TemplateMonster tegevjuht ja kaasasutaja David Braun jagab seda, kuidas nende looming lihtsustab paljude kasutajate ja platvormide veebikujundust

TL; DR: Peaaegu 20 aastat tagasi sattus David Braun samasse olukorda, kus paljud tema kliendid seisavad silmitsi: väikese veebidisaini meeskonna juhtimisega, mida koormavad kohandatud veebisaitide taotlused. Aja kokkuhoiu nimel hakkas tema meeskond looma valmis malle, mida saaks kohandada teiste vajadustele. Nüüd on TemplateMonster uhke enam kui 24 000 kujundusega turul, mis hõlmab mitmesuguseid sisuhaldussüsteeme, poodiplatvorme, raamistikke ja keeli. David on suurendanud TemplateMonsteri pakkumisi, et hõlmata tööriistu, mis aitavad nii algajatel kui ka kogenud arendajatel hõlpsalt oma saiti võrgus saada.


Austraalia kaskadöör ja filmitegija Philippe Deseck oli mitu korda loobunud, kui üritas oma ettevõttele veebisaite luua. Ükskõik, kas ta palkas arendaja või üritas ise midagi ehitada, ei meeldinud Philippe kunagi lõpptulemusele.

Ta valis kujunduse TemplateMonsterist, mis on üks suurimaid valmis veebisaidi teemade kollektsioone. Enamik malle tuleb koos visuaalse saidi koostajaga, mida Phillippe kasutas põhisaidi veebis saamiseks vaid mõne tunniga.

“See on lihtne õppimiskõver, kasutades TemplateMonsterit, võrreldes WordPressi ja muu sellisega,” ütles ta iseloomustuses. “Olen teenuse tasemega enam kui rahul olnud.”

Lisaks algajatele veebisaitide loojatele veebipõhise kohaloleku loomisel aitavad mallid ka kogenud arendajatel kiirendada projekti ajakava ja võtta vastu rohkem kliente.

Hoolimata arvutiteaduse kraadist, otsustab Kanada veebidisainer Paul Lizzi töötada TemplateMonsteri valmiskujundustega. Veebisaitide kodeerimine nullist võttis liiga kaua aega, nii et Paul parandas oma äri, pakkudes potentsiaalsetele klientidele malle.

“Näitan neile oma tööd ja võin sõna otseses mõttes endale lubada konkurentsi poole võrra ületada, muutes mind ülivõrdes konkurentsivõimeliseks,” rääkis ta kliendi eduloost. “Kujunduse mõtteviis on muutumas. Keegi ei taha pikki ja kalleid kujundusi. Nad tahavad, et see toimiks ja säästaks paar dollarit, jättes samas suurepärase mulje, nagu kulutaksid nad naeruväärse summa. “

TemplateMonster: Ületöötanud veebistuudio juurest kuni teematuruni

TemplateMonsteri tagapõhjapeeglid peegeldavad mitme kliendi oma: David Braun asutas 1998. aastal väikese, vähem kui 10 töötajaga väikese veebidisaini ateljee Ukrainas.

“Me tegime päris hästi, kuid varsti hakkas nõudlus pakkumist ületama,” sõnas ta. “Meeskond oli liiga väike ja klientide arv kasvas pidevalt.”

David Brauni portree

Kaasasutaja ja tegevjuht David Braun ehitas TemplateMonsteri veebis ühte suurimasse mallikogudesse.

David ja ettevõte leidsid leevendust, luues ja kasutades valmis malle, mis vähendasid dramaatiliselt arendusaega. “See oli värske probleemiga tegelemine ja tõeline läbimurre meie ettevõttes,” sõnas ta.

Veebistuudio kasvas kiiresti ja sai 2002. aastal TemplateMonsteriks. Nätske nime tuletamine oli inspireeritud arendajast, kes juhtis malle laadima – talle meeldisid koletiste visandid. Nad alustasid Photoshopi dokumentide tootmisega ja viidi lõpuks üle HTML-kujundusele. TemplateMonster kohandas Flashiga veebisaitide loomise suundumust ja liitus hiljem sisuhaldussüsteemide teemadega.

“Oleme läbinud mitu mallide väljatöötamise ajastut,” sõnas David. „Iga sammuga suurenes töötajate arv. Õhkkond on ideaalne kvaliteetsete toodete loomiseks. ”

Enam kui 24 000 malli teenindamine mitmesuguste veebisaidi vajaduste jaoks

TemplateMonsteri disainiturg tarnib teemasid näiliselt igale tööstusele ja veebiplatvormile. Enamiku teemade juurde kuulub saidiehitaja, kes kohandab disaini ilma koodi puudutamata. Kõigil mallidel on ööpäevaringne tugi.

Kliendid saavad teemasid kategooriate järgi sirvida:

 • Kunst ja kultuur
 • Loomad ja lemmikloomad
 • Kujundus ja fotograafia
 • Elektroonika
 • Haridus ja raamatud
 • Äri ja teenused
 • Autod ja mootorrattad
 • Sport, väljas ja reisimine
 • Mood ja ilu
 • Arvutid ja Internet
 • Toit ja restoran
 • Kodu ja pere
 • Meelelahutus, mängud ja ööelu
 • Pühad, kingitused ja lilled
 • Ühiskond ja inimesed
 • Meditsiin ja tervishoid
 • Kinnisvara

Kui teil on juba idee oma veebisaidi toimimise kohta, sorteeritakse mallid ka funktsionaalsuse ja taustraamistiku järgi.

Näiteks blogijatel on võimalik valida oma sisuhaldussüsteeme. TemplateMonster uhkeldab enam kui 3000 WordPressi, Drupali ja Joomla kujundusega, reklaamides samal ajal alternatiivse võimalusena ka MotoCMS-i.

Veebipoodide omanikud pakuvad sarnast valikuvõimalust: TemplateMonster pakub sadu e-poe teemasid Magento, osCommerce, PrestaShop, WooCommerce ja Shopify jaoks..

Muud valikud hõlmavad HTML5 ja Bootstrapi teemasid koos konkreetsete veebisaidielementidega, näiteks fotogaleriid ja infolehed.

Vaatamata tohutule hulgale mallidele, tunnistab David oma meeskonda, et ta on kursis veebidisaini trendidega ja erksate, ainulaadsete kujundustega.

“On tõesti oluline, et me ei kippuks tootma valmivaid sarnaseid esemeid ilma igasuguse särtsakuseta,” ütles ta. “Meie mallidel on eristatavad omadused, mis aitavad meil turul mitte eksida.”

Tugevad kujundused aitavad tõhusat töövoogu kõigile klientidele

Taaveti sõnul on enamikul TemplateMonsteri klientidel HTML-i ja CSS-i kohta väga lihtsad teadmised. Sellepärast hõlmab ettevõte dokumenteerimist, installeerimisviisardid ja visuaalsete saidiehitajate koos võimalikult paljude mallidega.

“Meie toodetud teemad on absoluutselt kasutajasõbralikud,” sõnas ta. “Need on loodud nendele kasutajatele, kellel pole kodeerimisoskust ega tehnilisi teadmisi.”

Algajasõbralikud tööriistad ja esmakordsete saidiomanike tugi

Isegi kui te ei tea untsi koodi, peaks David väitma, et kasutajad peaksid saama oma valitud teema iseseisvalt täielikult ümber kujundada. “Lõppkasutajal, isegi kui ta on algaja, pole malli säilitamisega probleeme,” sõnas ta.

Teemade ekraanipilt

TemplateMonsteri teemad on loodud selleks, et aidata mitte-arendajatel kodeerimise asemel keskenduda oma kirele või ettevõttele.

Enamikul TemplateMonsteri kujundustel on lisaks värvide muutmisele ja piltide üleslaadimisele ka intuitiivne liides fotode, tekstiplokkide ja muude veebisaidielementide teisaldamiseks. Ettevõte pakub ka iga teema jaoks laos pilte ja ööpäevaringset tuge vestluse ja telefoni teel.

Kasutajatele, kellel on probleeme või protsessiga hirmutatud, installib TM teeninduskeskus tasu eest malli ja asjakohased pistikprogrammid.

Lähtekood, komisjonid ja soovitused kogenud arendajatele

Kogenumate saidiomanike jaoks saab TemplateMonsteri disainilahendused kodeerimisega eemaldada palju peavalusid ja võimaldada teil projektid veebi tavalise aja murdosa jooksul..

“Kliendi veebisaidi nullist üles ehitamiseks kulutavad arendajad palju aega kujundusele ja põhifunktsioonidele,” ütles David. „Selle asemel saavad nad kasutada valmis malli ja kohandada seda vastavalt kliendi vajadustele. See säästab palju aega ja võimaldab rohkem projekte lõpetada. ”

Professionaalsed arendajad saavad veelgi rohkem kasu sidusprogrammist, mis tagastab kuni 50% komisjonitasu igalt soovitusmüügilt. Sertifitseerimiskursuse läbimisel saab stuudioid ja vabakutselisi loetleda TemplateMonsteri veebistuudio kataloogis, millest potentsiaalsed kliendid saavad otsida.

Mitmeotstarbelised kujundused ja nooruslik meeskond hoiavad mallid värskena

Muutus on disainimaailmas pidev, seetõttu on hea aeg-ajalt oma saitide ilmet ja värskendusi värskendada. Selleks käivitas TemplateMonster 2016. aastal rea sisuhaldussüsteemides ja e-poe platvormidel asuvaid mitmeotstarbelisi GPL-malle..

“See on tõesti WordPressi teemade uue ajastu algus,” ütles David Monstroid2 kohta, TemplateMonsteri esimesele WordPressi mitmeotstarbelisele GPL-i teemale. Kõigile mitmeotstarbelistele teemadele on lisatud täiendavad lehepaigutused, värvilahendused ja kujunduselemendid, et eemaldada saidiomanikele kõik piirangud.

“Inimesed armastavad mitmeotstarbelist disaini,” ütles David. “See võimaldab teil teema täiendava pingutuseta kohandada mis tahes projektiga. Teil on kõik vajalik olemas. ”

Taaveti sõnul jätkub keskendumine kasutatavatele ja paindlikele mitmeotstarbelistele teemadele ka tulevikus, kelle sõnul loodab ettevõte noortele töötajatele, et olla kursis tööstuse disainisuundadega.

“Need on inimesed, kes esitavad pidevalt uusi säravaid ideid,” sõnas ta. „Meie meeskonnaga liitub pidevalt palju loomeinimesi, erineva tausta ja töökogemustega. Ühendades saavad nad genereerida selliseid suurepäraseid ideesid, mida te ei saa aidata, vaid imetleda. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me