Kuidas on Logoworks ja selle disainerite kogukond aidanud luua rohkem kui 70 000 ettevõtte kaubamärke ja veebiesitlusi kogu maailmas

TL; DR: Logoworks on juba ligi kaks aastakümmet aidanud luua brändide loomist ja veebiettevõtteid kogu maailmas tegutsevatele väikeettevõtetele ja ettevõtjatele, pakkudes kõikehõlmavaid logo- ja saidi loomise teenuseid. Ettevõtte projektijuhtimismeeskond pakub saidi loomisel nõuandvat ja praktilist lähenemisviisi, mis võimaldab ettevõtetel mõista, kuidas nende vaatajaskond oma veebipõhiste kontaktpunktidega suhtleb. Selle eesmärk on optimeerida kasutajakogemust ja maksimeerida konversioonimäärasid. Töötades disainerite kogukonnaga, kes on kaasaegsed suundumused veebi- ja graafilises disainis, ning filosoofias, mis on keskendunud klientide individuaalsetele vajadustele, on Logoworksil võimalus jätkata oma missiooni toota kvaliteetseid logosid ja saite tuhandetele ettevõtetele see teenib hästi ka tulevikku.


2001. aastal asus Morgan Lynch juhtima suure Utahil asuva tarkvaraettevõtte turundusosakonda ning talle tehti ülesandeks luua uus logo, et toetada ettevõtte kaubamärgi muutmise jõupingutusi. Ta arvas, et see on lihtne protsess kiire pöördega, kuid Morgan leidis end kiiresti põlvest lõputu hulga vähemtähelistest logo visanditest koosnevate muudatuste voos, takerdunud tema tellitud disainifirma bürokraatiasse, kus kõik otsused tegi komisjon.

Edasi-tagasi väsinud Morgan palkas vabakutselise, et luua logo, mis kajastaks paremini ettevõtte soovitud esteetikat, ja palus disainifirmal kasutada seda versiooni uue logo alusena. Kuid pärast tuhandete dollarite ja disainilahendusele kulutatud kahe kuu möödumist pidas Morgan siiski pettumust ja pettumust seoses sellega, mis jäi parimal juhul vaevalt läbitavaks tema ettevõtte esindamiseks. Morgan teadis, et pidi olema parem viis, ja see oli siis, kui ta keeras varrukad üles ja alustas Logoworksi.

Toufan Rahimpouri päisepilt ja Logoworksi logo

Logoworksi tegevjuht Toufan Rahimpour rääkis meile, kuidas ettevõte aitab ettevõtetel oma kaubamärke üles ehitada ja veebis kohal olla.

“Kõik, mida ta soovis, oli logo ja ta ei suutnud uskuda, kui kaua see aega võttis ja millised kulud sellega kaasnevad,” ütles Logoworksi juhataja COP Toufan Rahimpour. “Nii asutas ta Logoworksi. 17 aastat edasi ja meie missioon on endiselt sama – aidata väikeettevõtetel kiiresti ja soodsalt kvaliteetseid logosid ja veebisaite välja töötada. ”

Pärast kiiret kasvu sai Logoworks osaks HP Snapfishi komplektist 2007. aastal ja ostis selle hiljem erakapitali kaudu 2012. aastal. Ent Toufani sõnul on Logoworks endiselt ettevõtte ulatuse suurendamisel pühendunud terava klienditeeninduse ja praktiliste oskuste pakkumisele. , nõuandev lähenemisviis tuhandete ettevõtete vajaduste rahuldamiseks, kes selle poole pöörduvad, et aidata oma kaubamärke ja veebiettekandeid üles ehitada.

Ligi 20-aastase disainiruumi kogemusega Logoworksil – ja selle suurel hulgal tulevikku mõtlevate disainerite, projektijuhtide ja arendajate kogukonnal – on suurepärased võimalused mõista oma kliente ja kliente, keda nad proovivad meelitada, teisendada ja hoida.

Elamine kliendi jaoks “teeme seda, mis on õige” disaini tipptasemel

Toufan rääkis, et Logoworks on ettevõtte loomisest alates pühendunud moderniseerimisele ja arendusele koos tööstussuundumuste ja tarbijate käitumisega. Eesmärk on pakkuda klientidele ajakohaseid stiile, mis sobivad kokku sellega, mida tarbijad otsivad ja kuidas nad teavet saavad.

“Kujundusstiilid on aastatega muutunud ja me püüame oma stiile pidevalt ajakohasena hoida,” sõnas Toufan. “Nii nagu see on vana tööstusharu – disain on olnud olemas igavesti – ka see on alati muutuv, nii et see on omamoodi põnev.”

Trendidega sammu pidamise väljakutseks saamiseks järgib Logoworks peamist juhtpõhimõtet, nagu Toufan ütles: „tehke kliendi jaoks seda, mis on õige”. See on omamoodi missiooniülesanne, mis suunab lähenemisviisid tööle kogu ettevõttes.

Foto inimesest, kellel on Logoworksi loodud logoga tahvelarvuti

Logoworks areneb pidevalt disaini suundumuste kaudu, pakkudes klientidele moderniseeritud veebipõhiseid puutepunkte.

“See on meie sisemine väärtus nr 1,” ütles Toufan. „See ei tähenda, et teeme kõike, mida klient soovib. See tähendab teha seda, mis sobib neile, mis mõnikord tähendab, et nende 10-aastane idee on aegunud. ”

Kui kliendid on tõesti valitud kujunduse järgi, ütles Toufan meile, et tema meeskond annab selle neile. Kuna Logoworks tegutseb aktiivselt ja värbab kaasaegsetest disainikogukondadest, näiteks Behance ja Dribble, on enamusele ettevõtetele palju kasu, kui nad usaldavad ettevõtte laiaulatuslikke teadmisi baasi kujundamisel. Toufan on seda dünaamilist esmast mängu mitu korda näinud.

“Tahame teie kaubamärki võimalikult heas valguses esindada,” sõnas Toufan. „Üheksa korda kümnest kuulavad kliendid meid ära ja tulevad tagasi kuus kuud hiljem, et öelda, kui õnnelikud nad on. Neile, kes ei võta meie nõuandeid vastu, jõuavad nad poole peale tagasi ja ütlevad: “Kuule, võib-olla teil oli õigus. Peame oma välimust värskendama. ”

Võtmed kätte logo ja saitide loomise teenused, mis keskenduvad kliendi vajadustele

Paljud Logoworksi kliendid on alustavad ettevõtted või ettevõtjad, kes otsivad kõik kellad ja viled, et oma toimingud käima saada. Nendele klientidele pakub Logoworks terviklikke pakette, mis sisaldavad logosid, kaubamärgiga kirjatarbeid, veebisaite, reklaamimallid, turundusmaterjale ja peaaegu kõiki kaubamärgiga seotud tooteid päikese all.

“Me armastame neid juhtumeid, sest see on selline, nagu me ehitame koos nendega äri,” sõnas Toufan. “Alustame logoga ja proovime saada nende brändikomplekti ning kasutada neid kujunduselemente veebisaidi ja muude materjalide jaoks.”

Toufan rääkis meile, et need idufirmad on sageli alles oma sõnumside arendamise algusjärgus. Nii et kui Logoworks on hõivatud logo kujundamisega, on projekti juhtimismeeskonnal võimalus rääkida nendega, millist sisu nad oma veebisaidil majutavad.

„Meil on aeg nendega koostööd teha ja öelda:„ Alustame teie veebisaidi loomist kahe nädala pärast. Räägime sellest, mis selleks ajaks olemas olema peab, ”rääkis Toufan. “See võimaldab neil tegelikult läbi mõelda, mis on nende äri, kes on nende kliendid ja mida nad proovivad saavutada.”

Toufani sõnul teab enamik Logoworksi kliente väga varakult, kas nende saidid satuvad brošüüride või informatiivsete saitide kategooriasse või kui nad soovivad kasutada kõiki e-kaubanduse funktsioone. Mõlemal juhul on Logoworksi projektijuhid käepärast, et kliendid parima toimimisviisi kindlakstegemiseks protsessi läbi viia. Mõnikord hõlmab see klientide suunamist Logoworksi sisemisse meeskonda, et arendada oma saitidele sõnumsidet. Sealt edasi märkis Toufan, et saidi loomine ja kujundamine on suhteliselt lihtne.

“Meie disainerid on erinevates tööstusharudes ja erinevates stiilides tõeliselt head,” sõnas ta. „Nad teavad, mida kliendid konkreetset tüüpi veebisaidilt ootavad. Kui see on näiteks e-kaubanduse veebisait, ootavad nad hinnakujunduslehte ja suuri, eredaid kassanuppe. Oleme kursis kaasaegsete standardite ja disainistiilidega, mis lihtsustab kujundamise protsessi. ”

Teised kliendid tulevad Logoworksisse olemasoleva veebisaidiga ja soovivad seda lihtsalt värskendada ja ajakohastada. Toufan ütles, et see on ka väga lihtne protsess ja hõlmab lihtsalt nende andekate disainerite tööle panemist. Mõned kliendid vajavad natuke rohkem käepidet ega tea tegelikult, mida nad tahavad, märkis Toufan. Ehkki need kliendid esitavad keerukama juhtumi, pakub Logoworks konsultatiivset lähenemisviisi, mis lihtsustab protsessi.

Nõuandev lähenemisviis, mis aitab ettevõtetel oma vaatajaskonda mõista

Tänapäeva keerulises maailmas on üha rohkem tarbijaid, kes leiavad liikvel olles oma telefonidelt vajalikku teavet. Tegelikult, kuna rohkem kui pooled USA tarbijatest leiavad oma mobiilseadmetes teavet ettevõtete kohta ja 67% -l tarbijatest on tõenäolisem, et nad müüvad pärast positiivset mobiilikogemust müüki, on mobiilisõbralik veebidisain muutunud tähtsamaks kui kunagi varem.

“Nii paljud kliendid otsivad ettevõtteid otse oma telefonidest,” ütles Toufan. “Kuid mõned meie kliendid tulevad meie juurde, soovides neid tohutuid saite, millel oleks täielik töölaua kasutuskogemus. Reaalsus on see, et see peab laadima ülikiirelt ja vastama kasutaja soovitud küsimusele. See selleks. ”

Vastusena sellele vaatajaskonna otsimise mõistmise katkemisele soovib Logoworks oma kliente harida, kuidas saada parimaid viise oma klientideni jõudmiseks ja ennustada, millised on nende kasutajate küsimused. Toufan kasutas mõne Logoworksi restorani kliendi näidet.

Kahe Logoworksi loodud veebisaidi kollaaž

Logoworksi loodud saidid on loodud selleks, et mõista kaasaegset vaatajaskonda ja seda, kuidas nad eelistavad Internetis teavet saada.

Restoranipidajad võivad soovida maailmale rääkida oma kirest toiduvalmistamise vastu ja sellest, mis nad ärisse sattus. Kuid nagu Toufan meile ütles, pole enamus inimesi kahjuks sellest huvitatud. Paljud kaasaegsed tarbijad ei soovi lugeda hunnikut teksti – nad otsivad menüüd, tööaegu ja teavet broneeringute tegemise kohta..

“Peame selle suhtes olema väga taktitundelised, sest see on nende kirg ja kui öelda, et keegi nende loost ei hooli, on tavaline mõte öelda,” ütles Toufan muheledes. “Kuid meie ülesanne on teavitada oma kliente veebi liikumissuunast.”

Logoworksi jaoks on see kõik tõhusa veebisaidi loomine ja tänapäevaste kiirete veebisaitide loomine, mis pakuvad lõppkasutajatele paremat üldist kogemust.

Uus White-Label platvorm lisab teie disaineritele rohkem hobujõudu

Logoworks on jõudnud kaugele, sest Morgan Lynch kavandas tõhusama viisi ettevõtetele oma kaubamärgi loomiseks. Kuid isegi ligi 20 aasta pärast on ettevõte endiselt uuenduslikke lahendusi, et ettevõtteid võrgus esindada.

Selle valge märgise platvormi hiljutine turuletoomine on selle suurepärane näide. Lahendus võimaldab kõigil müüa logo kujundamise teenuseid oma kaubamärgi all, kasutades Logoworksi platvormi ning selle disaini- ja projektijuhtimiskogukonda.

“Näiteks Joe Blogger, kes soovib luua Joe Bloggeri logodisaini äri, saaks seda teha mõne minutiga,” ütles Toufan. „Ta võiks hakata logosid müüma, kui sõlmib meiega rev-share lepingu. See on edasimüüja disainimudel, mis kehtib logode, veebisaitide ja tegelikult kõige meie jaoks. ”

Toufan märkis ka, et platvorm on suurepärane ressurss agentuuri suurenemisvõimele või selle võimele laiendada tootmist laiendades nõudluse ootamatut suurenemist.

“Lisame nende töötajatele rohkem hobujõude,” ütles ta. “See on suurepärane lahendus neile, kellel on juba veebiaadress ja kes soovivad lihtsalt rohkem raha teenida.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me