12 nejlepších $ 1 Web Hosting (2020): Zdarma, levné, WordPress a další

Jeden dolar web hosting? Ah, připomíná mi to dobré dny, kdy jsi mohl dostat slušnou kávu za babku. Nebo (s rizikem datování se), když jsem dostal řidičský průkaz jako teenager, cena za galon plynu nebyla o mnoho vyšší.


V dnešní době by bylo těžké najít něco víc, než jen cheeseburger nabídky podřízené hodnoty nebo loterijní loterii za dolar. Překvapivě však na trhu existuje řada poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí webové služby na klíč za náklady dolarových obchodů. Cenovka 1 $ je stále docela nepolapitelná, ale nemusíte investovat mnohem více, abyste mohli využívat špičkové hostingové služby.

Zde se podíváme na některé z nejlepších hostitelů, kteří dodávají balíčky s vysokou hodnotou za výhodné ceny. Ať už se chystáte postavit osobní web, ve kterém najdete svůj životopis, nebo se snažíte vyvinout plně funkční platformu elektronického obchodování, hostitelé níže vám to mohou pomoci za $ 1 nebo jen o něco více.

Nejlepší celkový webový hosting 1 $

GoDaddy není jen jeden z našich nejlépe hodnocených hostitelů – společnost je také jedním z nejvýhodnějších poskytovatelů v oboru s měsíčními cenami za sdílené hostingové balíčky, které přicházejí již za 1,00 $. Nenechte se však zmást levnými. Plán ekonomiky GoDaddy je dodáván s celou řadou funkcí, včetně bezplatného názvu domény, 100 GB webového prostoru a bezplatného roku hostování e-mailů podnikové třídy Microsoft Office 365.

Kromě této vysoce hodnotné sady nástrojů poskytuje GoDaddy také nepřetržitou živou podporu a poskytuje zákazníkům přístup ke znalostní a uživatelské komunitě pro řešení problémů. Když je služba GoDaddy v porovnání s konkurenčními balíčky s podobnými funkcemi srovnatelná, je těžké ji porazit. A s 30denní zárukou vrácení peněz se přihlášením moc neztratí. Podívejte se na naši úplnou recenzi v následující tabulce a zjistěte, jak vám GoDaddy může pomoci realizovat vaše online sny.

Zobrazit další levné hostitele »

Nejlepší webový server „Téměř 1 USD“

“Hořkost nekvalitní kvality zůstává dlouho poté, co je zapomenut sladkost nízké ceny.” Zatímco webhosting nebyl kolem roku 1700, slavný citát Benjamina Franklina zasáhl býka v souvislosti s tím, jak se někteří moderní majitelé webových stránek cítí ohledně svých poskytovatelů hostingu. V celém hostitelském průmyslu byly vedeny cenové války, což mělo za následek nízké prémie ve všech směrech. Někdy to znamená, že budete mít hodně na špičkových službách. Jindy nízké ceny naznačují, že v hostitelském balíčku může něco chybět. Proto by náklady neměly být faktorem č. 1, který diktuje vaše rozhodnutí o registraci do služby.

Klíčem k tomu, jak se vyhnout hořké chuti nekvalitního hostingu, je hledat hodnotu namísto výhodné. Níže jsme zkompilovali tři nejlepší poskytovatele rozpočtu. A zatímco jejich ceny přicházejí o něco více než jen dolar, jejich sady funkcí a vynikající zákaznická podpora více než vynahradí další dolar nebo dva. Ponořte se do úplných recenzí propojených v níže uvedených tabulkách a objevte všechny nástroje, které tito hostitelé dodávají majitelům webů s dobrým zaměřením.

Zobrazit další levné hostitele »

Nejlepší hosting zdarma

Pokud máte hotovost a chcete rychle a rychle zprovoznit web, Wix a Weebly jsou dvě skvělé možnosti. Obě společnosti si udělaly v tomto odvětví své značky díky svým proprietárním konstruktérům drag-and-drop, které umožňují uživatelům bez znalosti kódování snadno vytvářet profesionální webové vlastnosti. Nejlepší část? Začínáme zdarma.

Wix i Weebly nabízejí plány s nulovými náklady na hostování, které zahrnují slušné množství úložného prostoru, zabezpečení a jejich tvůrce webových stránek. Pokud však používáte balíček zdarma, budete muset použít subdoménu Weebly.com nebo Wix.com a zobrazovat značkové reklamy pro hostitele na vašem webu. Tento problém vyřeší přechod na prémiové plány jednoho z těchto poskytovatelů; Cenové úrovně pro placené balíčky Wix a Weebly však mohou být drahé velmi rychle. Podívejte se na naše úplné recenze propojené v níže uvedených tabulkách a zjistěte, zda je Wix nebo Weebly pro vaše online úsilí to pravé.

Zobrazit další poskytovatele hostingu zdarma »

Nejlepší webový server WordPress „Téměř $ 1“

Miluji WordPress, a tak byste měli. Systém pro správu obsahu s otevřeným zdrojovým kódem (CMS) je snadno použitelný a nejlepší ze všech zdarma. Výsledkem je, že WordPress je nejpoužívanější CMS na webu a napájí 30% všech webů. Jakmile však budete připraveni zahájit provoz se svým webem WordPress, budete potřebovat robustní hostingový balíček vytvořený speciálně pro spuštění softwaru.

Ne všechny hostingové balíčky WordPress jsou vytvořeny stejně. Někteří poskytovatelé tvrdí, že nabízejí spravované plány WordPress za super nízké měsíční prémie. Při bližším zkoumání se však u mnoha z těchto balíčků ukázalo, že jsou osvědčenými verzemi základních plánů sdíleného hostingu hostitelů bez zahrnutí skutečně spravovaných služeb..

Ale hostitelé níže jsou read read. Tito poskytovatelé nabízejí skutečně spravované balíčky WordPress, které zahrnují automatické aktualizace softwaru a záplaty zabezpečení za pouhých několik dolarů měsíčně. I když tyto plány mohou být o něco více než 1 $, několik dalších dolarů jde dlouhou cestou, aby zajistily klid, o který se postarají technické aspekty hostování WordPress, což vám dává možnost zaměřit se na vaše obchodní poslání.

Zobrazit další poskytovatele hostingu WordPress »

Nejlepší webový obchod s elektronickým obchodem „Téměř $ 1“

Odhaduje se, že celosvětový prodej eCommerce dosáhne do roku 2021 téměř 4,5 bilionu dolarů. Pokud jste podnikatel, který chce získat podíl na tomto obrovském trhu generujícím peníze, není čas ztratit. Prostor je již plný konkurence a v příštích letech se to bude ještě více zaplňovat.

Dobré zprávy? Vytváření plně funkčního webu eCommerce je díky dnešním nástrojům pro vytváření stránek snadné. A ten správný poskytovatel hostingu vám může poskytnout vše, co potřebujete k tomu, aby se váš internetový obchod dostal ze země za velmi nízkou měsíční prémii. Za pouhých pár dolarů měsíčně nabízejí hostitelé níže řadu funkcí, včetně přístupu k špičkovým zásuvným modulům a aplikacím, nákupním vozům kompatibilním s PCI a editorům webových stránek typu drag-and-drop. Podívejte se na naše úplné recenze propojené v níže uvedených tabulkách a zjistěte, jak mohou úplné sady funkcí těchto hostitelů napájet váš web elektronického obchodu za něco přes 1 $ měsíčně..

Zobrazit další poskytovatele hostingu eCommerce »

Nejlepší rozpočet VPS hosting pro škálování podniků

Struktury cen hostingových plánů, které jsme zde představili, byly založeny na běžících webech ve sdíleném serverovém prostředí. V podstatě to znamená, že mnoho webů „sdílí“ zdroje na jednom serveru. I když je to ekonomické, jakmile web začne růst nad 100 000 měsíčních návštěvníků, sdílené hostitelské prostředí může způsobit problémy s výkonem webu. A to může mít nepříznivé účinky na míru konverze, protože pomalé doby načítání stránky se obvykle rovnají vysokým mírám okamžitého opuštění.

Řešení? Přejděte na virtuální soukromý server (VPS). S hostingem VPS jsou části serveru rozděleny pro jednotlivé vlastníky webů. Tímto způsobem webové stránky spuštěné na stejném serveru nekonkurují o zdroje. Každý web má určité množství prostoru a sousedé nemohou negativně ovlivnit úroveň výkonu. Přestože se cena na VPS může na první pohled zdát vysoká, návratnost investic je obrovská, pokud uvažujete, jak mohou doby načítání stránek ovlivnit toky výnosů. Podívejte se na naše nejlépe hodnocené hostitele VPS níže a nezapomeňte si přečíst úplné recenze propojené v tabulkách. Pokud vaše firma přerostla základní webhosting, může být přechod na jeden z těchto plánů velkým obchodním rozhodnutím.

Podívejte se na další poskytovatele hostingu VPS, kteří vám pomohou rozvíjet vaše podnikání »

Máte $ 1 nebo trochu víc? Zůstaňte v provozu s těmito hostiteli

Jistě, mohli byste utratit $ 1 za loterijní loterii, ale to by bylo hazard s vašimi penězi. Pokud jste webový podnikatel, který hledá návraty online, jsou zde hostitelé, kteří jsou příjemní z rozpočtu, jistě sázeni.

Úplný přehled všech našich doporučených poskytovatelů hostingu s vysokou hodnotou a nízkými náklady najdete v našich 10 nejlepších recenzích hostingu. Děkujeme vám za vaši peněženku a návštěvníky vašeho webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me