Toe tähtsustamine: NFOrce Internet Services pakub kliendi vajadustele keskendunud kohandatud IT-infrastruktuuri lahendusi

TL; DR: NFOrce Internet Services pakub klientidele laiaulatuslikku tooteportfelli ja praktilist tehnilist tuge, mis on loodud kohandatud ärilahenduste loomiseks. Paindlik ettevõte võimaldab kasutajatel konfigureerida oma tipptasemel serverit selle tipptasemel Hollandi põhises võrgus. Nõustava lähenemisviisi ja klientide vajaduste mõistmisele keskendunud NFOrce eesmärk on pakkuda oma hinnatud klientidele usaldusväärset, isikupärastatud teenust.


Pole saladus, et hostimisturg on ülerahvastatud. See on edukas tööstusharu ja kõik tahavad istet laua taga. Selle tõenduseks on numbrid: 2018. aastal oli pilvandmetöötluse ja hostimisteenuste turg väärt umbes 118 miljardit dollarit – ja tõenäoliselt kasvab see jätkuval kasvul.

Selles keskkonnas konkurentsis püsimine on parima võimaliku klienditeeninduse pakkumine. Lõppude lõpuks näitavad uuringud, et ilmatu toe saamine korraldab ilmatu 44% USA tarbijatest ükskõik millises valdkonnas ühe ettevõtte mujal.

NFOrce'i logo

NFOrce pakub kliendikeskset hostimist.

NFOrce Internet Servicesi taga olev meeskond tunnistab neid tõdesid ja on oma hostinguäri vastavalt üles ehitanud.

„Kuna konkurents on suurem kui kunagi varem, püüame end kliendikogemuse osas teisel tasemel asetada,“ ütles NFOrce müügioperatsioonide juht Dave Bakvis. “Me toetume oma tugevustele ja just see hoiab kliente õnnelikena.”

See kliendikeskne lähenemine on aidanud Madalmaades asuval ettevõttel püsida konkurentsis alates selle asutamisest 2003. aastal. Täna keskendub NFOrce jätkuvalt kvaliteetsete, funktsioonirikaste pühendatud ja pilveserverite pakkumisele ning teabe- ja tugiteenuste toega colocationi lahendustele. Tegelikult on ettevõtte peamine eesmärk pakkuda väljapaistvat teenindust ja tuge, tagades, et klientidele pakutavad kogemused oleksid võimalikult produktiivsed, kulutõhusad ja katkematud.

NFOrce täidab selle eesmärgi, aidates klientidel oma nutikates võrkudes oma tipptasemel servereid konfigureerida. Ettevõtte tõhusad, turvalised ja usaldusväärsed lahendused eemaldavad tarbetu keerukuse, tagades samas kõrge jõudluse. Nõuandev lähenemisviis, mis keskendub klientide nõudmiste kuulamisele enne nõuannete pakkumist, on NFOrce kindlameelne pakkuma klientidele eeldatavaid isikustatud teenuseid.

Seadistage oma tipptasemel võrgus oma tipptasemel server

NFOrce pakub uhkusega kvaliteetset riistvara ettevõtte klassi võrgus. Lisaks pühendunud klienditeenindusele eristub ettevõte ka võimaluste kaudu pakkuda isikupärastatud lahendusi. “Seal, kus teised pakuvad standardtooteid, võime pakkuda paindlikke, kohandatavaid lahendusi,” sõnas Dave. “Ehkki kui klient saab osta toodet” A “, kui tal on vaja” A “ja osa” B “, pakume seda ka.”

Samuti annab ettevõte NFOrce-i inseneride juhendamisel klientidele võimaluse seadistada oma tipptasemel serverid. Kliendid saavad täpsustada nende pühendatud serverite kõiki osi, alates šassiist, milles server asub, kuni selle ketasteni. Lisaks oma serveriehituslahendustele pakub NFOrce ka eelkonfigureeritud pühendatud serverites mõõtmata eripakkumisi ja kiirpostitust..

Graafiline võimalus oma serveri loomiseks

Isikupärastatud lähenemisviis: kohandage oma vajadustele vastavat tipptasemel serverit.

Kliendid, kes otsivad madala jõudlusega kõrget jõudlust, valivad sageli NFOrce’i virtuaalsed privaatserverid, mida toidavad NFOrce pilve hüpervisioonid. See lahendus annab vabaduse majutada praktiliselt piiramatuid domeene ja installida kohandatud rakendusi. “Meie riistvara abil saate teha põhimõtteliselt kõike – saate teha uusi tooteid, näiteks pilvi või virtuaalseid privaatservereid, ja pakkuda ka terviklahendust,” rääkis meeskonna liige.

Ükskõik, millise lahenduse klient valib, on NFOrce kindlalt vastu mõne võõrustaja lähenemisviisile “määrake see ja unustage”. Ettevõtte asjatundlik tugimeeskond on alati saadaval, et pakkuda isikupärastatud tuge teie seadmetele praktilise juurdepääsu kaudu. Lisaks püüab NForce alati paremini mõista klientide mitmekesiseid vajadusi, et aidata neil viia oma ettevõtted järgmisele tasemele.

“Meil on sadu kliente ja kõik on erinevad,” rääkis meeskonna liige. “Meie tugevuseks on kliendi kuulamine ja otsustamine, mida ta tegelikult vajab.”

Eemaldage tarbetu keerukus tõhusate ja usaldusväärsete teenuste abil

Mõned NFOrce suurimad partnerid on edasimüüjad, kes kasutavad ettevõtet lõppklientidele pakutavate teenuste alustalana. “Edasimüüjate turg on väga konkurentsivõimeline, kuid meie partnerid jäävad meie pakutavate tugiteenuste tõttu meist hoolimata, kuigi me pole just kõige odavam pakkuja,” sõnas Dave. “Pakume parimat väärtust selles mõttes, et lubame spetsiaalset võrgutoetust.”

NFOrce’i meeskonna sõnul on ettevõtte lahendused nii paindlikud, et te ei näe neid spetsiaalselt veebisaidil märkimas. “Kui keegi tuleb meie juurde ja küsib meilt unikaalseid lahendusi, mis hõlmavad keerulist võrgustumist, anname endast parima, et neid lahendusi pakkuda,” ütles meeskond.

NFOrce pakub oma edasimüüjatele ka spetsiaalseid mitmetasandilisi allahindlusi, mis põhinevad erinevatel nõudmistel ja sõltuvad heast finantsseisundist. “Oleme uhked oma edasimüüjate üle ja tahame neile pakkuda parimat teenust,” sõnas ta.

NFOrce VPS-i lahenduste ribareklaam

NFOrce pakub laias valikus pilve-, virtuaalseid ja pühendatud serverilahendusi.

See hõlmab tõhusate ja usaldusväärsete teenuste pakkumist kõigile klientidele. Tänapäeva veebimaailmas on isegi väikesed seisakuid suured kulud. Ükskõik, kas e-posti teel suheldes, CRM-i veebitöötlusprogrammiga töötades või poodipoodides käitudes, loodavad peaaegu kõik ettevõtted Interneti-ühendusele. Gartneri hinnangul maksab vaid üks minut seisakuid ettevõttele keskmiselt 5600 dollarit, sõltuvalt tegevusharust ja ettevõtte tegevusviisist.

Kuna NFOrce soovib tagada kõigi klientide püsivuse ja töös hoidmise, garanteerib ettevõte 99,9% -lise igakuise võrgu tööaja kogu oma teenusetaseme lepingu kohta. Kui tähtaeg langeb alla selle taseme, on klientidel õigus saada SLA-krediiti vahemikus 5–25%.

Hollandis asuva pakkuja nõuandev lähenemisviis

NFOrce asub Hollandis, mis on tuntud kuum koht infrastruktuuri majutamiseks. Selles riigis asub AMS-IX, mis on maailmas suuruselt teine ​​Interneti-vahetus, mis ühendab enam kui 800 võrku. Kõigist EL-i peamistest turgudest pakub Holland kõige madalamat energiahinda konkurentsivõimelise hinnaga ning võrgurikas riik pakub ka madala latentsusajaga väravat Euroopasse.

Ettevõttel on Hollandis kolm suurt andmekeskust ning see asub ka neljas kohaloleku kohas, sealhulgas Amsterdamis ja Rotterdamis. NFOrce’i meeskonna sõnul võib ettevõte lõpuks laieneda ka Hollandist, kuid praegu ei ole see fookuses. Selle asemel soovib meeskond pakkuda kõrgeimat teenust.

Sel eesmärgil on ettevõtte eetos üles ehitatud täiendava miili läbimisele, et kliendid saaksid oma produktiivsust mis tahes olukorras maksimeerida. “Me teame, kuidas kohandada oma tooteid klientidele, nii et need sobivad nagu kinnas,” sõnas ta. „Suur osa meie väärtusest on paljudel juhtudel nõustamine. Kliendid peavad lihtsalt andma mõned põhimõtted, mida nad soovivad, ja me pakume õige lahenduse. ”

NFOrce’i meeskond rõhutab, et kõike, mida ettevõte pakub, saab teha kliendi vajadustele vastavaks – isegi tema eripakkumisi. “Saate kohandada kõike alates väikseimast pakendist kuni suurima ja isegi eripakkumist,” rääkisid meeskonna liikmed. “Oleme uhked, et saame pakkuda kohandatud pakette, mis pakuvad kõrgeimat tuge.”

Isikupärastatud teenused ja spetsiaalsed ärilahendused

NFOrce läheneb sisemisele arengule, keskendudes nii klientide tagasisidele kui ka turusuundumustele, tunnistades, et tööstus areneb pidevalt. “Me mõtleme alati homsele, sellele, mis saabub, kuid infotehnoloogia valdkonnas on tulevikku natuke keeruline ennustada,” ütles Dave.

Praegu hoiab ettevõte konkurentsi oma tugeva väärtusepakkumise kaudu. Edasi liikudes võib ta proovida konkureerida ka hinnas. “Tulevikus võiksime pakkuda mitme kaubamärgiga lähenemist, kus pakume odavamat teenust klientidele erineval kihil,” sõnas ta. “See võib olla võimalus.”

Vahepeal keskendub ettevõte kvaliteetsete hostimislahenduste ja teadlike klienditoe säilitamisele, mis aitavad tal silma paista hostiteenuse pakkujate meres..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me