Optimizelyi eksperimenteerimisplatvorm aitab ettevõtetel läbi viia lõppkasutajate kliendikogemuse teste ja teha andmepõhiseid otsuseid

TL; DR: Optimistlikult eksperimenteerimistarkvara võimaldab spetsialistidel tõenduspõhiste tulemuste abil oma digitaaltoodete ja kampaaniate väärtust tõsta. Intuitiivne platvorm sobib nii tehnilistele kui ka mittetehnilistele töötajatele, võimaldades ettevõtetel teha andmepõhiseid otsuseid kiiresti ja enesekindlalt. Andmeteadlaste ja inseneride jaoks mõeldud uuenduslike lahenduste abil pakub Optimizely veelgi rohkem võimalusi aidata ettevõtetel suurendada investeeringutasuvust.


Oma 4. novembri 2008. aasta võidukõnes tänas Barack Obama oma kampaaniameeskonda südamest rolli eest ajaloolise presidendivõidu kindlustamisel..

Ta ei olnud lihtsalt viisakas: meeskonna liikmed, kes võtsid digitaalselt asjatundliku lähenemisviisi abil kasutusele mitmeid uuenduslikke analüüsivahendeid ja eksperimentaalseid meetodeid, saavutasid teenitud maine kui tööstuse parimad ja säravaimad..

Ühele nendest meeskonnaliikmetest, Analyticsi direktorile Dan Sirokerile tehti ülesandeks aidata meeskonnal vastu võtta andmepõhiseid raha kogumise otsuseid. 2007. aasta detsembris võttis ta paljastava eksperimendi tegemiseks kasutusele tehnika, mille ta õppis Google’is projektijuhina töötades.

„Ta korraldas esialgse e-posti ja annetusvormi A / B testi, millel oli pilt Barack Obamast, kes näis rahva ees üsna presidendivalimisena ja väga inspireerivalt, võrreldes pilti temast, kes oli Michelle’i ja lastega armas peremees ”Ütles Claire Vo, Optimizely tootejuht. “Tulemused näitasid, et pilt, kus Barack on pereinimene, võimaldab neil koguda märkimisväärselt rohkem raha.”

Optimaalselt logo

Võimaldab ettevõtetel optimaalselt läbi viia turunduskatseid veebisaitidel, rakendustes ja tagavarakoodides.

Pärast seda, kui ta oli oma kampaaniaga kokku pannud, mõistis Dan, et katsetamine ja andmepõhine otsustamine võivad avaldada tõelist rahalist mõju mitte ainult kampaaniatele, vaid kogu maailmas tegutsevatele ettevõtetele. Ta kasutas seda inspiratsiooni, et leida Optimizely – veebipõhine A / B testimisriist, mis on viimase üheksa aasta jooksul kujunenud laiaulatuslikuks eksperimenteerimisplatvormiks, mida kasutavad mõned maailma suurimad ettevõtted.

Täna annab SaaS-i platvorm turundus- ja tootemeeskondadele võimaluse tõenduspõhiste tulemuste kaudu luua edukaid digitaalseid kogemusi. Optimaalselt aitab nii tehnilised kui ka mittetehnilised töötajad optimeerida oma strateegiaid, et saavutada võimalikult suur investeeringutasuvus. Töös olevate andmeteadlaste ja inseneride jaoks mõeldud uuenduslike lahendustega näitab ettevõte pühendumust digitaalsete arvamiste likvideerimisele.

Suurendage väärtust tõenduspõhiste tulemuste kaudu

Ligi kümne aasta pikkuse tööstuse kogemuse kaudu on Optimizely meeskond täheldanud muutuvaid suundumusi turundusruumis.

“Viimase paarikümne aasta jooksul on veebiandmete hulk, mis ettevõtetel on oma klientide ja nende äritulemuste kohta, pidevalt laienenud,” ütles Claire. “Nende andmete mõistmine ja nende kasutamine oluliste tulemuste saavutamiseks on olnud turusuundumus, millest on meie hartas olnud optimaalselt kasu, viies ettevõtetele andmepõhise otsustusprotsessi.”

Claire ütles, et suundumus digitaalsetele muutustele on mõjutanud ka seda, kuidas ettevõtted peaksid oma sõnumi- ja turunduskampaaniaid valideerima.

“Nüüd näeme, et iga ettevõte, mis on peaaegu vertikaalne-agnostiline, muutub digitaalseks tuumaks – loob digitaalseid elamusi tarbijatega ühenduse loomiseks veebis, mobiilirakenduste või koduseadmete kaudu,” ütles ta. “Ja nii peavad nad ellujäämiseks selle sisemise digitaalse kogemuste loomise pädevuse enda sisse tooma.”

Optimaalselt ekraanipilt

Platvorm loodi sõnumside valideerimiseks ja andmepõhiste otsuste tegemiseks reaalajas.

Need ettevõtted seisavad silmitsi ka tohutu konkurentsiga digitaalselt natiivsete ettevõtete poolt, nagu näiteks retseptiprillide jaemüüja Warby Parker ja meigibränd Glossier, mis on tuntud jaemüügisektori häirimise tõttu sotsiaalse meedia kaasamise meisterlikkusega..

Optimistlikult tegi Standfordis statistikute meeskonnaga koostööd, et luua revolutsiooniline uus mudel A / B testimiseks Interneti-ajastul. Lühidalt – raamistik ühendab vale avastuse määra juhtimise järjestikuse testimisega, et anda tulemusi, mis kehtivad sõltumata valimi suurusest. See meetod vähendab vigade tõenäosust 30% -lt vaid 5% -ni.

Muidugi on Optimizely palju enamat kui lihtsalt A / B testimine. Samuti annab ettevõte volitused sellistele klientidele nagu eBay, FOX, IBM ja The New York Times hallata digitaalset innovatsiooni kogu ettevõttes, parandades lõppkokkuvõttes konversioonimäärasid, luues rohkem müügivihjeid ja suurendades üldist investeeringutasuvust (ROI).

Laialdane tugi tehnilistele ja mittetehnilistele töötajatele

Teine silmatorkav trend, mis on Optimizely ettevõtte ümberkujundamist aidanud, on toote- ja insenerimeeskondade kasvav mõju kliendikogemuste loomisel.

“Kümme aastat tagasi juhtisid valdavat osa klientide kogemusest turundusmeeskonnad,” sõnas Claire. “Nüüd näeme tootejuhi tõusu olulist mõjutajat organisatsioonides, kuna kliendikogemustööd tehakse nii esi- kui ka tagaküljel.”

Sel põhjusel on Optimizely pööranud suuremat tähelepanu sellele, et aidata ettevõtetel juhtida katsetamisprogramme mitme meeskonna ja projekti kaudu, võimaldades neil vastavalt vajadusele.

“Oleme oma tootevalikut tõesti laiendanud, et toetada katsetamist nii tehnilistele kui ka mittetehnilistele töötajatele ettevõttes – üks viimase paari aasta edukamaid turuletulekud on olnud meie täispikk serveripoolne katsetamistoode,” ütles Claire.

Optimaalselt ekraanipilt

Optimaalselt otsast lõpuni lähenemine suurendab lõppkokkuvõttes investeeringutasuvust ja kliendi teekonda.

Serveripoolne A / B testimine võimaldab enne kliendile edastamist veebiserveris testi variatsioone, mitte kliendi poolt testitavaid versioone, mis tehakse pärast lehe saatmist kasutaja brauserisse. Serveripoolse testimise eeliste hulka kuulub minimaalne mõju lehe laadimisajale, põhjalikud eksperimenteerimisvõimalused ja katsetamine samaaegselt mitme kanali kaudu – näiteks veeb, mobiil ja e-post -.

Üldiselt ühendab Optimizely mitme osakonna lähenemisviis ettevõtte arendus- ja turundusmeeskonnad terviklikuma lähenemisviisi eksperimenteerimisele.

“Ma arvan, et Optimizely on ainus turul olev katsetamislahendus, mis võimaldab teil katsetada lõppkokkuvõttes kogu kliendikogemuse vältel, alustades algusest kuni seda juhtivate algoritmide ja andmetega,” sõnas Claire. “Oleme teinud palju pingutusi selle tagamiseks, et meie kliendid katsetaksid iga funktsiooni osas nii palju kui võimalik ja et iga töötaja tunneks, et tal on võimalus oma töösse eksperimenteerida.”

Tehke kiiresti ja enesekindlalt dramaatiline mõju

Sel eesmärgil on Optimizely võtnud kasutusele integratsiooni tavaliselt kasutatavate töövoohalduslahendustega, et pakkuda paremat nähtavust kogu ettevõttes. Näiteks võimaldab ettevõtte uus Optimizely Slack integratsiooni jaoks Optimizely programmihaldusriista kasutavatel kasutajatel hõlpsasti katsetega suhelda..

“Isegi kui te ei osale aktiivselt katsetamisprogrammis, on teil ikkagi nähtavus ja võimalus teie ettevõttes toimuvate katsete üle põnevust tunda,” sõnas Claire.

Ta teab seda kogemusest, kuna Optimizely kasutab sisemistel eesmärkidel omaenda platvormi. Optimizely tooteeksperimenteerimisprogrammi tegevtoetajana kasutab Claire ettevõtte tooteideede valideerimiseks nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid uuringuid.

“Me joome oma šampanjat, nagu meile meeldib öelda – me kasutame oma toodet tõepoolest nii toote vaatenurgast, mida ma jälgin, kui ka väga olulisel määral asjade turunduse poolel,” rääkis ta. “See aitab meil oma kasutaja kogemusest parema toote luua.”

Kui see ei ole piisav tõend ettevõtte väärtusepakkumise kohta, ütles Claire, et Optimizelyl on erakordselt selge investeeringutasuvus. “Statistiliselt võite näha versus A versiooni B, kas teenisite ühe või teise katse variandi pealt rohkem raha,” rääkis naine. “Näeme tõepoolest tulude kasvu ja klientide omaksvõtmist ning vähenemist kulumise ja kulumise vähenemisel – kõik tänu Optimizelyga eduka katseprogrammi käitamisele.”

Uuenduslikud uued lahendused andmeteadlastele ja inseneridele

Edasiliikumisel jätkab Optimizely tööd oma kliendibaasi arendaja poole lahenduste loomisega.

“Töötame toodete ja inseneriklientide mõistmise nimel, et saaksime luua lahendusi, mida insenerid tõeliselt armastavad, ja laiendada neid võimalusi näiteks funktsioonide märgistamiseks, mis võimaldavad meil toetada ka ettevõtte DevOps-i poolt,” ütles ta..

Kuna Optimizelyi meeskond alustab suurte eksperimentatsiooniprogrammidega koostööd keerukamate ettevõtetega, on nad märganud, et andmeteadlastel ja analüütikutel on oluline investeeringutasuvuse kvantifitseerimisel oluline roll, mida Claire’i sõnul on nii lihtne mõõta. Seda silmas pidades ehitab ettevõte andmeteadlastele suunatud komplekti võimsamaid ja paindlikumaid tööriistu.

“Eesmärk on tagada, et kõik, kes on ülitäpsed andmeoskused, saaksid ka Optimizely andmeid kasutada,” sõnas ta.

Ettevõttelt, kelle juured on Barack Obama murrangulises presidendikampaanias, ei ootaks me midagi vähemat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me