Töötage nutikamalt: Uassist.ME pakub spetsiaalseid virtuaalassistendi teenuseid, mis vabastavad aega ja suurendavad tootlikkust

TL; DR: Uassist.ME on El Salvadoris asuv kakskeelsete virtuaalse abi lahenduste pakkuja, millel on enam kui kümneaastane kogemus ettevõtjate ja ettevõtete teenindamisel kogu maailmas. Ettevõtte pühendunud spetsialistid on võimelised pakkuma täistööajaga või osalise tööajaga mitmesuguseid teenuseid, alates haldustööst kuni projekteerimise ja arendamiseni. Kuna kaugtöö suundumused mõjutavad jätkuvalt meie äritegevust, muudab Uassist.ME klientidele konkurentsieelise saamise lihtsamaks kui kunagi varem.


Vaid kümmekond aastat tagasi oli kaugtöövõimalusi väga vähe, kuna paljud ettevõtted võtsid vaevaks omaks ideed, et töötajatele saab usaldada kodus töötamise.

Kuid tänapäevased kommunikatsioonitehnoloogiad on muutnud mõõna, andes töötajatele võimaluse end tõestada ja pakkudes ettevõtetele uusi eeliseid – näiteks suurem säilivusaste ja vajadus vähem kontoripinda. Gallupi sõnul on ettevõtted hakanud neid eeliseid teadvustama: 2017. aastal küsitletud 43% ameeriklastest ütles, et nende tööandjad lubavad neil vähemalt osa ajast kaugtööna töötada.

Uassist.ME logo

Suurendage Uassist.ME tootlikkust.

Paljud ettevõtted kasutavad isegi kaugemat suundumust, palgates virtuaalseid assistente haldusülesannete täitmiseks ja igapäevase äritegevuse keerukuse vähendamiseks. Näiteks Uassist.ME-s on kakskeelsete virtuaalspetsialistide töötajad, kes on valmis võtma vastu mitmesuguseid ülesandeid, sealhulgas administraatoritöö, turundus, klienditeenindus, kujundamine ja arendus.

“Pakume kõike alates osalise tööajaga toest alates ühest abistajast kuni tervete täiskohaga assistentide meeskondadeni, kellel on erinevad oskused ja kes annavad aru keskjuhile,” ütles Uassist.ME turundusjuht Hector Linares. “Aitame paljudel Ameerika Ühendriikide ettevõtetel säästa aega ja raha, saavutades allhanke abil uue tootlikkuse taseme.”

Lisaks toodangu suurendamisele võimaldab El Salvadori ettevõte asuda ettevõtetel kärpima töötajatega seotud tüüpiliste ettevõtluskulude, näiteks hüvitiste, maksude, tarnete ja kontoripindade kulusid. Kuna suund kaugtööle jätkub ka tulevikus, on Uassist.ME valmis aitama veelgi rohkematel klientidel muuta oma tööelu lihtsamaks ja tõhusamaks.

Üle 10-aastane kogemus kogu maailma ettevõtete abistamisel

Uassist.ME asutasid 2009. aastal Alfredo Atanacio ja Rodolfo Schildknecht, kes juhivad ka mittetulundusühingut Fundación Colabora, mis on El Salvadori ettevõtluse toetamine ja edendamine. Aastate jooksul on ettevõte pälvinud mitmeid auhindu ja tunnustusi, sealhulgas Inc.com’i 2016. aasta auhind 30 alla 30 ja president Barack Obama õnnitluskiri.

Täna kasutab Uassist.ME enam kui kümneaastast kogemust kvaliteetsete äriteenuste ja allhankelahenduste pakkumisel ettevõtjatele ja ettevõtetele USA-s ja mujal..

„Alustasime kõigest nelja töötajaga ja nüüd oleme kasvanud 250 töötajaga töötajaks,“ ütles Hector. “Enamik meie virtuaalseid assistente on kakskeelsed inglise ja hispaania keeles ning meie positsioon asub El Salvadoris San Salvadoris ajavöönditega, mis sarnanevad USA-ga. See on hea kultuuriline sobivus.”

Ikoonid, mis näitavad teenuste laiust

Kliendid kasutavad Uassist.ME virtuaalse abistaja lahendusi mitmesugustel eesmärkidel.

Uassist.ME teenindab enam kui 200 klienti, kes asuvad peamiselt USA-s. Kuna Salvador on lähedal paljudele osariikidele (mõnel juhul kahetunnine lend), nimetab ettevõte oma teenuseid sageli allhankena, mitte allhankena..

Hector ütles, et ettevõtte kakskeelsed teenused on kasulikud, kui kliendid soovivad laiendada oma ettevõtet rahvusvaheliselt või teenindada paremini hispaanlastest elanikkonda USA-s. Selles osas on eriti populaarsed ka tõlke- ja transkriptsiooniteenused..

Uassist.ME pakub haldus- ja eriteenuseid ka enam kui 20 ekspertiisivaldkonnas, sealhulgas sissetulevate ja väljaminevate kõnede teenused, digitaalne turundus, andmesisestus, uurimistöö, graafiline disain ja veebisaitide arendamine. Menüüs on ka isiklikud abiteenused, näiteks kalendrihaldus, kohtumiste ajakava ja reisikorraldus.

Erinevad pood-, administraatori-, disaini- ja arenduslahendused

Hector rääkis meile, et Uassist.ME veebipõhine protsess on kiire ja lihtne. Pärast ühe ettevõtte müügiesindajaga konsultatsiooni taotlemist loob meeskond kliendi vajadustele ja tööstusele kohandatud spetsiaalse plaani.

Ettevõte otsib alati uusi viise, kuidas aidata klientidel oma virtuaalse abistaja teenustest maksimaalselt kasu saada. Uassist.ME pakub oma ajaveebi kaudu näpunäiteid, milliseid ülesandeid delegeerida, kuidas tõhusalt suhelda abilistega ja kuidas virtuaalsed assistendid saavad muu hulgas aidata e-posti / postkasti haldamisel.

„Konkurentsivõime püsimine on klientide jaoks parimate lahenduste pakkumine,“ sõnas ta. “Me areneme pidevalt ja koolitame oma virtuaalseid assistente nii, et nad saaksid pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust.”

Näiteks koolitas Uassist.ME oma töötajaid mitmekordse noteerimise teenuse (MLS) haldamiseks, et aidata paremini oma kliente teenindada osana ettevõtte igakuisest kinnisvaralahenduste paketist. Lahendus sisaldab ka kalendrihaldust, sissetuleva ja väljamineva telefoni tuge, pliihaldust, agendi tuge, failide korraldamist ja üldlepingute kooskõlastamist.

Ettevõttel on ka täielik poodlahenduste pakett, mis sisaldab kõike alates veebipoe ehitamisest ja toodete positsioneerimisest müüjate kanalites kuni müügistrateegia koostamiseni ja saidi korraldamiseni. Muud eriteenused hõlmavad projektijuhtimist, sõiduplaani koostamist, klienditeenindust, arveldust ja maksepäringuid.

“Soovime, et meie klientidel oleks meiega edu, et nad saaksid asjad korda teha ilma värbamisprotsessi läbimata või töötajate kulusid, näiteks puhkused või kindlustus, kulutamata,” ütles Hector. “Meie kliendid saavad märkimisväärset investeeringutasuvust.”

Virtuaalse assistendiga töötades saab Uassist.ME hinnangul allhanke korras kokku hoida kuni 77% aastas ja töö delegeerimisega kahekordistada tootlikkust.

Puudutage kaugtööjõutrendi vastavalt teie vajadustele kohandatud plaanidesse

Kliendid saavad valida nelja paketi hulgast, millelt võetakse arve kuus, ilma tühistamistasude ja trahvideta. Kohandatav 20-tunnine kuuplaan sisaldab näiteks täielikult varustatud tööjaama koos USA telefoninumbriga, otsest juhendajat ja piiramatuid USA kõnesid.

Osalise tööajaga plaan sisaldab spetsiaalset USA telefoninumbrit ja juurdepääsu abistajale kaheks kuni neljaks tunniks päevas, täisajaga assistendi võimalus pakub aga spetsiaalset USA telefoninumbrit ja kaheksatunnist abi päevas.

Lõpuks sisaldab ettevõtte täistööajaga tugimeeskondade pakett kolme kapteni juhitavat virtuaalset personali kolmest virtuaalsest abistajast, kellel pole seisakuid puhkuse, haiguse või ettenägematute asjaolude korral.

“Me määrame oma klientidele virtuaalse assistendi või terve virtuaalsete assistentide meeskonna, sõltuvalt sellest, mida nad vajavad,” ütles Hector. “Näiteks kui teil on pood ja teil on vaja kolme virtuaalset abilist digitaalse turunduse, müügi ja klienditeeninduse jaoks ning meeskonnajuhti, et kõike koordineerida, saame selle pakkuda.”

Ettevõtte lõppeesmärk on pakkuda klientidele parimat võimalikku lahendust, olgu selleks üksainus assistent või võimalus oma ettevõtte kõiki valdkondi allhanke korras tellida..

“Kaugtööjõud on trendis, kuna hea töö tegemiseks ei pea enam kedagi füüsiliselt olemas olema,” sõnas ta. “Kaugtööjõuga võib teil olla täiuslik suhtlus ja täiuslik meeskonnakogemus.”

Edasiliikumisel plaanib Uassist.ME jätkata oma oskuste täiustamist, et pakkuda ettevõtetele ja ettevõtjatele edu saavutamiseks vajalikke inimressursse hoolimata mis tahes turukonkurentsist, millega nad kokku võivad puutuda..

“Kaugpersonali olemasolu tegelikult toimib ja me oleme siin, et seda tõestada,” ütles Hector.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me