Kuidas pakub Stonestone VMware lahenduste ja kõrgjõudlusega pilveinfrastruktuuri kaudu jõulisi hallatud hostimisteenuseid

TL; DR: Touchstone Solutions rajas oma hostimisettevõtte, pakkudes toitlustust India tehnikaekspertidele ja professionaalidele, kes mõistsid kvaliteetsete toodete ja suurepärase klienditeeninduse väärtust. Nüüd pakub ettevõte suurele hulgale klientidele suure jõudlusega pilvemajutuse lahendust, mis tagab 99,9% tööaja ja kaitseb veebisaite pahatahtlike rünnakute eest. Samuti on Touchstone’i meeskond uhke oma ettevõtte virtualiseerimislahenduse üle, mis sisaldab nii Linuxi kui ka Windowsi plaane. Kuna Touchstone vaatab tulevikku, plaanib ta laiendada oma haaret, et jätkata nii suurte kui ka väikeste ettevõtete teenindamist.


Kui Touchstone Solutions käivitas oma hostimisteenuse, olid selle peamisteks klientideks India veebidisainerid ja kogenud tehnoloogia asjatundjad, kes mõistsid ettevõtte lahenduste väärtust. Need kliendid hindasid ka seda, et Touchstone osutas tegelikult lubatud teenuseid.

“Paljud meie konkurendid pakkusid palju muljetavaldavaid funktsioone, kuid nad ei täitnud oma lubadusi,” ütles Touchstone’i direktor Srikanth Medasani. „Kliendid, keda me teenindasime, mõistsid tõesti turgu ja teadsid, mida nad saavad. Pikka aega olid nad meie peamine turg. ”

Touchstone teenindab endiselt neid kliente, kuid ta on laiendanud oma kliendibaasi, et hõlmata väiksemaid India pooditoiminguid. Touchstone’i suured kliendid, kellest ühel on kontorid Bangalores, Dubais ja Austraalias, sõltuvad tavaliselt ettevõtte hallatavatest teenustest. Kuid Touchstone on samavõrd atraktiivne ka väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, sama kaheksandiku hinnaga on sama jõuline hostimisteenus kui Amazon Web Services (AWS)..

Touchstone Solutions logo ja bänner

Touchstone Solutions teenindas algselt tehnospetsialiste, kuid laienes veebimajutusteenuste pakkumiseks Indias asuvatele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Meeskonna reageeriv klienditoe meeskond on India turul veel üks eristaja. Kogenud tehnikaeksperdid mõistavad reageerimisabi tähtsust, eriti hädaolukordades. Ja füüsilisest isikust ettevõtjad võivad vajada täiendavat abi keerukates hostimisinfrastruktuurides ja tehnoloogiates navigeerimiseks. Touchstone’i kliendid võivad olla kindlad, et kui nende serverid kunagi alla käivad, on ettevõte valmis neid ööpäevaringselt taastama.

Sageli eraldab see pühendumus kliente väärtustavaid suurepäraseid pakkujaid keskmistest hostimisteenustest, mis keskenduvad üksnes suurima hulga klientide kaasamisele, pidades vähem silmas toote kvaliteeti. Touchstone’i meeskonna eesmärk on mitte kunagi oma kliente alla lasta.

„Me ei müü oma teenuseid üle. Kui ütlen potentsiaalsetele klientidele, et meil on tugiteenuste osas praktiline lähenemine, siis mõtlen seda, ”sõnas Srikanth. „Meie ettevõtte ajaloo jooksul on peaaegu kõik meie kliendid tulnud referentside kaudu. Ja alates esimesest turuletoomise päevast ei ole me kaotanud ühtegi klienti rahulolematuse tõttu oma tugitiimi või hinnamudeliga. “

99,99% -line tööaja garantii stabiilses pilvekeskkonnas

Üks Touchstone’i populaarseimaid tooteid on suure jõudlusega pilvehostimise lahendus. Srikanthi sõnul on ettevõte uhke selle üle, et paljud kliendid kasutavad seda C-Paneeli jagatud pilvemajutuseks.

Selle pilvemajutusteenus kasutab WHM cPanelit ja CloudLinuxit, seetõttu garanteerib Touchstone oma klientidele 99,9% tööaja. Kuna pilveparved jagavad ressursse suure jõudlusega Intel Xeon E5 serveritega, pole platvormil ühtegi tõrkepunkti. Meeskond kasutab RAID-i ja kolmekordset replikatsioonitehnoloogiat rohkem kui 1000 sisend- / väljundtoiminguga sekundis (IOPS), et tagada SSD pilveandmete salvestus täielikult üleliigne. Kogu see tehnoloogia tagab, et kliendid saavad arvestada kiirete laadimisaegade ja pidevate toimingutega.

Touchstone’i tundlik pilveteenus pakub mitmesuguseid sisseehitatud jõudluse ja turvafunktsioone.

Samuti pakub Touchstone iga päev täielikke pilvevarukoopiaid. Kõik alates MySQL-i andmebaasidest kuni e-kirjadeni säilitatakse kuni seitse päeva. See tähendab, et isegi halvimal juhul, kui veebisaidil on seisakuid, saab selle kiiresti taastada.

Lisaks kaitseb selle anti-DDoS-võrk veebisaite pahatahtlike rünnakute eest. Äratundmistarkvara peatab pahavara kontode kaaperdamise, rämpsposti saatmise või muude toimingute tegemise, mis võivad saidi musta nimekirja lisada või deindeksida. Isegi kui sait on sihitud, garanteerib Touchstone ribalaiuse tõrkekindla võrguga.

Touchstone’i administratiivmeeskond läheb oma pilveklientide jaoks ka kaugemale. Klienditugi on saadaval ööpäevaringselt nii e-posti kui piletisüsteemi kaudu. Esindajad saavad cPaneli kaudu juhendada uusi kliente, aidata installida avatud lähtekoodiga rakendusi, nagu WordPress ja Joomla, ning isegi aidata taastada hostikontode eelmistest varukoopiatest.

Mastaabiks loodud ettevõtte virtuaalse privaatserveri lahendus

Samuti on Touchstone’i meeskond oma ettevõtte virtualiseerimislahenduse üle väga uhke. Ja see algab keskendumisega põhialustele.

“Pärast kõiki meie aastaid hostimisäris oleme näinud, et hostid harva langevad alla, kui nende serverid on õigesti konfigureeritud,” ütles Srikanth.

Sellepärast kasutab Touchstone oma virtuaalsete privaatserverite juurutamiseks ja teenindamiseks VMware ESXi, ettevõtteklassi 1. tüüpi hüperviisorit. See lähenemisviis aitab kaitsta Touchstone’i kliente mitmel viisil. Esiteks salvestab see andmeid kolme serverisse.

„Saame VMware iga serveri vahel eraldi teisaldada. See on nagu käsitsi pilv ja ka varukoopiad on olulised, ”sõnas Srikanth. “Kui varem kasutasime VM varundamist, siis lülitasime NAKIVO, mis on parem, kuna see annab meile rohkem paindlikkust. Kui üks host või server läheb alla, liigutame selle järgmise viie või kuue minuti pärast. ”

Touchstone’i ettevõtte kliendid loodavad sujuva veebikogemuse pakkumiseks selle tundlikule, üleliigsele pilveinfrastruktuurile.

Ehkki iga Touchstone’i server on võimeline mahutama kuni 128 GB, ei panda ettevõte neile kunagi rohkem kui 50 GB.

„Me ei koorma oma servereid üle. Peatame töötlemisvõimsuse 65% ja RAM 70%. Kui see on saavutatud, ei müü me enam serveris, ”rääkis Srikanth.

Samuti tunnevad kliendid rõõmu sellest, et Touchstone’i lahendused saavad raha tagasi garantii. Kui nad pole teenusega rahul, saavad nad esimese 10 päeva jooksul taotleda täielikku tagasimakset. Kuid 99,9% -lise tööaja ja Linux VPS-i, Windows VPS-i ja täielikult hallatava VPS-i hostimisplaanide abil saavad isegi kõige nõudlikumad kliendid leida pikaajalistele vajadustele kohandatud lahenduse.

Laienev ja areneva arendusturuga kohanemine

Juba oma algusest Indias tehnoloogialahendustega asjatundlikele arendajatele ja veebiprofessionaalidele mõeldud lahendusena on Touchstone alati uskunud turuga kohanemises ja võimsamatesse lahendustesse investeerimises. Nüüd teenindab see laia kliendibaasi sama pühendumuse ja pühendumusega teenindusele.

„Me leiutame ennast uuesti. Varem tegutsesime ainult tehnikaekspertidega, kuid see on muutunud, ”sõnas Srikanth. “Olenemata sellest, kas meie kliendid juhivad väikseid ettevõtteid või on tegemist hiiglaslike rahvusvaheliste ettevõtetega, nõuavad nad tugevat infrastruktuuri, tipptasemel turvalisust ja maksimaalset maksimaalset tööaega.”

Touchstone laiendas oma pakkumist reageerides turu muutustele, mis võimaldasid kõigil hakata veebiettevõtjaks. Srikanth ütles, et keskendudes ainult kõige tehniliselt teadlikumatele kasutajatele, ei saavutanud ettevõte oma potentsiaali täielikult. Nüüd turustab ettevõte end nendele väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikele, kes saavad selle teenustest kasu.

„Oleme hakanud ostma rohkem reklaamipinda ja kasutama SEO-d. See muudab midagi ja me teeme ainult rohkem brändinguid. Järgmise kuue kuu jooksul lisame oma veebisaidile palju asju ja meie kliendid leiavad hulga uusi tööriistu, mida nad saavad alla laadida, ”rääkis Srikanth.

Ehkki uutele turgudele tungimine pole lihtne, usub Touchstone’i meeskond, et selle toote kvaliteet räägib iseenesest. Lõppude lõpuks ei alustaks ettevõte seda uut reisi, kui see poleks kõigi rahulolevate klientide jaoks, kes sellele nii kaua on lootnud. Üks neist klientidest, Tadimety Aromatics Rammohan Rao, on oma teenuseid kasutanud alates 2006. aastast.

„Touchstone on alati andnud meile kiire klienditeeninduse, kui meil seda vaja oli. Teiste hostimisettevõtetega me seda ei näinud, ”sõnas Rammohan.

Kuna see oli üles ehitatud reageeriva klienditeeninduse ja tugevate lahenduste alusele, on Touchstone’i laienemine kindlasti edukas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me