Kui avaldatav võimaldab ettevõtetel ja ettevõtjatel kaasata tarbijaid veebis tipptasemel hallatavate WordPressi hostimislahendustega

TL; DR: Kui Pressable alustas tegevust 2010. aastal, teadis selle lootustandev meeskond, et WordPressi saab kasutada enamaks kui ainult ajaveebide pidamiseks. Õige korraldamise korral võiksid mis tahes suurusega organisatsioonid – alustavatest ettevõtetest kuni globaalsete ettevõteteni – kasutada WordPressi saite suure jõudlusega äriplatvormidena, kust oma kaubamärke levitada. Alates loomisest on Pressable tarninud maailmatasemel hallatavaid WordPressi hostimislahendusi, mis pole saidiomanike vajadustele vastavad. Istusime hiljuti Pressablei ajutise juhi Jeff Mulhollandi ja ettevõtte tugidirektori Rob Villarrealiga ning vestlesime võõrustaja pühendumise eest klienditoele, hallatava WordPressi hostimise tulevikule ja sellele, kuidas Pressable aitab kaasaegsetel ettevõtetel positiivselt mõjutada lõpptulemusi. konkurentsivõimelises veebipõhises äriruumis.


San Antonio jaoks tähendab enamus Lõuna-Texases maikuu kuumaid päevi, jahedaid öid ja turismihooaja algust. Külastajad karjuvad linna droogidena, et teha pilte Alamo ees ja veskist River Walki poodide ümber.

Kuid 2010. aastal sisenes kuu rohkem kui suve päikesepiste. Siseruumides töötas Pressablei vastloodud meeskond raskesti välja hallatavale WordPressi hostimisele parema lähenemisviisi väljatöötamiseks – selline, mis pakuks turvalisust, mastaapsust ja toimivust uutele ja väljakujunenud ettevõtetele veebis.

Eesmärk oli luua platvorm, mis annaks ettevõtjatele ja organisatsioonidele võimaluse oma kaubamärke hõlpsalt turustada ja veebis esinemist üles ehitada, ilma et peaksite muretsema tehniliste aspektide pärast, mis on seotud WordPressi tarkvara värskenduste ja turvapaikade haldamisega. Nii saidi omanikud nulli minna kõige olulisemas – oma põhitegevuse missioonides.

“Tegime seda varakult, luues tööriistakomplektid, mis hõlbustasid nendel rühmadel WordPressi veebisaitide loomist, nende juurutamist ja nende sisule keskendumist,” ütles Pressablei tugidirektor Rob Villarreal. “Hoolisime halduse, turvalisuse ja muude asjade eest, millele te tavaliselt ei soovi keskenduda.”

Rob Villarreali ja Jeff Mulhollandi peakaadrid ja pressitav logo

Rob Villarreal ja Jeff Mulholland rääkisid meile, kuidas Pressablei hallatav WordPressi hostimine aitab ettevõtetel kasumit teenida.

Robi sõnul osutus see kliendisõbralik lähenemine metsikult õnnestunuks. Täna aitavad ettevõtte hallatavad WordPressi hostimislahendused igas suuruses ettevõtetele – alustavatest ettevõtetest kuni Fortune 1000 ettevõteteni – jõuda miljonite tarbijateni kogu maailmas.

“Pressable on õhupallides täisväärtuslikuks tööriistakomplektiks, mis on suunatud agentuuride ja arendajate abistamisele saitide käivitamisel ja nende ehitamisel võimalikult kiiresti ja tõhusalt,” ütles Rob. “Ja mis kõige tähtsam, pakume neile asjatundlikkust ja tuge selle võimaldamiseks.”

Ettevõtte eetikale pühendatud tellimustoe pühendumus

Robi sõnul üritab Pressable klienditoe osas ennetada võimalikke tüsistusi enne, kui nad isegi alustavad. Pressablei meeskond leidis, et paljudel saidiomanikel oli WordPressiga probleeme, millest oli raske üle saada ja mis vajasid ekspertide abi.

Rob ütles meile, et isegi Pressablei tehnilisemalt asjatundlikum kliendibaas, sealhulgas agentuurid ja arendajad, soovisid lahendust saidihalduse koormuse leevendamiseks.

“Neil on teadmisi ja teadmisi, kuid nende jaoks peavad valupunktid läbima pikad väljaõpitud sammud – WordPressi installide tegelik panemine, SSL-i rakendamise nuputamine ja pistikprogrammide installimise protsess – olema võimeline tegema näiteks vahemällu salvestamist ja varundamist, ”rääkis Rob.

Nende raskuste leevendamiseks pakub Robable, et Pressable pakub lahendusi, mis eemaldaksid nad protsessidepõhisest turvalisuse tööst ning igapäevastest varukoopiatest ja värskendustest.

Foto Pressable meeskonnast

Pressablei meeskond on ööpäevaringselt saadaval küsimuste lahendamiseks ja veebisaitide omanike abistamiseks veebiaadresside haldamisel.

“Nad saavad sõna otseses mõttes keskenduda ehitusplatsidele ja edukaks saamisele ning mitte muretseda mõne leitud ajaraiskaja pärast,” ütles ta..

Ja kui probleemid ilmnevad, on Pressable uhke, et pakub ööpäevaringselt kättesaadavate esindajatega tuge küsimuste lahendamiseks.

“Oleme selle klientide jaoks täielikult veebis kättesaadavaks teinud, nii et nüüd pakume reaalajas vestlust kohese tellitava tugikanalina,” ütles Pressablei ajutine tegevjuht Jeff Mulholland. „Mis on tore, et igaüks, kes kasutab reaalajas vestlust, saab sama ekspertide tuge. Ei mingeid eskalatsioone ega midagi sellist. Pole ootamist. Nüüd saavad nad seda tellida otsevestluse või otse e-posti teel. ”

Pärast hostiga liitumist on saidiomanikel ka täielik juurdepääs ettevõtte omnikanali tugiportaalile, mis sisaldab ulatuslikku eneseabiteavet. See tugivõrgustik väljendab ajakirjanduse Pressable asutamise filosoofiat, mille eesmärk on võimaldada klientidel töötada selle nimel, mida nad tunnevad, ilma et peaksite tegelema veebimajutuse keerukusega..

Hallatud hostimine, mis on loodud arendajatele ja turundajatele silmas pidades

Pressable keskendub spetsiaalselt arendajatele ja tehniliselt säästlikumatele turundajatele mõeldud tööriistade loomisse. Ehkki paljudel ettevõtetel on see sama eesmärk, eristab Pressable Robi sõnul ennast hõlpsa kasutamise ja praktilise toe kaudu.

“Mida me tahame teha, on aidata tehnilistel kasutajatel meie tööriistu rakendada viisil, mis on nende tööpõhimõttel mõistlik, ei paku suuri takistusi ja on ka keeruline segamini ajada.” Rob naeris. “Mida see tähendab, on see, et me ehitame funktsioonid välja viisil, mis võtab seda tõsiselt arvesse ja aitab isegi tehnilistele arendajatele pakkuda omamoodi funktsiooni” rööbastel “lähenemist.”

Rob ütles meile, et Pressable-meeskond suudab veebi- ja tarkvaraarenduse taustal pidevalt seda eesmärki täita. Meeskond kasutab sama tüüpi töövooge, mida ta soovib oma klientidelt rakendada, mis aitab dikteerida tõhusaid tootearenduse strateegiaid.

Graafik, mis kujutab saidi loomist ja majutamist Pressable'iga

Pressablei hallatav lahendus võimaldab saidiomanikel hostimise tehniliste omaduste asemel keskenduda ärimissioonidele.

Suurepärase kliendikogemuse säilitamise peamine tegur on siiski Pressablei avatud hoiak tagasiside võtmisel otse kasutajatelt.

“Kuulame kogukonnas palju inimesi,” ütles Rob. „Kuuleme paljudelt arendajatelt nende otsitavatest asjadest. Ja mis kõige tähtsam, me näeme vigu nende parandamisel ja funktsioonide juurutamisel ning anname endast kõik, et neid ei juhtuks. “

Rob kasutas näitena WordPress Core’i. Ta ütles meile, et selle muutmiseks pole mõjuvat põhjust. Seetõttu ei luba Pressable kasutajatel kasutajatel muuta tarkvara tuuma, mis vähendab kasutaja loodud vigade sagedust.

“Me läheme natuke kaugemale, lubades neil neid faile mitte näha ega nendega suhelda,” sõnas Rob. “See pole lihtsalt vajalik.”

Kui küsiti WordPressi saitide Pressable hallatava turvalisuse kohta, ütles Rob, et meeskond teeb SSL-i juurutamise lihtsaks.

“Meil on Let’s Encrypt kaudu klientidele vabalt kättesaadavad SSL-sertifikaadid,” ütles ta. „Selle asemel, et neilt igasuguseid asju nõuda, teeme selle vaikimisi kättesaadavaks. Kui nad otsustavad selle keelata või peavad selle uuesti lubama, juhtub see kõik ühe nupuvajutusega. ”

Skaleeritavad, kohandatavad e-kaubanduse lahendused väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja ettevõtetele

Vajutatav võimaldab kasutajatel luua ühe klõpsuga uusi WordPressi saite või kloonida olemasolevaid saite, kutsuda kaastöötajaid ja luua paroole jagamata ning ehitada lavastuse kaudu enne täielikku juurutamist. Kõik jõudlusseaded on optimeeritud, et muuta saidid turbeuuenduste ja WordPress Core’i automaatse värskenduse abil uute väljalasetega korduvalt kolm korda kiiremaks..

Väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes vajavad e-kaubanduse lahendusi, pakub Pressable WooCommerce platvormi, mis pakub kiireid, skaleeritavaid ja turvalisi veebipoe esikülgi ja kassasid. Pressable pakub ka jõulisi turundus- ja SEO-tööriistu, mis tagavad, et klientide saidid on otsingutulemustes kõrgel kohal ja jõuavad sihtrühmani. Eesmärk on pakkuda veebikaubanduse kogemust, mis soodustab konversioone ja Pressable pakub.

WooCommerce'i ja pressitavate logode kollaaž

Pressable pakub WooCommerce platvormil töötavatele kaupmehesaitidele turvalist hostimist.

Ettevõtte tasemel organisatsioonide jaoks pakub Pressable täielikult kohandatavaid lahendusi koos pühendatud ressurssidega, nii et Pressable on valmis aitama iga klienti, kas neil tuleb saite kiiresti üles kerida või massilise liiklusega hakkama saada.

Samuti on klientidel ruumi tavapärase liikluskiiruse suurendamiseks kuni 20-kordselt, kasutades igapäevaseid varukoopiaid, CDN-i ja hinnakujunduskavasid, mis ei karista liikluse kasvu eest. Kliendiandmete kaitseks kasutab Pressable oma füüsilist riistvara eraldamist ja vangistatud kasutajakeskkondi.

Arenevad lahendused kaasaegse digitaalse turunduse nõudmistega

Kui Pressable jõudis 2010. aastal sündmuskohale, oli ettevõtte eesmärk muuta hallatava WordPressi hostimise nägu oma kliendikeskse lähenemise ja tehnilise ekspertiisi abil. Täna ei avalda Pressable märke aeglustumisest oma jõupingutustes innovatsiooni edendamiseks hostimisruumis koos kliendi nõudmistega. Ja Jeffi sõnul on ettevõtte tulevane tootearenduse trajektoor seatud just selleks.

“See tuleb partnerite tagasisidest – kuna see on tõesti olnud suur osa sellest, kuidas me otsustame asju ajada ärina,” sõnas Jeff. “Kuid me toetame neid inimesi, kes kasutavad Pressableit iga päev neile oluliste asjade tegemiseks, sest me teame paremini kui keegi teine, et nad teavad, mida vaja on.”

Oma klientide jaoks väärtuse osas töötab Pressable filosoofia kohaselt, et rohkem on parem. Jeff ütles, et Pressable’i dev-meeskond on hõivatud juhtpaneelile uute funktsioonide ja täiendavate võimaluste lisamisega, mis hõlbustavad klientidel saitide teisaldamist ja nende lavastamist..

“Lisasime hiljuti JetPacki lisatasu tasuta igale kliendile,” ütles Jeff. „See tagab igale kliendile automaatse varukoopia väliste asukohtade taastamise ja rändamise; reklaamide ostmise võrk; videoväline hostimine; ja täiendav CDN. Proovime töötada rohkem kui sellised asjad ilma hindu tõstmata, “sõnas Jeff.

Pressablei peamine eesmärk on siiski olla tihedas koostöös klientidega. See aitab ettevõttel teada saada, kuidas oma vajadusi kõige paremini teenindada, ja võimaldab meeskonnal õppida, mida tänapäeva turu ettevõtted edu saavutamiseks vajavad.

“Me tahame, et meie partnerid teaksid, et neil on alati inimesi, kes kuulavad, kes aitavad, kes on valmis paindlikud olema ja kes neid vastu võtab,” ütles Jeff.

“Meie edu on läbi meie partnerite edu,” nõustus Rob.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me