Täiustatud turvalisus ja kasutatavus: SmartCrypt ™ PKWARE-st kaitseb jaemüüjate tundlikke andmeid platvormide ja seadmete vahel

TL; DR: Kõrgetasemelise andmerikkumise korral põhjustab see peaaegu iga ettevõtte jaoks muret digitaalse turvalisuse pärast. Kuid rikkumised võivad eriti mõjutada jaekaubandust, kus käsitletakse tohutul hulgal tundlikku tarbijateavet. Üle 30-aastase kogemusega PKWARE paistab silma rahvarohke turvalahenduste väljaga andmete krüptimisega, mitte ainult tulemüüride paigaldamisega jaemüüja võrgu ümber. .Zip-faili leiutaja PKWARE lõi platvormi Smartcrypt, et anda ettevõtetele täielik kontroll tundliku teabe üle – nii sisemine kui ka väline. Smartcrypt saavutab selle selliste tehnoloogiate abil nagu vormingusäilitav krüptimine, mis kodeerib andmeid, võimaldades samal ajal olla kasulik analüütikaplatvormidel, ja nutiklaasid, mis kontrollivad kasutaja juurdepääsu andmetele. PKWARE propageerimine andmeturbele ja keskendumine tootearendusele tähendab pidevat funktsiooni Smartcrypt platvormi värskendust.


Kui andmete rikkumine teeb uudise, annab see turbeekspertidele ja IT-spetsialistidele igas tööstuses pausi. 2014. aastal langes oma võrkude ulatusliku häkkimise ohvriks Sony filmistuudio, paljastades maailmale privaatseid kirjavahetusi, teoste skripte ja isegi täisfilme..

Sony häkk näitas igale tööstusele, kuidas suurettevõttes välja näeb reaalne elujõuline massiline turvarikkumine – ja see polnud päris ilus. Ühe ettevõtte hinnangul võib ettevõtte kahjum ulatuda 100 miljoni dollarini. Isegi reguleeritud tööstusharudes, näiteks jaekaubanduses, kus on üle 100 andmeturbeseaduse, võib teave olla haavatav, kuna küberkurjategijad liiguvad kiiremini kui määrused..

PKWARE on tarkvaravaldkonnas töötanud enam kui 30 aastat, alustades oma teekonda 1986. aastal ja kinnistades oma nime 1989. aastal, kui ta lõi .zip-pakkimisalgoritmi. Umbes 15 aastat tagasi keskendus ettevõte krüptimisele ja on sellest ajast alates näinud nii turvatehnoloogiate kui ka neist läbi murda püüdvate kurjategijate arengut. PKWARE pakub krüpteerimislahendusi, mis lähevad kaugemale regulatiivsetest standarditest selliste tööstusharude jaoks nagu rahandus, valitsus, tootmine ja eriti jaemüük.

„Jaemüügipindades kasutavad ettevõtted krüpteerimist, et kaitsta väärtuslikke kliendiandmeid,“ rääkis PKWARE tootearenduse asepresident Matt Little. “Ja mitte ainult nende majutatud asjad, vaid nad otsivad lahendusi suurandmete kaitsmiseks, kuna neid analüüsitakse pilves.”

Foto PKWARE tootearendusjuhi Matt Little'ilt

PKWARE tootearenduse asepresident Matt Little rääkis meiega ettevõtte andmetaseme krüptimislahendustest.

PKWARE tagab selle turvalisuse, krüpteerides andmed ise – näiteks e-kirjad või failid – nii, et see oleks ohutu, kui reisib väljaspool ettevõtte digitaalseid seinu sihtkohta jõudmisel – ja isegi siis, kui sinna jõuab. Selle intuitiivne Smartcrypt-platvorm võimaldab seda teavet turvalisemaks muuta ja sisemist kaitset veelgi tugevdada, kontrollides hõlpsalt seda, kellel on juurdepääs ettevõtte andmetele.

Smartcrypti kaudu saab sisu kaitsta mis tahes seadme mis tahes platvormi kaudu, nii et ettevõte ei pea turvalisuse nimel investeerima tohututesse infrastruktuuri uuendustesse.

Jaemüüjad peaksid kõigepealt turvama oma andmeid, selle asemel et tormata oma vara kaitsma võimalikult paljude tulemüüridega, kui nad saavad jälgida uudiseid järjekordse kõrgetasemelise küberrünnaku kohta. PKWARE aitab ettevõtetel seda fookust saavutada ja töötab alati ennetavalt väärtusliku teabe kaitsmiseks.

Krüptimise vormingus säilitamine aitab teie andmeid ohutult ja tõhusalt Analyticsi platvormidele suunata

Jaemüügi andmeturvast rääkides on prioriteediks krediitkaardimaksete teabe kaitse. Ettevõtetel on volitus kaitsta neid andmeid igas etapis, olenemata sellest, kas need on staatilised, liiguvad mitme platvormi või seadme vahel või on rakenduses salvestatud..

Krediitkaardiandmete kaitsmine on kindlasti üks krüpteerimisvajadus, kuid Matt on viimasel ajal täheldanud muude rakenduste kiiret kasvu, näiteks dünaamilisi hinnakujundusi, mis muutuvad mitmesuguste tegurite alusel – alates sellest, kes te olete, kuni aastasajani olete. Nende hindade kohandamiseks peab jaemüüja analüüsima tohutul hulgal teavet, et koguda seda, mida üksiktarbija võiks tahta, ning selle käigus kantakse andmebaasist palju kliendiinfot turundus- ja analüüsiplatvormidele..

“Kui mõelda lojaalsusprogrammidele ja kõigile neile andmetele – kui palju ostsite, mis päeval ja kellaajal ostsite -, siis kogutakse tohutult palju väärtuslikke andmeid ja jaemüüjad tahavad kogu seda tundlikku teavet analüüsida,” ütles Matt.

Kuid nad ei soovi, et seda teavet analüüsipilve saates rikutakse, ega soovi, et niigi suured andmestikud võtaksid veelgi rohkem ruumi. PKWARE Smartcrypti platvorm saab formaadisäästliku krüptimise (FPE) abil võidelda mõlema probleemiga. Lihtsamalt öeldes hoiab FPE andmeid samas vormingus, nii et neid saab analüüsida ilma ohtu sattumata.

PKWARE-vormingut säilitava krüptimise ekraanipilt

Vormingus säilitatava krüpteerimise kaudu jäävad andmed, näiteks sotsiaalkindlustuse numbrid, turvalisuse tagamiseks samaks.

“Kui krüptiksite 16-kohalise krediitkaardinumbri tugeva krüptimisalgoritmiga, näiteks AES, oleks tulemuseks palju pikem juhuslik jada, mis võib teie rakenduse või andmebaasi piiranguid rikkuda,” ütles Matt. “FPE-ga krüptib 16-kohaline number alati 16-kohalise tulemuse. See ei ole tegelik krediitkaardinumber, kuid kuna see näeb välja selline, saab analüütikateenuse pakkuja seda ikkagi kasutada andmekogumite seostamiseks, kaitstes samal ajal tundlikku teavet. “

Tänapäevases ostjate kaasamise isikupärastatud turunduse maailmas on jaemüüjatel ülioluline saada ülevaade klientide andmetest ja kogemustest. Smartcrypt annab neile meelerahu, kuna tundlikke andmeid analüüsitakse ja liigutatakse. Platvorm töötab ka süsteemide ja seadmetega, mis jaemüüjal juba olemas on, kuna PKWARE mõistab, et paljud jaemüüjad ei saa endale lubada oma infrastruktuuri asendamist ainult selle turvalisemaks muutmiseks.

“Paljud turvatarnijad nõuavad seda, kuid see võib olla kallis,” ütles Matt. “Smartcrypt töötab juba tehtud investeeringutega.”

Kuid PKWARE keskendub oma krüpteerimisvõimalustele ka ettevõtte sisemisele tööle, sest turvalisus ei tähenda ainult pahatahtlike rünnakute tõkestamist. Sageli on tegemist tundliku teabe eemaldamisega.

Hõlpsalt hallake nutikaid, et kontrollida juurdepääsu sisemiselt kasutatavatele andmetele

Ükskõik, milliseid andmeturbemeetmeid rakendatakse, võib sisemine juurdepääs dokumentidele neid kahjustada. Ettevõttes turvalisuse tagamine on hädavajalik, olgu see siis endisel töötajal, kellel on endiselt juurdepääs ettevõtte andmetele, või kaastöötajal, kes jätab tundliku teabe turvamata asukohta – nagu näiteks oma isiklik arvuti -..

Smartcrypt eristub selle sisseehitatud Smartkey võimalustest, mis annavad jaemüüjatele kindla teabe kontrolli. Võtmed on osa PKWARE survest, et muuta kõrgetasemeline krüptimine ettevõtete jaoks paremini kasutatavaks, nii et nad rakendavad suuremat andmekaitset. Võtmed on nende keerukuse tõttu juba pikka aega ärritanud.

“Mis tahes krüptimissüsteemi Achilleuse kand on alati selle võtmehaldus,” rääkis Matt meile. „Üks põhjus, miks ettevõtted krüptimise pärast närvi ajavad, on keeruline võtmehaldus. Meie nutiklaasid muudavad võtmete loomise ja jagamise või krüptimiseks failide vahetamise kasutajatele väga lihtsaks, suurendades selle turvalisuse kasutatavust. “

Smartcrypti krüptimisvõtmed muudavad failide loomise, vahetamise ja teistega jagamise väga lihtsaks ning hõlbustavad seda turvalist koostööd kõikjal – pilves, meilis või failide jagamise platvormil. Nutiklaasid võimaldavad saatjatel juurdepääsu kogu protsessi vältel, sealhulgas ka pärast andmete saatmist.

PKWARE nutiklappide ekraanipilt

Smartcrypt kasutab nutikaid, et kontrollida juurdepääsu teabele, isegi pärast selle saatmist väljapoole ettevõtet.

“Igal võtmel on juurdepääsu kontrollnimekiri, mis võib olla väga lai,” selgitas Matt. „Saate adresseerida nad gruppidele või üksikutele e-posti aadressidele. Need sobivad suurepäraselt projektide kallal töötamiseks, sest kui projekt on läbi saanud, saate eemaldada juurdepääsu võtmele, mis sisuliselt eemaldab kogu juurdepääsu andmetele. ”

Veel üks nutiklaaside rakendus on juurdepääsuõiguste muutmine töötaja tasemel. Kas töötaja lahkub ettevõttest või kolib teise osakonda, saab Smartcrypt dünaamiliselt muuta nende juurdepääsu teabele.

Nutiklaasid on tõhusad ka ajapõhise aegumise korral. Näiteks kui teie ettevõte ei saa arhivaalides kauem kui seitse aastat, saab need nutivõtiga krüpteerida ja seitsme aasta pärast võib võtme ära visata. Sel hetkel on teave sisuliselt digitaalselt hakitud.

Nutiklahvide kasutamine on tõhus viis sisejulgeoleku suurendamiseks ja Smartcrypt annab jaemüüjatele lihtsa võimaluse nende rakendamiseks. Tulevikku vaadates soovib PKWARE siiski jääda andmeturbe kõverast eespool ja ennetavalt otsida teavet ettevõttest, mis võib olla turvamata.

Keskendutakse krüpteerimise olulisuse harimisele kõigile

Ettevõtted ei peaks oma turbeprotsesse lähemalt uurima, kuna sellised rikkumised on nagu Sony. Sony sarnaneb paljude jaemüüjatega selle poolest, et sellel on palju tundlikule teabele juurdepääsu omavaid töötajaid – kaitseta jätmise korral saavad need failid kergesti ohtu sattuda. Nagu Matt meile ütles, on valdav enamus olulistest andmetest maailmas turvamata.

“Ainult 5% maailma tundlikust teabest on krüptitud ja see on tavapärasus,” rääkis ta meile. “See arv on liiga madal ja PKWARE töötab aktiivselt selle suurendamiseks.”

PKWARE ründab seda probleemi mitme nurga alt, sealhulgas töötab välja tundliku teabe, mida tuleks kaitsta, leidmise võime arendamise nimel. Ettevõte kavatseb oma Smartcrypti platvormile lisada avastusvõimaluse, et otsida aktiivselt serveritest tundlikku teavet – paroolide arvutustabeleid, HR-dokumente, CRM-andmeid – ja teavitada ettevõtet, et see saaks neid faile krüpteerida..

Teine viis, kuidas PKWARE on andmeturbe eesliinil, on istumine riikliku küberturvalisuse liidu juhatuses.

Riikliku küberturvalisuse liidu veebisaidi ekraanipilt

PKWARE Matt Little töötab praegu riikliku küberjulgeoleku liidu direktorite nõukogus.

“Oleme tihedalt seotud mittetulundusühinguga NCSA, mille ülesandeks on sõnumi edastamine turvalisuse inimlikust elemendist,” sõnas Matt. “Nad mõistavad, et olenemata sellest, kas olete kodukasutaja või ettevõtte töötaja, peame selle probleemi lahendamiseks kõik natuke rohkem ära tegema.”

PKWARE on palju panustatud andmeturbe tulevikku ja usub, et krüptimisega saab lahendada paljusid probleeme. Turustades teavet selle allikal, saavad ettevõtted säilitada täieliku kontrolli ja olla vähemalt üks samm ees andmerikkumistest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me