Kuidas Ucraft-i käivitusvalmis saididisaini komplekt ja e-kaubanduse lahendused aitavad ettevõtetel oma kaubamärke veebis lihtsalt ja soodsalt levitada

TL; DR: Kui Ucraft-i meeskonna liikmed ütlevad, et platvorm võimaldab kasutajatel tundide jooksul luua professionaalseid veebisaite, sõltumata kodeerimisest või kujundamisoskusest, tähendavad nad seda tegelikult. Soodsa hinnaga veebisaidi koostaja ja selle intuitiivne liides muudavad veebisaitide loomise valutuks ettevõtjate jaoks, kes soovivad luua oma veebibrände ja suurendada müüki. Istusime hiljuti Ucrafti klientide edukuse meeskonna juhi Lena Khlghatyaniga, kes täitis meile, kuidas ettevõte ja selle kirglik ekspertide meeskond aitavad saidiomanikel ehitada kauneid veebipõhiseid atribuute ja jõuda oma sihtrühmani..


Sel aastal tähistab Ucraft oma neljandat aastapäeva. Ja kuigi see on veebisaidi koostaja ruumis suhteliselt noor, on Armeenias asuval ettevõttel tegelikult mitu aastat kogemust. 2011. aastal Bang2Joomina asutatud Ucraft tegi oma esimese elu veebisisu avaldamiseks populaarse avatud lähtekoodiga CMS-i Joomla! -I mallide ja laienduste kavandamisel ja arendamisel..

“Rühm mõttekaaslasi Joomla! entusiastid alustasid projektiga, mis sisuliselt andis veebimeistritele juurdepääsu suurele hulgale professionaalsetele Joomla! malle ja laiendusi, ”ütles Ucraft-i klientide edukuse meeskonna juht Lena Khlghatyan.

Ehkki meeskonnal oli Joomla! Le endiselt pehme koht, teadis asutaja Gev Balyan, et on aeg pakkuda ainulaadset kasutajakogemust..

“Idee muutus peagi millekski suuremaks: meie enda veebisaidi loomise platvormi käivitamine, mis võimaldaks kodeerimis- või kujundamisoskuseta kasutajatel luua oma isiklike kaubamärkide jaoks professionaalse ilmega veebisaite,” rääkis Lena.

2014. aastal käivitas Ucraft oma lipulaeva veebisaitide drag-and-drop ehitaja. Täna aitab platvorm ettevõtjatel kogu maailmas vaevata oma veebibrände luua. Alates kiirest sihtlehe loomise tööriistast kuni kõik-ühes e-poe platvormini on Ucraftil kõik, mida ettevõtjad vajavad, et arendada kauneid saite, meelitada külastajaid ning müüa tooteid ja teenuseid veebis edukalt.

Suurendage konversiooni tasuta, SEO-le optimeeritud sihtlehe abil

Ucrafti sihtlehe looja abil saavad kasutajad üheleheküljelise saidi luua vähem kui 10 minutiga. See on lihtne: lihtsalt valige tasuta kujundusmalli, täpsustage saidi nimi ja lisage natuke sisu. Need ühelehelised saidid on eriti kasulikud lähtepunktid ettevõtjatele, kes arendavad veebipõhist kohalolekut nullist, sest pukseerimislehe looja välistab kodeerimis- või kujundamisoskuse vajaduse.

Lisaks sellele, et neid sihtlehti on lihtne arendada, tõlgitakse ka paljudes seadmetes, neid saab SEO jaoks optimeerida ja hõlpsasti levitada sotsiaalmeedia platvormidel. Mis kõige parem, teenust on lihtne kasutada ja tasuta.

“Ucraft-projekti idee on alati olnud veebisaidi kujundamise protsessi võimalikult lihtsaks ja intuitiivseks muutmine,” sõnas Lena. “Suur kasutajakogemus on alati olnud meie jaoks esmatähtis ja suurim väljakutse alates varajasest käivitamisest kuni tänapäevani.”

Kasutajad saavad oma lehe olemasoleva domeeniga ühendada või Ucardi kaudu uue osta. Soovi korral on Ucraft-vesimärgi eemaldamine maandumislehelt kohene – lihtsalt täiendage oma tellimust tasuta kontolt ühele Ucraft-i premium-kavast. Vesimärk eemaldatakse, kui olete vahetuse teinud.

No-Code, tundlikud veebisaidimallid muudavad disaini intuitiivseks

Kas soovite astuda sammu edasi? Ucraft võimaldab kasutajatel luua mitmeleheküljelisi saite vaid veel mõne dollari eest kuus. See pakett sisaldab sisseehitatud disainivahendeid, turundusressursse, tasuta hostimist ja tasuta domeeni.

Saadaval on mitmesuguseid tundlikke ja professionaalselt kujundatud malle, mis hõlmavad paljusid valdkonnapõhiseid valdkondi, sealhulgas äri-, reisimise, kunsti, fotograafia, portfellid ja ajaveebid. Kõiki malle saab kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ega vaja mingit kodeerimist. Ettevõtjad saavad ettevõtte logovalmistaja abil luua isegi tasuta logo või embleemi.

Kasutajatele antakse täiendav loomingulise juhtimise kiht Ucraft Designer Tools abil, mis aitab neil saidi kujunduselemente kohandada – sealhulgas tüpograafia, väljad, nupud ja paigutus. Kujundaja tööriistad on saadaval kõigi plaanide jaoks, tasuta ja tasulised ning neile pääseb juurde kasutajasõbraliku liidese kaudu.

Nagu maandumislehtede puhul, on ka Ucraft mitmelehelised saidid üles ehitatud SEO ja sotsiaalmeediasõbralikuks.

“Oleme tugevad SEO sõltlased, kuna usume, et saidid peaksid mitte ainult hea välja nägema, vaid ka veebis hästi toimima,” sõnas Lena. “Seetõttu on Ucraft integreeritud kõige mõjukamate turundus- ja analüütiliste tööriistadega seal: Intercom, Zendesk, Google Analytics, HotJar, Typeform, HelloBar ja Calendly – kui nimetada vaid mõnda.”

Lihtsustage veebimüüki võimsa e-poe platvormi abil

Ükskõik, kas olete alles alustanud ettevõtjana või teil on juba loodud ettevõte, teeb Ucraft täiustatud e-kaubanduse lahendus veebipoe haldamise lihtsamaks, kui te arvate.

Turvalised rahvusvahelised maksed, 70-pluss makse- ja saatmisviisid ning 0-protsendiline tehingutasu aitavad kaasa positiivsetele lõppkasutajate kogemustele, mis suurendavad klientide lojaalsust. Samuti aitab platvorm müüki suurendada, integreerides seda muu hulgas sotsiaalmeedia platvormide ja turuplatsidega, nagu näiteks Facebook Store, eBay ja Amazon. Lisaks saab üksustele paigutada SEO-sildid, et suurendada otsingumootori nähtavust ja aidata klientidel leida vajalikku.

Kui kasutajatel tekib mõni probleem, toetab neid 24-tunnine ja aktiivne vestlus ning tugimeeskond.

„Klientide tagasiside on meie oluline juhend Ucrafti paremaks muutmisel,“ lisas Lena. “Nendest punktidest lähtuvalt pakub meeskond igal nädalal uusi värskendusi: alates elementide, funktsioonide ja funktsioonide juurutamisest kuni uute mallide loomise ja kaasakiskuvate ajaveebipostituste avaldamiseni.”

Oma veebisaidi looja, e-kaubanduse lahenduse ja tugimeeskonna vahel pakub Ucraft klientidele kõike, mida nad vajavad, ühes paketis.

“Ucraft pakub erinevaid lahendusi tõhusa veebipõhise kohaloleku olulisuse katmiseks: alates logode loomisest kuni plii põlvkonna sihtlehtede üles seadmiseni, kõikvõimalike veebisaitide ja veebipoodide loomiseni,” sõnas Lena. “Idee, et see kõik on ühes kohas, suurendab kindlasti meie klientide lojaalsust.”

Varsti: veebisaidi ehitusteenused kohtuvad telliskivide ja mördi kauplustega

Ucrafti tuleviku osas on laos sõna otseses mõttes palju enamat. Seda seetõttu, et ettevõttel on ambitsioonikad plaanid avada füüsiliste veebisaitide loomise kauplused kogu maailmas.

“Uuenduslikud projektid, mille kallal praegu töötame – ja millest me oleme väga elevil – on veebipoed, mida plaanime käivitada maailma suuremates linnades – alustades Berliinist.”

Jah, see on õige – Ucraft telliskivide ja mördi kauplused võimaldavad klientidel sisse minna, tutvustada oma veebikujunduse vajadusi spetsialistile ja lõpuks jalutada välja kohandatud veebisaidiga.

“See saab olema midagi täiesti uut ja massiivset,” sõnas Lena.

Oma meeskonna jaoks tähendab Lena, et püüdlus tähendab unetuid öid ja töötunde, kuid klientide sõnul on suurepärased tulemused tagatud.

Lisaks poodidele kulutab Ucraft aega oma uue White Label Website Builderi reklaamimiseks, mis on skaleeritav lahendus, mis on suunatud neile, kes soovivad veebisaidiehitajate ettevõtet alustada. White Labeli abil saavad kasutajad täieliku veebisaidi koostaja; kõik, mida nad peavad tegema, on mallide loomine ja nende kaubamärgimaterjalide lisamine kasutusvalmis platvormile. Toode võimaldab vabakutselistel ja agentuuridel luua, hostida ja müüa klientidele veebisaite; pakkuda klientidele veebisaidi ehitajat; ning lava ja turustage oma ettevõtet oma kaubamärgiga.

Toode on veel üks näide Ucrafti lõputust arendusprotsessist.

“Kuulame pidevalt klientide tagasisidet ja muutume ning täiustame end pidevalt, et olla kursis areneva veebimaailmaga,” sõnas Lena.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map