Vedela veebi eesmärk on tuntud WordPressi pettumuste leevendamine uue täielikult hallatava platvormiga – Chris Lema eeliste osas

TL; DR: Miljonid saidiomanikud kogu maailmas on pöördunud WordPressi poole selle paindlikkuse ja tuhandete pistikprogrammide tõttu, mis on veebirakenduste kohandamiseks saadaval. Kuid paljud neist kasutajatest on kogenud ka pettumusi, mis kaasnevad pideva vajadusega installida sisuhaldussüsteemi (CMS) turvapaiku ja tarkvarauuendusi. Seal astub sisse Liquid Web. Laialdaselt tuntud ja hostingutööstuses hästi tunnustatud Liquid Web on teinud 20-aastaselt veebispetsialistide elu lihtsamaks. Ja ettevõtte uus täielikult hallatav WordPressi platvorm jätkab seda suundumust. Saime hiljuti hakkama Liquid Web’i toodete ja innovatsiooni asepresidendi Chris Lemaga, kes rääkis meile, kuidas hostis viimati välja antud turbe- ja WordPressi tehnilised andmed, et veebiettevõtjad saaksid keskenduda oma põhimissioonidele.


Kui WordPress 2003. aastal käivitas, sai saidi omandiõigus palju laiemale publikule kättesaadavaks. Uue sisuhaldussüsteemiga (CMS) tuli aga ka mitmeid probleeme, sealhulgas mure turvalisuse pärast ja vajadus tarkvara tuuma pidevalt ajakohastada. Veteran Liquid Web’i võõrustamine tunnistas seda ja püüdis nende pettumustega toime tulla.

“Algselt, kui inimesed üritasid lihtsalt korraldada head WordPressi veebisaiti, pidite ikkagi alla laadima selle oma versiooni,” ütles Chris Lema, Liquid Web’i toodete ja innovatsiooni ning WordPressi kogukonna pühendunud juhataja. “Mõnikord käisid saidil WordPress.org, kuid teised inimesed said seda oma hostis ühe klõpsuga installijatelt, mis võivad olla mitmed versioonid aegunud.”

Chris Lema pilt ja Liquid Web logo

Vedelveebi Chris Lema rääkis meile, et ettevõtte uued täielikult hallatavad WordPressi plaanid keskenduvad jõudlusele ja turvalisusele.

Need aegunud failid jätsid paljud saidiomanikud ummikusse, kuna ei suutnud lahendada probleeme, mis lahendataks lihtsa värskendusega, kartuses rikkuda nende WordPressi installimist veelgi.

“Kui see juba käitus, oli teil peaaegu alati turvaprobleeme,” ütles Chris. “Tõenäoliselt muutis inimene neid faile üles laadides lugemis- ja kirjutamisõigusi ja muid sätteid.”

Selle tulemusel kasutas Liquid Web oma kahe kümnendi pikkust kogemust hostimisruumis ja, tõsi küll, tõstis välja lahenduse. Masina uus täielikult hallatav WordPressi platvorm on veel üks tööriist, mille ta on välja töötanud saidiomanike elu lihtsustamiseks. Chris ütles meile, et Liquid Web’i eesmärk on teha värskenduste tegemise räpane töö, et kliendid saaksid keskenduda oma veebiettevõtte juhtimisele.

WP tehniliste andmete käsitlemine, et saidiomanikud saaksid oma missioonidele keskenduda

Paljude WordPressi pettumuste keskmes on aegunud installide põhjustatud ebastabiilsus. See loob keskkonna, kus vananenud pistikprogrammid ja põhifailid levivad laialt, jättes paljudele hostidele ja nende klientidele WordPressi purunenud või ebatõhusad installid enne saitide isegi käivitamist.

Ehkki värskendused võivad tunduda sellise dilemma ilmse ja kiire lahendusena, tuleb neid teha hoolikalt, nii et WordPressi tuum ja pistikprogrammid mängivad kenasti koos. Loomulikult jätavad tarkvara vananenud versioonid saidiomanikud haavatavaks teadaolevate rünnakvektorite suhtes; nii nagu WordPress on kõige populaarsem CMS, rünnatakse seda kõige sagedamini.

“Paljud inimesed käitavad endiselt pistikprogrammide vanu versioone ja kui me neilt küsime, miks nad vastavad:” Ma ei taha midagi rikkuda “, ütles Chris. “Kui nad värskendavad ühte oma umbes 30-st pistikprogrammist, siis kuidas nad teavad, et see ei riku midagi muud?”

Kõigi WordPressi pistikprogrammide turvaline värskendamine on hirmutav ülesanne üksi lahendada, eriti suuremate installide ja mitme hallatava veebisaidi korral. Selle vastu võitlemiseks on Liquid Web’i hallatav WordPressi platvorm võimeline automaatseks varundamiseks ja süsteemsete värskenduste tegemiseks, mida haldab Liquid Web’i meeskond.

“Kui küsite maailma arendajatelt, kuidas neil asju kontrollitakse, soovitavad nad klientidel kasutada oma veebisaidi koopia tegemiseks ja iga pistikprogrammi eraldi testimiseks kasutada lavastuskeskkonda,” sõnas Chris. „Vaatamata soovitustele ei tee keegi seda tegelikult. Seetõttu on see üks põhifunktsioone, mille oleme oma WordPressi lahendusesse sisse viinud. “

Kuna tehnilised üksikasjad on paigast ära, saavad veebimeistrid sujuvalt töötava saidi abil hõlpsamini oma ärieesmärkidele keskenduda.

Automaatsed värskendused, mida toetab visuaalne pilt & Tegelikud inimesed

Vedelveebi hallatavat WordPressi värskendussüsteemi haldab automatiseeritud protsesside ja inimeste kaasamine.

„Igal õhtul kontrollime kõiki saite, et teha kindlaks, kas mõnel neist pole vananenud pistikprogramme. Kui jah, siis teeme veebisaidi koopia, ”rääkis Chris. “Enne värskenduste testimist teeme saidi visuaalsed hetktõmmised, värskendame pistikprogrammi eraldi keskkonnas ja teeme siis võrdluseks veel hetktõmmiseid.”

Edukad värskendused saadetakse tootmisele ja vanad koopiad kustutatakse, samas kui klientidele saadetakse e-kiri enne ja pärast hetktõmmiseid, mis illustreerivad küsitavate pistikprogrammide võimalikku mõju.

Chris nimetas hallatud värskendusi kui üht Liquid Web’i suurimat eristajat, kuna saidi stabiilsuse tagamiseks viiakse hoolikalt läbi kõik pistikprogrammid. Automaatne protsess mitte ainult ei aita ära arvata saidi parandamist, vaid annab saidi omanikule ka hõlpsa juurdepääsu olulistele parandustele. Uuendamise otsus jääb lõppkokkuvõttes ikkagi veebimeistri hooleks, kogu uurimistöö ja testimise on teinud Liquid Web meeskond.

“Seetõttu arvame, et WordPressi uuendused on endiselt võimalikud,” ütles Chris. “Meile tundub, et selleks, et kliendid tunneksid, et” juhitud “tähendab tegelikult” hallatud “, on veel palju ära teha.”

Täielikult juhitud kogemus, mis nullib jõudlust & Turvalisus

Peale katkiste pistikprogrammide hõlmavad muud tavalised WordPressi valupunktid ka turvaprobleeme ja kehva jõudlust. Aeglase laadimise aja põhjustavad tavaliselt liiga suured pildi- ja videofailid, ajendades paljusid kasutajaid selle asemel kasutama manustamise ja veebivälise hostimise kombinatsiooni.

Kuigi see leevendab jõudlusprobleeme, võivad veebimeistrid maksta neile salvestusteenuse pakkujatele lisaks olemasolevale hostimisarvele. Automaatse pildi tihendamise abil soovib Liquid Web muuta kogu protsessi palju lihtsamaks ja odavamaks, nii et kliendid ei pea teise teenuse pakkumisega tegelema.

Kui WordPress esimest korda turule toodi 2003. aastal, olid digitaalkaamerate eraldusvõime palju madalamad, muutes isegi kõrgeima kvaliteediga fotod suhteliselt väikeseks. Pärast seda on pildifailid muutunud palju suuremaks, samas kui laadimisajad on kannatanud. Lisaks võib vananenud vormindamine põhjustada suure eraldusvõimega fotode mõnel saidil moonutamist.

“Viimase kümnendi jooksul oleme näinud, kuidas kliendid neid fotosid teevad ja üles laadivad, ainult et see pilt kuvataks 300 x 200 ekraanil,” ütles Chris. “Kui vaatate esitluse aspekti, näitab see seda 10 MB vormingus pildi laadimisel seda pisikest 12KB-faili.”

Vedela veebi automatiseeritud pakkimisprotsess säilitab nende fotode esteetilised aspektid, vähendades samal ajal faili suurust. Chris rääkis, et mõned seda protsessi kasutavad kliendid suutsid kokku hoida kuni 78% lehe laadimisajast.

Lisaks jõudlusprobleemide lahendamisele hoiab hallatav WordPress saite turvalisena nii veebimeistrite kui ka lõppkasutajate jaoks. Vedelveeb kuulub eraviisiliselt kõigile andmekeskustele ja suudab riist- või tarkvara rikke korral kiiresti tegutseda. Failide ajakohastamise kõrval on hallatav WordPress varustatud ka automaatse SSL-iga ja igapäevaste varukoopiatega. Kliendid saavad pakutavat lavastuskeskkonda kasutades ka ise mõnda testi teha ning neil on juurdepääs ööpäevaringsele telefoni, e-posti ja vestluse tugiteenustele.

Uute sünkroonimisfunktsioonidega edasi vaadates

Vedela veebi lähenemisviis innovatsioonile on olnud – ja on endiselt – suuresti ajendatud olemasolevatest saidihaldusprobleemidest. Arvestades WordPressi platvormi populaarsust, asetaks Liquid Web loomulikult suure rõhu WordPressi innovatsioonile.

Vaadates tulevikku, plaanib Liquid Web nullida andmekogude sünkroonimist, mis võimaldab olemasoleva veebisaidi struktuuri lihtsamaks muutmiseks.

“Oletame, et teil on ajakirja sait ja peate minema 35 kategoorialt 10. Järgmiseks kaheks nädalaks kavatsete lavastada, kui redigeerite iga postitust, et neid uuesti liigitada,” ütles Chris. „Selle aja jooksul lisavad inimesed endiselt postitusi ja kommentaare, sest äri ei lõpe kunagi. Küsimus on selles, kuidas neid kahte andmekogumit sünkroonida. ”

WordPressi laialdane populaarsus annab tunnistust sellest, kui hästi ta oma tööd teeb, hoolimata versiooniuuenduste puudustest ja temperamentsest olemusest.

“Oleme suunatud kõigile probleemidele, millest kõik juba teavad,” ütles Chris.

Nagu paljud hostimisteenuste pakkujad, täidab vedelveeb mitmesuguseid veebimeistrite vajadusi. Erinevalt võistlusest on Liquid Web siiski uhke, et on üks vähestest tõeliselt hallatavatest WordPressi pakkujatest – võtab tõhusalt kaasa versiooniuuenduste koorma, pettumuse kehva toimimise pärast ning mure turvalisuse ja privaatsusega seotud probleemide pärast saidiomanike õlgadel..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me