Suurendage oma SEO-strateegiat märksõnatööriista abil: tasuta uurimisplatvorm, mis aitab ettevõtetel kiiresti ja hõlpsalt asjakohaseid veebipõhiseid vaatajaskondi meelitada

TL; DR: Tasuta märksõnauurimisplatvorm Märksõna tööriist annab ettevõtetele võimaluse täiustada oma SEO strateegiaid, meelitades vastavat veebipõhist vaatajaskonda. See tehnoloogia võimendab Google Autocomplete’i, et genereerida tuhandeid pika sabaga märksõnu, mida saab kasutada sisuturundusstrateegiate ja klõpsuga maksmise reklaamikampaaniate teavitamiseks. Laiendatud võimalustega täiendavatele otsingumootoritele ja pidevalt arenevale platvormile on märksõna tööriist pühendunud ettevõtetele Interneti-kohalolu suurendamisel.


Internet sarnaneb paljuski raamatu „Where’s Waldo” lehekülgedele, põgenedes imeliku ja imelise tegevusega pealtnäha lõputust tegelaskujust. Kui soovite sellises rahvarohkes keskkonnas silma paista, peate leidma loova viisi, kuidas seda teha.

Waldo lahendus oli julge kommikotist inspireeritud särk ja beanie, kuid veebiettevõtete käsutuses on võimsate SEO-strateegiate arsenal. Täna pöörduvad turunduseksperdid üha enam konkreetsete sihtrühmade sihtimiseks pika sabaga märksõnade või fraaside juurde, mis sisaldavad kolme või enamat sõna. Ja sellised platvormid nagu märksõna tööriist aitavad neil kindlaks teha, milliseid sõnu potentsiaalsed ostjad tõenäoliselt kasutavad.

Khai Yong, märksõna tööriista kasvujuht ja ettevõtte logo

Märksõna tööriista kasvujuht Khai Yong ütles meile, et platvorm muudab Google Autocomplete’i veelgi võimsamaks.

Märksõnatööriist käivitati esmakordselt 2014. aastal. “Sel ajal ei olnud pikka usaldusväärsete märksõnade efektiivseks saamiseks kindlat usaldusväärset viisi,” ütles märksõna tööriista kasvujuht Khai Yong. “Google’i märksõnade plaanija oli otsene lahendus, kuid leidsime, et märksõnade tulemused kippusid reklaamijate suhtes viltu olema, muutes pika sabaga märksõnade leidmise keeruliseks.”

Märksõna tööriista taga asuv meeskond avastas peagi Google Autocomplete’i – funktsiooni, mis soovitab populaarseid märksõnasoovitusi teie kirjutatavate sõnadega -, mis innustas neid üles ehitama tasuta tööriista, mis aitaks kasutajatel nendele soovitustele kiiresti ja hõlpsasti juurde pääseda.

Pärast seda ütles Khai, et ettevõte on laienenud, et aidata kasutajatel leida paljudes otsingumootorites asjakohaseid pika sabaga märksõnu. Turundajad saavad muu hulgas kasutada pika sabaga märksõnasoovitusi, mille platvorm loob, et luua asjakohast sisu, töötada välja rahvusvahelisi SEO strateegiaid ja korraldada maksa-kliki-eest reklaamikampaaniaid. Nüüd aitab märksõna tööriista Pro abil tööstuse hiiglastel nagu Amazon, Disney ja eBay leida veelgi väärtuslikumaid, suure otsingumahuga märksõnu.

Tõhus alternatiiv pika sabaga märksõnade leidmiseks

Google töötleb päevas 3,5 miljardit otsingut, mis kõik tehakse märksõnade abil. Märksõnatööriista sõnul ei tee Google nende sõnade leidmist alati lihtsaks. Otsimootor peidab analüütiliste tööriistade eest konkreetseid märksõnu, kaitseb mahuandmeid ja piirab Google’i märksõnade plaanija kaudu juurdepääsetavate terminite arvu.

Sellepärast keskendub märksõna tööriist märksõnasoovituste hõivamisele Google Autocomplete’is. Kui otsite Google’ist midagi, näete tavaliselt maksimaalselt viis automaatse täitmise soovitust. Märksõnatööriist võib minna palju kaugemale, kui võtad märksõna, paned selle Google’i otsingukasti ja lisad erinevad tähed ja numbrid, et saada sekundite jooksul sadu kasulikke märksõnu.

Platvormi tasuta versioon genereerib Google Autocomplete’is hinnanguliselt 750 pika sabaga märksõna soovitust – te ei pea isegi kontot looma. Samuti võimaldab see kasutajatel märksõnasoovituste valimisel valida 83 keele hulgast, mis on kasulik ettevõtetele, kes soovivad välja töötada rahvusvahelist SEO strateegiat.

Lisaks Google’ile võimaldab märksõna tööriist kasutajatel märksõnu genereerida Amazoni, Bingi, eBay, YouTube’i ja App Store’i automaatse täitmise soovituste, samuti populaarsete räsimärkide ja järelarvestuse andmete abil Instagramis. Khai rääkis, et tööriist toodab usaldusväärseid, hinnangulisi otsingumahu andmeid Amazoni, YouTube’i ja eBay kohta ning 100% täpset teavet Google’i ja Bingi jaoks. Lisaks saavad märksõna tööriista Pro kasutajad kontrollida otsingumahtu lahtiselt kuni 7000 märksõna päevas.

Teadlik sisu loomise strateegia klientide vajaduste rahuldamiseks

Khai rääkis, et Märksõna tööriist teenindab peamiselt digitaalturunduse spetsialiste, kes töötavad SEO ja SEM kampaaniate alal. Nad on pärit erineva suurusega ettevõtetest ja hõlmavad vabakutseliste, alustavate ettevõtete, reklaamiagentuuride, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ning rahvusvaheliste korporatsioonide segu.

Nagu enamik turundajaid teab, on sisu tänapäeva digitaalse turunduse strateegiate puhul kuningas. Meaningful Brändide uuringu kohaselt eeldab 84% tarbijatest, et ettevõtted pakuvad sisu, mis pakub meelelahutust, jutustab lugusid, pakub lahendusi ja edendab kogemusi. Lisaks eelistab 70% Interneti-kasutajatest toodete tundmaõppimisel sisu traditsiooniliste reklaamide asemel.

Märksõna tööriista tehnoloogia ekraanipilt

Märksõnatööriista tasuta plaan aitab turundajatel märksõnu sisu loomise teavitamiseks tuvastada.

Selle vajaduse rahuldamiseks ja otsingumootoritest liikluse ligimeelitamiseks peavad turundajad looma sisu nende märksõnade ümber, millest nende vaatajaskond hoolib. Märksõna tööriista veebisaidi kohaselt on üks parimaid viise nende sõnade leidmiseks nende hankimine Google’i otsingusoovituste kaudu. See aitab tagada, et teie sait saab liiklust Google’ilt.

“Luues sisu populaarsete märksõnade ümber, mida teie vaatajaskond veebist teabe otsimiseks kasutab, annate oma veebisaidi külastajatele juba suure väärtuse,” seisab saidi teatel. “Vastutasuks premeerib Google teie veebivara kõrgema asetusega, mis suurendab liiklust.”

Lisaks sisuturundusele on märksõna tööriist kasulik kliki tasumisega reklaamikampaaniate investeeringutasuvuse suurendamiseks. Turundajad saavad luua sihitud reklaame märksõnade põhjal, mida kliendid kasutavad oma Google’i otsingutes, mille tulemuseks on suurem klikkimise ja konversioonimäärad madalama kliki hinnaga.

Hankige märksõna tööriista Pro abil kaks korda rohkem märksõnasoovitusi

Need, kes saavad tasuta kasutada märksõna tööriista tasuta versiooni, saavad tasulise paketiga märksõna tööriist Pro viia asjad järgmisele tasandile, mis tohib tasuta kava kaudu genereeritud märksõnu keskmiselt kahekordistada. “Märksõna tööriista Pro abil saate ühe otsingupäringuga hankida kuni 1400 Google’i märksõna soovitust, ilma et otsingute kordade arv oleks peaaegu piiratud,” sõnas Khai.

Indekseerides ühte otsingumootorit korraga, genereerib proplaan ka hinnanguliselt 1900 märksõna Bingilt, 760 Amazonist, 760 eBayst ja 3800 App Store’ist. Ja kasutajad saavad otsida nii mitu korda, kui nad soovivad – see pole kindel piirang. Khai ütles meile, et see sisaldab ka 100% täpset otsingumahu andmeid kõigi 192 riigi, 45 550 üksiku asukoha ja 43 keele kohta, mida Google toetab. Tasuline plaan avab ka võimaluse sorteerida ja filtreerida märksõnu mis tahes parameetri järgi ning eksportida kõik andmed arvutustabelisse.

Tööriist on osutunud populaarseks klientide seas, kes pakuvad sageli positiivseid ülevaateid. “Viimase kolme aasta jooksul on märksõna tööriist Pro muutunud minu sisuturunduse ja SEO tööriistakomplekti oluliseks osaks,” kinnitas kontrollitud ostja Francois Lanthier Nadeau hiljutises ülevaates. “Kasutan seda oma postituste nurkade täpsustamiseks, et need vastaksid asjakohasele otsingu eesmärgile, avastaksid keskmise või pika sagedusega KW võimalused ja teostaksid tõhusaid otsingumahu andmeid krõmpsuvatena, kui haldan suuremaid märksõnaloendeid.”

Neile, kes pole mingisuguste kohustuste osas kindlad, pakub ettevõte esimese kasutuskuu eest raha tagasi garantii, mille tagastamine tagastatakse e-posti teel 30 päeva jooksul.

Kujunevatel SEO trendidel ja tehnikatel põhinev arenev platvorm

Nüüdseks olete ilmselt kuulnud, et moodne tehnoloogia on muutuste tempot hüppeliselt kiirendanud – see hoiab tehnoloogia pakkujaid nagu märksõna tööriist varvastel..

“Meie uuringutest selgus, et inimeste kasutatavad otsinguterminid on aastatega palju muutunud,” sõnas Khai. “Näiteks kipuvad inimesed teabe otsimisel tänapäeval kasutama” küsitavaid fraase “.”

Nendele suundumustele tuginedes on märksõna tööriist arendanud oma toodet, et aidata kasutajatel tuvastada kõige väärtuslikumad märksõnafraasid. Lisaks ütles Khai, et ettevõte ei vähenda kunagi klientide tagasiside olulisust tootearenduse osas.

“Asjade SEO poole pealt leidsime, et ülioluline on alati kuulata oma kliente ja väljavaateid,” sõnas ta.

Tulevikku vaadates ütles Khai meile, et märksõna tööriist kavatseb kasutusele võtta lisafunktsioonid, mis võimaldavad kasutajatel jagada märksõna andmeid kolleegidega ja kasutada olemasolevaid Instagrami otsingutööriistu.

Kuna veeb muutub üha enam, kus Waldo-esque asub, aitavad need tööriistad saitidel silma paista. Khai võtab ettevõtte missiooni kokku lühidalt: “Oleme kliendikeskne, tehnoloogiale ja andmetele orienteeritud ettevõte,” ütles ta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me