Veebimaailma analüüsimine: kuidas SimilarWeb jätkab turu häirimist, pakkudes konkurentsivõimelist analüüsi ja teostatavaid teadmisi

TL; DR: Vähem kui 10 aastat tagasi Iisraelis asunud garaažis asutatud SimilarWeb kogub hoogu nende eesmärgi nimel saada digitaalse maailma mõistmise maailmatasemeks. Rohkem kui 350 inimesest koosneva meeskonnaga kontorites, mis paiknevad neljal mandril, analüüsib SimilarWeb 80 miljonit veebisaiti ja kolme miljonit mobiilirakendust, et toetada tuhandeid maksevaid kliente. Kirglikult tohutul hulgal andmeid leides ja läbi sõeludes jagab SimilarWeb tasuta märkimisväärset hulka teavet – kuid nende tasuline platvorm on veelgi parem.


Kas olete digianalüütika juht, kes otsib võimalust oma meeskonna tulemuslikkuse mõistmiseks? Võib-olla otsib teie omandamismeeskond turuteavet, mis aitaks kasvatada orgaanilist otsinguliiklust, leida kõige tõhusamaid märksõnu või laiendada teie sisuturunduse ulatust?

Või ehk olete investor. Võib-olla soovite juhtida digitaalset hoolsuskohustust ja avastada kasutamata võimalusi?

Saime terve päeva minna. Kindlasti vajate platvormi kvaliteetsete liikluse allikate ja reklaamivõrkude avastamiseks – või süsteemi sidusettevõtete leidmiseks, kvalifitseerimiseks ja jälgimiseks.

Ükskõik, kas tegutsete reisiettevõtte või kindlustuse, e-kaubanduse või kirjastamise alal, on sarnased veebiaadressid teile katteks. Kasutades andmete kogumiseks mitut kanalit, pakub SameWeb täieliku pildi veebi- ja mobiililiiklusest, mis on äritegevuse kõigi aspektide jaoks kriitiline.

Kontoris töötab viis SameWeb töötajat

NewWorki peakontoriga sarnasel veebisaidil on kontorid ka Iisraelis, Californias, Suurbritannias, Hiinas, Jaapanis ja Brasiilias.

Ayala Michelson on viimastel aastatel täitnud mitmeid rolle tehnoloogiaettevõtetes ja leidnud, et SameWebi andmete väärtus on põnev – õigupoolest nii lummav, et ta liitus ettevõttega pisut üle aasta tagasi tootehalduse vanemdirektorina..

“Ma arvan, et see on põnev toode, arvestades turgu, milles see töötab, ja kui häiriv see on,” sõnas ta. “Mul on varem olnud mõningaid turuteabe platvorme, kuid SameWeb suutis meile tõesti hädavajalikke andmeid anda.”

Uued platvormidevahelised tööriistad tuvastavad unikaalseid külastajaid ja analüüsivad märksõnu

Kasutades andmete kogumiseks mitut kanalit, muudavad SameWebi andmetöötluskeskused iga päev miljardeid andmepunkte kasulikuks turu- ja äriteabe ülevaateks.

Ayala sõnul eristub ettevõte võimalusest teatada töölaua-, mobiili- ja rakenduseplatvormide liiklusest.

“Kasutajate teekond on tõesti muutlik ja me näeme suundumusi erinevatel vertikaalsetel aladel,” sõnas Ayala. „Oleme võimelised ühendama punkte ja näitama teile teadmisi nende platvormide kaudu. Oleme 1-kohaline pood. ”

Siin on mõned sarnase veebi uusimad funktsioonid:

 • Kordumatud külastajad: Selle asemel, et tunnistada kampaania lehevaatamiste või näitamiste üldist kasvu, saab panašneveeb nüüd öelda täpselt, mitu silmapaari jõudsite.
 • Märksõna analüüs: Uus moodul uurib mis tahes märksõna, nii orgaanilise kui ka tasulise, tulupotentsiaali ja konkurentsiturgu.
 • Tööstusharu analüüs: Võrrelge oma konkurente põhjaliku liikluse, suunamisallikate ja populaarsemate märksõnade indeksiga oma tööstuse 100 suurima saidi jaoks.

Töölaua-, mobiili- ja mobiilirakenduselahenduste abil on SameWeb uhke, et pakub ettevõtte võrgumõõdikutele terviklikku lähenemisviisi, ütles avalike suhete ja partnerluse osakonna juhataja Jonathan Marciano..

“Saate hõlpsalt vaadata oma digiettevõtteid ja mõista oma kasutajaid ning nende päritolu,” ütles ta. “Meil on andmeid peaaegu iga riigi kohta, nii et kui ettevõte soovib käivitada uue turu, näevad nad täpselt, kuidas nad seda teeksid ja kuidas seda teevad ka nende konkurendid.”

Starti energiat ja kirge hoides, kui meeskond kasvab varem kui 350

Pärast Ayala meeskonnaga liitumist on töötajate arv enam kui kahekordistunud. Kui ta alustas, oli sarnaste veebiteenuste pakkuja 150-liikmeline startup, tundes endiselt õigeid strateegiaid ja protsesse.

“Me usume tõesti paindlikku tehnoloogiasse,” sõnas ta. „Kuidas midagi ära teha, kui kiiresti läbi kukub ja välja mõtleme, kuidas paremaks muuta? Me usume, et saame kliendile väärtust pakkuda ja oleme alati temaga ühenduses. ”

Jonathan ütles, et SameWeb töötab nüüd 100 inseneri põhja pool, et koguda ja töödelda iga päev tohutul hulgal andmevoogesitust..

“Saame värvata parimaid talente, kuna pole midagi põnevamat kui see rikkalike andmete tase, millesse kaevata,” ütles ta. “See on üks asi, mis hoiab meid konkurentsist ees, kui põnevil oleme andmete vastu.”

Kollaaž piltidest ettevõtte reisilt randa

SimilarWeb hoiab lõbusat töökeskkonda ja kohtleb töötajaid aeg-ajalt rannas.

Ehkki praegune meeskond tuleb vähemalt 350-aastaselt, nõustuvad Ayala ja Jonathan, et sarnases veebis on nende alguspäevade energia ja kirg endiselt sama..

“Tore on olla agar, kuid see tähendab, et kohandame alati uusimat ja parimat funktsiooni,” sõnas Jonathan. “Siin ei lähe igavaks, sest muudate pidevalt seda, mida müüte, mida turustate või mida arendate.”

SimilarWeb aitab teistel kasvada, jagades digitaalseid ressursse

Hiljuti nägi Jonathan tööpakkumist, mis nõudis taotlejatelt, et nad teaksid, kuidas SameWebi kasutada.

“Minu arust oli see kõige hämmastavam asi,” ütles ta. „See on meie jaoks suur samm, et saada tööstusstandardiks. Valideerimine, et aitame teistel ettevõtetel edu saavutada, on tohutu. ”

Väärtustades läbipaistvust, teeb SameWeb suure osa nende andmetest tasuta kättesaadavaks. Ainuüksi 2016. aastal on ettevõte teatanud partnerlusest analüüsi platvormi comScore ja äriteabe portaaliga Crunchbase, et muuta sarnaste veebide arusaamad ja analüüs veelgi kättesaadavamaks.

“Nii nagu me oleme oma turu häirinud, tahame, et ka kõik teised ettevõtted kõigis teistes sektorites kasutaksid meie andmeid oma turu häirimiseks,” ütles Jonathan. “See teeb meid kõiki tööle tulemise üle väga uhkeks.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map