Silmi avav AI: botanalüütikumid aitavad agentuuridel, arendajatel ja kaubamärkidel saada Bot-poolt kogutud andmete abil teavet kasutajate käitumise kohta

TL; DR: Vestlusbottide jõuline analüüsivahend Botanalytics kasutab andmete võimsust, et aidata ettevõtetel ja arendajatel saada ülevaade kasutajate kaasamisest. Tarkvara on loodud sujuvaks kasutajakogemuseks koos intuitiivse universaalse armatuurlaua ja robotite toega mitmesugustel vestlusplatvormidel. Lõppkokkuvõttes loodab Botanalytics osaleda chatbot-turu arengus, andes ettevõtetele volituse parandada oma robotite kasutamist hõlpsasti kasutatava analüütika kaudu.


On käes 2019 ja kõrgtehnoloogia tulevik, millest nooremana unistasime, on muutunud reaalsuseks. Oleme oma äritesse, kodudesse ja isegi oma taskutesse vastu võtnud vestlussaateid ja virtuaalseid assistendid nagu Alexa – ega kavatse meie virtuaalset külalislahkust kahelda varsti.

Gartner ennustab, et 2020. aastaks annavad chatbotid 85% kogu klienditeeninduse interaktsioonist. Ja vastavalt Grand View Researchi andmetele ulatub globaalne chatbotiturg 2045. aastaks 1,25 miljardi dollarini..

Botid võtavad jätkuvalt vastuseid klienditeeninduse interaktsioonide osas, kuid see ei tähenda, et ettevõtted peaksid laskma neil loodusest vabaneda. Õige vestlusvoolu tagamine seisneb kitsaskohtade tuvastamises, vestluste jälgimises ja kaasatuse mõõtmises.

Ja just see oli botanalüütika eesmärk.

Botanalüütika logo

Botanalüütikumid aitavad robotite valmistajatel vestlusanalüütika abil parandada inimestevahelist suhtlust.

“Vestlusbotid on viimastel aastatel muutunud palju tavalisemaks ja inimlaadsemaks,” ütles Botanalüütika turunduse alal tegutsev Nazli Hizal. “Botanalüütika abil on ettevõtetel võimalus kasutada neid robotid tarbijate käitumise mõistmiseks ja andmete põhjal vajalike muudatuste rakendamiseks.”

Jutukas analüüsitööriist pakub ühest armatuurlaualt terviklike andmete valikut, võimaldades ettevõtetel lühidalt saada põhiteavet toimivuse kohta. Põhjalikuma ilme saamiseks saavad kasutajad sirvida vestluste andmeid, kasutajate tegevust ja säilitamist ulatuslike filtrite kaudu, mis muudavad konkreetsete andmete leidmise imelihtne.

Botanalüütika on keskendunud võimalikult intuitiivse ja kaasava kasutajakogemuse pakkumisele, kasutades sujuvamat kasutajaliidest ja tuge robotitele erinevatel vestlusplatvormidel. Volitades ettevõtteid hõlpsasti kasutatava analüüsi abil parandama inimeste ja robotite vahelist suhtlust, loodab ettevõte lõpuks ka chatbotide turu areneda.

Jututubadele keskendunud vestlusaluse analüüsi tööriist

Botanalüütika, mille peakontor asub San Franciscos, asutasid Ilker Köksal ja Enis Gayretli. Kolledžis õppimise ajal oli Ilker käivitanud eelmise ettevõtte, mille ta pärast kooli lõpetamist müüs. 2016. aasta aprillis käivitas Facebook oma Messengeri platvormi, mis sisaldas ka vestluspunktide loomise API-t.

Soovides sellele arenevale turule siseneda, asutasid Ilker ja Enis samal aastal Botanalytics. Ettevõte asus riskikapitali rahastuse abil kiiresti minema. Seejärel kuulutas Forbes 2018. aastal oma ihaldatud auhinnaga 30 alla 30 Ilkeri ja Enise ettevõtte tehnoloogiaruumi uuendajateks. “Arvan, et see aitas meil kiirendada botianalüütika turgu üldiselt,” sõnas Nazli.

Täna aitab vestlusanalüüsi tööriist nii lootustandvatel kohalikel ettevõtetel kui ka rahvusvahelistel ettevõtetel saada oma kasutajatest ülevaate, analüüsides ja jälgides chatboti mõõdikuid. Pärast tasuta 15-päevast prooviversiooni pakub Botanalytics tasulisi Pro- ja Enterprise-kavasid, mille hind põhineb juurdepääsule erinevatele aruannetele, masinõppe tööriistadele, turbetugedele ja klienditeenindusele.

“Sel moel maksate kasutatavate teenuste põhjal,” sõnas Nazli. “Te ei tahaks maksta nii palju, kui suur rahvusvaheline ettevõte, kui olete lihtsalt väike kohalik ettevõte, kellel on vestlusboot.”

Botanalüütika turunduses töötav Dora Celik ütles, et tööriist on kasulik mitmel juhul. Näiteks kohalik lillemüüja võiks kasutada märksõnaotsingut andmepõhiste otsuste tegemiseks.

“Kui proovite müüa valgeid roose, saate tegelikult otsida, mitu korda sõnad” valged roosid “teie vestlustes ilmusid,” rääkis Dora. “Kui seda pole sageli, võib see tähendada, et peate oma müügi lähenemisviisi ümber mõtlema.”

Sujuv kasutajakogemus: vaadake kõiki Analyticsit ühel juhtpaneelil

Dora ütles, et on tavaline, et inimesed tunnevad ärevust, kui nad kuulevad sõna “andmed” – ja see reaktsioon on veelgi ilmsem, kui räägite suurandmeid. Kuid analüütika ei pea hirmu lööma ettevõtete südamesse.

“Kasutajakogemuse osas ei taha paljud inimesed analüütika õppimisse palju pingutada,” sõnas ta. “Seetõttu kujundasime kasutajaliidese nii, et see oleks võimalikult tervitatav.”

Nazli ütles, et tema lemmikfunktsioon on botaanika analüüsi armatuurlaud, mis kuvab kõrgetasemelisi mõõdikuid, kuna platvorm genereerib sõnumeid ja vestlusi. “See on tõesti hämmastav, sest võite minna armatuurlauale ja seal on kõik olemas – te ei pea kuskil klõpsama, te ei pea lehtede vahel vahetama – see on lihtsalt kõik olemas,” ütles ta. “See teeb teile vajalike andmete leidmise tõeliselt mugavaks.”

Armatuurlaud on vabalt kohandatav, mis teeb mõõdikute lisamise või eemaldamise hõlpsaks vastavalt individuaalsetele nõudmistele – olgu siis, kui teie vestlusboot müüb tooteid, pakub teavet või huvitab vestluse kaudu lihtsalt külalisi.

Botanalüütika võimaldab kasutajatel andmeid uurida ka sügavamal tasandil. Segmenteerimisfunktsiooni abil saavad ettevõtted näiteks filtreerida kasutajavestlusi kaasamistoimingute põhjal, vaadata kasutajaprofiile, jälgida vestluse üksikasju ja uurida kitsaskohti.

Kui olete tuvastanud koha, kus kasutajad võivad vaeva näha, võimaldab ettevõtte funktsioon Inimeste ülevõtmine elaval, hingavatel esindajatel asendada bot, lahendada kasutaja probleemid ja ideaaljuhul tõsta seotuse määra.

Saadaval Facebook Messengeri, Slacki, Amazoni, Google’i, Kiku ja muu jaoks

Botanalüütika võis olla alguse saanud Facebook Messengeriga, kuid täna toetab ettevõte robotid paljudes vestluskasutatavates kasutajaliidestes, sealhulgas Amazon, Google, Kik, Skype, Slack ja Twitter. “Fakt, et meil on integratsioon nii paljude erinevate platvormidega, eristab meid konkurentidest,” sõnas Dora.

Lisaks nende platvormide robotitele pakub Botanalytics analüüsi häälkõnedega toodetele, näiteks Amazon Alexa ja Google Home, mis on muutumas üha populaarsemaks. Värske uuringu Juniper Research andmetel võetakse 2023. aastaks kasutusele prognoositud 8 miljardit digitaalset kõneseatajat. Uuringus leiti ka, et laadimist juhivad nutitelefoni abilised, millele järgnevad kantavad esemed, nutikad kõlarid ja nutikad telerid.

Google Home'i ja Alexat tähistavad ikoonid

See tehnoloogia pakub analüüsi ka hääl-esimeste digitaalsete abiliste kohta.

Botanalüütika abil saavad kasutajad regulaarselt toimivust jälgida, et saada teavet selle kohta, kas hääletehnoloogia pakub rahuldavat kasutajakogemust. Teenus sisaldab ka üksikasjalikke võrdlusaruandeid, milles võrreldakse platvormide robotid.

Neile, kes otsivad aruande kujul terviklikku vaadet, pakub Botanalüütika nutikas aruanne täieliku loo meeskonna klienditeeninduse alal tehtavatest jõupingutustest. Tööriist sisaldab iganädalasi teadmisi kaasamisest, müügiesindajate tootlikkusest, automatiseeritavaid ülesandeid ja robotianalüütikat. Andmepõhine tööriist on mõeldud organisatsioonide abistamiseks klientide rahulolu suurendamisel, kulude vähendamisel ja klienditoe toimingute laiendamisel.

Nazli ütles, et sellised uuendused on turu arengu ja klientide tagasiside tulemus. “Me kohtume regulaarselt klientidega, et kuulda, mida nad ütlevad. Kui me saame palju taotlusi funktsioonide kohta, mida kasutajad soovivad, et me lisaksime või uusi tooteid, mida nad tahavad, et me arendaksime, võtame neid taotlusi alati tõsiselt,” sõnas ta..

Edasine areng ja lootused elujõulisemale turule

Kuna ettevõtted jätkavad Botanalüütika kasutuselevõttu, loodab ettevõte loota, et platvormi kaudu pakutavad teadmised võimaldavad paremat kasutajakogemust – ja üldiselt paremaid robotid. Lõppude lõpuks on käimasolevad täiustused võimalik ainult siis, kui jälgitakse bot-i tõhusust andmete põhjal ja lahendatakse probleemid vastavalt vajadusele.

“Botanalüütikume kasutavad ettevõtted saavad parema ülevaate oma andmetest, tarnivad paremaid tooteid ja pakuvad paremaid teenuseid,” sõnas Dora. “Ja kui vestlusbotid paranevad tõhususe osas, suureneb ka turuosa.”

Nii loob Botanalytics oma töökoha kindluse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me