Tegevdirektor Eduardo González saidil IndedMedia – kuidas terviklik lähenemisviis toetusele ja kvaliteedile pühendumine aitab ettevõtetel veebis edu saavutada

TL; DR: Eeldatavasti on hostiettevõtetel olemas klienditoe osakonnad, mis aitavad klientidel probleemidega toime tulla. Kuid IndedMedia ületab selle ootuse, pakkudes terviklikku tugikogemust kogu töö ajal. Võõrustaja peab nii oma kliente kui ka töötajaid oma pereliikmeteks ja annab näite sellest igal sammul arengust probleemide lahendamiseni. IndedMedia tugevad suhted klientidega tugevdavad tema positsiooni usaldusväärse hostina ja juhib tänapäeval oma tööeetikat. Ettevõtte pühendumuse tunnustamiseks on IndedMedia pälvinud meie arendajate valiku auhinna praktilise toe pakkumise eest.


Suurepärane hostiettevõte ei pea õnnestumiseks olema suur, kuid see peab vastama klientide vajadustele. IndedMedia on uhke oma püsivuse ja jätkusuutlikkuse üle ning saavutab need eesmärgid hea klienditeeninduse kaudu. See soovib olla ehtne üle mõistuse.

“IndedMedia on väike hostiettevõte ja meie eesmärk pole olla üks suuremaid,” ütles IndedMedia tegevjuht Eduardo González. “Selle asemel on meie eesmärk olla selles äris kõige inimlikum ettevõte.”

Hispaanias asuv IndedMedia käivitati 2011. aasta detsembris ja sisenes turule alguses VPS-i hostina. Mis sai alguse sellest, et Eduardo lemmikloomaprojekt kasvas aastate jooksul ühtlaselt kogu hostimistoodete komplektiks.

“Kui IndedMedia käivitas, ei mõelnud ma hostiettevõtte rajamisele. Tulin teistest hostimisettevõtetest ja olin väga pettunud nende toe teeninduse tasemes ja nende küsimustele vastamiseks kulunud aja pärast, “rääkis Eduardo.

IndedMedia logo ja tegevjuhi Eduardo González foto

IndedMedia tegevjuht Eduardo González rääkis meiega sellest, kuidas hostiettevõte seab kliendid esikohale.

Nii otsustas Eduardo ehitada VPS-serveri, kus võõrustada sõprade ja käputäie ettevõtete saite, mille omanikke ta tundis – võimaldades tal väikese investeeringuga siseneda hostimisturule. Nagu selgus, oli tal hea asi minna.

“Ma ei osanud kunagi oodata, et IndedMedia kasvab nii nagu kasvab,” sõnas Eduardo.

Ettevõtte pühendumus klientide õnnelikuks hoidmisele – ja nende toetamiseks igal sammul – meelitas rohkem kliente. Nüüd pakub see jagatud, VPS-i ja edasimüüjate majutust koos pühendatud serveritega kogu Euroopas ja Kanadas.

Ja kuigi IndedMedia on näinud oma laienemise õiglast osa, ei tule see kasv kunagi kõigi oma klientide jaoks tundliku ja võrdse teenuse pakkumise arvelt. Selle pühendumise eest on IndedMedia pälvinud meie arendajate valiku auhinna praktilise toe pakkumise eest.

Konkurentsivõimeliste probleemilahenduste valimine madalaima hinnaga võistluse kohal

Mõned ettevõtted kavandavad oma protsesse ja tööriistu nii, et meeskonna liikmed ei pea olema klientidega nii suhelnud. Kuid IndedMedia õitseb suheldes inimestega, keda ta teenib.

“Näeme paljusid automatiseeritud ettevõtteid – sealhulgas automatiseeritud vastuseid kasutaja küsimustele -, millel puudub kliendikesksus ja isiklik tähelepanu, mida meile meeldib pakkuda,” sõnas Eduardo. “Tahtsin täita auke, mida leidsin teiste ettevõtete toetuste osas.”

IndedMedia missioon ei ole pakkuda odavaimat hostimist ega kõige kallimaid tehnoloogiaid. Selle visioon on palju keskendunud. Ettevõtte eesmärk on lahendada probleemid, millega ta kliente silmitsi seisab – olgu see siis riistvara uuendamine või töövoogude parandamine.

See kohandab tooteid klientidele, mitte vastupidi.

Ekraanipilt IndedMedia kodulehelt

IndedMedia töötab klientidega igal sammul, alates domeeni turvamisest kuni suurendamiseni.

“Suurimad muutused meie ettevõttes on ajendatud klientide nõudmistest,” sõnas Eduardo. „Me ei ürita olla hinnas konkurentsivõimelised; proovime olla probleemide lahendamisel konkurentsivõimelised. ”

Mõnikord tähendab see uurimist, mida teised ettevõtted teevad ja kuidas nende kliendid reageerivad. Võistlusest pilguheit võib paljastada muid probleeme, mida kliendid kogevad, ja sillutada teed parematele lahendustele.

“Vastuvõturuumis peame alati teistel ettevõtetel silma peal hoidma – mida nad teevad, kuidas nad töötavad ja milliseid probleeme nende kliendid leiavad,” rääkis Eduardo. “Konkurentsivõime tagamiseks proovime alati lahendada probleemid, mida näeme teistes, tavaliselt suuremates ettevõtetes.”

IndedMedia jaoks käivad töötavate lahenduste leidmine tavalistele äriprobleemidele ja pühendunud klienditeeninduse pakkumine käsikäes. Ja see on alati keskendunud uute klientide vajaduste ja väljakutsete leidmisele.

Kasvab koos teenindatavate ettevõtetega

IndedMedia töötab oma teenuste järjepideva laiendamise ja ajakohastamise nimel, kaaludes selle mõju hoolikalt. Ettevõte säästab ressursse muudatuste tegemiseks, millest on klientidele kõige rohkem kasu.

IndedMedia pakkumiste nimekiri on aastatega pidevalt kasvanud. Näiteks on selle spetsiaalsed serverid nüüd laias konfiguratsioonis, alates odavatest serveritest kuni ülitoitega SSD-deni.

IndedMedia serveripakkumise ekraanipilt

IndedMedia pakub Hispaanias, Euroopas ja Põhja-Ameerikas asuvate serveritega mitmesuguseid hostimisvõimalusi.

“Filosoofia on pakkuda tooteid, mida kasvav klient võib igal ajal vaja minna,” sõnas Eduardo. „Mõtleme oma kliendi peale alati nii, nagu nad oleksid meie; proovime koos kasvada. Näiteks võib klient, kes alustab PrestaShop e-poe poodides, kasvada nõudmiseks võimsaid lahendusi, nagu VPS või spetsiaalne server. ”

Lõpp-eesmärk on tagada, et uue funktsiooni või toote juurutamisel on ettevõttel vahendid lisatöö juhtimiseks, ilma et see kahjustaks teenuse kvaliteeti. Eduardo ütles, et see annab klientidele kõige suurema väärtuse.

“Arvan, et IndedMediaga liitunud ettevõtete jaoks on parim kasu kokkuhoitud aeg, kui nad leiavad probleemi, seisavad silmitsi väljakutsega või esitavad küsimuse,” sõnas ta. “Pakume tooteid, mida teised ettevõtted teevad, kuid tugikäsitlus on funktsioon, mida keegi ei saa kopeerida.”

Turvalisus ja kliendi sisend teavitavad igast otsusest

IndedMedia innovatsiooni edendavad kaks peamist tegurit – kui turvaline on lahendus ja kui hästi see vastab klientide tagasisidele. Turvalisus on esmatähtis ja turvameetmed hõlmavad kõike alates põhjalikest SSL-sertifikaatidest kuni igapäevaste varundamiste ja päästerežiimini, et pääseda serveri tõrke korral plaatidele juurde.

“Kui plaanime mõnda toodet muuta või uut lisada, räägime alati süsteemiadministratsiooni ekspertidega ja hindame plusse ja miinuseid,” sõnas Eduardo.

“Meile meeldib praegu elada. Parima võimaliku teenuse tagamise kõrval ei plaani me pikaajaliselt. Me töötame olevikus ja mõnikord nõuab olevik lühikese aja jooksul mõtlemist, sest avastame funktsiooni, mis meile meeldib – või uue väljakutse. “

Kuulmine, mida kliendid ütlevad, edendab otsuste vastuvõtmist, nagu ka turu-uuringud. IndedMedias pole kasumimarginaal nii oluline kui see, kuidas uue teenuse lisamine mõjutab klienditeenindust ja rahulolu, ütles Eduardo.

Dünaamilise ettevõttena, mis kohandub nõudmiste ja taotlustega, ei soovi IndedMedia vaadata tulevikku liiga kaugele. Selle asemel hoiab ta silma peal trendide ja prognooside osas, mõistes samas, et tehnikamaailmas võivad asjad kiiresti muutuda.

“Meile meeldib praegu elada. Parima võimaliku teenuse tagamise kõrval ei plaani me ka pikemas perspektiivis, ”sõnas Eduardo. “Me töötame olevikus ja mõnikord nõuab olevik lühikese aja jooksul mõtlemist, sest avastame funktsiooni, mis meile meeldib – või uue väljakutse.”

IndedMedia aitab ettevõtetel lahendada probleeme, mis võivad tekkida

Hostimaailmas tuleb tõhusus sageli teenuse arvelt. Kuid isegi kõige tõhusamatel süsteemidel on probleeme, mis mõjutavad kliente. Nende sündmuste käsitlemise võti on hea suhtlus.

“Leiame, et paljud ettevõtted räägivad 99% tööajast – ja meil on enamus 100% tööaega -, kuid tunnistame, et töötame masinatega ja masinad rikevad,” ütles Eduardo.

Kui ettevõttel tekkis ühe serveriga seotud suur probleem, hindasid tema kliendid töötajate kiiret suhtlust selle teema kohta ja uskusid, et nad töötavad selle lahendamise nimel.

“Saatsime oma klientidele kohe e-kirja, kus nad selgitasid, mis toimub ja mida me teeme,” rääkis Eduardo. “Mõned kliendid tulid meie juurde tagasi, öeldes näiteks:” Ärge muretsege, me teame, et võitlete sellega “ja” Tulge poisid, saate seda teha. “”

Teiste hostimisteenuste pakkujatega sõpradega vesteldes avaldab Eduardo tunnustust IndedMedia klientidele, kes on tema sõnul maailma parimad. Seda positiivset suhet saab kontrollida põhiväärtustega, millele ettevõte asutati.

“Minu arvates aitab see meie meeskonna inimlik puudutus ja asjaolu, et mäletan alati, miks IndedMedia eksisteerib,” – ütles Eduardo. „Leidsin hostiettevõtteid, mis ei lahendanud kunagi minu probleeme, ja neile helistades ei teadnud nad kunagi, kes ma olen. Me tunneme kõiki oma kliente. IndedMedia ei ole ettevõte, kus on kliente; IndedMedia on perekond. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me