“Kolik stojí vytvoření webu?” (Profesionální / eCommerce)

Na začátku své podnikatelské cesty se mohou začínající majitelé stránek ptát: Kolik stojí vybudování webové stránky? Weboví návrháři a vývojáři dostávají hodně zaplaceno a některé agentury vaše nápady na web neposlouchají, ledaže by projekt měl hodnotu tisíce dolarů.


I když by vám to mohlo ušetřit pár bolestí při zadávání vašich webových stránek někomu jinému, nepřerušujte svůj rozpočet tím, že najmete designéra nebo vývojáře na něco, co ve skutečnosti můžete udělat sami..

Správně, stavba vlastního webu není děsivý a nepřekonatelný úkol. Mnoho plánů webhostingu nabízí velmi intuitivní programy, které vám pomohou vytvořit web, který jste vždy chtěli. Ještě lépe jsou velmi cenově dostupné. Čtěte dále a dozvíte se, jak můžete získat kvalitní web za pouhých několik let 2 až 10 dolarů za měsíc, stejně jako seznam společností, které poskytují nástroje, které vám pomohou.

Průměrné náklady na vytvoření webové stránky

Bez důvěryhodné hostingové společnosti a tvůrce stránek ve vašem rohu mohou náklady na výrobu webu stoupat. Návrháři na volné noze obvykle za vytvoření vlastního webu účtují 50 až 100 USD za hodinu. Přidáním konkrétních funkcí, které potřebujete, například nákupního košíku nebo PayPal, můžete dramaticky znásobit své náklady. Zjistili jsme však, že tvůrci webových stránek pro kutily, které nabízí řada předních webhostingů, jsou více než jen úkolem vytvořit ohromující web za zlomek nákladů..

Levné plány pro tvorbu webových stránek

Někteří z našich oblíbených hostitelů vytvořili své vlastní nástroje pro tvorbu webů, které vám pomohou vytvořit přesně web, který chcete mezi 2 a 10 $ za měsíc – bez znalosti kódování nebo programování.

Tito tři hostitelé nabízejí výkonné a intuitivní možnosti, které vám pomohou připravit si vlastní webové stránky od nuly. Navíc vám poskytnou alespoň 30 dní na vyzkoušení jejich služeb a získání vašich peněz zpět. BoldGrid společnosti InMotion rozšiřuje tuto záruku vrácení peněz na 90 dní.

Levný hosting s tvůrci webových stránek zdarma

Pokud je váš rozpočet extrémně napjatý, nabízejí tito levní hostitelé velkou hodnotu s jejich bezplatnou doménou, reklamními kredity a tvůrcem stránek 2 až 3 dolary měsíčně.

Vaše možnosti návrhu mohou být s těmito staviteli omezenější, ale většina z těchto plánů zahrnuje funkčnost elektronického obchodu. Tím, že utrácíte tak málo za hosting, můžete maximalizovat své zisky.

Kolik stojí vybudování webové stránky elektronického obchodu?

Budoucí majitelé stránek elektronického obchodu mají specifické potřeby. Hledají správu zásob, instalují Magento na jedno kliknutí a pomáhají s marketingem svých produktů. Náš nejlepší hostitel pro budování elektronického obchodu nabízí vše a ještě víc – za pouhých 3 $ měsíčně.

Tento hostitel někdy nabízí bezplatné reklamní kredity, díky nimž si vaše značka všimne a zpřesní návštěvnost vašeho webu zasláním zájemců do vašeho internetového obchodu..

Kolik stojí vytvoření profesionálního webu?

Možná se obáváte, že web, který vás staví a hostuje jen několik dolarů, možná nebude mít profesionální vzhled a pocit. V tom se mýlíte – náklady na vytvoření ostrého a výkonného firemního webu se mohou stále snižovat až na 5 až 10 USD za měsíc.

Platforma Bold Grid od společnosti InMotion je jediným tvůrcem stránek, který pracuje na WordPress, což je nejpoužívanější systém pro správu obsahu na internetu.

A co náklady na vybudování webové stránky pro malé firmy?

Pokud jste majitelem malé a střední firmy, určitě přemýšlíte: „Kolik by stálo vybudovat web pro firmu s ohledem na krásné návrhy i rozpočet na spuštění?“

Neboj se. Náklady na vytvoření webové stránky pro malou firmu s cíli růstu je těžké porazit s hostitelem, jako je HostGator. Mezi plány společnosti patří vývojář webových stránek Gator, neomezené úložiště a šířka pásma a nepřetržitá podpora.

Kolik stojí vybudování dobrého webu?

Jak vám ukazují výše uvedené možnosti, dobrý web nemusí banku rozbít. Poskytovatelé hostingu a tvůrci webových stránek však nejsou univerzálními rozhodnutími – přemýšlejte o tom, jaký web chcete, a o výši peněz, které jste ochotni utratit.

Můžete si dát dohromady základní web za pouhých 2 $ nebo 3 $ za měsíc, ale o něco více zavedených značek elektronického obchodu nebo malých podniků bude možná třeba investovat o něco více, abyste získali výkon a přidali funkce. U těchto lidí byste měli očekávat, že utratíte každý měsíc mezi 5 a 10 $.

Náklady na sestavení a údržbu webu jsou kompenzovány velkým hostitelem

Nedovolte, aby vás myšlenka vybudování vlastního webu vyděsila najímáním drahých externích vývojářů nebo designérů. Převezměte vlastnictví své online přítomnosti vytvořením něčeho zcela vlastního – naši oblíbení hostitelé webových stránek vám poskytnou všechny uživatelsky přívětivé nástroje, které vám ukážou cestu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map