12 Nejlepší: Hosting s redakčním systémem (2020) – WordPress, Joomla a další

Nejlepší hosting s redakčním systémem umožňuje rychle vytvářet, publikovat a propagovat cenné informace v centru mise vašeho webu, maximalizovat efektivitu a výkon pro vás i návštěvníky vašeho webu.


Systémy pro správu obsahu nabízejí vzrušující zkratku pro spouštění a údržbu webové stránky, kde jsou namísto hodin namáhavého ručního kódování představovány návrhy založené na šablonách a uživatelsky přívětivé rozhraní. Pro mnohé je CMS synonymem pro WordPress – globální powerhouse za 36% všech webových stránek.

Jak již bylo řečeno, existuje několik bezplatných a proprietárních platforem, které můžete spárovat se svým hostingovým plánem – každá se specifickými výhodami a nevýhodami. Ale který hostitel vám poskytuje nejvíce možností CMS? Který je nejlépe vybaven pro zpracování Vámi vybraného CMS? Pokryjeme všechny níže uvedené základny, od nejlepších obchodů a nejkompatibilnějších po plány pečlivě vytvořené pro konkrétní systémy.

Nejlepší hosting s CMS zahrnut zdarma

Ať už sbíráte zpravodajské články, zapojujete čtenáře do marketingových zpráv nebo jednoduše provozujete blog, CMS je důležitým nástrojem ve vašem arzenálu. Podle výzkumu společnosti Gartner směřuje přibližně třetina marketingových rozpočtů na investice do technologií, přičemž 28% z nich je přiděleno na systémy pro správu obsahu. Výsledkem je, že globální průmysl CMS provedl v roce 2018 ocenění ve výši 36 miliard USD a očekává se, že do roku 2026 vzroste na 123,5 miliardy USD..

Systémy pro správu obsahu však nejsou vyhrazeny pro korporace Fortune 500 nebo pro obchodní elitu. Ve skutečnosti je mnoho platforem k dispozici jako software s otevřeným zdrojovým kódem, což znamená, že komunity uživatelů a vývojářů distribuují CMS zdarma. WordPress, Joomla a Drupal spadají do této kategorie, stejně jako více než 75 programů zahrnutých v rámci skriptové knihovny automatické instalace Softaculous.

Bez ohledu na to, který CMS si vyberete, bude však vaše úspěšnost mnohem vyšší, pokud jste se zaregistrovali u hostitelské společnosti, která má zkušenosti s provozováním softwaru na jeho infrastruktuře. Hledejte poskytovatele, kteří nabízejí instalace na jedno kliknutí, upgradované zabezpečení a prémiovou podporu vedle atraktivních cenovek – jako jsou ty, které důrazně doporučujeme níže:

Podívejte se na další dostupné hostitele s bezplatným CMS »

Nejlepší hosting CMS pro WordPress

Buďme skuteční: Častěji než někdo, kdo nakupuje CMS, skončí s WordPress. Platforma má za sebou zhruba 60% světového trhu s redakčním systémem a nadále rozšiřuje mezeru, protože 22% nově registrovaných domén v USA bude provozovat WordPress.

Ve hře od roku 2003 je WordPress držitelem hvězdné reputace pro obsloužení všech konců spektra vlastníků webových stránek. Platforma, která je přátelská pro začátečníky a také za několik okamžiků, které změnily svět, poskytuje uživatelům přístup k tisícům bezplatných témat a doplňků spolu s přizpůsobovacími a kódovacími nástroji potřebnými k doladění vašich návrhů.

Mezi hostingem WordPress a webhostingem existují malé rozdíly, ale nic, co by většinu majitelů stránek nenapadlo. Již jsme psali o hostitelích schválených společností WordPress, za které se značka řídí, ale zde je několik dalších společností, které je třeba zvážit. Milujeme tyto poskytovatele hostingu pro zahrnutí upgradovaných pevných disků pro zvýšení výkonu, jakož i automatické aktualizace a přizpůsobené bezpečnostní programy. Přečtěte si naše recenze níže, abyste zjistili, jak tito hostitelé přispívají do komunity WordPress, a přeměňte své praktické zkušenosti na přátelskou a užitečnou podporu..

Zobrazit další nejlepší hostitele WordPress »

Nejlepší hosting CMS pro Joomla

Dostaneme to, WordPress není pro každého. CMS přichází s poněkud strmou křivkou učení a díky jeho rozšířené popularitě je hlavním cílem útoku. Ve skutečnosti se zločinci pokoušejí zneužít zranitelnosti WordPress 90 000krát za minutu.

Při hledání alternativ WordPress je Joomla přirozeným řešením. Tato platforma se sama jako jediný hlavní redakční systém postavený a udržovaný zcela od dobrovolníků a software stáhl více než 110 milionůkrát. Joomla je do značné míry považována za snazší pro začátečníky a majitelé internetového obchodu mohou spravovat svůj inventář a webové stránky z jednoho rozhraní se silnou integrací elektronického obchodu..

Protože složitý systém může spotřebovat velké množství výpočetních prostředků, váš poskytovatel Joomla hostingu by měl poskytovat špičkovou infrastrukturu a dobře vybavené plány. Opět bychom rádi viděli řešení založená na SSD podporovaná 24/7 znalostní podporou a instalacemi na jedno kliknutí:

Zobrazit další nejlepší hostitele Joomla »

Nejlepší hosting CMS pro Drupal

Společnost Drupal uzavírá naše trifecta komplexních systémů pro správu obsahu a představuje zhruba 5% všech webů využívajících CMS. Zatímco Joomla je obvykle klasifikována jako dobrý CMS pro začátečníky, Drupal je běžně považován za lepší nástroj pro vývojáře a organizace s rozsáhlými databázemi informací.

Protože architektura platformy API jako první je tak zaměřena na vývojáře, umožňuje Drupal majitelům stránek vytvářet pokročilejší weby, které vyžadují komplexní organizaci dat nebo zapojení více uživatelů. Téměř 120 000 uživatelů aktivně přispívá k Codebase Drupalu. Každý týden se přibližně 1 300 závazků stará o to, aby váš CMS zůstal před vývojovými trendy a zranitelnostmi zabezpečení.

Drupalu jsme přikývli na vestavěný výkon v našem porovnání Joomla vs. WordPress vs. Drupal, takže si určitě vyhledejte poskytovatele hostingu, který vám pomůže využít každý kousek dostupného zvýšení rychlosti. Navíc budete chtít, aby hostitel byl lépe vybaven pro řešení vašich složitých otázek, než někteří jiní hostitelé přátelští rozpočtu, kteří si uvědomují rozpočet. Poskytovatelé hostingu, kteří jsme zkontrolovali níže

Zobrazit další nejlepší hostitele Drupalu »

Co jsou platformy CMS?

Vzhledem k abecedě polévky webhostingových komponent, s CDN, CTR, CSS, CRM, SEO, SSL a bezpočtem dalších zkratek, je pro CMS snadné ztratit se v náhodném pořadí. Vysvětlili jsme, že systém pro správu obsahu vám může pomoci publikovat web bez kódování, ale je to docela vágní výrok – například tvůrci webových stránek typu drag-and-drop. Jaký je tedy rozdíl mezi webovým hostingem CMS a tvůrci webů??

Jednoduše řečeno, CMS je softwarový program, který uživatelům umožňuje zvolit designové téma, provést drobné úpravy a produkovat digitální obsah. Rozhraní tvůrců webových stránek je obvykle vizuálně založeno a více zaměřeno na vzhled webu, zatímco správa obsahu se více soustředí na, dobře, obsah.

A co víc, uživatelé si nainstalují CMS do svého vlastního hostitelského prostředí (pokud již není předinstalováno) a mají plnou kontrolu nad robustní sadou funkcí. Tomu se říká samohostitel. Tvůrci webových stránek jsou však obvykle proprietární systémy spravované a udržované pouze společností, která je vytváří – tzv. Hostované řešení.

Samostatné systémy pro správu obsahu mohou být zpočátku trochu skličující, ale nabízejí větší flexibilitu a škálovatelnost. Nenechte se vystrašit portálem, který je více založen na textu místo WYSIWYG (omlouvám se za jinou zkratku) – každý CMS přichází s globální komunitou vývojářů a uživatelů, kteří vám mohou pomoci začít.

Jak funguje CMS?

Namísto ručního kódování a aktualizace jednotlivých stránek a vytváření nových blogových příspěvků funguje CMS jako prostředník mezi vámi a vašimi webovými soubory, takže není nutné kontaktovat vývojáře nebo se naučit používat HTML a PHP.

Snímek obrazovky dashboardu WordPress

Řídicí panel WordPress je výchozím bodem pro vytváření stránek, publikování příspěvků a přizpůsobení vašeho webu.

Když to rozdělíte, CMS se skládá ze dvou částí. aplikace pro správu obsahu je rozhraní frontendu, které umožňuje majitelům stránek, obchodníkům, spisovatelům a editorům přímo komunikovat a spravovat obsah webových stránek, zatímco aplikace pro doručování obsahu vezme informace z CMA a vloží je do souborů šablon a dalších backendových systémů za účelem vytvoření interaktivního webu, který návštěvníci znají a milují.

Nejoblíbenější platformy, včetně WordPress, spoléhat se na databázi ukládat a organizovat informace o webových stránkách. Bezplatný hosting databází je běžnou součástí většiny webhostingových plánů, obvykle ve formě MySQL – M v průmyslově standardním zásobníku LAMP. Databáze obsahují nezpracované informace, které zadáte na svůj web: názvy stránek, obsah blogu, obrázky a další informace. Vaše téma nebo šablona CMS funguje jako šílený lib druh, poskytuje rámec designu a funkčnosti a používá vaši databázi k vyplnění mezer.

Což je nejlepší platforma CMS?

Kdo je tvé oblíbené dítě? Jaká je vaše oblíbená barva? Jaký je nejlepší fotbalový tým? Když položíte 100 lidí určité otázky, dostanete 100 různých odpovědí. Stejně tak majitelé stránek mají velmi odlišné názory, pokud jde o zvolený systém správy obsahu. Jistě, WordPress je volbou pro většinu lidí, ale i jiné systémy si užívají kultovních následků..

Při hledání perfektního CMS dávejte pozor na klíčové funkce, jako je intuitivnost rozhraní editoru, dostupná témata a pluginy, frekvence aktualizací a nástroje pro SEO, sociální média a vyhledávání. Podívejte se na to, co považujeme za nejoblíbenější systémy pro správu obsahu:

  • WordPress
  • Joomla
  • Drupale
  • Magento
  • Typo3
  • PrestaShop
  • Serendipity
  • Duch
  • Grav

Jak si dokážete představit, výběr CMS není univerzálním řešením pro všechny. Máte hostované a hostované možnosti, platformy elektronického obchodování a tvůrce webů a nástroje vytvořené s důrazem na psaní, fotografii nebo data. Některé systémy jsou skvělé pro weby a aplikace s vysokým provozem, zatímco jiné jsou vhodnější pro provoz malého blogu. V konečném důsledku je nejlepší platformou CMS ta, která splňuje vaše požadavky na web s rychlostí, zabezpečením a účinností.

Nalezení správného CMS urychlí vývoj vašich webových stránek

Stejně jako obsah slova představuje širokou škálu médií, včetně textu, obrázků, grafiky, videa a zvuku, lze rozsáhlý trh CMS rozdělit na překvapivý počet specifických výklenků, které nejlépe vyhovují potřebám organizace. Když my (a předpokládáme, naši čtenáři) obvykle vymýšlíme CMS, naše mysl jde na WordPress, Joomla, Drupal a další komplexní nástroje publikování webových stránek.

Ať už začínáte svůj první web nebo vlastníte významnou firmu, systém pro správu obsahu je užitečným nástrojem, který vám pomůže rychlejší online připojení. Například společnosti jako General Electric, eBay a Warner Media používají Drupal; jiné společnosti z 500 Fortune 500 a velké univerzity nebo vlády používají WordPress, Joomla a nespočet dalších systémů.

Jsou to obvykle open-source, hostované platformy. Nezapomeňte však na systémy, které vám pomohou publikovat internetový obchod nebo blog. Nebo se zaměřili na správu dokumentů, podnikovou komunikaci nebo organizaci digitálních aktiv. Ačkoli se vaše možnosti mohou zdát neomezené, nepochybujeme o tom, že budete moci najít perfektní CMS. Ať už si vyberete cokoli, víte, že nejste sami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me