12 Nejlepší: Hosting pro stránky s vysokým provozem 2020 – Hosting webových stránek v měřítku

Na webu není dostatek rad ohledně toho, jak rozvíjet online podnikání a najít nejlepší hosting pro stránky s vysokým provozem. Řekněme, že jste si udělali domácí úkoly a dodržovali pokyny odborníků týkající se cílení na publikum s přizpůsobeným obsahem, abyste zvýšili návštěvnost. Fungovalo to a váš web elektronického obchodu rychle škáloval a přerostl své sdílené hostitelské prostředí. Co teď?


I když to rozhodně není špatný problém, představuje křižovatku, kde budete muset vybrat nejlepší cestu k rozšíření možností svého webu o nejlepší hosting pro stránky s vysokým provozem. Naštěstí existuje řada možností pro majitele stránek s velkým provozem, kteří mají to štěstí, že absolvovali sdílený hosting. Zde se podíváme na nejlepší cloud, VPS, dedikovaný server a spravovaný hosting WordPress, který zvládne velké množství návštěvníků, na kterých vaše firma závisí.

Cloud Hosting: Nejlepší webhosting pro stránky s vysokým provozem

Cloud computing je jedním z největších technologických narušení za posledních 10 let, které ovlivňují způsob, jakým podnikáme a dodáváme aplikace do světa. A webhostingové odvětví to přijalo. Cloud hosting získává na popularitě u hostitelů a majitelů stránek, zejména díky vysokému výkonu a škálovatelnosti, kterou cloud poskytuje.

Hlavní výhoda cloudového hostingu nabízí možnosti škálování, protože hostingové potřeby vašeho webu jsou distribuovány v síti strojů. To umožňuje prakticky neomezené škálování instancí a pevných disků s flexibilním cenovým modelem, ve kterém platíte pouze za to, co používáte. Vaše firemní stránka může růst společně s vaší zákaznickou základnou a nemusíte ani kupovat ani udržovat hardware!

Přestože neexistuje žádný pevný a rychlý limit, kolik provozu sdílí hostitelské prostředí, například, tento koncept je ještě více irelevantní v cloud hosting, který automaticky roste nebo zmenšuje, aby vyhovoval vašim potřebám. Zde poskytujeme komplexní přehled našich nejlepších doporučovaných poskytovatelů cloudového hostingu níže.

Zobrazit další služby cloudového hostingu »

Nejlepší hosting VPS pro stránky s vysokým provozem

Prestoje – je to nejhorší noční můra každého online obchodníka. V roce 2008 zažil Debenhams, významný britský maloobchodník, 24 hodinové výpadky kvůli nárůstu provozu, který vedl 48% jeho návštěvníků k tomu, aby se obrátili na stránky konkurentů. Pokud měl web elektronického obchodu obchodníka spolehlivějšího hostitele, mohl by se vyhnout ztraceným prodejům, a co je důležitější, poškozené důvěře zákazníků ve svou značku.

Pokud prodáváte produkty online, je bezpodmínečně nutné mít robustní řešení hostingu a to je místo, kde poskytuje VPS (virtuální privátní server) hosting. I když to není tak levné jako sdílený hosting, výkon, škálovatelnost a klid v duši, který poskytuje VPS, stojí za několik dalších dolarů, které každý měsíc utratíte. Níže jsme sestavili naše nejlepší doporučené poskytovatele VPS hostingu. Hluboko se pusťte do úplných recenzí a zjistěte, jak vás tito hostitelé mohou udržet online a konvertovat zákazníky.

Zobrazit další hostitele VPS »

Nejlepší dedikované servery pro stránky s vysokým provozem

Zprávy odvětví ukazují, že pouze jednosekundové zpoždění v době načítání na webu elektronického obchodu může negativně ovlivnit míru konverze až o 7%. Pokud váš web vydělává, řekněme, 10 000 $ každý den, může přestávka na jednu sekundu skončit stát vás více než 250 000 $ ročně – což je číslo, které může u webů s vyššími výdělky narazit na miliony dolarů..

Je naprosto nezbytné, aby rozsáhlé weby elektronického obchodu s velkým objemem provozu investovaly do mimořádně spolehlivé a výkonné hostovací služby – záruky, o nichž jsou známé dedikované servery. Zatímco ceny dramaticky rostou z cen sdílených, cloudových a VPS hostingů, výhody plynoucí ze serveru vyhrazeného pro hostování pouze vašich stránek jsou bezkonkurenční. Většina z nejlepších hostitelů nabízejících tuto službu poskytuje nepřetržitou podporu a monitorování a zaručuje velmi vysokou míru dostupnosti. Naše tři hlavní hostitelé dedikovaných serverů jsou níže. Klikněte na recenze a přečtěte si naše komplexní informace o všech funkcích a výhodách spojených s odhodláním.

Zobrazit další hostitele vyhrazených serverů »

Nejlepší hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem

Tato čísla jsou již nějakou dobu: WordPress je nejoblíbenější CMS na světě a ovládá více než 27% webů na webu. Ve skutečnosti byla verze 4.6 stažena 21,7 milionukrát. Tato platforma je velmi oblíbená u online obchodníků kvůli všestrannosti, kterou poskytuje více než 51 000 pluginů dostupných pro přizpůsobení jejich webů..

Pro firmy, které na svých webech WordPress hledají zvýšený výkon a zabezpečení, může být cesta ke spravovanému hostování WordPress tím správným způsobem. S tímto typem služeb tým odborníků vašeho hostitele spravuje technické aspekty vašeho webu, jako jsou aktualizace softwaru a opravy zabezpečení, takže se můžete při své obchodní misi vyrovnat. To je zvláště užitečné pro weby s vysokým provozem, kde se majitelé stránek musí soustředit na své produkty a zákazníky, aniž by se museli starat o dostupnost, údržbu platformy a dobu načítání. Pokud používáte software WordPress a to zní jako vhodné pro vás, podívejte se na nejlépe spravované poskytovatele hostingu WordPress 2020 níže.

Zobrazit více spravovaných hostitelů WordPress »

Zacházejte s dopravními hroty & Budoucí růst pomocí škálovatelné hostingové služby

Gratulujeme! Úspěšně jste prošli kamennými cestami při zahájení online podnikání. Nyní máte velkou zákaznickou základnu, takže je čas rozšířit a upgradovat váš web, aby mohli vidět, co bude dál. Kromě modernizace vzhledu webu a vzhledu značky nezapomeňte také aktualizovat infrastrukturu podporující vaši online přítomnost. Rychlost, škálovatelnost, zabezpečení a stabilita jsou životně důležité pro dlouhodobý úspěch vašeho webu.

Fotografie muže na telefonu při pohledu na počítači s grafem zobrazujícím růst na jeho obrazovce

Pro weby s vysokými nároky na provoz zajišťují cloud, VPS, dedikovaná a WordPress hostingová řešení vysoký výkon.

Pokud jste na této křižovatce a pokoušíte se rozhodnout, jaký typ hostingu bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám v oblasti škálování, nebo pokud se chcete jednoduše připravit před tím, než dosáhnete této vidlice na hostitelské silnici, zde uvedení hostitelé jsou skvělým místem pro začít svůj výzkum. Cloud, VPS, dedikované servery a spravovaná hostingová řešení WordPress pomohou připravit širší cesty, které váš web potřebuje k zvládnutí zvýšeného toku provozu s růstem vaší firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me