Nejlepší tvůrce webových stránek pro umělce: 15 nejvýznamnějších 2020 pro webové stránky pro kutily, zdarma a portfolia

Nejlepší tvůrce webových stránek pro umělce je dílem čisté poezie: hbité tahy štětcem obratně vytvářející složitou a nuanční, přesto široce dostupnou a pulzující platformu pro sdružování lidí..


V roce 2000 se německý fotograf Wolfgang Tillmans stal prvním fotografem, který získal prestižní britskou Turnerovu cenu. Nyní je oslavován jako jedna z nejdůležitějších osobností současné fotografie díky své záhadné schopnosti zachytit podstatu svých předmětů (ať už jsou to lidé nebo krajina) pomocí experimentálních technik vývoje filmu..

Zatímco se Tillmans díky svému webu nestal slavným, bez něj by fanoušci, studenti, chráněnci a budoucí kupci nemohli snadno přistupovat k průkopnické práci. Sečteno a podtrženo: Pokud jste umělec v dnešním digitálně zaměřeném prostředí, budete muset vytvořit web, který bude vysílat vaše portfolio – a to vše začíná výběrem účinného poskytovatele hostingu a tvůrce stránek. Zde je snímek z 15 nejlepších v oboru.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro umělce

Ať už se vaše obrazy objevily na mezinárodních výstavách muzeí, nebo předvádíte své umění na místním veletrhu, čtenáři a potenciální zákazníci si chtějí vaši práci prohlédnout online. Viděl jsem to až příliš často: Zájemce na uměleckém festivalu nemá po ruce hotovost na nákup na místě – na vizitce umělce je pouze uvedeno telefonní číslo a e-mailová adresa. Bez realizovatelného řešení eCommerce jsou šance, že umělec ztratí prodej.

Přestože se vývoj webu může pro nováčky zdát zastrašující, kreativy bez znalosti kódování mohou snadno spustit weby s dnešními intuitivními tvůrci webových stránek. Hostitelé níže nahoře na našem seznamu, protože dodávají pro začátečníky přátelské stránky, které uživatelům umožňují rychle vyvinout profesionální webové vlastnosti během několika minut. Každý ze stavitelů těchto hostitelů poskytuje přístup k řadě šablon vytvořených návrhářem a prostředí drag-and-drop mohou uživatelé využít k úplnému přizpůsobení svých webových stránek. A bonus! Nástroje jsou zahrnuty v hostingových plánech poskytovatelů bez dalších nákladů. Přečtěte si úplné recenze propojené v níže uvedených tabulkách a zjistěte, který z těchto tří nejlepších stavitelů stránek vyhovuje vašemu online úkolu.

Zobrazit další tvůrce webových stránek »

Nejlepší rozpočet stavitelé webových stránek pro umělce

Obraz hladovějícího umělce je známým tropem v západní kultuře. A z dobrého důvodu – je těžké vydělat podnikání pouze z kreativity. Výsledkem je, že mnoho budoucích profesionálních umělců pověsí štětce a sochařské nástroje a spokojí se s každodenními úkoly. Ukázalo se však, že komerční úspěch v uměleckém světě je možný prostřednictvím odhodlání a solidního obchodního plánu.

A velká část tohoto plánu musí zahrnovat finančně zdravou strategii k vybudování online přítomnosti. Řada hostitelů v tomto odvětví nabízí tvůrcům stránek jako součást jejich levných balíčků. Ne všichni tito poskytovatelé přátelští k peněženkám jsou však vytvořeni stejně. Naše rada: Nehledejte jen obchod. Chcete-li efektivně rozvíjet přítomnost značky na webu, budete potřebovat přístup k nejnovějším technologiím pro vytváření webů v oboru, špičkovým šablonám navrženým profesionály a robustní hostingové službě. Naštěstí poskytovatelé níže dodávají ve všech třech oblastech. Ještě lepší zpráva: Měsíční pojistné běží jen pár dolarů měsíčně. Podívejte se na úplné recenze níže a podívejte se na všechny doplňky, které tito hostitelé zahrnují ve svých plánech bohatých na funkce.

Zobrazit další levné tvůrce webových stránek »

Nejlepší tvůrci webových stránek zdarma pro umělce

Není těžké pochopit, proč jsou Wix a Weebly dva nejpopulárnější tvůrci webových stránek na trhu. Miliony vlastníků webů a podnikatelů na internetu používají tyto tvůrce webů s přetažením, protože umožňují rychlé vytvoření profesionálních webových vlastností bez nutnosti kódování. Nejlepší část? Wix i Weebly nabízejí bezplatný přístup k tvůrcům webových stránek ak základním plánům hostování.

Tyto hostingové balíčky s budováním stránek s nulovým dolarem přicházejí s dostatečným úložným prostorem a bezpečí pro umělce, kteří chtějí své portfolio online umístit. Bezplatné plány však vyžadují, aby uživatelé na svých stránkách zobrazovali reklamy Wix nebo Weebly a používali subdoménu Wix.com nebo Weebly.com (například www.yoursitename.wix.com nebo www.yoursitename.weebly.com). Chcete-li odstranit reklamy a připojit doménu specifickou pro značku, musíte se zaregistrovat do prémiového plánu u jednoho ze dvou hostitelů. Ceny prémiového plánu začínají těsně nad sazbami účtovanými některými dalšími rozpočtovými hostiteli uvedenými v předchozí části. Chcete-li zjistit, zda je pro vás to pravé Wix nebo Weebly, podívejte se na úplné recenze v následujících tabulkách.

Zobrazit další tvůrce webových stránek zdarma »

Nejlepší tvůrci webových stránek WordPress pro umělce

Od svého založení v roce 2003 se WordPress rozrostl na obří v prostoru CMS. Software s otevřeným zdrojovým kódem nyní drží 60% podíl na trhu mezi systémy pro správu obsahu a v současné době ovládá 30% webových stránek. V případě, že jste nepočítali, je to spousta webových stránek!

Pokud jste kreativní s malou nebo žádnou zkušeností s kódováním nebo s CMS, znáte WordPress nejprve trochu skličující. Ale nebojte se. Někteří poskytovatelé hostingu nabízejí tvůrce webů kompatibilních s WordPress jako součást jejich hostingových balíčků. Například InMotion Hosting vytvořil svůj proprietární nástroj BoldGrid, který přináší drag-and-drop vizuální vývojové prostředí, kde nováčci mohou snadno vytvářet ohromující, profesionální stránky ve WordPress.

Kromě poskytování přístupu k tvůrcům webů hostitelé níže přizpůsobili své plány speciálně pro napájení webů WordPress. Všechny tyto balíčky zahrnují instalace softwaru jedním kliknutím a automatické aktualizace a opravy zabezpečení, které zajistí, že weby běží na optimální úrovni výkonu. Podívejte se na úplné recenze propojené v tabulkách a podívejte se na všechna výhoda, která tito hostitelé poskytují.

Zobrazit další tvůrce webových stránek WordPress »

Nejlepší tvůrci webových stránek pro eCommerce pro umělce

V roce 2017 se transakcí elektronického obchodu zúčastnilo více než 1,5 miliardy lidí. A tento trend online nakupování je nastaven tak, aby pokračoval ve vzestupné trajektorii, přičemž prognóza prostoru elektronického obchodu se do roku 2021 rozšíří na čisté jmění 4,8 bilionu dolarů. Spotřebitelé dnes kupují všechno online – včetně umění.

Pokud tedy chcete prodávat svou tvůrčí práci na webu, je čas na stávku. Poskytovatelé hostingu níže nabízejí snadno použitelné tvůrce stránek elektronického obchodování, aby se váš podnikatelský sen stal skutečností. Tyto vývojové nástroje bez kódu umožňují umělcům vytvářet produktové stránky, které předvádějí svá portfolia, využívají pluginy nákupního košíku kompatibilního s PCI a využívají efektivní marketingové nástroje, které pomáhají vysílat jejich práci. Úplné recenze uvedené v následujících tabulkách vyprávějí celý příběh. Dejte jim přečíst, abyste mohli odhalit konkrétní sady funkcí každého hostitele a najít nástroje, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů online.

Zobrazit další tvůrce webových stránek eCommerce »

Vyberte správné nástroje pro předvedení svého portfolia online

I když ne každý umělec dosáhne stejné úrovně mezinárodního uznání jako Wolfgang Tillman, všichni umělci mohou zaměstnávat stavitele webových stránek, které jsou zde zahrnuty, aby posílili svou známost (a příjem) online.

Ať už jste profesionální fotograf, který snímá svatební záběry, nebo malíř, který se snaží dostat před širší publikum, web se stal předpokladem úspěchu. Nezapomeňte se podívat na náš úplný seznam nejlépe hodnocených tvůrců stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me