12 nejlepších recenzí hostingu WooCommerce (2020): WordPress a další

Podniky všech velikostí mohou pomocí nejlepších hostingových plánů WooCommerce získat peníze na rostoucí poptávku po online maloobchodě.


Existuje něco magického ohledně objevování gadgetu, díky kterému vaše duše zpívá a dělá z vás svou pouhým kliknutím na tlačítko. Za prodejem 2,3 bilionu dolarů v roce 2017 by měl eCommerce do roku 2021 dosáhnout 4,5 bilionu dolarů. A co víc, 93% online nakupujících rádi nakupuje z malých a místních obchodů a 61% tvrdí, že jedinečné produkty nejsou jinde dostupné tím, že nakupují online místně.

WooCommerce se může pochlubit 48 miliony stažení a je jednou z nejpopulárnějších platforem elektronického obchodování. Platforma, kterou spravují stejní lidé za WordPress, nabízí uživatelsky přívětivý způsob prezentace zboží online. Při zahájení je však třeba hodně přemýšlet, proto jsme nastínili klíčové funkce, které je třeba zvážit, a uvedli jsme naše oblíbené hostitele a proč je milujeme.

Nejlepší poskytovatelé WooCommerce: A2 Hosting & SiteGround

Čas jsou peníze – a v elektronickém obchodování se zbytečné sekundy mohou doslova promítnout do ztracených dolarů. Od roku 2019 neuvěřitelných 45% online zákazníků uvedlo, že se na web nevrátí, pokud se načte příliš pomalu – a 47% očekává, že se stránka načte během dvou sekund nebo méně. Každou sekundu ztracenou na pomalu se načítající stránky lze vytvořit, což nakonec vede k opuštěným vozům. Vyhledejte vysoce výkonnou webhostingovou službu, která zajistí, že váš obchod bude fungovat hladce a rychle – ať už vaši zákazníci navštěvují špičkové hodiny nebo se ocitnou mezi nespavostí v 3 hodin ráno..

Kromě potřeby rychlosti jsou bezpečnost a technická podpora dvěma nejdůležitějšími aktivy, které je třeba hledat v hostitelské službě. Silný hostitel zaručuje dostupnost až 100% nebo co nejblíže ke 100%, a robustní tým podpory, který může vyřešit jakékoli technické otázky nebo problémy, jakmile nastanou. Protože většina majitelů podniků má dost odpovědnosti, aby je udrželi obsazené, aniž by se museli obávat, že jejich stránky jsou nefunkční, vestavěné monitorování a podpora webu 24/7 jsou neocenitelným aktivem.

Dva z našich oblíbených hostitelů, kteří nabízejí celý balíček – plus tuny odborných znalostí WooCommerce – jsou A2 Hosting a SiteGround, které jsou uvedeny níže:

Nejlepší hosting WooCommerce s „bezplatnými motivy“

Z pohledu zákulisí může být rychlost obchodu, bezpečnost a přístupnost tím, co buď otočí kolečka nebo vrhá písek do převodů online prodeje – ale obchodníci by nikdy neměli podceňovat sílu uživatelsky přívětivého designu. Studie psychologie spotřebitele naznačují, že neuvěřitelných 93% spotřebitelů považuje vizuální vzhled za rozhodující faktor při rozhodování o nákupu.

Screenshoty k tématu výkladní skříně WooCommerce

Vývojáři jádra WooCommerce udržují Storefront, téma, které bylo staženo více než 2 milionykrát.

Zatím se však neobtěžujte barevnými koly a schémata obchodů zatím neukládejte. Kódování ani kreativita nemusí být vaším nejsilnějším oblekem, pokud máte k dispozici pevné téma, na kterém můžete stavět svůj obchod. Protože WooCommerce existuje pro přidání funkcí elektronického obchodování do WordPress, hostitelé se dožadují, aby sloužili cenným funkcím, aby pomocí těchto nástrojů přilákali miliony majitelů stránek..

Tito tři hostitelé nabízejí všechna zvony, píšťalky a témata přátelská k WooCommerce, která by měli mít podnikatelé, kteří chtějí zahájit bez stresu, snazzy výkladní skříň – a někteří dokonce při registraci zaregistrují nejpoužívanější téma Storefront..

Zobrazit další možnosti hostování eCommerce »

Nejlepší „WordPress“ webhosting pro WooCommerce

Od svého založení spolupracuje WooCommerce ruku v ruce s předním světovým systémem správy obsahu WordPress. WooCommerce zahájeno v roce 2011, zaměřené speciálně pro malé až velké online obchodníky, kteří již používali WordPress. Mateřská společnost systému pro správu obsahu, Automattic, získala plugin v roce 2015, aby dále zjednodušila integraci a maximalizovala dopad na vývoj.

Protože se zdánlivě každý hostitel snaží oslovit široké publikum WordPress a WooCommerce, musíme uznat ty, kteří stojí nad roztříštěnými. Téměř kdokoli může nabídnout hosting WordPress, ale nejlepší služby nabízejí řešení šitá na míru, infrastrukturu, bezpečnostní opatření a interní odbornost, aby zvládly jemnější detaily toho, co dělá silný zážitek WordPress. Některé z nejlepších hostingových služeb WooCommerce jsou proto dodávány s předinstalovanou aplikací WordPress – nabízí možnosti, které umožňují rychlé spuštění webu elektronického obchodu poháněného WordPress. Zde jsou některé z našich oblíbených:

Zobrazit další možnosti hostování WordPress »

Nejlepší „spravovaný“ webhosting pro WooCommerce

WordPress si získává celosvětovou popularitu tím, že je výkonnou a vysoce přizpůsobitelnou platformou, z níž lze provozovat podnikání, blog nebo výkladní skříň. Síla a flexibilita se však ne vždy projeví v jednoduchosti – a začít s WordPress a WooCommerce může být pro začátečníky obtížné.

Ať už se podnikatelé stále učí lana platformy WordPress, nebo prostě příliš zaneprázdněni řízením svého podniku na to, aby věnovali hodiny svého času údržbě webových stránek, řízený hosting pro WooCommerce je skvělou volbou, kterou je třeba zvážit, protože přenáší břemeno řešení nitty -datné podrobnosti technickým odborníkům hostitele.

Obrázek IT odborníka pracujícího na serveru

Spravované služby znamenají, že odborníci na hostování zajistí, aby váš obchod fungoval na špičkovém výkonu.

Často mezi dražší možnosti hostování eCommerce, spravovaný hosting automaticky implementuje nejlepší postupy na vašem webu a obvykle nabízí maximální klid. Spravovaný hostitel pracuje na zachování nejdůležitějších součástí vašeho webu – včetně uptime, rychlosti a zabezpečení a také zajišťuje včasnou implementaci aktualizací softwaru a oprav chyb. Díky ušetřenému času na práci v zákulisí se majitelé firem mohou soustředit na své vášně a produkty – a přitom vědí, že jejich stránky jsou ve schopných rukou.

V roce 2018 představila Liquid Web, jeden z nejdůvěryhodnějších poskytovatelů spravovaného hostingu v tomto odvětví, novou platformu pro správu hostovaného WooCommerce. Cílem bylo poskytnout online obchodníkům stejnou flexibilitu robustní platformy eCommerce s výhodami, které přináší plně spravované řešení. A jak zjistilo mnoho začínajících osvojitelů, platforma Liquid Web přináší vysokou návratnost investic díky své spolehlivosti, rychlosti a výkonu.

9.

Liquid Web Managed WooCommerce Hosting

Měsíční počáteční cena
39,00 $

  • Balíček vše v jednom optimalizováno pro konverze WooCommerce
  • Neomezené produkty a objednávky plus migrace ZDARMA
  • SSL certifikát a opuštěné nástroje košíku
  • 500+ ZDARMA témat k dispozici zaměřené na mobilní zařízení
  • BEZPLATNÝ tvůrce stránek Beaver Builder pro přizpůsobení
  • Začněte hned na Liquid Webu.

ŘÍZENÝ WOOCOMMERCE
HODNOCENÍ

4.8

★★★★★

Pokud hledáte řešení s vysokou hodnotou, které je speciálně přizpůsobeno pro WooCommerce, může být Liquid Web pro vás to pravé. Nezapomeňte se však podívat na recenze našich dalších nejlepších poskytovatelů spravovaných služeb, kteří poskytují nástroje potřebné k úspěchu na dnešním konkurenčním online trhu..

Zobrazit další spravované možnosti hostování »

Nejlepší webhosting WooCommerce „Alternativy“

Globální popularita společnosti WooCommerce je z velké části díky propojení s aplikací WordPress platformou silným konkurentem pro malé a velké podniky a podnikatele, kteří hledají flexibilní řešení elektronického obchodování. Pro obchodníky však existuje velký výběr oblíbených alternativ elektronického obchodování, které je třeba zvážit. Výběr správné platformy eCommerce závisí na preferencích, požadavcích, rozpočtu a technické zdatnosti.

WooCommerce, jako otevřený zdrojový a bezplatný plugin, vyžaduje externí hosting a funkční instalaci WordPress, ale poskytuje vlastníkovi firmy větší kontrolu nad přizpůsobením svého úložiště a správy dat.

Jedním z důležitých aspektů, které je třeba zvážit, je hodnota použití hostované služby, jako je Wix, která funguje jako předplacené řešení, které se stará o všechny vaše technologické potřeby. Kromě funkčnosti elektronického obchodu budou hostované služby umístit váš obchod na servery této společnosti. To znamená, že kromě bezproblémových návrhů a provozů zde uvedené společnosti řídí data vašich stránek. Proprietární systémy mají také sklon k tomu, že migrace a přenosy stránek jsou mnohem náročnější.

Jak již bylo řečeno, tito poskytovatelé jsou dokonalými profesionály v eCommerce a lze jim důvěřovat, že jim poskytují vysoce výkonné online nakupování a správu obchodu..

Zobrazit další možnosti hostování eCommerce »

Náš tip: Věnujte pozornost požadavkům hostingu WooCommerce

Pokud se rozhodnete, že WooCommerce je platforma eCommerce, která se nejlépe hodí pro váš online obchod, je důležité vzít v úvahu požadavky na hostování pluginu a také požadavky na platformu WordPress, ve které funguje..

Před instalací WordPress a pluginu WooCommerce se ujistěte, že vaše hostitelské prostředí splňuje daný úkol. WooCommerce doporučuje:

  • PHP verze 7 nebo vyšší
  • MySQL verze 5.6 nebo vyšší nebo MariaDB verze 10.0 nebo vyšší
  • Limit paměti WordPress 128 MB nebo vyšší
  • Podpora HTTPS

WordPress jde o krok dále v doporučení, aby si majitelé stránek vybrali hostitele, který podporuje PHP verze 7.2 minimálně. Téměř každý hostitel, který stojí za vaše podnikání, by měl být schopen vyhovět těmto potřebám, ale při výběru každého plánu byste měli chtít věnovat pozornost seznamu funkcí. Čím více můžete překročit základní požadavky, tím rychlejší a úspěšnější bude váš obchod.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me