VentraIP Australia: pühendatud abiks kohalikele ettevõtetele veebis soodsate ja kvaliteetsete hostimisteenuste kaudu

TL; DR: VentraIP, Austraalia suurim eraomandis olev veebimajutaja ja domeeniregistripidaja, asutati selleks, et aidata igas suuruses kohalikel ettevõtetel kasutada veebi võimalusi klientidega ühenduse loomiseks. Nüüd teenib 100. Austraalia omanduses olev ja hallatav peremees oma 10. sünnipäeva tähistamise kannul enam kui 150 000 klienti kogu mandril. Jätkuvalt keskendudes kliendikesksele tootearendusele ja sõbralikule toele, on VentraIP pühendunud oma kogukonna teenindamisele kõrgeimate teenindusstandarditega.


Pärast vaid 10 aastat tegutsemist ettevõttes on VentraIPi taga olevad inimesed omandanud oskuse, mida mõned juhid kunagi ei kavatse: tunnistada viga ja kasutada seda majanduskasvu soodustamiseks.

Aastaid tagasi pöördus ettevõte – nagu paljud teised, kes soovivad küllastunud turul konkurentsis püsida – kiire kasvu ajal ettevõtte sisese personali täiendamiseks väljasttellitud tugimeeskonna poole. Kuid peagi olid kliendid pettunud tuhandete miilide kaugusel asuvate kõnekeskuste skriptitud teenustega.

“See ei töötanud,” ütles VentraIP äriarenduse juht Maddison Selleck. “Nii läbisime 2016. aastal tugiteenuste pakkumise täieliku ümberehituse, tõime kogu oma klienditeeninduse meeskonna sisse ja eemaldasime kõik probleemid.”

Edukas pöördepunkt aitas ettevõttel lõpuks oma niši leida. Täna on VentraIP uhke, et ta on täielikult Austraalia omandis ja tegutseb selle eesmärgiga toetada oma kohalikku majandust ja kogukonda.

VentraIP logo

Austraalias asuva infrastruktuuri ja töötajatega on VentraIP pühendunud kohalike klientide teenindamisele.

“Kohaliku tööstuse kliendid tunnistavad, et 100% Austraalia ettevõtte puhul on teenuse algkvaliteet palju kõrgem,” sõnas ta. „Keelebarjääre ega skripte pole. See on üks-ühele suhtlemine meie meeskonna inimestega. “

Praegu on VentraIP Austraalia suurim eraomandis olev veebimajutaja, mis tarnib jagatud ja VPS-i hostimislahendusi, domeene, SSL-sertifikaate ja disainiteenuseid enam kui 150 000 kliendile. Sel aastal tähistab ettevõte 10 aastat pidevat uuendustegevust, mida toetab kvaliteetne tugi. Mis puutub tulevikku, siis on VentraIP eesmärk aidata kohalikel ettevõtetel võrku pääseda hallatava jagatud hostimisteenusega, mis tõstab esile selle üht suurimat tugevust: entusiastlikku ja usaldusväärset tuge.

Austraalia veebikogukonna teenimine rohkem kui 10 aastat

VentraIP infrastruktuur asub turvalistes NextDC andmekeskustes Sydney ja Melbourne’is. Oma esimeste klientidena tegi ettevõte jõudluse testimiseks ja tagasiside andmiseks tihedat koostööd NextDC-ga oma kavandamisetapis. NextDC andmekeskustes on III astme sertifikaat; väga ülearune keskkond; biomeetrilise sõrmejälje tuvastamisega mitmekihiline autentimissüsteem; ja 24/7 kohapealne turvalisus. Nagu VentraIP, on NextDC 100% Austraalia ettevõte.

VentraIPi sõnul on kohalikel ettevõtetel Austraalia päritolu ettevõtte kaudu oma saitide majutamisel mitmeid eeliseid, sealhulgas kiirem teenuse kiirus, kohaliku majanduse toetamine ja mugavus viibida samas ajavööndis..

Ettevõte tähistas 10 aastat tööstuses sünnipäevapeol, kus osalesid töötajad, partnerid ja tema armastatud maskott Ventrasaurus Rex. Vaid kümne aasta jooksul on ettevõte jõudnud üsna kaugele.

Foto ettevõtte maskottist, 10-aastase juubeli logost ja lauljast hiljutisel pidustustel

Peo aeg: VentraIP tähistas hiljuti 10 aastat tööstuses saavutatud verstaposti.

“Esimese viie aasta jooksul olime palju väiksem ettevõte ja viimase 5 aasta jooksul oleme tõesti leidnud oma aluse kvaliteetse Austraalia hostimisteenuse pakkujana, kel on vinge klienditeenindus,” ütles Maddison.

VentraIP hoiab taskukohasuse ka silma peal. “Interneti-ühenduse loomine ei tohiks teile kätt ja jalga maksta,” sõnas Maddison. “Paljud inimesed arvavad, et veebisaidi loomiseks peate kulutama 30 000 dollarit, kuid see pole nii.”

Maddison ütles, et ettevõte tutvustas VIPBuilderit, et aidata klientidel luua eelarvesõbralikke veebisaite, kus oleks üle 200 hõlpsasti kasutatava malli. Teenus on tasuta 30 päeva ja 29,95 dollarit kuus pärast seda ning lepingulist sisselogimist pole. VIPBuilderiga kaasneb ka piiramatu SSD-salvestusruum, piiramatu ribalaius, sotsiaalse meedia integreerimine, tasuta SSL-sertifikaat, juurdepääs laos olevale fotokogule, neli protsessori tuuma ja muidugi 24/7 Austraalia põhine tugiteenus.

“Neile, kes soovivad oma veebisaiti meisterdada, on veebisaidi koostaja suurepärane võimalus seda teha minimaalse rahasummaga võrreldes ettevõtte kuludega,” ütles ta..

Pidev innovatsioon ja kliendikeskne tootearendus

VentraIP mõistab tagasiside väärtust klientide vajaduste mõistmisel ja rahuldamisel. Veendumaks, et igal kliendil on võimalus ära kuulata, saadab ettevõte iga-aastase kliendirahulolu-uuringu. Maddison rääkis meile, et viimane küsitlus sai 6500 vastust (võimalus võita DJI Mavic Pro droon, väärtusega 1600 dollarit, magustas tehingut kindlasti).

Samuti teab ettevõte, kuidas seda arusaama kasutada ja edasise arengu hoogustamiseks kasutada. “Kõik, mida me teeme, on klientide tulemus,” sõnas Maddison. “Iga meie väljatöötatav protsess, iga sissejuhatav sisepoliitika, iga uuritud uus toode on üles ehitatud ideedele, mida kliendid pakuvad, kas e-piletitele vastamise, telefonikõnede või iga-aastase kliendiküsitluse kaudu.”

Maddison ütles, et VentraIP püüab olla hostimisvaldkonna tipptasemel mõtteliider, kuid kui ärieesmärke tähtsustada, peavad kliendid alati viimaseid suundumusi..

“See sõltub sellest, mida kliendid otsivad ja kuidas me saame neid tooteid lauale tuua,” sõnas ta. “Seda me oleme alati teinud ja see on meie klientide jaoks hästi töötanud,” ütles ta.

Sel eesmärgil lõi VentraIP hiljuti uue tootevaliku tööriista, mis tagab kasutajatele aja ja raha säästmise, valides neile kohe vajaliku SSL-sertifikaadi. Ettevõte pakub saidikülastajate andmete turvalisuse tagamiseks mitmesuguseid Comodo ja Trustwave SSL-sertifikaate ning tootevalik pakub neile individuaalsetest vajadustest lähtuva ideaalse valiku.

Naeratusega teenus: ööpäevaringne ja kohalik abipersonal, kes soovib aidata

VentraIP meeskond on enesekirjeldatud rühm, mis koosneb naeratavatest õnnelikest inimestest, kes teevad kõvasti tööd teie ettevõtte tugevdamiseks. Pilk ettevõtte veebisaidile ja Facebooki lehele teeb selgeks, et pühendunud töötajad ei pahanda pisut lõbutsemas – olgu nad siis osavõtuks ettevõtte kingitustest või lasevad oma isiksustel särada loominguliste Halloweeni kostüümide kaudu.

Oleme kõik kuulnud, et õnnelikud töötajad on väga produktiivsed ja pühendunud oma tööle rohkem kui need, kes seda pole. Uuringud näitavad, et palgatöötajatega ettevõtted edestavad teisi ilmatu 202% võrra. Ja Gallupi sõnul hindavad rahulolevad töötajad tõenäolisemalt kliendisuhteid. Tundub, et see kehtib VentraIP Melbourne’is töötavate töötajate kohta.

VentraIP töötajad

VentraIP elav ettevõtte kultuur aitab hoida töötajaid nende isiklikes huvides.

“VentraIP on loonud vinge kontorikeskkonna, kus on meeskond, kus tegutsevad väga aktiivsed inimesed, kes naudivad seda, mida nad teevad, mis nende pakutavas klienditeeninduses ka tegelikult näitab,” sõnas Maddison. “Nad otsivad võimalusi, kuidas minna kaugemale ja kaugemale.”

Maddison ütles, et VentraIP kõrge tugitase, kvaliteetne infrastruktuur ja taskukohasus aitavad kaasa selle kõrgele säilitamismäärale – ning ettevõtte värskeim kliendirahulolu uuring toetab seda väidet.

“Esimene põhjus, miks inimesed teiselt teenusepakkujalt VentraIP-i liiguvad, on asjaolu, et oleme 100% austraallane,” ütles ta. “Kui nad seal on, on nende püsimise põhjuseks pideva klienditeeninduse kvaliteet ja infrastruktuur.”

Järgmine üles: aidates ettevõtetel hallatud virtuaalserveriga võrku pääseda

Praegu pakub VentraIP täielikult hallatavaid virtuaalseid privaatservereid, mis pakuvad ööpäevaringset teenuse jälgimist ja haldamist. Pakett sisaldab tarkvara installimist ja värskendusi, jõudluse optimeerimist, pidevat turbekontrolli ja iga kuue tunni tagant tehtud varukoopiaid. Kõigil täielikult hallatavatel VPS-lahendustel on 99,9% tööaja garantii ja tasuta cPaneli ränne.

Kliendid saavad valida kolme paketi vahel, millelt võetakse arvet kuus ja mis erinevad salvestusruumi, igakuise ribalaiuse, mälumahu ja protsessori osas. Maddison rääkis, et ettevõte töötab lähitulevikus välja hallatavate toodete vabastamiseks.

“Meie kliendid on juba pikka aega taotlenud mingit hallatud hostimislahendust, mis pole pikka aega VPS-i toode,” ütles ta. “Meie täielikult hallatav VPS algab umbes 300 dollarist kuus, kuid paljud kliendid ei vaja VPS-i pakutavat vabadust.”

Nendele klientidele veebipõhise kohaloleku loomisel tutvustab VentraIP täielikult hallatava jagatud hostimise lahendust, ehkki konkreetsed tooted on alles ilmumas. “See aitab uhiuutel ettevõtetel veebis saada, kasutades meie hostimise ekspertide pühendunud abi,” sõnas Maddison.

Hiljutine areng on vaid üks näide sellest, kuidas VentraIP kohanemisvõime aitab ettevõttel kliente paremini teenindada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me