Käsitsi valmistatud hostimine: kuidas Hostiso loob võimsaid lahendusi, millel on suur koondamine, viivitamatu aktiveerimine ja spetsiaalne tugi

TL; DR: Kui Hostiso esimest korda hostimisettevõttesse asus, müüs see kohalikele klientidele lihtsat toodet. Kuid meeskond nägi turul tühimikku – konkureerivad hostimisteenuste pakkujad ei toetanud skripte, mida paljud e-kaubanduse ettevõtted kasutasid oma saitide ehitamiseks ja toetamiseks. Hostiso ületas selle lünga, luues nišiskriptide ja rakenduste jaoks optimeeritud hostimisteenused. Nüüd pakub Hostiso taskukohaste pakettidena mitmesuguseid tipptasemel lahendusi. Ettevõtte keskendumine klienditeenindusele on osutunud tõhusaks strateegiaks – täna ehitavad nad uusi kontoreid ja debüteerisid hiljuti võimsa uue veebisaidi.


Kui Hostiso asutajad ettevõtte asutasid, müüsid nad kohalikele klientidele veebimajutust. Kuid varsti nägid nad, et paljud inimesed ja ettevõtted ehitasid oma saite skriptide abil, mida paljud hostingu pakkujad alati tõhusalt ei toetanud. Nad hüppasid võimaluse kasuks.

Üldiste hostimiskavade müümise asemel lõi Hostiso konkreetsete skriptide ja rakenduste jaoks optimeeritud platvormid, sealhulgas mooSocial, phpFox, SocialEngine ja NextCloud. Kui kliendid soovisid WordPressi saiti üles ehitada, oli Hostisos infrastruktuur, mis oli konfigureeritud just WordPressi jaoks. Kui klient kasutas Joomla sisuhaldussüsteemi, sidus Hostiso nad Joomla jaoks mõeldud tootega.

Hostiso tõusu soodustasid kliendid, kes soovisid, et hostingu pakkuja vastaks nende konkreetsetele vajadustele. Nüüd teenindab ettevõte enam kui 30 000 klienti kogu maailmas ja on oma võrku kasutusele võtnud enam kui 20 000 serverit.

Kuigi Hostiso leidis edu turul tühimiku täitmisega, ütles turundusjuht Tom Wilson, et meeskond oli väga teadlik, et veebimaastik on pidevas muutumises. Kiiresti liikuval Interneti-maastikul võib eilne võimalus kiiresti saada homseks komistuskiviks.

“Veebimajutusvaldkond on alati muutumas,” ütles ta. “Näiteks on pilveteenused muutnud seda, kuidas paljud inimesed äri teevad. Seetõttu arendame ja täiustame pidevalt oma lahenduste kõiki aspekte. Ehkki see on keeruline ülesanne, saame selle koos töötades hakkama. Päeva lõpus on see põhjus, miks kliendid meid usaldavad. “

Iga kliendi jaoks kohandatud optimeeritud hostimine

Tomi sõnul eristab Hostiso end konkurentsist, pakkudes täiustatud funktsioone osana isegi oma põhipakettidest.

“Pakume oma klientidele vaikimisi lahendusi, mida paljud teised pakkujad pakuvad ainult tasuliste optsioonidena,” ütles ta. “Pakume tasuta SSL-sertifikaate, domeeni registreerimist, igapäevaseid varukoopiaid, täielikult optimeeritud seadistusi uusima PHP-ga ja MariaDB andmebaasidraiveri jaoks.”

Iga uus klient saab isiklikku kohtlemist saidi hostisse avamisel või migreerimisel. Kui teised hostimisteenuste pakkujad müüvad odavaid stardipakke ja maksavad seejärel keerukamate funktsioonide eest, siis Hostiso meeskond pakub oma klientidele parimaid ja võimsamaid lahendusi otse väravast.

“Seadsime iga kliendi jaoks eraldi keskkonnad,” rääkis Tom. „Meie hostimisplatvormid on alati iga konkreetse skripti jaoks optimeeritud. Lisaks pakume probleemide korral tuge, ettepanekuid ja lahendusi. ”

Pilve hostimise sidumine tugevate õpetustega

Otsustanud jääda veebimajutusteenuste valdkonna tipptasemele, teeb Hostiso meeskond enamat kui pakub väärtuslikke teenuseid soodsate hindadega. Ettevõte on hiljaaegu keskendunud oma pilve hostimisplatvormi tugevdamisele ning kliendikeskse tugiteenuste õpetuste arvu ja kvaliteedi tõstmisele.

“Meil on 15 madala latentsusajaga asukohta ja garantii on 100% SLA,” rääkis Tom infrastruktuurist, mida töötavad täielikult Inteli protsessorid ja suure jõudlusega pooljuht draivid. Ettevõtte pilvekeskkonnad aktiveeritakse mõne minutiga ja kasutajad saavad valida, mida Hostiso kirjeldab kui “lõpmatuid opsüsteemi kombinatsioone”.

Hostiso teadmistebaasi ekraanipilt

Hostiso lisas hiljuti teadmistebaasi 140 videoõpetust, mis hõlmas kõike cPanelist meilisõnumiteni.

Hostiso Cloud Compute kliendid maksavad kuutasusid ja väldivad pikaajalisi lepinguid. Neso rääkis meile, et ettevõtjad, kes soovivad luua nutikamaid ja tõhusamaid veebisaite, hindavad Hostiso uusi hariduspakkumisi, mis laienevad lisaks pilvemajutamisele ka klientide abistamiseks kogu veebimajutuse spektris.

“Oleme lisanud rohkem kui 140 õpetust lisaks arvukatele kasulikele artiklitele, mis käsitlevad kõike alates cPaneli haldamisest kuni WordPressiga tegelemiseni,” ütles ta. “Need funktsioonid aitavad meie klientidel tõesti oma äritulemusi paremaks muuta.”

Ümberkujundatud veebisait pakub suurepärast kliendikogemust

Hostiso meeskond otsustas oma lahenduste tutvustamiseks ja uutele juhenditele juurdepääsu saamiseks otsustada veebisaidi kapitaalremondi üle.

“See oli suurim veebisaitide ümberkujundus, mida me kunagi teinud oleme,” ütles Tom. „Meie jaoks oli oluline, et külastajad ja kliendid saaksid saidil hõlpsalt navigeerida vaid mõne hiireklõpsuga. Parandasime oma lehe laadimisaega, optimeerisime seda mobiilseadmete jaoks ja lisasime tonni kasulikku sisu. Siiani oleme klientidelt saanud suurepärase vastuse. “

Samuti pange tähele, et Hostiso lisas versiooniuuendusega mitmeid uusi maksevõimalusi. Kuna ettevõte teeb koostööd Aasia ja Põhja-Ameerika mandritel asuvate suurte ja väikeste ettevõtetega, siis ainult ühe või kahe maksevõimaluse kasutamisest lihtsalt ei piisanud, ütles Neso. Soovides pakkuda igale kliendile võimalikult sujuvat kogemust, aktsepteerib Hostiso nüüd PayPali, Skrilli, krediitkaarte, Bitcoini ja Western Unioni ülekandeid.

Laienemine globaalselt, säilitades samas tervituskeskkonna

Lisaks oma veebisaidi kapitaalremondile jätkab Hostiso laienemist, avades kontorid Aasias.

“Me võtame meeskonda uusi liikmeid ja me ei saanud olla rohkem põnevil,” sõnas Tom.

Hostiso võrgu graafika

Hostiso töötab madala latentsusega 100 Gbit võrgus, kasutades andmekeskusi neljal mandril.

Ettevõtte kultuur on alati oluline, seetõttu töötab Hostiso selle nimel, et ettevõtte pingevaba ja sõbralik tööstiil õitseks igal pool, kus ettevõte kaupluse üles seab..

“Tahame, et töötingimused oleksid suurepärased kõigis meie kontorites,” sõnas Tom. “Neil kõigil on puhkeruumid, aga ka tasuta joogid ja söök. Kui inimestel on hea meel tulla iga päev tööle, esinevad nad kõige paremini. ”

Lisaks sisemisele õnnele ja kodutöödele ütles Tom, et Hostiso ettevõtte kultuuris on oluline osa ka klientide tagasisidele pandud väärtus. Meeskond jälgib pidevalt oma klientide ettepanekuid.

“Kui kuuleme midagi, mis võiks parandada kasutuskogemust või meie hostimisteenust üldisemalt, viime need muudatused kiiresti ellu,” sõnas ta. “See hoiab meid mängu peal.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me