Viige oma sisu programmi4Pc abil järgmisele tasemele: USA kogenud meeskond kogenud arendajaid, kes loovad kvaliteetset multimeediumitarkvara

TL; DR: Program4Pc on arendusettevõte, mis keskendub kvaliteetsete ja kasutajasõbralike multimeediumitööriistade pakkumisele taskukohase hinnaga. USA-s asuvad heli-, video- ja fototarkvara spetsialistid tunnevad uhkust kiirema klienditoe pakkumise üle kui paljud tema välismaised kolleegid. Tasuta värskenduste ja soodushinnaga versiooniuuendustega pakub Program4Pc täiustatud multimeediumitarkvara laiale klientidele kättesaadavaks.


Tänapäeva digitaalses maailmas käivad ligipääsetavus ja professionaalne disain käsikäes. Luues tarkvara, pidades silmas laia kasutajarühma, saavad arendajad avada võimalusi sageli tõrjutud isikutele, parandades üldist kliendikogemust.

Olgu tegemist videomuunduse rakenduse loomisega või tipptasemel DJ-tarkvara loomisega, on Program4Pc alati keskendunud disaini kaasatusele. Ja viimasel ajal näib, et ettevõtte pingutused tasuvad end ära.

Program4Pc logo

Program4Pc pakub tugevat komplekti audio-, video- ja pilditöötlustarkvara.

“Sain hiljuti meilisõnumi autismiga inimeselt, kes oli tänulik, et meie tarkvara liideses oli hõlpsasti navigeeritav, varjatud nuppude või keerukate menüüdeta,” rääkis programmi 4Pc tugimeeskonna liige. “See oli hämmastav, kui teadis, et selle kasutaja arvates on tarkvara nii lihtne mõista, et tal oleks aega sellist tagasisidet kirjutada.”

Program4Pc lai audio-, video- ja fototöötlustarkvara loodi selleks, et pakkuda jõulisi, kuid samas hõlpsasti kasutatavaid lahendusi taskukohaste hindade eest, pannes täiustatud multimeediumitööriistad ulatusliku kasutajaskonna jaoks käeulatusse.

Lisaks koolitatakse USA-s asuvat arendajate meeskonda kliendikesksete toodete tarnimise alal, mida toetavad teadlikud tugiteenused. Klientide tagasisidel põhinevate tasuta värskenduste ja teoste täiesti uute versioonide abil on Program4Pc pühendunud oma kasutajaskonna teenindamisele pidevate täiustuste kaudu.

Kvaliteetne heli-, video- ja fototöötlustarkvara

Program4Pc tutvustas oma esimest tarkvaratoodet Video Converter Pro enam kui kümme aastat tagasi. Intuitiivne, kiire ja usaldusväärne tarkvara võimaldab kasutajatel teisendada oma videofailid enam kui 300 vormingusse, kohandades ka selliseid elemente nagu ekraani eraldusvõime, helikodek ja kaadrisagedus. See võimaldab kasutajatel ka oma videoid täiustada ja isikupärastada, kasutades eriefekte, samuti tööriistu failide kärpimiseks ja ühendamiseks.

Program4Pc ribareklaam

Tarkvaraettevõte täiustab pidevalt oma laiaulatuslikku multimeedia redigeerimise tööriistade valikut.

Täna sisaldab ettevõtte tarkvarakomplekt ka Audio Converter Pro – kasutajasõbralikku tööriista failide teisendamiseks populaarsetest helivormingutest teise, videost heli eraldamiseks, failide kärpimiseks, muusika salvestamiseks ja isegi iPhone’ile helinide loomiseks..

Program4Pc on hargnenud ka professionaalseks DJ ja heli segamise tarkvaraks. DJ Music Mixeri abil saavad nii algajad kui ka professionaalsed DJ-d nautida automatiseeritud MP3-segamist ja peksmist sobitamisega, reaalajas efekte, nutikat loopimise funktsionaalsust, pigi nihutamist, videosegamist ja vokaali eemaldamist suvaliselt palalt.

Ettevõtte DJ Audio Editor seevastu võimaldab kasutajatel helifailidega hõlpsalt manipuleerida ja neid redigeerida. Tarkvara võimaldab kasutajatel muude funktsioonide hulgas kärpida ja segada helifaile, salvestada heli mis tahes allikast, rakendada filtreid ja efekte, teisendada CD-d helifailideks, heli videost eraldada ja helisilte redigeerida. Samuti võimaldab DJ Audio Editor kasutajatel salvestada faile erinevates populaarsetes vormingutes.

USA-s valmistatud multimeediumitööriistade täielik komplekt.

Program4Pc ümardas hiljuti oma multimeediumitarkvara koos Photo Editoriga – intuitiivse tarkvaraga, mille eesmärk on võimaldada nii amatööridel kui ka professionaalsetel graafilistel disaineritel oma pilte kohandada. Muude funktsioonide hulgas võimaldab täielikult töötav lahendus kasutajatel pilte kärpida, nende suurust muuta ja redigeerida; videote ja fotode abil animeeritud GIF-failide loomine; teha kohandatud slaidiseansse; ja jäädvustage videodest pilte.

Ettevõte pakub lihtsaid maksevõimalusi krediitkaardi või PayPali kaudu. Pärast maksmist saadetakse klientidele litsentsikood automaatselt. Tarkvara installimiseks laadige lihtsalt alla tasuta prooviversioon ja sisestage kaasasolev kood. Kui kaotate oma aktiveerimiskoodi, on ettevõtte klienditeeninduse meeskond valmis ja ootab uue pakkumist.

Program4Pc edestab oma konkurente kasutusmugavuse, taskukohasuse ja eriti klienditeeninduse ees – osaliselt tänu ettevõtte mugavale asukohale USA-s. Ettevõtte insenerid, arendajad ja klienditeenindajate meeskond teevad kõik USA-sisesed; mitte midagi ei tellita teistele riikidele.

Program4Pc kõrge kvaliteediga tarkvara ja tähelepanelik klienditeenindus on andnud viietärniülevaate enam kui 20 miljonilt kliendilt.

Taskukohased, hõlpsasti kasutatavad tasuta värskendustega lahendused

Lisaks kasutatavusele ja klienditeenindusele eristab Program4Pc ennast taskukohaste hinnopunktide kaudu. Iga tarkvara saab mõistliku hinnaga iseseisvalt osta, kuigi komplekteeritud pakettide puhul on saadaval allahindlus kuni 60%.

Program4Pc võimaldab kõigil kasutajatel alla laadida video- ja heli vesimärkidega riskivaba prooviversiooni DJ Music Mixer, DJ Audio Editor, Audio Converter Pro, Video Converter Pro ja Photo Editor. Pärast ostmist annab ettevõte 30-päevase raha tagasi garantii. Program4PC soovib veenduda, et kasutajad on selle tarkvaraga 100% rahul.

Program4Pc pakub soovi korral ka hulgi allahindlusi, et lihtsustada mitme litsentsiga kasutajate kulusid. Need juhtumid tuleks suunata läbi ettevõtte klienditoe keskuse.

Ja selleks, et aidata klientidel veelgi rohkem raha kokku hoida, pakub ettevõte registreeritud klientidele kogu tarkvara jaoks tasuta väiksemaid värskendusi. Iga rakendus sisaldab nende värskenduste vabastamisel automaatseid teatisi, mis tagab tõrgeteta ja stressivaba protsessi.

Lisaks isiklikele tugiteenustele pakub Program4Pc kõigi toodete kohta üksikasjalikke õpetusi. Näiteks sisaldavad ettevõtte DJ Music Mixeri veebiressursid paljude teiste professionaalide seas juhiseid programmi aktiveerimise, näpunäidete määramise, tempo ja helikõrguse muutmise, muusikale efektide rakendamise, esitusloendite loomise, vokaali eemaldamise ja tekkide vahelise ristfaasi loomise kohta. funktsioonid.

Varsti: versiooniuuendused on saadaval koos allahindlustega

Lisaks tasuta perioodilistele värskendustele pakub Program4Pc praegustele klientidele neid suuri täiendusi 50% soodsamalt. Muidugi on kasutajatel vabadus säilitada eelmist versiooni vastavalt soovile.

“Näiteks võite osta versiooni 8.1, saate värskendusi kuni versioonini 8.9 ja seejärel osta versiooni 9 50% soodsamalt,” ütles ta. “Või võite versiooni 8.9 säilitada ainult nii kaua, kui soovite.”

Iga värskenduse ja versiooniuuenduse korral saavad kasutajad oodata täiustatud ja veelgi hõlpsamini ligipääsetavat kasutajakogemust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me