémů, které mohou nastat. Nejlepší hostitelé elektronického obchodování, které jsme našli, které jsme zkontrolovali a seřazili níže, nabízejí širokou škálu možností elektronického obchodování šitých na míru zisky a klidu. Podívejte se na naše oblíbené hostitele:

Zobrazit další nejlepší hostitele pro elektronický obchod »

4. Chcete vlastní název domény?

Jistě, můžete svůj web navrhnout a spustit zdarma – ale ztratíte spoustu důvěryhodnosti. Tvůrci webových stránek drag-and-drop a bezplatné hostingové plány jsou nepochybně nejjednodušší na vaší peněžence, ale často řežou rohy a vynechávají některé důležité funkce. Kromě infrastruktury s podobnými částmi bude váš web pravděpodobně pravděpodobně zařazen do subdomény dané hostitelské služby (yoursite.hostname.com místo yoursite.com).

Vlastní doména je jedinečná identita pro váš web nebo firmu, což vám přináší výrazné posílení v hodnocení vyhledávačů, autoritě a povědomí o značce – a bude vás to stát dost peněz, pokud začnete s bezplatnou hostingovou službou a potřebujete upgradovat. . Domény webových stránek naštěstí při spárování s prémiovými hostitelskými službami nestojí vůbec nic.

Ve skutečnosti mnoho nejlepších poskytovatelů zahrnuje jeden rok registrace doménového jména zdarma, když se noví zákazníci zaregistrují na rok hostování. Stále budete muset svou doménu každý rok obnovovat, ale poplatky budou představovat polovinu toho, co jinde pravděpodobně najdete. Zvažte, jak začít s níže uvedenými hostitelskými společnostmi, které kombinují prvotřídní služby v oblasti budování webů, marketingové nástroje, zákaznický servis a cenovou dostupnost s bezplatným, jedinečným názvem domény webových stránek..

Podívejte se na další top hostitele pro názvy domén »

5. Chcete vlastní e-mailovou adresu?

Pokud jde o budování důvěryhodnosti online krátce za vlastní doménové jméno, je e-mailový hosting další šancí, jak na vaši profesionalitu zapůsobit na návštěvníky a potenciální zákazníky. Stejně jako u bezplatné registrace domény je bezplatný e-mail hosting další součástí, která je obvykle součástí mnoha nejvyšších plánů – a často je přehlížena.

Zrušení účtů Gmail, Yahoo nebo (otřásání) Hotmail může znamenat velké věci pro vaši osobní nebo obchodní značku. Podle studie z roku 2016 od předního světového registrátora GoDaddyho více než 75% Američanů považuje e-mailový účet založený na doméně za velmi důležitý ukazatel toho, zda lze věřit online podnikání..

Pravděpodobně již máte své doménové jméno nebo alespoň plánujete nějaké získat. Dobrá zpráva: už jste udělali dobrou práci! Poskytovatel hostingu, který si vyberete, má pravděpodobně návody, jak nastavit doručenou poštu. V opačném případě se podívejte na našeho průvodce, kde jsme proces destilovali do pouhých tří kroků. Zde jsou tři nejlepší hostitelé, kteří kombinují web, doménu a e-mail do jednoho soudržného balíčku:

Zobrazit další nejlepší hostitele pro e-mail »

6. Chcete použít Tvůrce webových stránek s přetažením?

Nyní, když jsme prošli všemi různými funkcemi a funkcemi, které si pro svůj web představujete, jak byste chtěli začít navrhovat a budovat vše? Pro mnoho začátečníků je nejjednodušší volbou tvůrce webových stránek WYSIWYG. WYSIWYG znamená „to, co vidíte, je to, co dostanete“, a vyžaduje styl a klikání a přizpůsobení.

Screenshot rozhraní tvůrce webových stránek

Tvůrci webových stránek nabízejí grafický způsob, jak navrhnout a přizpůsobit web, bez kódu.

Budete si moci vybrat ze stovek předdefinovaných šablon, z nichž většina bude reagovat nebo jinak optimalizována pro mobilní zařízení. Odtud můžete pomocí webového rozhraní upravit své barevné schéma, přidat fotografie a zadat své informace. Většina platforem přichází s možnostmi blogování a elektronického obchodování. Celkově lze říci, že tvůrci webových stránek představují většinu lidí, zejména majitelů stránek, kteří se poprvé zabývají webem, bezproblémový webový design. Ztratíte trochu flexibility a kontroly nad vzhledem svého webu, ale nemusíte se dotýkat jediného řádku kódu.

Stejně jako u registrací domén a hostování e-mailů, mnoho poskytovatelů zahrnuje tvůrce stránek zdarma. Některé společnosti dokonce zašly tak daleko, že si stavěly vlastní proprietární stavitele, zatímco jiné se rozhodly pro partnerství s důvěryhodnou platformou pro vytváření webů, jako je Weebly. Strávte čas zkoumáním každého rozhraní a sady funkcí a zjistěte, které se jeví jako nejvhodnější pro vizi, kterou máte na mysli a jak chcete pracovat. Zde jsou naše tři oblíbené položky, které představují průřez dostupnými hostitelskými a hostitelskými možnostmi.

Zobrazit další hlavní tvůrce webových stránek »

7. Chcete vytvořit web pomocí WordPress?

Pokud se tvůrci stránek cítí příliš nařezáni souborů cookie, ale nejste zdaleka připraveni kódovat stránky od nuly, WordPress je pravděpodobně vaše nejlepší sázka. Nejoblíbenější systém pro správu obsahu na světě ovládá více než třetinu všech webů online a více než 60% všech webů s nainstalovaným CMS. Stále si budete moci vybrat z tisíců profesionálně vytvořených témat a pluginů, které na váš web přidají širokou škálu funkcí.

U WordPressu je trochu více křivky učení, protože nebudete mít stejnou jednoduchost přetahování jako u tvůrce webových stránek. Výhody WordPressu se však pohybují od efektivnosti nákladů až po optimalizaci SEO. A zatímco open-source platforma je z velké části považována za průmyslový standard, budete mít spoustu dalších, které prozkoumáte, když se zaregistrujete k webhostingu.

Mnoho hostitelů nabízí plány specifické pro WordPress, aby vydělalo na popularitě značky, ale mnoho stejných optimalizací funguje stejně dobře, pokud byste chtěli prozkoumat jiný CMS, jako je Joomla nebo Drupal. Při nakupování dávejte pozor na společnosti, které nabízejí cPanel hosting a instalace jedním kliknutím. Díky těmto funkcím budete s WordPress během několika sekund schopni proniknout na zem nebo si můžete vyzkoušet desítky dalších bezplatných a populárních platforem. Podívejte se na naše tři nejlepší hostitele WordPress níže:

Zobrazit další nejlepší hostitele pro WordPress »

Najděte ten správný fit tím, že se dozvíte o různých typech webhostingu

Pokud se ptáte, zda potřebujete webhostingovou službu, je pravděpodobné, že vám bude dobře poskytnut sdílený hostingový plán. Plány na základní úrovni přicházejí s nejmenším množstvím výpočetních zdrojů, ale jsou mimořádně cenově dostupné a dobře vybavené pro začátečníky a ty, kteří začínají s webovými stránkami.

Podniky a weby s vysokým provozem však pravděpodobně budou muset přistoupit k výkonnějším (a nákladnějším) hostingovým balíčkům, aby udržely krok s náročnějším publikem. Zde jsou různé typy plánů, se kterými se setkáte, spolu s popisy, které vám pomohou zjistit, kde začít:

  • Sdílený hosting: Nejlepší pro začátečníky, profesionály, blogery a nové webové stránky. Stovky nebo tisíce hostujících zákazníků sdílejí zdroje jednoho serveru, což znamená, že nebudete moci moc růst. Podniky a internetové obchody mohou začít zde, ale budou pravděpodobně muset jít nahoru, protože získají trakci.
  • Cloud hosting: Mnohem škálovatelnější a spolehlivější než sdílený hosting bez složitých požadavků na správu virtuálních soukromých serverů. Síť mnoha serverů pomáhá provozovat váš web a umožňuje vám snadno přidávat zdroje.
  • Hosting VPS: Ještě větší výpočetní výkon, s dodatečným ovládáním a přizpůsobením technologie využívající vaše stránky. Pouze několik zákazníků hostujících na serverech sdílí zdroje jednoho serveru, což vám poskytuje větší stabilitu a komplexní systémy k využití. Skvělé pro zkušené vývojáře a firmy.
  • Dedikovaný hosting: Vrchol hostingu přiděluje celý server právě vám. Určitě nejdražší a obvykle vyhrazené pro podnikové podniky se silnou závislostí na datech a zabezpečení, které mají zdroje a odborné znalosti pro konfiguraci a údržbu serveru..

Stejně jako u všeho od nakupování oblečení po vaření, webhosting má zdánlivě nekonečné možnosti a chutě přizpůsobené vašim konkrétním online potřebám. Když se ponoříte na své stránky a budete se pohodlněji věnovat prostředí webhostingu, začněte zkoumat způsoby, jak začlenit nové technologie a funkce. Hodně štěstí!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me