MyCorporation – aitab ettevõtjatel isikustatud dokumentide esitamise ja nõustamisteenuste abil ettevõtteid kiiresti käivitada, kaitsta ja kasvatada

TL; DR: Ehkki ettevõtlusliku mäesõidulaeva keerdkäike on võimatu vältida, võivad need ilma turvavööta olla surmavad. Alates ettevõtte asutamisest 1996. aastal on MyCorporation töötanud selle nimel, et sõit oleks dokumentide arhiveerimise, nõustamisteenuste ja mitmesuguste õppematerjalide abil märkimisväärselt vähem närvidele kätkemist. Saime hiljuti hakkama tegevjuhi Deborah Sweeneyga, kes rääkis meile, kuidas MyCorporation lihtsustab pikaajaliste suuniste ja kliendikeskse lähenemisviisi kaudu ettevõtte asutamist ja juhtimist..


Kui Deborah Sweeney 2003. aastal MyCorporationi meeskonnaga liitus, ei teadnud ta, kui palju tema järgmise viie aasta kogemus ettevõtte välisnõustajana ja tema intellektuaalomandiõiguse taust valmistab teda ette tulevaks ärimetamfoosiks..

2004. aastal, vaid aasta pärast MyCorporationiga liitumist, müüdi veebipõhine dokumentide esitamise teenuste organisatsioon finantstarkvara pakkujale Intuit ja Deborah asus uue MyCorporationi divisjoni üldjuhina. Kuid ettevõte ei püsinud Intuiti sisemuses kaua.

Finantskriisi kannul hakkas Intuit 2009. aastal oma tööjõudu vähendama – sealhulgas ka MyCorporationi divisjoni. See on siis, kui Deborah tegi ettepaneku, et Intuit ja MyCorporation töötaksid pigem partnerite kui tütarettevõtetena. Intuit nõustus.

“Ostsin ettevõtte Intuitilt ja meid on sellest ajast saadik eraviisiliselt peetud,” rääkis Deborah.

Deborah Sweeney pilt ja MyCorporationi logo

MyCorporationi esindaja Deborah Sweeney ütles meile, et organisatsioon on pühendunud klientide abistamisele ettevõtete asutamisel ja kasvatamisel.

Sealt edasi arenes taasiseseisvunud ettevõte. Konkurents oli terav ja majanduslangus tõi kaasa peaaegu igas tööstuses töötajatele töökohtade kaotamise. Kuid selle asemel, et klammerduda minevikus toiminud külge, võttis MyCorporation omaks muutused ja keskendus klienditeeninduse vaatenurgast eristumisele.

„Meie keskendumine diferentseerimisele seisneb tegelikult klientidele pikaajalise väärtuse loomises ning toodetes ja teenustes, mis kajastuksid kogu nende äritegevuse vältel nende ettevõtetega,“ sõnas Deborah.

See vankumatu pühendumus on aidanud MyCorporationil tõusta klienditeeninduse valdkonnas juhtivaks juhiks. Täna kasutab ettevõte oma kahe aastakümne pikkust kogemust, et kliendipõhise lähenemise kaudu pakkuda enam kui miljonile ettevõttele ja LLC-le pidevalt juhtnööre – ja meeskonnal õnnestub seda tehes isegi natuke lõbutseda.

Pikaajalise juhendamise pakkumine 1M + ettevõtetele

MyCorporationi teenused hõlmavad laias valikus ettevõtte asutamist, intellektuaalomandit ja juhtimisvajadusi, kusjuures klienditeenindus on peamine jõud klientide ligimeelitamisel ja hoidmisel..

“See on huvitav, miks ma arvan, et meil polnud Intuiti-suguse seltskonnaga nii tihedat sidet, kuna nad on keskendunud eranditult teeninduse ja automatiseerimise tarkvarale,” sõnas Deborah. “Kuid ühendus kliendiga on see, et näidata klientidele, kuidas seda ise teha. Meil on omamoodi kliendi abistamise lähenemisviis, kus see on nõustavam ja suunavam. ”

Ettevõtluse seisukohast ütles Deborah meile, et põhiline on veebipõhiste uuringute täiendamine tähetoega.

“Kliendid ei tea, mida nad vajavad, kuni aitate neid, eriti väikeettevõtete omanikud ja ettevõtjad – kuigi neil on sageli teiste ettevõtjate võrgustikke, ei tea nad tegelikult, mida ja millal nad vajavad,” sõnas Deborah. “Võimalus aidata neid protsessi ja teenuste komplekti kaudu juhendada on tõesti fantastiline.”

See komplekt sisaldab sidusdokumentide esitamise teenuseid korporatsiooni või LLC moodustavatele klientidele, kaubamärgiotsinguid ja rakendusi, autoriõiguse registreerimist, DBA registreerimist ja registreeritud agendi teenuseid – samuti täielikku raamatukogu artikleid ettevõtluse loomise ja alustamise näpunäidete kohta.

Usaldusväärne, aja kokkuhoidev esitamisteenus, mida toetab 20-aastane kogemus

Deborah ütles, et kokkuhoitud aeg ja usaldusväärsus on kaks suurimat väärtuspakkumist, mida MyCorporation pakub ettevõtjatele ja ettevõtete omanikele. Paljud MyCorporationi kliendid pöörduvad organisatsiooni poole lihtsalt meelerahu huvides, et tööd tehtaks õigesti.

“Nad teavad, et teatud asju on vaja korda saada, ja nad teavad, et tõenäoliselt võiksid nad ka ise neid teha,” sõnas naine. “Võite õli ise vahetada, kuid te ei tee seda, sest selleks on eksperdid, ja see on aeganõudev seiklus.”

MyCorporationi missiooniks on põhikirjade esitamise, arhiivide haldamise ja iga-aastase aruandluse korraldamise tehniline töö, et ettevõtjad saaksid keskenduda oma põhitegevusele.

“Ma arvan, et selle eristaja on see, et me täidame iga teenuse,” sõnas Deborah. “Jälgime kõnet ja veendume, et nad teaksid, et neil on kõik vajalik olemas.”

Kuulama õppimine: kliendikesksed lähenemisviisid R-le&D

Uurimis- ja arendustegevuses tugineb MyCorporation suuresti klientide tagasisidele.

„Helistame igale kliendile pärast tellimuse esitamist, kuid teeme ka palju järelmeetmeid, kui tellimus on mitte paigutatud, ”sõnas Deborah.

Näiteks kui klient on protsessi alustanud ja sisestanud telefoninumbri ja e-posti aadressi, kuid langeb siis ära, võtab MyCorporation ühendust, et näha, kas sellel kliendil on küsimusi või vajab ta abi.

“Loomulikult küsime, kas saame aidata neil tellimust täita,” sõnas Deborah. “Kuid eraldi on meie eesmärk teada saada, mis pani nad seal peatuma.”

Selle eesmärk on täita lõhe kliendi ostusoovi ja tegeliku müügi vahel. Muudel juhtudel on see uuenduste edendamiseks probleemide tuvastamise ja lahendamise kaudu.

“Meie teadusuuringud keerlevad sageli partnerite vajaduste kuulamise ümber,” sõnas Deborah. “Meil on olnud väga hea meel teada saada, millised on nende valupunktid.”

Ühel sellisel juhul aitas MyCorporation palgaarvestuse klientidel vältida kulukaid valitsuse trahve.

“Kui kliendid registreeruvad palgaarvestuseks, vajavad nad riigi ID registreerimist,” ütles Deborah. „Meie palgapartneritega ei juhtunud kordagi, et need tuleks ära teha enne, kui nad saavad riigilt karistused – ja me ei mõistnud kliente ei teadnud et nad vajavad riiklikku isikutunnistuse registreerimist. ”

Tänu regulaarsele järelkõnele kliendiga sai MyCorporation sellest probleemist teada.

“Need on valdkonnad, kus õppisime oma partneritelt ja kuulasime neid ning seejärel suutsime selle ümber tooteid välja töötada,” sõnas Deborah. “Küsimine” Kas saaksime teid aidata juba enne teie palgafonditeenuste kasutuselevõtmist? “On andnud tohutut edu ja võimalusi toodetele, millest me pole kunagi isegi unistanud.”

Tehke kõvasti tööd, mängige kõvasti: ettevõtte kultuur, mis teeb ruumi lõbutsemiseks

Deborah varasemad kogemused suurte korporatsioonidega ajendasid teda otsima jäikale ettevõtluskultuurile alternatiivi.

“Püüame end mitte liiga tõsiselt võtta,” sõnas naine.

Päev MyCorporationis sisaldab kindlasti rasket tööd – kuid aega on ka ettevõtte siseõues tantsimiseks ja päikese leotamiseks.

“Meil on palgapäevade jaoks tantsupidusid, kus me kõik tantsime ja anname üksteisele välja palgakontrolli ning igal teisel reedel korraldame ettevõtte talendisaate,” rääkis Deborah. “Me teeme selle lõbusa keskkonnana muutmise nimel tõesti veel ühe miili.”

Harjutus muudab välimuse ka tööpäeval. Deborah rääkis, et meeskond üritab iga päev aega kustutada, et kõndida kaks ringi ümber MyCorporationi peahoone hoone, mille ümbermõõt on umbes pool miili.

“Lõpuks tunneme end koos tervetena ja naudime lihtsalt koos veedetud aega,” sõnas ta. “Minu arvates on see oluline.”

Ettevõtluses on õnne otsimine väärt eesmärki, tõsi küll – paljude uuringutega on näidatud seost töötajate õnne ja tootlikkuse vahel.

“Arvan, et meie kliendid tunnevad ära, kui õnnelikud me oleme ja kuidas see nende jaoks paremat teenust pakub,” sõnas Deborah.

Võtke kindlasti ühendust MyCorporationi ja Deborah’iga Twitteris aadressidel @deborahsweeney ja @mycorporation.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me