Kuidas FastCometi laienemine on tugevdanud pilve hostimise lahendusi, turvalisust ja klienditeenindust

TL; DR: Viimase aasta jooksul on SSD pilve hostiv ettevõte FastComet kogenud tohutut kasvu. Kuid selle asemel, et edu rasvata, on meeskond püsinud kõhn, kõvasti tööd teinud ja klientidele täiendavaid eeliseid pakkunud. FastComet on hiljuti lisanud oma tootevalikule uusi funktsioone, tugevdanud turvasüsteeme ja suurendanud oma klienditeeninduse meeskonda. Viimased 12 kuud on olnud kiire, kuid põnev FastCometi jaoks ning kasutajad on võtnud arvesse selle üha võimsamate hostimislahenduste kasutamist.


Itaalia trummar Andrea Belfi mängib koos maailma parimate muusikutega, sealhulgas mitmetahulise Nils Frahmiga ning art-rocki arranžeerija ja helikunstniku Carla Bozulichiga. Andrea tööd on meedia kiitnud, BBC 6 DJ Mary Anne Hobbs kirjutab väljaandes The Guardian: “Teil pole aimugi, kui palju üksik veekeetja trummel suudab teie meelt puhuda, kuni olete kuulnud, kuidas Andrea seda mängib.”

Kuid ka kõige edukamatel muusikutel on keeruline muuta oma kunst elatiseks.

“Mul pole ühtegi haldurit ega broneerimisagentuuri, kuid ma pean suhtlema muusikasõprade ja -edendajatega,” ütles Andrea, selgitades, miks ta oma esimese veebisaidi 2001. aastal käivitas..

Foto FastCometi kontoris töötavatest töötajatest

FastComet on uhke, et pakub kõrgjõudlusega hostimist, et aidata ettevõtjatel kaubamärke veebis levitada.

Aastaid hiljem, kui tal oli vaja oma saidi jaoks uut hostimisplatvormi, valis ta FastCometi, et aidata tal oma vana veebisait vaid mõne päevaga üle viia. Ja kui tal tekkisid mõned probleemid, jõudis ta vestlusele FastCometi klienditeeninduse meeskonna poole.

“Hakkasin uuel saidil tööle jõulupühade ajal, nii et arvasin, et see on hull, kui nad mulle kohe vastasid! Tehniline tugi on lihtsalt suurepärane – ja kiire, ”sõnas Andrea.

Ükskõik, kas olete muusik, kes soovib fännidele eelseisvatest esinemistest rääkida, või ettevõtja, kes soovib e-poe poodi uusi tooteid lisada, vajate kiiret ja usaldusväärset hostimislahendust. Sellepärast on nii paljud ambitsioonikad inimesed, nagu Andrea, usaldanud ööpäevaringset toega SSD pilve hostimise lahendust FastComet.

FastComet pakub mitmesuguseid võimsaid funktsioone, sealhulgas igapäevaseid varukoopiaid, cPaneli konto klõpsamise ja klõpsamise haldamist ning tasuta pilvesähvatuse CDN-i. Lisaks annab see kasutajatele tasuta domeeni, fikseeritud ja üllatusteta hinnakujunduskava ning raha tagasi garantii. Ettevõtte kasulikud tööriistad ja pakkumised on põhjused, miks Andrea-sugused kliendid on selle teenusega nii rahul.

Mis on uut: täiustatud funktsioonid, täiendavad asukohad ja ümbermärgistamine

Viimase paari aasta jooksul on FastComet teinud läbi kiire laienemise. Selle suure jõudlusega hostimine ja tugi on meelitanud kliente kogu maailmast. Sel aastal kahekordistas FastCometi meeskond selle kasvu, lisades mitmeid uusi funktsioone, millest igaüks on võimsam kui eelmine.

„Selle aasta esimesel trimestril teatasime pilve VPS-i plaani massilisest täiustamisest,“ ütles Elena Yovcheva-Tileva, kes töötab FastCometi turundusdirektorina..

Uue VPS-i ja spetsiaalsete serverite hostimispakettidega kaasnes SSD salvestusruum ja 2 GB kuni 16 GB RAM. Kava suurendas uute ja praeguste kasutajate ribalaiust, et edastada rohkem andmeid ilma kõrgemate hindadeta. Ja vaid kuu aega pärast võrgu läbilaskevõime suurendamist 1000 Mbps-ni uuendasid nad seda taas 6000 Mbps-ni.

„Kasutajad, kellel juba olid kontod, pidid lihtsalt postitama pileti meie tehnilise toe meeskonnale, kes andis neile siis tasuta versiooniuuendused,” rääkis Elena. “Oleme alati olnud pühendunud innovatsioonile ja see uus pakkumine oli tõeline mängude vahetaja – see ületas kaugelt keskmise tööstuse pakkumised.”

FastCometi andmekeskuste graafika

Suurema ühenduvuse ja kiiruse tagamiseks on FastCometil nüüd kaheksa andmekeskust kogu maailmas.

See pole meeskonna ainus parandamine nende teenindamisel. Samuti viis FastComet üle 300 TB andmeid uuele suure võimsusega HDD-de ja ülikiirete NVMe-draivide kombinatsioonile, mis toimivad kuus korda paremini kui ettevõtte eelmine salvestuslahendus.

“Aprillis tegime oma varupunktid turvalisemaks, tõhusamaks ja kiiremaks,” sõnas Elena. “Pole midagi halvemat kui see, kui kohutavalt tunnete oma töö kogemata kustutamisel, mistõttu oleme esimesest päevast alates pakkunud igapäevaseid veebisaidi varukoopiaid.”

Nende funktsioonide täiendamiseks on FastComet laiendanud oma haaret ka uue andmekeskuse avamisega Newarkis, New Jersey osariigis. Kui ettevõttel oli juba seitse andmekeskust, sealhulgas üks Chicagos ja üks Dallases, soovis ta lisada asukoha, mis annaks idaranniku klientidele suurema kiiruse ja parema ühenduvuse teiste piirkondadega.

Lähikuudel jätkab FastCometi meeskond innovatsiooni ja parema kasutajakogemuse jälitamist.

“Praegu kavandame suurt kaubamärgi ümberkujundamist ja veebisaitide ümberkujundamist,” ütles Elena. “Varsti saab see moodsama ja värskema ilme, mis vastab meie põhiväärtustele.”

Turvalisuse tugevdamine tänapäevaste digitaalsete ohtude käsitlemiseks

2018. aasta jaanuaris teatas Intel kahest ohtlikust turvaaukudest – Spectre ja Meltdown. Need probleemid puudutasid paroole, privaatvõtmeid ja sertifikaate, muutes mitmesuguse tundliku teabe haavatavaks.

“Üks või mõlemad neist probleemidest mõjutavad praktiliselt kõiki viimase 23 aasta jooksul toodetud seadmeid,” sõnas Elena.

Foto FastCometi Elenast

FastCometi turundusdirektor Jelena Yovcheva-Tileva rääkis meile, kuidas ettevõte aitab klientidel edu saavutada.

FastComet ei istunud uudiste peal – ettevõte tegutses selle järgi. Niipea kui Spekter ja Meltdown välja kuulutati, asusid FastCometi turva- ja arendusmeeskonnad tegema koostööd müüjatega, et juurutada värskendusi ja leevendada haavatavusi. Meeskonnad tegid mitu taaskäivitusvooru, värskendades Specter 1. varianti jaanuaris ja viies läbi Specteri 2. variandi paranduse aprilli alguses..

Ehkki paljud hostimislahendused pakuvad tööriistu veebisaitide loomiseks ja haldamiseks, kui need lahendused ei paku suurt turvalisust, võivad kliendi veebisaidid jääda viiruste ja muude rünnakute ohtu.

Sellepärast teeb FastComet kõvasti tööd oma turvalisuse arendamiseks ja täiustamiseks. Viimase paari kuu jooksul on ettevõte teatanud mitmetest uutest turbeparandustest.

Näiteks aprillis debüteeris FastComet kahefaktorilise tuvastamise tööriista. Ettevõte tõi kaks kuud hiljem turule kaks täiendavat turvaelementi. Esimene, põhiparool, võimaldab kasutajatel kasutada ühte lihtsat parooli, et pääseda juurde kõigile oma FastCometi lahendustele, andes samal ajal paroolile ka turvalisema krüptimise. Teine, kontaktide / alamkontode juhtimine, võimaldab kasutajatel anda kolmandatele isikutele juurdepääsu oma FastComet kontodele ilma tundlikku teavet paljastamata.

“Püüame oma kasutajate konto turvalisust parandada,” sõnas Elena. “Meie eesmärk number üks on vältida igasugust loata juurdepääsu isiklikule teabele ja kontofailide majutamist.”

Väljakutse: reageeriva klienditeeninduse säilitamine skaleerimise ajal

Isegi kõige kogenumad kodeerijad satuvad keeruka veebisaidi ehitamisel ja hooldamisel aeg-ajalt probleemidele. Kuid need, kellel on vähem tehnilisi kogemusi, kasutavad tõenäolisemalt FastCometi klienditeenindust. Ja sellepärast on tööka ja reageeriva tugimeeskonna olemasolu FastCometile nii oluline.

Ideaalne näide kliendist, kes tugines FastCometi klienditeenindusele, on Caitlin Ball. Tervikliku tervisetreeneri ja toidublogijana asutas ta ettevõtte, mille eesmärk oli aidata naistel parandada oma purunenud suhet toiduga. Ta rajas Real Food First Community, mis pakub juhendamist ja õppetunde klientidele, kes soovivad tervislikult toituda ilma heast elust loobumata.

Kuid väikeettevõtte juhtimine pole lihtne. Kui naine avastas, et tal on harva võimalik oma USA-s asuva hostingu pakkujaga ühendust võtta, pöördus ta FastCometi poole.

Foto FastComet meeskonnast WorldCamp Europe konverentsil 2018. aastal

FastComet tarnib tööriistad saidi ehitamiseks ja toiteks seadmiseks.

“Olen täiesti tehniline ja mittevaluline,” ütles Caitlin tunnistuses. „Niipea, kui midagi läheb valesti või ei tööta õigesti, tean, et saan oma saidi FastCometi abiga hõlpsalt lahendada. See on värskendav, kuna ma pole viimastel aastatel nii tundnud. “

Teised ettevõtluskliendid nõustuvad tema arvamusega. Auhinnatud IT-ettevõtte Papillion Tech tegevjuht Ron Kelley märkis artiklis, kuidas ta hindab seda, et FastCometil pole järjekordade süsteemi ja selle asemel sai tema ettevõte iga tugipileti kohta viie minuti jooksul kohese vastuse. Oma puidutööstusettevõtte käivitanud pensionär tarkvarainsener Don Strenczewilk ütles, et FastCometi tehniline personal on väga asjatundlik. Ja muidugi oli Andrea saidi migratsioon FastCometi meeskonna tõttu ainult nii sujuv.

Kuigi need kasutajad on pärit väga erineva taustaga ja neil on erinevad vajadused, on nad kõik ühel meelel – FastComet pakub.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map