Vivio Technologies Parlays pakub ColdFusioni ekspertiisi nutikatele arendajatele võimsa, usaldusväärse ja hästi toetatud veebimajutusena

TL; DR: Arendajate poolt arendajatele välja töötatud Vivio Technologies kasvas välja kahe sõbra pettumusest, leides asjatundliku hostimise ja teadliku toe nende ColdFusioni rakendustele. Kaasasutaja, finantsjuht ja ettevõtte juht Mark Keymer vaatasid meile avameelselt, kuidas ettevõte alustas ja konkureerib jätkuvalt suurte ülemaailmsete konkurentidega.


Jordan Michaels ja Mark Keymer ei kavatsenud kunagi veebimajutusettevõtte loomist. Kauaaegsed sõbrad üritasid Jordaania turundusveebirakenduste ümber äri üles ehitada, kuid neil oli probleeme teenusepakkuja leidmisega, kes saaks ColdFusioniga töötada.

“Me võõrustasime A-kohas ja meil oli probleeme, siis kolisime selle kohta B-sse ja seal oli probleeme, siis C-kohta … Unustan täpselt, mitu korda me seda kolisime,” rääkis Mark, meenutades, et Jordaania meilib tugiteenuste agentuuridele aeg-ajalt täpseid käske käivitamiseks serveris, mis konkreetse probleemi lahendaks.

Paar otsustas lõpuks majutada end kaabliühenduse kaudu Jordaania majja. Ta tuulutas ja jagas oma kogemusi ColdFusioni kogukonna foorumites ning leidis ootamatult samasse olukorda veel kümneid programmeerijaid – ja kõik, kes soovivad, et Jordaania ja Mark võõrustaksid oma rakendusi.

Ja nii sündiski Vivio Technologies. Alates 2003. aastast on ettevõte hakanud pakkuma nüansseeritud platvormi, mis on täis erinevaid jagatud, virtuaalseid ja pühendatud hostimisvõimalusi – koos tehniliste teadmiste ja tugiteenustega, mis aitavad arendajatel skaleerida, sõltumata kasutatavatest keeltest ja tarkvaraprogrammidest.

“Tahame olla hostiettevõte, mida me ise alati arendajatena tahtsime,” sõnas Mark. “Meie eesmärk on aidata anda inimestele teadmisi, et aidata neil kasvada ja areneda.”

Kasvamine läbi virtualiseeritud ja turvaliste ColdFusion keskkondade

Vivio alustas sellega, mida Mark kirjeldas kui “ülilihtsat” jagatud hostimise serverit, ehkki see polnud ColdFusioni programmeerijate jaoks ideaalne.

“Omal ajal olid spetsiaalsed serverid ainus turvaline viis ColdFusioni käitamiseks,” ütles ta. „Jagatud hostimise korral võiksite selles serveris minna ja teha peaaegu kõike, mida soovite, kuna põhiliselt juhite juurkasutajana ColdFusionit. Puurides inimesi ega midagi sellist polnud. ”

Pildid Vivio Technologies kaasasutajatest ja ettevõtte logo

Vivio Technologies kaasasutaja Jordan (vasakul) ja Mark (paremal) käivitasid enne hostiks saamist ColdFusioni turundusrakenduse.

Õnneks oli serveri virtualiseerimine kujunemisjärgus tehnoloogia, mis võimaldas serverit jaotada eraldiseisvatesse, turvalistesse keskkondadesse. Vivio Technologies teeb koostööd FreeVPS-iga, Linuxi-põhise virtualiseerimissüsteemiga, mis on positiivse tarkvara (PSOFT) H-Sphere juhtpaneeli osa.

“Olime üks esimesi ettevõtteid, kes pakkus ColdFusioni hostimist virtuaalses keskkonnas,” ütles Mark. “Alustasime BlueDragon CFML mootoriga, mis töötas hästi ja aitas ColdFusioniga lahendada palju probleeme.”

Ettevõttest, kes sai oma nime sõnast elujõud, astus klientidega samme ka edasi, aidates neil hallata oma keskkonna tehnilisi aspekte.

“Me teadsime, kuidas ColdFusion serveritega hakkama saada ja kuidas neid hallata,” ütles Mark. “Paljud korrad loovad arendajad rakendusi nende valitud keeles, kuid nad ei tea tingimata, kuidas süsteemide ja administratiivsete osadega hakkama saada.”

Arendaja juhitud tugi ja varukoopiad pakuvad klientidele väärtust

Marki sõnul teeb Vivio Technologies oma kaubamärgi, pakkudes vaikimisi täisteenuste plaane, mis sisaldavad igapäevaseid ja iganädalasi varukoopiaid.

“Arvan, et see on asi, mis jäetakse tõesti kahe silma vahele, kui klient pole läbinud kogemuse, kus ta oleks pidanud oma varukoopiatele tuginema,” sõnas ta. “Sel hetkel muutub see oluliseks, sest tavaliselt polnud neid.”

Illustratsioon, milles võrreldakse Vivio varukoopiaid konkurentidega

Erinevalt enamikust konkurentidest sisaldab Vivio Technologies vaikimisi öiseid ja iganädalasi varukoopiaid.

Enne 2016. aastat hoidis ettevõte 10 päeva jooksul öiseid varukoopiaid; igapäevaseid varukoopiaid hoitakse nüüd kaks nädalat ja iganädalasi koopiaid kuus nädalat. Vivio koostöö R1Softiga võimaldab klientidel täielikku kontrolli varundamiste ja taastamiste üle.

“Paljud inimesed lihtsalt eeldavad, et ettevõttel on nende andmed ja see on igavesti turvaline,” ütles ta.

Klienditeeninduse ja tehnilise toe valdkonnas pakub Vivio kolme plaani: põhiline, hallatav ja laiendatud. Põhitugi hõlmab seadistamist, tulemüüri, jälgimist, ööpäevaringset abi ja 100% tööaja garantii, samal ajal kui hallatav teenus sisaldab parima jõudlusega tuge kolmandate osapoolte tarkvarale, samuti abi süsteemi turvalisuse ja PCI-le vastavuse tagamiseks. Laiendatud tugi hõlmab kolmanda osapoole riistvara installimist, tuge ja serveri haldamist.

“Kuna suur osa meie klientuurist on arendajad, pole nende probleemid enamasti lihtsad asjad,” sõnas Mark. “See pole asi, millele teile vastatakse tavalise esimese astme vestluse või telefonikõne ajal.”

Funktsioonid, hinnakujundus ja turundus: nišši leidmine rahvarohkes tööstuses

Kõige kauem võõrustas Vivio Technologies Marki sõnul kliente vaid Linuxi-põhistes opsüsteemides.

“Jordaania on tohutu Linuxi fänn,” ütles ta naerdes. „Meil oli pidevalt inimesi, kes helistaksid ja paluksid oma ColdFusioni Windowsis käivitada ja ma pidin teda veenma, et see oli hea samm. Nüüd on umbes pool meie virtualiseerimisest Windowsis. ”

Mark sõnul on Vivio Technologies laiendanud oma tooteportfelli suures osas kliendi soovidele lisaks, et lisaks turul kursis olemisele.

“Mõned asjad, mida me ei tee tingimata sellepärast, et üks inimene küsib, kuid lisame tooteid, kui selle vastu on palju huvi,” ütles ta. “Asjad, mida näeme hostimaailmas, näeme, kas suudame selle nimel tegutseda ja hinnata, mis sinna jõudmiseks kuluks.”

Pilt Vivio töötajatest serverite lähedal

Vivio Technologiesi eesmärk on end tugevate teenuste ja tugeva toe kaudu eristada.

Vivio eesmärk on muuta oma hostimisteenused kõikehõlmavaks, mis Marki sõnul võib olla keeruline tõhusalt turustada – ettevõte on kallim ja paremini toetatud kui ülimajanduslikud võimalused, kuid tal pole nimetuvastust ja tipptasemel mainet, tootespetsiifilised hostid või Amazoni veebiteenused.

“Terve tööstusharu häirib minu meelest sedalaadi erinevusi,” ütles ta. „Turunduse, hinnakujunduse ja kõige selle juures tuleb arvestada igasuguste asjadega. On põnev, mida organisatsioonid otsustavad teha, miks nad seda teevad ja kuidas peame proovima end positsioneerida. ”

Vivio kohaneb muutuva tehnikaga ja töötab WordPressi kiirusega

Ehkki ettevõtte allkiri ColdFusioni hostimisteenus aitas Vivio Technologiesil oma niši leida ja kasvada, ütles Mark, et tema ja Jordan tunnistavad, et tehnoloogia väheneb. Nüüd on WordPressi tõusu ärakasutamine ettevõtte suurim väljakutse ja võimalus.

“See on üks suuremaid kasvutegureid tööstuses,” ütles ta. “Oleme seda nihet näinud ja töötame selle nimel kohanemiseks.”

Vivio meeskond on jõudmas lõpule uuendatud Velocity Hosting platvormi valmimiseni, mis optimeerib nii riist- kui ka tarkvara konfiguratsioone kiiremaks jõudluseks.

“Inimesed teevad neid suurepäraseid asju veebis. Need võivad olla lahedad, kuid kui neid pole optimeeritud, võivad nad asjad rabeleda, ”sõnas Mark. “Üritame kasutada nii riist- kui ka tarkvaralahendusi, et aidata nendel kehvadel pistikprogrammidel ja veebisaitidel kiiremini töötada.”

Jordani sõnul avab ettevõte infrastruktuuri WordPressile keskendunud hostimislahendusega, ütles Vivio Technologies, et kohandab platvormi üldisemate serverite jaoks ja integreerib paljusid parandusi mujal ettevõtte hostimispaketis.

“Me ei saa kasutada kõiki vahemälukihte, mille oleme Velocity WordPressi jaoks välja töötanud, kuid platvorm on endiselt dramaatiliselt kiirem kui peaaegu kõik praegu turul olevad seadmed,” ütles Jordan.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me