Raputage ja jagage: Zapya muudab failide ülekandmise kõigi seadmete vahel lihtsamaks kui kunagi varem Bluetoothi ​​edestava võrdõigusrakenduse abil

TL; DR: Zapya on platvormideülene failijagamisrakendus, mis võimaldab kiiret failide edastamist ilma kaablite, wifi või mobiilse andmesideta. Välkkiire peer-to-peer-lahendus edestab Bluetoothi, võimaldades kasutajatel rakendusi, muusikat, videoid, fotosid ja muud sisu kiiresti ühest seadmest teise üle kanda. Arvestades kliendikeskset ühenduste võimalikult sujuvaks muutmist, on Zapya pühendunud pidevale täiustamisele.


Arvestades meie kaasaegse maailma kõrgtehnoloogilisi mugavusi – virtuaalseid abilisi, robotitolmuimejaid, nutikaid termostaate -, on hämmastav, kui keeruline võib olla failide ühest seadmest teise ülekandmine..

Mu tütar palus mul teisel päeval talle album osta ja see juhtus olema see, mis mul juba on. Kuid väljavaade laule mu telefonist tahvelarvutisse kuidagi teisaldada tundus pärast pikka päeva nii kurnav, et kaalusin albumi otse tema seadmest tagasi ostmist.

Zapya logo

Zapya on juhtmeta failide jagamise rakendus, mis töötab traadita.

Failide ühiskasutusrakendus Zapya on lahendus sellistele probleemidele nagu minu. See tehnoloogia kasutab teie seadme wifi-lõastamist või leviala funktsioone failide tasuta edastamiseks ilma wifi või mobiilse andmesideta. Ja see toetab mitut platvormi, sealhulgas Android, iOS, PC ja Mac.

“Protsess on sama lihtne kui kaks inimest läheduses asuvaid inimesi oma seadmeid raputades. Mõne sekundiga on nad ühendatud ja saavad faile edastada,” ütles Zapya kaasasutaja Steve Gu. “See on eesmärk, mida oleme esimesest päevast alates tahtsime saavutada: muuta protsess võimalikult lihtsaks ja sujuvaks.”

Täna võimendab rakendust nii töö kui ka mängu jaoks enam kui 400 miljonit kasutajat kogu maailmas. Selle lõõmavalt kiired ühendused kiirusega kuni 10 megabaiti sekundis edastavad faile 128 korda kiiremini kui Bluetoothi ​​abil. Zapyat saab kasutada peaaegu kõigi – rakenduste, muusika, videote, fotode ja isegi kõigi seadmes olevate failide täieliku replikatsiooni teise – ülekandmiseks. Zapya keskendub jätkuvalt andmete jagamise hõlbustamisele kui kunagi varem pidevate täiustuste kaudu, rõhutades ettevõtte pühendumust oma kasutajatele.

Välkkiire andmete jagamise meetod kogu maailmas kasutajatele

Zapya asutasid 2011. aasta alguses Steve, Wang Xiao Dong ja Shangpin Chang, kes kõik olid mitu aastat Silicon Valleys töötanud. Selle peakorter asub USA-s koos arendusmeeskonnaga Hiinas. Rakendus toodi algselt Hiina turule, kuna see võimaldab piiratud juurdepääsuga riikide kasutajatel jagada faile traadita ja tasuta ilma wifi või mobiilse andmesideta.

“2011. aastal oli Hiinas umbes 100 miljonit nutitelefoni kasutajat ja me teadsime, et see pole lühiajaline tehnoloogia – lõpuks oleks kõigil nutitelefon,” ütles Steve. “Nelja või viie aasta jooksul teadsime, et turg kasvab kiiresti, ja sõidame lihtsalt tõusulainega.”

See eeldus oli õige. Täna, vaid kaheksa aastat hiljem, on Hiinas nutitelefonide kasutajaid ligi 750 miljonit ja prognooside kohaselt ulatub 2023. aastaks prognooside kohaselt enam kui 850 miljoni inimeseni. Kogu maailmas ulatub nutitelefoni kasutajate arv 2021. aastaks 3,8 miljardini, Hiina, India ja USA-ga juhtiv pakk.

Zapya teenindab nüüd kasutajaid kogu maailmas, toetades 20 keelt, sealhulgas inglise, hiina, hindi, hispaania, araabia, tai, birma, indoneesia, itaalia, vietnami, vene, pärsia, tamili, malajalami, telegu, malai, türgi, korea ja portugali keeles.

Steve ütles, et pärast Zapya astusid turule paljud konkurendid. Mõned jäid ellu; paljud teised seda ei teinud. Zapya tugev tehniline fookus on aidanud ettevõttel pinnal püsida. “Kõigi teiste konkurentide seas oleme just need, kes saavad mitme platvormi jaoks kõige suuremat tuge,” sõnas ta. “Toetame isegi Windows Phone’i ja Samsun Tizenit.”

Rakenduste, muusika, videote, fotode ja muu sisu ülekandmine

Kaks aastakümmet tagasi poleks keegi osanud ette kujutada, et inimkond on pihuarvutite järele nii kinnisideeks, et meil tekivad randmeprobleemid, segane sõidu ajal ja elatakse sotsiaalselt isoleeritumalt. Kuid täpselt nii on juhtunud.

Hiljuti tutvustatud sõna “phubbing” – kombinatsioon sõnadest “telefon” ja “nuhkimine”, mis kirjeldab tava keskenduda pigem oma telefonile kui ümbritsevale maailmale – ütleb kõik.

Steve usub, et sellised tööriistad nagu Zapya võivad nutitelefonid lähendada nende eelkäijate rollile – üks, mis keskendub isiklikule suhtlusele.

“Nendel päevadel kohtuvad inimesed ja vaatavad endiselt oma telefone – neist on saanud tõkked,” ütles ta. „Meie algne idee oli aidata inimestel oma seadmete kaudu ühendust luua, kui nad on läheduses. Nad saavad faile jagada. Nad saavad mängida mänge. Sel moel tahtsime barjääridest läbi murda. ”

Sel eesmärgil võimaldab Zapya rühmade ühiskasutusfunktsioon kogukondadel luua kohalikke võrke ja edastada andmeid (nt muusika, videod, rakendused) seadmete vahel. Zapya pakub ülekandmiseks kolme võimalust: kasutajad saavad luua grupi ja kutsuda teisi liituma, genereerima isikupärastatud QR-koodi või loksutama, et faile otse ühendada ja saata..

Lisaks failide jagamisele mitme inimesega võimaldab kiirsuhtlusfunktsiooni kasutajatel kasutajatel ka võrguühenduseta vestelda. Kaugkaamera funktsioon viib asjad ühe sammu kaugemale, võimaldades teil peegeldada sõbra seadme kaamerat oma seadmes.

Kiiresti andmete kopeerimine ühest telefonist teise

Ma ei unusta kunagi oma kogemusi AT-s&T pood aastaid tagasi – ja mitte sellepärast, et pärast aastatepikkust krakitud ekraaniga tegelemist oleksin põnevil minna üle uusimale iPhone’ile. Ei, ma mäletan seda päeva, sest kui ma ootasin, et tehnik edastaks andmed vanast telefonist aeglaselt uude, hüppasin suus tükk kõva kommi ja tundsin elektrilöögi tüüpi valu. Mul oli hammas pragunenud. Sellegipoolest ootasin kannatlikult, kuni mu telefon oli valmis minema.

Ütlematagi selge, et oleksin hinnanud kokkuvõtlikumat edastusprotsessi – näiteks Zapya funktsiooni „Telefoni kopeerimine”. See tehnoloogia võimaldab kasutajatel mõne minutiga hõlpsalt varundada ja faile vanemast mobiilseadmest uude üle kanda.

Telefoniandmete hõlpsa edastamise kirjeldus

Zapya pakub telefoni uuendamiseks valutut lahendust.

Lisaks toetab Zapya muud tüüpi hulgifailide edastamist. Erinevalt paljudest Interneti-põhistest failiedastusteenustest ei sea taotlus faili suurusele absoluutselt mingeid piiranguid. Muidugi mõjutavad suured failid edastuskiirust negatiivselt – kuid edastusprotsess on siiski palju kiirem kui Bluetoothiga.

Rakendus Zapya on saadaval mõne erineva maitsega, mis on loodud konkreetseks kasutamiseks. Zapya IOS, Zapya PC ja Zapya MAC võimaldavad kasutajatel jagada oma seadmest faile mis tahes platvormi kasutajatega. Android Go jaoks mõeldud kerge failiedastusrakendus Zapya Go sisaldab võrguühenduseta vestlust ja võrgumänge H5.

Ettevõte pakub ka lisarakendusi, näiteks WebShare – intuitiivne lahendus telefoni sisule juurdepääsu saamiseks mis tahes veebibrauseri abil.

Pidev arendus klientide tagasiside põhjal

Steve ütles, et Zapya on pühendunud tootearenduste pideva tsükli säilitamisele, millest teatab peamiselt klientide tagasiside. Näiteks avastas ettevõte hiljuti, et mõned telefonitootjad lisavad oma telefonidesse spetsiifilisi wifi-halduse tööriistu, mis põhjustab takistusi kasutajatele, kes proovivad ühenduse luua Zapya kaudu. Kuid ettevõtte insenerid leidsid kiiresti probleemi lahendamise viisi.

Zapya on keskendunud ka oma pakettöötlusfunktsiooni funktsionaalsuse suurendamisele. Mõned kasutajad on huvitatud mitte ainult oma andmete varundamisest arvutisse, vaid ka pilve, nii et ettevõte on hõivatud nende jaoks lahenduse väljatöötamisega.

Steve rääkis, et töötab ka ärikasutajatele mõeldud andmete sünkroonimise lahenduste kallal. “Põhimõtteliselt oleme digitaalselt liikuv ettevõte ja tahame aidata teil oma andmeid oma vajaduste piires teisaldada,” sõnas ta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me