Magento hoog: kuidas uued hallatud pilve- ja Analyticsi pakkumised viivad e-kaubanduse platvormi tagasi oma viiruse varajasesse kasvu

TL; DR: Magento on enam kui 50 miljardi dollari väärtuses tehingutega aastas, mis on juhtiv platvorm asjade veebimüügiks. Lisaks tasuta avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tööriista pakkumisele, mis suurendab kasumit ja suurendab sadu tuhandeid kaupmehi, on Magento ka tugev pilvepõhiste ärilahenduste komplekt, mis ühendab nii digitaalse kui ka füüsilise ostukogemuse. Juba algusest peale edukalt läbinud Magento tee muutus ettevõtte omanduses segaseks. Rahastamise ja nende iseseisvuse tõttu on Magento taas edukas ülemaailmse kogukonnavõrguga, kus on enam kui 130 000 panustajat ja 250 000 kauplust.


2008. aastal avalikult välja antud Magento oli algusest peale hitt. Omal ajal saadaval olnud tülikaste, keerukate ja kallite toodete kõrval oli Magento kerge avatud lähtekoodiga platvorm teretulnud võimalus ettevõtetele, kes soovivad siseneda hoogsasse e-poe ruumi.

“See läks väga kiiresti viiruslikuks,” ütles Peter Sheldon, Magento strateegia asepresident. “Aeg turul oli üsna täiuslik.”

Magento e-kaubanduse tööriistad võimaldavad igas suuruses kaupmeestel kontrollida oma veebipoodide ilmet, sisu, SEO-d, digitaalset turundust ja funktsioone. Magento tõus oli nii järsk, et ettevõte meelitas suure investeeringu eBayst, kes omandas hiljem kogu ettevõtte.

Ehkki nad jagasid PayPaliga vihmavarju, ütles Peter, et Magento eBay omanduses “veidi eksis”. Erinevates suundades tõmbuvad Magento ja eBay vastuollu avatud lähtekoodiga ideaalide tasakaalustamisel kasumi maksimeerimisega.

Kuna PayPal lahkus eBayst 2015. aastal, sai Magento iseseisvuse ka 25 miljardi dollari suuruse erakapitalifirma Primera toetusel.

“See on olnud tõesti fantastiline kogemus, sest see on võimaldanud meil minna tagasi juurte juurde, mis on häiriv e-poe platvorm,” ütles Peter Magento enda välja löömise kohta. “Oleme viimase 10 kuu jooksul eBay-s saavutanud rohkem, kui võib-olla viimase nelja-viie aasta jooksul.”

Grupipilt Magento töötajatest

Magento meeskond on leidnud uue energia nüüd, kui nad on iseseisvuse saavutanud ja rajavad oma teed.

Nüüd, kus on sügavad taskud, jõudsalt arenev ja globaalne arenduskogukond koos sadade tuhandete klientidega, on Magento tulevik pimestavalt helge.

“Me läheme agressiivselt tagasi turule ja laiendame palju neid ärivaldkondi,” sõnas Peter. “See on Magento jaoks väga põnev aeg.”

Tasuta & Kommertsfunktsioonid toetavad ülemaailmset müüki kohe-kohe

Nagu teisedki laialt tuntud avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemid, näiteks WordPress või Joomla, pakub Magento vahetatavaid teemasid, mis mõjutavad poe välimust või funktsionaalsust. Kaupmehed saavad valida ka hulga turul olevate laienduste või teemade hulgast, et platvormi veelgi paremini oma ettevõtte konkreetsetele vajadustele kohandada.

Tasuta kogukonnaväljaanne, mis sisaldab tööriistu eduka veebisaidi loomiseks, reklaamimiseks ja haldamiseks, annab enam kui 250 000 kauplust üle maailma, toetades peaaegu kõiki keeli, valuutasid ja kohalikke maksumäärasid.

Samast avatud lähtekoodiga PHP raamistikust välja ehitatud Magento äriettevõtete väljaanne lisab suurettevõtetele mõeldud rohkem funktsioone ja funktsioone, mis vajavad tuge installimisel, kasutamisel, konfigureerimisel ja tõrkeotsingul.

Veelgi parem, Peter ütles, et kaupmehed ei pea Magento kasutuselevõtmiseks tehniliselt asjatundlikud olema. Enamik kasutab ühte ettevõtte partneriga süsteemiintegraatoreid või digitaalagentuure.

“Püüame veenduda, et kaupmehed peavad lihtsalt keskenduma sellele, mida nad teevad, mis on turustamine,” ütles Peter.

Ettevõtte pilveversiooni hostid on hallatud, turvalised, & Skaalautuvad kauplused

Peter ja Magento on märganud kasvavat nõudlust kaupmeestelt, kes soovivad pilves võõrustada, ilma et peaksite muretsema tööaja, mõõtmete suurendamise või lappimise tehnilise poole pärast.

“Meie kesk- ja ärikliendid otsivad Magentoga sügavamaid suhteid,” sõnas Peter. “Lisaks sellele, et pakume tarkvara, tahavad nad ka meie tuge ja teadmisi.”

Sisestage ettevõtte Enterprise Cloud Edition, mis sisaldab hostimist Amazon Web Services’is, automaatseid turvapaiku, teenuse keelamise kaitset ja hallatavat mastaapsust.

Enterprise Cloud Editioni seadistamise graafika koos sülearvutiga, mis näitab Magento armatuurlauda

Enterprise Cloud Edition sidus Amazon Web Services’is Magento võimsa Enterprise Editioniga.

2016. aasta aprillis käivitatud Enterprise Cloud Edition on kiiresti kasvav platvorm, millelt Peter loodab järgmise 12–18 kuu jooksul saada Magento domineerivaks turulepääsuplatvormiks.

“Kui kaupmehed pühade ajal neid tipptasemel hetki näevad, ei pea nad muretsema, et vajavad lisaservereid,” sõnas ta. “Pilv on tõeliselt skaleeritav keskkond, kus meil õnnestub kaupmeestelt kogu hostimise stress ja valu ära võtta.”

Analytics pakub täpsemaid kliendihinnanguid & Optimeerimine

Oma eelmises töökohas Forrester Researchi analüütikuna tegi Peter tihedat koostööd Magento meeskondadega, uurides e-kaubanduse platvormi tehnoloogia ja turge. Ta märkis, et ajalooliselt on aruandlus ja analüüs olnud Magento peamised nõrkused.

Philadelphias asuva RJMetricsi omandamisega 2016. aasta augustis pakub Magento nüüd kaupmeestele tööriistu, et oma äritegevust optimeerida andmete ja klientide andmete põhjal paremini. Hõlmatud e-kaubanduse äriteabe jaoks, turustatakse pilvepõhist analüüsi platvormi kui Magento Analytics ja see pakub järgmist teavet:

  • Mõõtmised tarbijate eluea väärtuse, tagasiostu määra, käibe ja kohordi analüüsi kohta
  • Ülevaade turunduskampaania toimivusest ja eelarveeraldistest
  • Üksuste, lehtede, paigutuste, reklaamide ja kanalite toimivuse mõõdikud

“See ületab kaugelt teie tavapärase veebianalüütika, kuna ühendab teie Magento andmebaasi, Google Analyticsi, CRM-i ja rahanduse, et saada kampaaniatest ja klientide elutsüklist väga terviklik ja täielik ülevaade,” ütles Peter. “See oli meie jaoks väga oluline lisa.”

Pühendunud meeskond & Avatud lähtekoodiga kogukonna abi Magento turvalisuse tagamiseks

Ehkki turvalisus on kõigi saitide jaoks ilmselgelt oluline, tähendavad Magento avatud lähtekoodiga ja e-kaubanduse atribuudid ettevõttele täiendavat survet kaitsta kaupmeeste poode ja tarbijate finantsandmeid.

Kogukonna platvormi koodi vabalt kättesaadavaks tegemine võib Peetri sõnul olla nii kasulik kui ka kahjulik. Suurem juurdepääs teoreetiliselt hõlbustab oportunistlikke ettevõtteid võimalike nõrkade külgede ärakasutamisel.

Magento kallal sülearvutil töötava inimese makett

Magento pühendab meeskonna turbeprobleemide välja juurimisele, plaastrite väljatöötamisele ja kasutajatele levitamisele.

“Teine pool ütleb, et oleme oluliselt turvalisem kui ükski teine ​​platvorm, kuna kogukond keskendub nii palju aukude ja vigade otsimisele,” ütles ta. “Seal on terve ökosüsteem, mis proovib muuta Magento võimalikult turvaliseks.”

Magento võtab tööle spetsiaalse turbemeeskonna, mis jälgib ohte ja saab kiiresti plaastreid partnerite võrgu kaudu levitada. Ajalooliselt on Peter omistanud suurema osa Magento turbeprobleemidest kaupmeestele, kes ei kasuta plaastreid õigeaegselt. Kuna Enterprise Cloud Editioni kasutuselevõtt kasvab, saab Magento võtta kaupmeeste turvalisuse tagamisel rohkem praktilist rolli.

“Meil on tegelikult kontroll nende infrastruktuuri üle,” ütles Peter. “Saame need automaatselt lappida, kaitsta neid veebirakenduse tulemüüriga ja nii edasi.”

Magento: Õitsva avatud lähtekoodiga ökosüsteemi hoidjad

Enam kui 130 000 arendajat kogu maailmas teenivad Magento arendusele elatist, olgu selleks siis digiagentuurid, kaupmehed või füüsilisest isikust ettevõtjad.

“See juhib seda uskumatut uuendust, kus paljud neist arendajatest ehitavad laiendusi, mis rikastavad Magento võimalusi,” ütles Peter.

Ta ütles, et kaupmehed kasutavad tavaliselt 20–30 pikendust, lisades, et enamik neist on saadaval tasuta või väga soodsa hinnaga.

“See arendajate kogukond ja nende laiendused on meie jaoks tõeline eristaja,” ütles Peter. „Tavaliselt olete ettevõtte tarkvara korral, kui sellel pole vajalikku funktsiooni, siis ootate, et müüja lisab selle oma teekaardile ja edastab selle. Teil pole oma saatuse üle kontrolli. ”

Peetri sõnul leiavad kaupmehed lisafunktsiooniga pikenduse kaheksa korda kümnest – ja kui ei, siis saavad nad selle ehitada.

“Kogukond on see elav, hingav ökosüsteem ja omamoodi jookseb ise,” ütles ta ja lisas, et Magento julgustab arendajaid, edendades foorumeid, tuge ja sotsiaalmeediasuhtlust. “Oleme kogukonna hooldajad, kuid see ei kuulu meile.”

Naasmine ettevõtte juurte juurde on Magento klientidega sarnane

Nüüd on Magento võimeline tagasipöörduma kaupmeeste ja arendajate kogukonda ning on edu saavutanud, pöördudes tagasi selle juurde, mis nad algselt edukaks tegid: kasutaja vajadustest ja uuendustest lähtuvad avatud lähtekoodiga tooted.

Rahvahulk tulistas vaatega Magento võrgusündmusele

Magento iga-aastane konverents Imagine on üks sadadest üritustest, mille eesmärk on võrgustiku loomine ja platvormi tundmaõppimine.

“Tahame tunnustada neid kogukonna tegelikke juhte, kes Magento jaoks tõesti pinnase loovad,” ütles Peter. „See ei ole tegelikult asi, mida me loomingu eest võtame. See lõi ennast avatud lähtekoodiga platvormi viirusliku olemusega. ”

2016. aasta Imagine’i konverentsil osales enam kui 3500 osalejat, ja Magento fännid näevad, kus ettevõtte uus asutatud iseseisvus neid viib.

“Näete huvitavamaid asju, mis tulevad Magento juurest, kuna tegutseme väga erineva ettevõttena,” ütles Peter. “Oleme sõltumatu, hästi rahastatud ettevõte, kes võib turul olla väga krapsakas ja agressiivne.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me