10 nejlepších služeb hostování a registrace domén (2020)

Nejlepší služby hostování domén slouží jako brána do pulzujícího online světa informací a čtenářům vašich stránek a potenciálním zákazníkům zavádějí červený koberec..


Ať už nastavujete svůj první web nebo spravujete široké portfolio doménových jmen, nalezení správného registrátora a poskytovatele hostingu vám může ušetřit spoustu času a bolesti hlavy. Ačkoli mnoho služeb nabízí podobné funkce nebo bezplatné registrace, budete chtít najít plán, který je optimalizovaný a přizpůsobený vašim konkrétním potřebám.

Vaše doména může určit hodnocení vašeho vyhledávače, pravděpodobnost, že si návštěvníci pamatují, a váš úspěch jako značky obecně. Říká se, že to všechno začíná doménou, ale ve skutečnosti to všechno začíná u hostitele domény – tak jdeme přes to nejlepší v oboru.

1. Nejlepší hostitele domény celkově

Nejprve se podívejme, co dělá dobrého hostitele názvu domény. Bezplatná doména je skvělý začátek – zdarma po celý život nebo zdarma po dobu jednoho roku s přiměřenou mírou obnovy. Typický zákazník hostující domény také hledá další bezplatné služby, jako je neomezený e-mailový hosting a tvůrce webových stránek. Správa vašich domén a webových stránek by měla být také jednoduchá pomocí populárního ovládacího panelu, jako je cPanel.

Když jsme zkontrolovali nejlepší společnosti zabývající se hostingem domény, očekávali jsme, že poskytovatelé přinesou hodnotu (ve formě bezplatné nebo levné domény), dostatek zdrojů (úložiště, domény, e-maily) a bezproblémové vytváření a správu stránek. Náš hostitel s nejlepší doporučenou doménou zkontroluje všechna výše uvedená pole:

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

2. Nejlepší poskytovatel registrace a hostování domén

Klíčem k tomu, aby se stal příkladným poskytovatelem hostování domény, není pouze poskytování názvů domén, ale obecně zjednodušení procesu registrace a obnovy. V současné době většina sdílených hostitelů nabídne bezplatnou doménu, aby nalákali zákazníky na základní úrovni. Ne každý poskytovatel však má pověst největšího registrátora doménových jmen – v jednom okamžiku podporuje 52 milionů domén.

Ano, mluvím o GoDaddyovi, populárním hostiteli s citem pro doménové a e-mailové služby. Při registraci ročního plánu získáte bezplatného registrátora domény.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

3. Nejlepší hosting „zdarma domény“

Doposud jsem se zmínil o jedné z nejžhavějších marketingových taktik ve sdílené hostingové sféře dnes: bezplatná registrace doménového jména při registraci. Typicky stojí 10 až 15 USD ročně, domény jsou velmi vyhledávaným registračním bonusem. Mnoho hostitelů zvyšuje tuto hodnotu tím, že nabízí bezplatné e-mailové účty hostované ve vaší bezplatné doméně nebo nabízí bezplatnou převod vaší stávající domény do služeb nového hostitele. Níže představujeme našeho oblíbeného poskytovatele hostingu pro ty, kteří hledají výhody domény:

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

4. Nejlepší hosting doménových jmen pro bloggery

Ahoj, bloggerů! Vím, že při procházení hostitelů domén máte ve svém nákupním seznamu konkrétní funkce: například blogovací software, například WordPress. Vaše potřeby jsme vzali v úvahu, než jsme prohlásili nejlepší možnost, jak najít navždy domov pro vaše myšlenky na webu. Pokud hledáte snadno naučitelné blogovací nástroje, dostatek úložného prostoru pro obsah a mediální prvky a samozřejmě název domény, už nemusíte hledat.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

5. Nejlepší e-mail a hosting domény

Název domény vašeho webu funguje nejen jako označení a referenční bod pro přímé webové prohlížeče na váš web, ale může také sloužit jako základ pro e-mailové účty. Ať už pro osobní nebo profesionální použití, s e-mailovou adresou hostovanou ve vaší vlastní doméně bodes dobře pro vaši identitu značky.

Někteří hostitelé se specializují na služby hostování domén a e-mailů s funkcemi, jako je filtrování spamu, automatické odpovědi, schopnost hostovat neomezený počet e-mailových účtů v bezplatné doméně a bezplatná licence ovládacího panelu pro správu všeho. Pokud tato konkrétní doména pro hostování domény udeří vaši fantazii, podívejte se na nejlepšího poskytovatele e-mailového hostingu níže.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

6. Nejlepší hosting domény pro WordPress

Pokud jste se již rozhodli, že web WordPress je to, co chcete, a potřebujete pouze hostitele domény, který vám pomůže s jeho spuštěním, jste dosáhli své sekce. WordPress je platforma powerhouse důvěryhodná jako TechCrunch, TED Talks a jediný a jediný Beyoncé. Heck, dokonce uvidíte, že doména HostingAdvice sedí pohodlně na WordPress!

Důkladně jsme prověřili nejoblíbenější plány hostování na webu pro WordPress a doporučujeme, abyste zvážili hostitele č. 1, abyste mohli začít. Vyberte svou doménu, stáhněte a nainstalujte si software WordPress jediným kliknutím a jste na cestě.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

7. Nejlepší levný hosting domény pro osobní stránky

Všimli jsme si zajímavého trendu na trhu webhostingů: Potenciální zákazníci nechtějí pouze hosting sdílených serverů, chtějí levný (sdílený) hosting a to je to, co píšou do vyhledávačů. To platí zejména o osobě, která má zájem o spuštění webové stránky pro svou vlastní osobní značku, portfolio nebo resumé.

Vytvoření prvního webu je vzrušující! Chcete mluvit o tématech, barevných schématech, obsahu svého prvního příspěvku na blogu – nemusíte trpět nad mírami dostupnosti a jinými statistikami serveru.

Jen mi dejte nejvíce funkcí za co nejméně peněz – nejlepší hodnotu.

Slyšíme vás. Poté, co jsme zkontrolovali nejdostupnější hostitele na trhu, vyhodnotili jejich cenu, podporu a sady funkcí, určili jsme pro váš rozpočtovaný dolar nejlepší hostingový třesk.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

8. Nejlepší hosting domény pro malé firmy

V případě, že jsem ve svém intro neřídil bod dostatečně domů, záleží na doméně, kterou vyberete! Může to mít dramatický dopad na vaši identitu značky a obchodní úspěch. Majitelé malých a středních podniků si nemohou dovolit pohrávat, proto si přečtěte tipy odborníků ohledně výběru domény a zaregistrujte se u hostitele, který doporučujeme pro malé a střední podniky:

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

9. Nejlepší doménové a hostingové služby pro podniky

Majitel webových stránek na podnikové úrovni není cizí významu doménového jména. Váš hosting potřebuje překonat touhu po jednoduchém procesu registrace domény a intuitivním rozhraní cPanel pro správu účtů.

Časy načítání stránek na vašem webu musí neexistovat a váš web online je nezměnitelný. Možná vlastníte více domén. Potřeba rychlosti, výkonu a výkonu se nesnižuje s více weby pod pásem.

Ať už vás zajímá rychlý a flexibilní VPS nebo robustní dedikovaný server náročný na zdroje, Liquid Web je připraven vám pomoci s rozšiřováním – protože vaše doména není jen vaše značka. Je to vaše firma, vaše živobytí a živobytí těch, které zaměstnáváte.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

10. Nejlepší hostitelé domén podle oblastí

I když krása moderního prostředí webhostingů spočívá v tom, že na webové stránky se lze dostat odkudkoli na světě, hostitelé se specializují na poskytování určitých oblastí více než ostatní. Datová centra vašeho webového hostitele mohou být umístěna kdekoli od San Diega po Singapur.

Internet powerhouse Google má rozbočovače datových center roztroušených po celém světě, zatímco menší poskytovatelé mohou být omezeni na východní pobřeží a datové centrum na západním pobřeží v USA. Podívejme se na nejlepší hostitele domén v nejoblíbenějších regionech datových center.

10a. iPage zůstává nejlepší společností poskytující hostování domén v USA

V případě, že to cena neodevzdá, iPage si prohlásil nejlepší hodnotu v americké sdílené hostingové aréně. Všechny servery iPage jsou umístěny v Bostonu v MA a data jsou pevně zakořeněna v USA.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

10b. V rámci rybníka přináší GoDaddy nejlepší hosting ve Velké Británii

GoDaddy se může pochlubit servery v devíti datových centrech po celém světě, přičemž umístění v Amsterdamu přitahuje UK a další evropské stránky.

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

10c. Bluehost nabízí nejlepší hosting domény v Indii

Pokud se podíváte na umístění datových center Bluehost, narazíte na zařízení založená v Indii a Číně před datovými středisky nalezenými v Provo a Orem v Utahu. Společnost Bluehost má datové centrum se sídlem v Bombaji v Indii a dvě v Číně, jedno v Londýně a dvě v USA..

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

10d. Důvěřujeme HostPapa za nejlepší hostování domén, australské vydání

Přestože má sídlo v Kanadě, HostPapa splňuje globální požadavky se servery umístěnými v Americe, Evropě, Asii a dokonce jste to uhodli, Oceánie! (Psst – Oceánie je fantastická řeč pro Austrálii a Nový Zéland; nenáviděl jsem geografii.)

Zobrazit další hostitele nejvyšší domény »

Který hostitel domény je nejlepší pro váš další projekt?

Doufám, že jste našli ideálního poskytovatele hostingu pro váš další projekt. Ať už chcete prodávat online nebo sdílet své vlastní literární příběhy, vyzývám vás, abyste se vydali na naši hostitelskou stránku domény, kde získáte další pokyny a informace..

Grafika rozšíření doménových jmen

Zatímco rozšíření domén .blog, .music a .ninja jsou v současné době trendy, doporučujeme vám vybrat doménu .com.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me