Hosting WordPress vs. webhosting: 18 nejlepších hostitelů a srovnání

Porovnání hostování WordPress vs. webhostingu je podobné pochopení toho, jak jsou všechny čtverce obdélníky, ale ne všechny obdélníky jsou čtverečky. Webhosting (obdélníky) a hosting WordPress (čtverce) jsou mimořádně podobné – ale pochopení rozdílů může mít velký dopad na úspěch vašeho webu (nebo nadcházejícího testu geometrie).


Miliony majitelů webových stránek a firem se spoléhají na WordPress, aby posílily svou online přítomnost – a všichni potřebují hosting. S nadšením oslovit masivní publikum nyní mnoho hostitelů inzeruje plány hostování WordPress. Co to však znamená, liší se od jednoho hostitele k druhému.

Nakupování nejlepších webhostingových služeb může být bez tohoto zmatku dost složité, takže jsme tu, abychom se potápěli a odhalili známky, které byste měli hledat při výběru dalšího hostitele. Přečtěte si naše srovnání a doporučení, nebo kliknutím na jeden z odkazů níže přeskočte dopředu.

Co je to WordPress Hosting vs Web Hosting?

V tomto případě, web hosting obvykle odkazuje na nějakou formu sdíleného hostingu, kde více webů sdílí prostor a výpočetní zdroje jednoho serveru. Obecněji řečeno, webhostingový deštník pokrývá další konfigurace serveru, jako je cloud, VPS a dedikovaný hosting.

Konkrétní plány na rok 2007 Hosting WordPress by měl zahrnovat funkce specifické pro platformu a optimalizace, které obvykle nejsou součástí základních plánů sdíleného hostování. WordPress může být nejpoužívanějším systémem správy obsahu v galaxii, ale majitelé stránek se někdy mohou potýkat s implementací ideálních bezpečnostních, výkonnostních a vývojových postupů. Mezi užitečné programy hostování WordPress jako takové obvykle patří kombinace brány firewall webových aplikací, pracovních oblastí, automatických aktualizací, nástrojů pro ukládání do mezipaměti, podpora prioritních expertů, upgradovaný hardware SSD nebo prostředí podporovaná cloudem nebo virtuálními privátními servery.

Někteří poskytovatelé hostingu se však rozhodnou pro zkratku a snaží se zachytit větší část trhu, aniž by tyto služby skutečně implementovali. Dejte si pozor na hosting WordPress, který nabízí stejné funkce jako firemní sdílené serverové balíčky – buď za stejnou cenu, nebo dokonce více. Když budeme pokračovat v kopání do podrobností porovnávání webhostingu s hostingem WordPress, poukážeme na to, jak zjistit, zda jsou určité funkce cenově výhodným perkem nebo pokusem o vzestupnou tendenci.

Webhostingové funkce, terminologie, úrovně podpory a ceny se v různých odvětvích liší, ale jakýkoli webhostingový účet, který používá operační systém Linux, podporuje programovací jazyk PHP a obsahuje systém pro správu databází MySQL, vám také umožní účinně provozovat WordPress. (Nebojte se, všichni byli po mnoho let mimořádně standardními a společnými rysy). Ve skutečnosti se zdá, že v dnešní době téměř každý balíček webového hostingu zahrnuje slavné instalace populárního softwaru jedním kliknutím, aby začátečníkům bylo ještě snazší. Podívejte se na naše recenze nejlepší hostitelé, kteří nabízejí obojí:

Zobrazit další nejlepší hostitele »

Nejlepší pro webhosting

Pokud ponecháte možnosti rozvoje svých stránek otevřené, určitě hledejte webhostingový plán, který nabízí stovky instalačních skriptů, které jsou někdy zahrnuty jako součást knihovny Softaculous, Fantastico nebo jiné komerční knihovny skriptů. Nebojte se, s instalací WordPressu (nebo jiných systémů pro správu obsahu, jako je Joomla nebo Drupal) není spojeno žádné programování ani kód – spíše jsou instalační skripty nabízeny jako nástroje na jedno kliknutí, které se automaticky starají o nastavení základních konfigurací populárních softwarových programů. . Ve skutečnosti budete potřebovat ještě několik kliknutí myší a budete muset poskytnout některé základní informace o svém webu, abyste mohli začít, ale tyto skvělé nástroje mají.

Obrázky serverů

Na jednom sdíleném hostitelském serveru může existovat několik tisíc webových stránek, což zdůrazňuje dostupnost a efektivitu.

Pokud si nejste jisti použitím CMS s otevřeným zdrojovým kódem, podívejte se na webhostingový plán, který obsahuje tvůrce webových stránek. Liší se od platforem, jako je WordPress, protože majitelé webů mohou své stránky vizuálně upravit pomocí rozhraní drag-and-drop. Specialisté na webhosting (a poskytovatelé, kteří právě přehodnocují svůj sdílený hostingový plán tak, aby apelovali na uživatele WordPress), budou s větší pravděpodobností využívat jejich zahrnutý drag-and-drop webový tvůrce nebo možnosti elektronického obchodování..

Naštěstí se někteří naši oblíbení weboví hostitelé přirozeně přiklánějí k konfiguracím optimalizovaným pro WordPress a přitom stále obsluhují širší zákaznickou základnu s uživatelsky přívětivými nástroji a podporou. Zde jsou naše tři oblíbené možnosti:

Zobrazit další nejlepší webové hostitele »

Nejlepší pro hosting WordPress

Pokud o WordPress myslíš vážně a spoléháte se na systém správy obsahu a poskytovatele hostingu, který podporuje vaše obchodní nebo profesionální ambice, vyplatí se investovat do silného balíčku, který je speciálně přizpůsoben této platformě. Ve stále výhodných hostingových službách WordPress je stále mnoho funkcí, takže se nemusíte zastrašit; stejná mantra nalezení nejlepšího plánu pro vaši úroveň pohodlí stále platí.

Protože mluvíme především o provozování webu WordPress na sdíleném serveru, budete chtít věnovat pozornost funkcím, které hovoří o rychlosti a bezpečnosti. Plán webového hostingu bude pro WordPress vhodný, pokud ukládá data na jednotky SSD, které mohou zpracovávat informace až 20krát rychleji než tradiční spřádací jednotky pevného disku. Mezi technické, jemnozrnné možnosti patří podpora PHP 7, přidělení další paměti PHP a provozování rychlého webového serveru, jako je NGINX..

Výkonní uživatelé aplikace WordPress budou chtít hledat automatické aktualizace a denní zálohy, spolu se zahrnutím modulů plug-in pro mezipaměť, pracovní oblasti a brány firewall webové aplikace. Někteří hostitelé budou zahrnovat prémiové verze Jetpack, plugin pro design, marketing a zabezpečení vytvořené mateřskou společností WordPress Automattic. Technicky důvtipní vývojáři také ocení integraci WP-CLI pro odemknutí přístupu k rozhraní příkazového řádku. Podívejte se na některé z našich oblíbených hostitelů speciálně pro funkce WordPress:

Zobrazit další nejlepší hostitele WordPress »

Hosting WordPress vs. webhosting: levné & Hostitelé zdarma

Navzdory silným událostem měnícím se svět a díky tomu, že jsou platformou volby pro organizace, jako je The Walt Disney Company, Clorox, Sony Music, New York Times Company a Obama Foundation, je WordPress k dispozici naprosto každému bez absolutních nákladů (vše, co potřebujete) je hostitelem). Hnutí s otevřeným zdrojovým kódem je výhoda pro majitele webů zaměřených na rozpočet, kteří potřebují omezit náklady, aby generovali příjmy a škálovali úspěšné podnikání..

Naštěstí rušný web hosting trh stále tlačí ceny dolů na mimořádně dostupné ceny. Jistě, tam jsou některé možnosti hostingu, ale budete mnohem lepší, když se budete věnovat nominálnímu poplatku a budete si moci užívat dalších funkcí a podpory..

Úžasně, WordPress.com nabízí bezplatný hosting těm, kteří chtějí vyzkoušet vody. Plán zůstává po celý život zdarma, ale budete omezeni na subdoménu WordPress.com a budete muset spouštět (malé, neškodné) reklamy WordPress. nicméně, placený hosting z WordPress.com odemkne služby prémiové domény, podporu, nástroje pro návrh a zážitek bez reklam. Kdo by měl lépe získat levný hosting WordPress než samotný WordPress?

10.

WordPress.com

Logo pro kontrolu WordPress

Měsíční počáteční cena
0,00 $

  • Jetpack SEO, ochrana proti spamu a nástroje pro sociální sdílení v ceně
  • Podpora komunity, e-mailu a živého chatu
  • Přístup k tunám bezplatných a prémiových témat
  • ZDARMA hosting; placené plány 4 – 25 $ měsíčně
  • Zaregistrujte se pomocí WordPress.

LEVNÝ
HODNOCENÍ

4.6

★★★★★

Kromě přímého přístupu ke zdroji pro opravu WordPress zde uvádíme několik dalších hostitelů, kteří upřednostňují nákladově efektivní hostování. Tito poskytovatelé vynikají tím, že spoustu uživatelsky přívětivých funkcí zabalí do rozumného balíčku, který funguje jak pro uživatele WordPress, tak pro ty, kteří hledají flexibilní webhostingový plán:

Zobrazit další dostupné hostitele »

Hosting WordPress vs. webhosting: nejrychlejší hostitelé

Vždy jste slyšeli, že výkon webu a rychlost načítání stránky jsou pro úspěch online kriticky důležité. Speed ​​prodává a milisekundy na tom záleží. Google používá rychlost stránek jako součást svého algoritmu pro hodnocení a Amazon řekl, že jedna sekunda zpoždění by stála společnost 1,6 miliardy dolarů za prodej ročně. I když nepotřebujete stránky s rychlým načítáním, které pomáhají zvyšovat spokojenost zákazníků a konverze elektronického obchodu, bude mít pomalý web negativní dopad na dobu, po kterou vaši návštěvníci zůstanou na vašem webu..

S obecným webhostingem leží velká část výkonu na vás. Udržování štíhlé kódové základny, komprese velikostí obrazových souborů, vyhýbání se zbytečným externím skriptům a dalším standardním doporučeným postupům na internetu je do značné míry vše, co můžete udělat bez přístupu root a možnosti optimalizace prostředí serveru..

Obrázek jednotky pevného disku a jednotky SSD

Jednotky SSD (SSD) (vpravo) jsou rychlejší a modernější verze úložných zařízení používaných na serverech.

Protože na jednom serveru žijí stovky nebo tisíce stránek, sdílený hosting je univerzálním řešením pro všechny. Jak již bylo řečeno, mezi rychlostí jednoho hostitele a dalším může být patrný nesoulad. Nejjednodušší způsob, jak najít rychlý webhostingový plán, je identifikace sdílených hostingových plánů s jednotkami SSD – což ukazuje, že společnost investuje do poskytování vysoce výkonného hardwaru na podporu svých zákazníků místo toho, aby dělala jen minimum. Kromě moderních úložných polí budou někteří weboví hostitelé používat cloudovou infrastrukturu pro zvýšení rychlosti a spolehlivosti.

Nalezení vysokorychlostního hostování WordPress je obvykle mnohem jasnější. Majitelé stránek, kteří upřednostňují výkon, se budou chtít vyhýbat těm smíšeným plánům sdíleného hostování a najít specializovanou (a možná trochu dražší) variantu, která zahrnuje pluginy do mezipaměti, síť pro doručování obsahu a servery s přeplňováním.

Tito tři hostitelé jsou tím nejlepším z nejlepších pro výkon webu ve všech směrech. Jak můžete vidět v našich recenzích níže, využívají působivě silné základní webhostingové balíčky k ještě rychlejšímu a rychlejšímu načítání stránek..

Zobrazit další rychlé hostitele »

Hosting WordPress vs. webhosting: Managed Hosts

Co získáte, když překročíte jeden neurčitý a často zavádějící hostitelský termín s jiným? Když se to povede správně, uvidíte skutečně dramaticky inovativní a luxusní služby. Spravovaný hosting WordPress představuje nejvyšší úroveň specializované infrastruktury a pohotovou a informovanou podporu.

Spravované služby jsou pravidelně nabízeny jako součást plánů VPS a dedikovaných serverů a obvykle se soustřeďují na stav serveru: Aktualizace operačních systémů, záplaty zabezpečení, monitorování, zálohování, podpora priorit a ochrana DDoS jsou běžné úkoly pokryté upgradovanou službou. Cílem je odstranit všední každodenní technologické práce, aby se majitel webu mohl soustředit na zlepšování obsahu, optimalizaci konverzí a oslovení většího publika.

Všechny sdílené webhostingové plány jsou spravovány ze své podstaty; poskytovatel zajišťuje, aby jeho infrastruktura byla funkční, bezpečná a fungovala tak, jak by měla, protože zákazníci nemají administrativní přístup. Dávejte si však pozor na stejné triky, které se hostitelé snaží prodat zavádějící hostingové služby WordPress, aby zachytili zmatené majitele stránek.

Obrázek osoby pracující na serveru

Spravovaný hosting zmírňuje únavnou údržbu serveru a umožňuje vám soustředit se na vaše online podnikání.

Webhosting může být pro netechnické lidi komplikovaný a obtížný, takže čtení a porozumění jemnému tisku je nutností. Například na úrovni WordPress mohou někteří hostitelé jako speciální spravované služby nabízet automatické aktualizace, bezplatné zálohy, podporu odborníků a nástroje pro skenování malwaru a virů. V nejlepším případě jsou mnohé z nich zahrnuty jako standardní součásti webhostingového plánu; v horším případě, jako v případě automatických aktualizací WordPress, je tato funkce součástí systému WordPress od roku 2013.

Hru stranou, hrstka hostitelů si to opravdu extrémně dobře. Chápou, že úsilí, péče, pozornost a vášeň vedou ke spokojeným zákazníkům a úspěšným webům. Kromě špičkové a doladěné infrastruktury se hostitelé uvedení níže podrobně věnují zlepšení výkonu a zabezpečení WordPress. Společnosti budou pravidelně sponzorovat a účastnit se shromáždění WordCampu a jejich vývojáři budou pravidelně přispívat k hlavnímu vedení WordPress. Týmy podpory proměňují všechny interní zkušenosti v skutečně důvtipnou podporu WordPress přizpůsobenou vašim konkrétním potřebám webu.

Někteří, například Flywheel a WP Engine, obsluhují pouze klienty, kteří používají WordPress. Ostatní, například DreamHost a Liquid Web, jsou prostě všude úžasní. Podívejte se na naše recenze a zjistěte, proč:

Zobrazit další nejlépe spravované hostitele WordPress »

Hosting WordPress vs. webhosting: funkce & Podpěra, podpora

Použití hostitelského štítku WordPress je podobně jako houpání mrkve spravovaných služeb. Managed hosting je další běžně používaný oborový moniker, který může mít celou řadu významů – nebo může být občas hozen bez skutečných funkcí nebo asistence pro podporu jeho tvrzení. V případě pochybností si vždy přečtěte drobný text, abyste viděli, co přesně se vám dostane s potenciálním novým plánem hostování.

Ujistěte se, že vaše hostingové služby odpovídají vaší úrovni zkušeností a cílům webových stránek. Je naprosto v pořádku, pokud si nejste jisti, zda se budete držet WordPressu na dlouhou cestu; Jak jsme již zmínili, systém správy obsahu funguje skvěle s velkou většinou plánů.

Dobře zaoblené plány webhostingu nabízejí širokou škálu instalačních skriptů, tvůrců webových stránek a šablon návrhů. Budete chtít začít s řadou hostitelů, kteří nabízejí bezplatnou doménu a certifikát SSL, spolu s nepřetržitou podporou, asistencí při migraci a slušnou zárukou vrácení peněz.

Začněte hned se svým osobním nebo malým podnikovým webem skvělým hostingem

V porovnání s hostingem WordPress neexistuje žádný jasný vítěz v porovnání s hostingem WordPress, protože každý typ plánu může spouštět gamut od silného, ​​funkčně orientovaného vyjednávání až po stinný, předražený podvod. Konfigurace sdílených serverů skvělé hostitelské společnosti by například mohla překonat plán hostitele WordPress, který se objevil na triku. Začátečníci, kteří začínají svůj první nájezd do WordPress, by byli pravděpodobně ohromeni a utratili příliš mnoho peněz za jednoho z našich doporučených spravovaných hostitelů, zatímco rostoucí podniky se pravděpodobně rozšíří nad možnosti našich nejlepších hostitelů, kteří upřednostňují cenovou dostupnost.

Bez ohledu na to, kterou trasu zvolíte, nenahradí se skvělá hostingová služba. Pokud společnost vyniká v oblasti sdíleného hostování a podpory, bude skvělým řešením pro širokou škálu webových stránek WordPress. Zkušení vývojáři a firmy se mohou rozhodnout pro ještě silnější plán s vyšším stropem, zatímco majiteli stránek nebo návrhářům fandů bude dokonale posloužit silný základní webhostingový plán.

Webové stránky pro malé firmy mají drasticky odlišné požadavky než blogger, který chce sdílet fotografie z dovolené s přáteli a rodinou. Nezapomeňte se podívat na vyznamenání, která jsme v roce 2018 udělili nejlepším webovým hostitelům, a získat další doporučení ohledně poskytovatele hostingu, který nabízí ty nejlepší služby pro vaše potřeby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me