Kuidas säästab Cyreni 100% pilvepõhiseid turvalahendusi ettevõtete välk ja ohu tuvastamine ja leevendamine ettevõtte aega ja raha

TL; DR: Pilvandmetöötluse uuel ajastul on ettevõtete jaoks tähtsam kui kunagi varem veenduda, et nende kasutajad ja andmevarad on kaitstud pahatahtlike kavatsuste eest. Sellepärast pöörduvad tuhanded organisatsioonid kogu maailmas Cyreni poole SaaS-i turvalahenduste poole. Cyren pakub nii kiiremat kui ka kõikehõlmavat Interneti-turvalisust kihilise lähenemisviisi kaudu, kasutades ära ohuinfot enam kui 1,3 miljardilt Cyreni teenustega kaitstud kasutajalt. Cyreni võrgu ulatus, mis on maailma suurim turvapilv, võimaldab sellel reaalajas kaitset nulli sisse lülitada ja ohte suvalises asukohas blokeerida. Cyreni tööriistakomplekt on kõikehõlmav ja vähendab ettevõtete vajadust pöörduda erinevate hankijate poole erinevate ohtude leevendamiseks. Selle tõttu ning tänu oma võimele koheselt tuvastada ja leevendada andmete ja infrastruktuuri võimalikke ohte, säästab Cyren ettevõtetele aega ja raha ning annab oma partneritele meelerahu, et nende kasutajad ja teave on ohutud.


Nagu paljude kaasaegsete ettevõtete puhul, seisis ka Suurbritannia silmapaistev IT-toodete turustaja Mayflex silmitsi ühiste turvaprobleemidega, mis kaasnevad meie üha veebikesksema maailmaga. Ettevõte pidi oma peaaegu 300 töötajaga rakendusi edastama ja seadmeid turvama ning realiseeris kiiresti oma pärandturbelahenduse, mis ei olnud sammu pidevalt areneva veebipõhise ohumaastiku turvanõuetega.

Mayflexi IT-meeskond leidis, et Interneti-juurdepääs on turvaseadmete katkestuste tõttu häiritud ning töötajad ühendasid võrku nakatunud seadmeid, kui nad saidi võrku pääseda. See pani meeskonna kulutama liiga palju väärtuslikku aega, üritades tuvastada ja hallata probleeme tempos, mida oli võimatu säilitada. Just siis pöördus Mayflex abi saamiseks Cyreni ja selle 100% pilvepõhiste turvalahenduste poole.

“Kahtlemata tunneme end Cyreniga kindlamini,” ütles Mayflexi võrgu tugianalüütik Martyn Bassett. “Kuna taaskäivitust pole vaja ja teenus enam ei katke, on tööpäeval vähem katkestusi, seega on kasutajakogemused palju paremad.”

Pärast Cyreni SaaS-i veebi- ja e-posti turvalahenduste juurutamist suutis Mayflex kaitsta töötajaid kõikjal, kus nad oma seadmeid ühendasid, eemaldades nakkuste tõenäosuse võrku siseneda. Interneti-katkestused kõrvaldati, kui Mayflexi pärandturbeseade välja vahetati ning aja ja raha, mida ettevõte turbehaldusele kaotas, vahetati kõrgendatud tõhususe ja kulude kokkuhoiu nimel..

Dan Maieri peakomplekti ja stopperi graafika koos Cyreni logoga ja teksti märkides

Küreeni Dan Maier rääkis meile, kuidas turvaettevõtte pilvepõhine lähenemisviis aitab organisatsioonide andmeid turvalisena hoida.

Pilvepõhise turvalisuse tüüp Cyren pakub seadmepõhiste alternatiivide ees mitmeid eeliseid, nagu nähtub Mayflexi näitest. Pilve sees elavad lahendused suudavad palju suurema paindlikkusega süsteeme kaitsta.

“Turvalisus on viimase viie kuni kümne aasta jooksul arenenud mitmel põhjusel,” ütles Dan Maier, Cyreni turunduse asepresident. “Rakendused liiguvad pilve ja andmekeskusest välja.”

Võimendades iga päev blokeeritud enam kui 300 miljonist ohust kogutud ohuinfot, pakub Cyreni mitmekihiline lähenemine igakülgset kaitset, mis võimaldab ettevõtetel IT toiminguid sujuvamaks muuta, võrke ja kasutajaid kaitsta ning oma liikluses nähtavust pakkuda.

Kogukanalikaitse, mille on esitanud maailma suurim turvapilv

Tänu oma täiustatud võimalustele on SaaS-põhine turvalisus praegu parim viis ohtude kiireks tuvastamiseks ja leevendamiseks. Dan rääkis meile, et Cyreni lahendused on nii tõhusad, kuna need on maandatud massiliselt veebi- ja e-posti liikluse ning ohtude nähtavusele, kuna need esinevad kogu maailmas.

“Kuna meil on see tohutu taustpilv, näeme ohte ja peatame neid kiiremini kui praktiliselt keegi teine ​​selles valdkonnas,” ütles Dan.

Ehkki nakkusejärgsete ohtude mõistmine on väga oluline, on Cyreni lähenemisviis ennetus, kahtlase käitumise ja koodi äratundmine. See on mitmekihiline lähenemisviis, mis tuvastab ja leevendab rünnakuid enne nende jõudmist kasutaja seadmesse või ettevõtte võrku, kus need võivad toiminguid mõjutada.

“Peatame ohud enne, kui nad jõuavad teie kasutajateni – enne kui nad satuvad teie postkasti või laaditakse alla brauseris,” sõnas Dan. “Seda mitmekihilist lähenemist on vaja – vastasel juhul on võimatu peatada iga ohu sattumist organisatsiooni.”

Ennetavalt ohtude eest kaitstes säästab Cyren ettevõtetele aega, vaeva ja raha, mis muidu kuluks juba nakatunud süsteemi parandamiseks.

Cyreni lahendused hõlmavad e-posti ja veebiturvalisust, samuti DNS-i filtreerimist, liivakastide kasutamist ja pilverakenduste turvalisust, et tagada kaitse igal pool. Põhjalike turvateadmistega kasutab Cyren oma patenteeritud tuvastustehnoloogiaid, näiteks RPD (Recurrent Pattern Detection) või oma uut pilve liivakasti massiivi, mis integreerub nii veebi kui ka e-posti turvalisusega täiustatud kaitsekihi jaoks tänapäeval pidevalt areneva, väga keeruka pahavara.

Kaugtööjõu kaitsmine areneva ohu ökosüsteemi vastu

Dani sõnul kulutavad paljud kaasaegsed organisatsioonid tarbetut aega ja energiat riistvarakastide haldamiseks, millel nende turvalahendused töötavad. Neid seadmeid tuleb pidevalt paigaldada ja ajakohastada, neid kasutatakse sageli suure energiatarbega andmekeskustest ning need tuleb paigaldada ettevõtte mitmesse kontorisse ja kaupluste asukohtadesse – või liiklus tuleb neile ümber suunata, lisades IT-meeskondadele kulusid ja halduskulusid ning lisades latentsus kasutajakogemuse suhtes.

Cyreni 100% pilvepõhised turvalahendused eemaldavad selle traditsioonilise lähenemisviisiga kaasnevad tohutud kulud ja koormused. Ehkki siseruumides asuvad seadmed on juba piisavad infrastruktuuri kaitsmiseks, ei ole nad enam võimelised tõhusalt peatama paljusid ähvardavaid ohte.

Kuna kaugkontorid muutuvad üha tavalisemaks ja töö toimub kõikjal, kus töötajad viibivad, jäävad töötajad põhimõtteliselt välja tavapärasest turvalisuse piirist ning kohapealsete seadmete pakutav kaitse on nende mobiilikasutajate kaitsmisel eriti lühike..

“Inimesed töötavad maanteel, ühendades ühenduse Starbucksist ja hotellidest avatud wifi-ga,” ütles Dan. “Kuna ohud muutuvad palju keerukamaks, on lahendused ainsad piisavalt kiired ja piisavalt tõhusad, kui veenduda, et turvalisus on pilves.”

Kontori tööjaamadest VPN-idesse käsitsi sisse logivad kasutajad peavad ootama seadmepõhist turvalisust, mis on palju aeglasem ja palju piiratum. Seevastu Cyreni kasutatavatel pilvepõhistel pahavara skanneritel ja filtritel on igal ajal juurdepääs mis tahes volitatud seadmest, kuna pilves on turvalisus alati sisse lülitatud ja geograafilised piirangud pole seotud.

Kihiline lähenemine pakub ühe katuse all terviklikku veebiturvalisust

Cyreni pilvepõhine platvorm võimaldab kasutada kihilist ja kõikehõlmavat kaitsevahendit, mis tuvastab ja kustutab ohud mõne sekundi jooksul.

“Pahad poisid on muutunud targemaks ja innovaatilisemaks,” sõnas Dan. “Pahavara on muutunud vältimaks ja andmepüük on muutunud tohutuks probleemiks.”

Cyreni mitme kanaliga turvaplatvorm, mis võimaldab rist nähtavust ja integreerib analüüsi kogu veebi-, e-posti, e-posti ja DNS-i trafilis, ning selle mitmed turbekihid, mis hõlmavad URL-i filtreerimist, maineanalüüsi, pahavaravastast kaitset ja rakenduste liivakasti kasutamist, välistavad vajaduse töötada koos mitme turvatarnijaga. Pakkudes ühtseid käivitusvalmis lahendusi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja ettevõtetele tellimise alusel, muudab Cyren põhjaliku kaitse rakendamise mugavaks ja kulutõhusaks.

“Selle ümber ei saa olla – turvalisuse tagamiseks on õige viis mitmekihiline lähenemine,” sõnas Dan. “Erinevat tüüpi ohtude katmiseks peate kasutama mitut erinevat tehnikat.”

Cyrensi globaalse vaate turvapilv jälgib iga päev miljardeid tehinguid, kasutades selliseid tehnikaid nagu masinõpe ja täiustatud andmeanalüüs. Pilve liivakasti massiivi kasutades saab Cyren jälgida, kuidas ohud virtuaalses keskkonnas käituvad. Analüüsi käigus kasutatakse erinevate tegurite ja tehnikate arvestamiseks mitut liivakasti, mis võimaldab automatiseeritud süsteemil kahtlasi faile põhjalikult uurida ja nende ohutasemeid kindlaks teha. Ennetades ohte juba enne, kui neil on võimalus süsteeme nakatada, säästavad igakülgsed turvameetmed ettevõtete raha ja kujutiste ning seisakudega seotud peavalu.

Tulevik: varjutage IT-avastust kohapeal & Blokeerige pahatahtlikud pilverakendused

Et aidata ettevõtetel sammu pidada IT muutuva olemuse ja ohumaatriksiga, on Cyren hiljuti kasutusele võtnud vari-IT-avastuse ja teinud HTTPS-i veebisaitide SSL-liikluse kontrollimise – enamiku ettevõtete jaoks üha suureneva turvaahe – hõlpsasti teostatavaks.

“Oleme laienemas pilverakenduste turvalisusele,” sõnas Dan. „See tähendab organisatsioonide kaitsmist pilverakenduste kasutamisel. Ehkki veebiturbe alamhulk, on sellel mõned erinõuded. ”

IT-osakonnad peavad määrama tavaliste pilvepõhiste kolmandate osapoolte rakenduste, nagu Dropbox ja Evernote, riski. Varjutav IT-avastus näitab puudusi nõuetele vastavuse ja kinnitamata rakenduste kasutamisel. Varirakendused võivad ettevõtte ähvardada uute ohtude vektorite ja andmete lekkega.

“Teine valdkond, kus ma isiklikult olen väga põnevil, on SSL-i kontrollimise ümber,” ütles Dan.

SSL on loodud kasutajaandmete turvaliseks hoidmiseks, kuid asjatundlikud häkkerid saavad seda siiski kasutada, kuna krüptimine tagab privaatsuse, kuid ei taga, et edastatav on ise turvaline. Dani sõnul tarnitakse umbes 37% pahavarast varjatud kaudu SSL-i, viimase kahe aasta jooksul on see märkimisväärselt suurenenud..

“SSL-kontrolli on juurutanud vaid väike protsent ettevõtteid,” ütles ta. “Seda funktsionaalsust on kohapealsete seadmete kaudu väga raske pakkuda, kuna see nõuab palju protsessoritsüklit.”

Nende raskuste tõttu on pilvepõhisele SSL-i kontrollimisele liikumine täiesti mõistlik, kuna krüpteeritud liikluses saab kasutada massiivset ja väga elastset pilvandmetöötlusvõimet..

1991. aastal asutatud Cyren on aidanud ettevõtetel turvalisena püsida enam kui 25 aastat. Ettevõtted, nagu Microsoft ja Google, kasutavad oma turvavajaduste rahuldamiseks Cyreni tehnoloogiaid. Cyren tegutseb eesmärgiga peatada rünnakud, kõrvaldades kokkupuuteviisid. Ja tänu oma uuele keskendumisele varju-IT-de avastamisele ja SSL-i kontrollimisele, ei näita Cyren mingeid märke selle laadimise aeglustumisest, et olla esimene, kes kaitseb.

“Meie eesmärk on olla parim pilveturvaettevõte maailmas,” sõnas Dan. “Mulle tundub, et meie kultuur ja ideoloogia on võtmeks sinna jõudmiseks.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me