Venngage teeb infograafiku loomise raskeks tõstmiseks klassikaliste mallide ja nutika soovitusmootori abil

TL; DR: Infograafikud on turundajate jaoks fenomenaalsed tööriistad, kuid neid kasutatakse sageli liiga vähe, kuna kardetakse, et nende loomine on liiga aeganõudev või liiga kulukas. Venngage on hõlpsasti kasutatav ja tee ise teha infograafikute looja, mis muudab väikese ettevõtte jaoks protsessi lihtsaks tunni aja jooksul professionaalsete infograafikute loomise. Platvormil on soovitusmootor, mis aitab kasutajatel leida kujunduse, mis on sarnane nende pakutavale.


Ehkki infograafika toimib tavaliselt paremini kui mitut muud tüüpi sisu – lugeja tähelepanu köidavad nad 30 korda suurema tõenäosusega kui tekst -, tahavad paljud turundajad neid siiski kasutada nende mureks seoses nende tootmiseks vajaliku aja ja rahaga.

Algselt olid Venngage’i tegevjuhi Eugene Woo sõnul need hirmud üsna kehtivad: “Kunagi pidite palkama disaineri ja läbima pika edasi-tagasi protsessi, mis võtab paar nädalat aega, et isegi üks korda saada,” ütles ta. ütles. “Väga lihtsa graafika eest maksaks see vähemalt 500 dollarit.”

Kuid sellise tööriista abil, mida teete ise, näiteks Venngage, saavad turundajad hõlpsalt vähem kui tunniga ja vaid murdosa kulude eest oma infograafika luua..

Eugene soovitab turundajatel kasutada Venngage’i malle, et oma veebisaidil, ajaveebis või Facebooki lehel juba hästi töötavat sisu ümber reklaamida; Sisu jaoks sobiva malli leidmine on lihtsam kui nullist alustamine. Populaarse sisu visuaalsemaks muutmine on palju lihtsam kui teabe kogumise protsessi alustamine nullist ja see võimaldab kasutajatel seda erinevatel platvormidel jagada.

“Kui saate kasutada rakendust PowerPoint, võite kasutada ka Venngage’i ja tunni aja jooksul saate seda teha,” ütles ta. “Inimeste arvates on infograafika keeruline või pole neil aega nende valmistamiseks pühenduda, kuid nad ei tea, et see on lihtne, kui saate selle tööriista abil korda teha.”

Infograafika laiendamine lisaks visuaalsetele kokkuvõtetele

Enne Venngage’i asutamist juhtis Eugene infograafikaettevõtet Vizualize.me, mis aitas kasutajatel muuta LinkedIn-i profiilid visuaalseks kokkuvõtteks. Kasutajad hakkasid küsima muud tüüpi infograafikat ja Eugene otsustas minna üle universaalsele infograafikutele.

“Kokkuvõtva toote puhul nägid peamiselt tööd otsivad inimesed, kes saavad visuaalse kokkuvõtte või infograafika ainult üks kord, eeldatavasti tööd saada ja ei peaks seda enam tegema,” sõnas ta. “Venngage’i abil on see väga erinev tööriist selles mõttes, et see on midagi, mida inimesed kasutavad regulaarsemalt.”

Venngage'i mallide ekraanipilt

Venngage soovitab malli, mis vastab kõige paremini teie projekti kujundusnõuetele.

Eugene ütles, et väikeettevõttena ise mõistab hästi väikeettevõtete visuaalse sisu vajadusi. Torontos asuv Venngage on umbes neli aastat vana ja annab tööd 30 inimesele.

“Mõistame kõiki väljakutseid ja nõudeid, mis väikeettevõttel on,” sõnas ta. „Oleme väga vastutulelikud. Kui teeme otseülekannet, saavad kasutajad vastuse 20 sekundi jooksul. Meil on väikeettevõttel eriline puudutus. ”

Lisaks ettevõtte esialgsele keskendumisele Interneti-infograafikale, on Venngage alates sellest ajast harinud teiste kirjastamisvormingutega ning pakub plakatimalle, esitlusmalle, brošüürimalle ja muud tüüpi kujundusi, mida väikeettevõttel võib vaja minna. See tähendab, et kliendiharidus on toote oluline komponent, rääkis Eugene, mistõttu on Venngage keskendunud pardaprotsesside kasutajasõbralikuks muutmisele.

“Pardal sõitmine on olnud üks väljakutseid ja ühtlasi ka võimalusi, mida oleme kasutanud inimeste harimiseks ja nende mõistmiseks, millest me räägime.”.

Kujunduskvaliteet diferentseerijana

Venngage omab konkurentide hulgas õiglast osa, kuid ettevõte on uhke oma kasutatavuse ja tugeva disaini üle. Eugene ütles, et Venngage on lihtsaim tööriist ja platvormi professionaalsed ärimallid seisavad konkurentide omast kõrgemal..

“Keskendume kvaliteedile, mitte kvantiteedile,” sõnas ta. “Muudel tööriistadel on sõna otseses mõttes 50 000 malli. Meil pole nii palju, meil on vähe tuhandeid, kuid meil on väga kvaliteetseid ja hästi kujundatud malle. ”

Lisaks pakub Venngage soovituste mootorit, mis sarnaneb Netflixi töötavaga, et soovitada sarnaseid filme, koputades kasutaja vaatamiste ajalugu. Venngage’i kasutajad saavad valida mitu pilti, mis neile meeldib, ja teenus soovitab automaatselt malli, mis sobib neile kujundusstandarditele ja sisuga seotud vajadustele, koos täiendavate kujunduste ja toodetega, mida nad võivad tulevikus kasutada.

Klientide tagasiside juhib Eugene’i sõnul Venngage’i jõupingutusi kasutatavuse suurendamiseks. Esiteks korraldab ettevõte kvalitatiivseid tagasisideseansse sagedaste kasutajatega, küsides nende mõtteid meeskonna prototüüpide kohta. Pärast vestlusi viivad Venngage’i töötajad läbi uue toote või funktsiooni levitamise kogu saidil A / B tüki testi, et hinnata klientide arusaamu.

Venngage’i meeskond naudib kodust tööd

Loovuse edendamiseks püüab Venngage luua meeskonnapõhise töökeskkonna. Kui ettevõte esimest korda asutas, jagasid käputäis disainereid, insenere, tootejuhte ja tugitöötajaid osa kontorist teise startupiga.

Pilt Venngage meeskonnast

Pärast nelja-aastast kasvu töötab Venngage Toronto peakontoris umbes 30 inimest

Meeskonna kasvades kolis Venngage kontoriruumidest maja juurde – Torontos oli ebatavaline käik, teatas Eugene. Ettevõttes on toitlustatud iga päev, nii et töötajad söövad koos ja töötavad üksteisega üsna lähedal. Majas on täielik köök, nii et pole haruldane, kui inimesed kokkavad või küpsetavad. Mõni inimene kipub aias kasutama ka tomateid, basiilikut ja muid köögivilju.

See ei tähenda, et Venngage’il puuduvad ettevõtte rollid, eesmärgid ja võimalused edusammude üksikasjalikuks mõõtmiseks – neil on seda lihtsalt lõbus teha. Eugene sõnul mängib juhuslik töökeskkond ettevõtte kultuuri ja tootlikkust.

“Inimestele meeldib tööle tulemine ja see on oluline,” sõnas ta. „Me ei tahtnud sellist töökohta, kus inimesed käiksid lihtsalt kella sisse ja välja. Inimesed teevad kõvasti tööd, kuid naudivad ka keskkonna tõttu seal töötamist. ”

Inimeste tööks ilmumise energia ja entusiasm tähendab toote loovust ja loob sellist keskkonda, kus inimesed töötavad hästi.

„Venngage on inimesed; me oleme lihtsalt kamp inimesi, kes töötavad koos tarkvara ehitamisega, ”sõnas Eugene. „See on kindlasti väga inimestekeskne toode. Kultuur, mis on väljaspool tööd, on väga oluline, sest päeva lõpuks on tarkvara meeskonnatöö asi. Teie moodustate selle meeskonnana. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me