WebHostingPad: vähemalt kümme aastat taskukohase ja usaldusväärse veebimajutuse pakkumist väikeettevõtjatele, kes soovivad oma kaubamärke veebis levitada

TL; DR: Rohkem kui kümme aastat tagasi asutati WebHostingPad, et rahuldada väikeettevõtete kasvavat nõudlust eelarvesõbralike hostiteenuste järele, mis pakuvad funktsioone, mis võimaldavad oma sõnumeid kiiresti ja usaldusväärselt massidele edastada. Kliendi ees-põhimõttel on ettevõte keskendunud tipptasemel tugiteenuste pakkumisele, et tagada saidiomanikele ja veebis oma brändidega suheldes külastajatele võimalikult hea kogemus. Pakkudes taskukohaste hindadega jagatud WordPressi ja VPS-i hostimispakette, domeenide registreerimisteenuseid ja kõrge tööaja garantii, on WebHostingPad uhke, et teenindab tuhandeid kliente kogu maailmas probleemideta hostimises..


Kuna Internet tekkis alles lapsekingades 1990ndate lõpus ja 2000ndate alguses, oli paljude väikeste ja arenevate ettevõtete jaoks juurdepääs usaldusväärsele ja taskukohasele veebimajutusele väga piiratud. Kõige tõhusamaid hostimisteenuseid pakkusid vaid mõned pakkujad väga kõrgete lisatasude eest. Eelarvesõbralikke plaane pakkuvad võõrustajad tegid seda ettevaatusabinõuna, et kaubamärgiga reklaamid kantakse kasutaja alamdomeenidele.

Päeva väikeettevõtted vajasid rohkem kui ühe miljardi ja kasvava veebikasutajate elanikkonnaga jõudmiseks professionaalsemat ja kuluefektiivsemat hostimist. Ja üks esimesi ettevõtteid, kes sellele nõudmisele reageeris, oli WebHostingPad.

Jessa Vanderpoeli pilt ja WebHostingPadi logo

WebHostingPadi Jessa Vanderpoel rääkis meile, kuidas ettevõtet hakati pakkuma ettevõtetele soodsamat hostimist.

“Seal oli palju eksperte, kes märkasid seda erinevust korraliku hostimise ja hinna vahel,” ütles WebHostingPad turundusjuht Jessa Vanderpoel. “See tõmbas tõesti välja inimesed, kes vajasid lihtsalt oma ettevõtte juhtimiseks väiksemaid veebisaite.”

WebHostingPad muutis väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks saitide käivitamise ülesande palju lihtsamaks. Täna teenindab ettevõte jätkuvalt väikeettevõtete kogukonda, pakkudes välja rikkalikke ja odavaid hostimiskavasid, mis annavad tuhandetele saidiomanikele tööriistad, mis on vajalikud professionaalse kvaliteediga veebisaitide hõlpsaks kujundamiseks, ehitamiseks ja haldamiseks.

Alates selle loomisest on WebHostingPadi üks peamisi eristajaid olnud kliendikeskne lähenemisviis, et toetada seda, mis täpselt reguleerib seda, mida saidiomanikud peavad oma külastajatele sisukate ja usaldusväärsete kogemuste pakkumiseks. WebHostingPad eesmärk on muuta hostimine probleemivabaks ja enam kui kümme aastat on ettevõte seda teinud just oma ühiste WordPressi ja VPS-i hostimispakettide kaudu, mis tagavad kõrge tööaja ja kiire lehe laadimise määra, et aidata ettevõtetel tõhusalt oma vaatajaskonnani jõuda. ja eraldage veebis tulude voog.

Selle nullpunkti majutamine VKEdele parima hinna ja kvaliteedi tagamiseks

WebHostingPad loodi spetsiaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Lisaks väärtuslike hostimispakettide pakkumisele pakub WebHostingPad veebiehitustööriistu ja e-kaubanduse lahendusi, et aidata saite ja veebituruplatse kohapealt saada.

Graafiline nimekiri siltide "Kiusame tasuta hostimine" ja funktsioonide WebHostingPad pakub ettevõtetele

WebHostingPad on keskendunud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, pakkudes plaanidele hinnapunkte ja funktsioone, mis sobivad kasvavate ettevõtete vajadustega.

“Käsitleme üldiselt väikeettevõtteid või üksikisikuid, kes vajavad oma ettevõtte või töö tutvustamiseks lihtsat saiti,” sõnas Jessa. “Selles valdkonnas tegutsedes peab saidi ehitamiseks olema palju erinevaid võimalusi, kui te ei tea programmeerimist ja koodi.”

Keskendumine väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, mitte suurematele äriklientidele, võimaldab WebHostingPadil hoida oma hinnad konkurentsivõimelisena. Host mõistab oma peamise kasutajabaasi vajadusi ning pakub lahendusi ja tööriistu nende otseseks käsitlemiseks.

Funktsioonirikas jagatud ja VPS-kavad, mis on eelarve osas hõlpsad

Ettevõtte alustamine ükskõik millises keskkonnas on raske. Kuid üha kasvavas ja konkurentsivõimelises veebiruumis võib tõhusa ja kasumliku kaubamärgi väljatöötamine tunduda ületamatu ülesanne. WebHostingPad tunnistab seda ja pakub seetõttu oma partneritele juurdepääsu paljudele tööriistadele, et kasvatada oma veebiettevõtteid väga madala üldkuluga.

Paketid on saadaval jagatud, VPS-i, e-posti ja WordPressi majutamiseks, odavaimad paketid tulevad koos hosti jagatud pakettidega. Kuid ärge laske hinnal teid petta. WebHostingPadi jagatud plaanide saidiomanikel on palju funktsioone, sealhulgas:

 • Piiramatu hostimisruum ja ribalaius
 • Üks tasuta domeeni registreerimine või ülekandmine
 • 24/7 tugi
 • Ühilduvus Weebly, WordPressi, Drupali, PrestaShopi ja Joomlaga
 • Turvaline veebipostitus
 • FTP kontod, alamdomeenid ja MySQL andmebaasid

WebHostingPad pakub ka odavat VPS-i hostimist kuues erinevas paketis. Algaja plaan algab 100 GB ribalaiuse ja 20 GB hostimahuga. Hostil on suurim pakett, millel on kolm IP-aadressi, kaheksa GB RAM-i, kolm protsessori südamikku, 300 GB hostimahtu ja hämmastav 3TB ribalaius. Kõikides paketides, mis sobivad väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete eelarvetega, on tasuta juurdepääs cPanelile, tasuta edasimüüjakonto ning piiramatud alamdomeenid, andmebaasid ja FTP-kontod.

Kodeerimist pole vaja: intuitiivsed veebiehitajad professionaalse klassi saitide loomiseks

WebHostingPad annab kasutajatele juurdepääsu populaarsetele veebiehitajatele, näiteks Weebly ja WordPress, et aidata neil luua professionaalse ilmega saite ilma kodeerimiseta. Paljude WebHostingPadi klientide eesmärk on veebipäevikute loomiseks ja / või oma toodete tarbijate ette toomiseks ajaveebide või lihtsate e-kaubanduse saitide seadistamine. Need tööriistad on neile suurepäraseks hüppelauaks.

WebHostingPadi, WordPressi ja Weebly logode kollaaž

WebHostingPad toetab WordPressi ja Weeblyt, muutes veebisaidi kujundamise ja loomise lihtsaks.

“Tahame anda oma klientidele palju kontrolli selle üle, mida nad Internetti panevad,” sõnas Jessa. “Pakume saidiehitajaid, et inimesed saaksid oma saidi kiiresti üles ehitada, ilma et oleks vaja arendajat palgata.”

Lisaks WordPressile ja Weeblyle toetab WebHostingPad ka Drupali ja Joomlat. Kui tavaliselt kasutatakse Drupali ja Joomla sisuhaldussüsteeme suuremate ja keerukamate saitide jaoks, siis Weebly ja WordPress võimaldavad paari tunni jooksul luua lihtsa, kuid elegantse saidi. Professionaalseid ja väga kohandatud saite saab teha ükskõik millise saadaoleva ehitajaga, sõltuvalt tehnilistest oskustest ja soovitud kohandamisastmest.

Täielikud e-kaubanduse lahendused & Müüge oma tooteid

Lisaks põhilistele saidi loomise tööriistadele pakub WebHostingPad e-kaubanduse lahendusi kauplustele, kes soovivad oma tooteid veebis kasutada. WebHostingPadi saidid ühilduvad selliste populaarsete platvormidega nagu PrestaShop ja Magento, võimaldades veebimeistritel muude oluliste e-kaubanduse funktsioonide hulgas hõlpsalt salvestada kärusid, tähistada otsas olevaid tooteid ja saata tellimusi..

Jessa rääkis, et WebHostingPad võõrustab paljusid e-kaubandusele keskendunud saite ja annab neile edu saavutamiseks tööriistu. Host pakub SSL-sertifikaate ja täpsemat veebistatistikat, samuti juurdepääsu e-kaubanduse ja ostukorvilahendustele, sealhulgas osCommerce, ZenCart ja CubeCart.

Isikustatud tugi, keskendudes haridusele ja klientide vajadustele

WebHostingPad pakub isikupärastatud tuge ja täpset nõu tööstuse parimate tavade kohta, et ettevõtted saaksid oma veebisaite tõhusalt hallata. Esmakordselt e-kaubandusse süvenenud VKEd ei pruugi olla teadlikud mõnest tööriistast, näiteks SSL ja sellega seotud krüptimisvajadused, mis on nende saitide õnnestumiseks ja turvalisuseks hädavajalikud.

“Tõeliselt hea peremehe märk on tugi, mida saate neilt saada,” sõnas Jessa. “Tegeleme paljude klientidega seotud probleemidega ja püüame nende heaks teha kõik, mis võimalik, sest inimesed ei pruugi alati aru saada, kuidas asjad toimivad.”

Foto WebHostingPadi meeskonnast, kes töötab kontoris

WebHostingPadi meeskond tegutseb missiooniga pakkuda haridusele keskendunud klienditeenindust.

WebHostingPadi pakutav tugi ulatub seega lisaks tehnilisele ja arvelduse toele ning konsultatsioonidele. Isikupärastatud ja tõhusa toe säilitamiseks võrgutab WebHostingPad kliente konkreetsete spetsialistidega, kes on neid varem aidanud. See säilitab järjepidevuse taseme ja töötab suhete loomiseks WebHostingPadi meeskonnaliikmete ja nende teenindatavate klientide vahel.

“See aitab nende jaoks järjepidevat jutustamist, kui nad on sellel pingelisel õppimisajal,” ütles Jessa. “Meie lähenemisviis järgib ütlust” õpeta-kala-kala-sõnad “.

Uus pakkumine: väikestest saitidest eemaldatud miniplaanid & Portfooliod

WebHostingPad on oma asutamisest 2005. aastal kaugele jõudnud, kuid keskendub endiselt tõhusate ja taskukohaste hostimislahenduste pakkumisele tuhandetele ettevõtetele, mida see kogu maailmas teenib. Pidades kinni väikeste poiste toitlustamise traditsioonist, kavatseb WebHostingPad rakendada eelarveteadlikele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele veelgi kulutõhusamaid kavasid.

“Oleme just käivitanud oma miniplaanid,” ütles Jessa. “Mõni inimene peab lihtsalt üles panema tõesti pisikese saidi või portfelli ja nad ei vaja midagi keerulisemat.”

Veebiportfellid ja kokkuvõtted on populaarsust kogumas, eriti disainivaldkonna üliõpilaste seas. Need uued säästlikud plaanid vastavad nendele kasutajaliikidele, muutes sõltumatutel töövõtjatel ja tööotsijatel hõlpsa mulje potentsiaalsetele klientidele ja tööandjatele.

“Meie sildiliin on probleemivaba hosting ™ ja proovime sellest kinni pidada,” sõnas Jessa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map