JotForm: intuitiivne veebivormide koostaja, mis võimaldab ettevõtetel andmeid tõhusalt koguda ja hallata

TL; DR: Aytekin Tank oli 2006. aastal tarkvarakonsultant, kes soovis tööriista, mis aitaks tal veebivorme tõhusamalt üles ehitada. Kui ta seda ei leidnud, otsustas ta luua JotFormi – tööriista, mis säästab kasutajate aega, genereerides kiiresti robustsed ja intuitiivsed vormid. Tänapäeval kasutavad igat tüüpi organisatsioonid – sealhulgas koolid, ettevõtted ja mittetulundusühingud – ressursside säästmiseks JotFormi vormi loomise tööriistu. Ja ettevõte muudab oma tooteid veelgi võimsamaks, kuulates tagasisidet ja kavandades andmehaldusele keskendunud funktsioone.


Kui Aytekin Tank 2006. aastal New Yorgis tarkvarakonsultandina töötas, põlgas ta veebivormide kodeerimist sügavalt. Ülesanne oli nii tuim kui aeganõudev, nii et Aytekin otsis otseteed veebis, kuid ei leidnud lahendusi. Need vähesed veebipõhised vormiehitajad, kuhu ta komistas, olid halvasti valmistatud ja raskesti kasutatavad.

Ta muutis oma pettumuse lahenduseks, asutades veebipõhise vormi loomise platvormi JotForm, mis pakub kasutajatele loomulikke kogemusi, mida ta oli otsinud. Algselt oli JotForm kõrvalprojekt, kuna ta jätkas tööd oma päevatööl.

Kuid kui ta veetis oma päevi kontoris ja öid kodus töötades, hakkas JotFormi kasutajaskond kasvama. Varsti otsustas ta keskenduda täiskohaga JotFormile. Ja see otsus tasus end ära.

JotFormi asutaja Aytekin Tanki foto

Aytekin Tank asutas JotFormi pärast pettumust veebis vormide loomise võimaluste puudumise tõttu 2006. aastal.

“Olin otsinud vormi ehitamiseks head intuitiivset lahendust. Ma tegin oma osa koledatest ehitajatest, kuid usun, et lahendasin selle probleemi lõpuks. ” Aytekin ütles vahetult enne JotFormi käivitamist.

Kui algne idee oli luua vorme, mida tehnilistel asjatundjatel polnud aega ise luua, hakkasid platvormi kasutamiseks registreeruma üha rohkem mittetehnilisi töötajaid. See näitas JotFormi teenuse laialdast atraktiivsust.

“Tooted olid nii juurdepääsetavad, et igaüks sai neid kasutada. Aytekin mõistis, et kõik vajavad lihtsat viisi teabe kogumiseks organiseeritud ja tõhusal viisil, mitte ainult koodijaid, ”ütles JotFormi turunduse ja kommunikatsiooni osakonna juhataja Chad Reid. “Sellepärast hakkasime oma tööriistu turustama laiemale publikule.”

Täna on JotFormil enam kui 4 miljonit kasutajat ja see loob iga päev üle 1000 uue vormi. Platvorm on saadaval 177 riigis ja enam kui tosinas keeles. Ja JotForm tugineb toote täiustamise jätkamisel oma globaalse kasutajabaasi tagasisidele.

JotForm: ettevõte, mis mõistab aja kokkuhoiu väärtust

Kuigi JotForm muudab teabe kogumise organiseeritumaks ja tõhusamaks protsessiks, on kõige väärtuslikum eelis, mida see klientidele pakub, aeg. JotFormi madala sisenemisbarjääri tõttu saavad isegi kõige uuemad iduettevõtted algusest peale kasutada selle tööriistu, et saada andmete kogumisel ja säilitamisel metoodilisemaks.

„Kasutuslihtsus on oluline, kuid ajajuhtimine on JotFormi suurim eelis. Näiteks kui ainus viis potentsiaalsete klientide või pikaajaliste klientide käest teabe saamiseks on e-posti aadress, mille olete oma veebisaidile postitanud, on nende saadetud teabe korraldamine palju vaeva, ”ütles Tšaad . “Aga kui annate neile inimestele juurdepääsu lihtsale vormile, on see lihtne.”

Lõppkokkuvõttes aitavad JotFormi tööriistad inimestel ühenduda teistega, kellel on vajalikud andmed. Samuti vähendavad need edasi-tagasi e-kirju, mis raiskavad nii paljudes organisatsioonides aega, mis vabastab töötajad keskenduma tootlikkuse eesmärkidele.

JotFormi üks võimsamaid ja populaarsemaid funktsioone on maksete integreerimise tööriistad. See võimaldab selliste teenuste nagu Square, PayPal, Stripe ja BlueSnap kasutajatel integreerida oma tellimisvormid. Selle tööriista abil saavad ettevõtted makseid töödelda esitamise hetkel, olgu selleks tellimisvorm, annetusvorm või taotlus. Kõigi eest hoolitsetakse üheaegselt, mis muudab protsessi nii ettevõtte kui ka klientide jaoks lihtsamaks ja kiiremaks.

JotFormi jõulisel tootekomplektil on mõnikord üllatavaid kasutusvõimalusi. Kuna neid on nii lihtne kasutada, on isegi Tšaad leidnud, et ettevõtte tööriistad aitavad teda ootamatutel viisidel.

„Mul on praegu pulma kavandamine, nii et pidin koguma aadresse sõpradelt ja pereliikmetelt. Alguses mõtlesin: “Ma pean ütlema neile kõigile, et nad saadaksid mulle teabe e-postiga”, mis oleks olnud tülikas protsess, “ütles ta. “Siis mõistsin, et lihtsaim lahendus oli vormi loomine. Ma olen mittetehnik, kuid see võttis mind ikka vähem kui kaks minutit. Saatsin lingi kõigile välja ja koondasin kogu nende teabe ühte kohta, mida on lihtne suvalisse süsteemi või arvutustabelisse liita. Probleem lahendatud.”

Tööriistad igat tüüpi organisatsioonidele – koolidest ettevõteteni

JotForm pakub ühte suurimat veebis saadaolevate tasuta mallide valikut. Kliendid võivad leida vorme, mis on mõeldud tellimuste üksikasjade, tagasiside ja rakendusteabe kogumiseks peaaegu iga tööstuse jaoks. Kui ettevõte ei leia oma vajadustele vastavaid võimalusi, on JotFormi pukseerimisvormide koostaja abil lihtne luua uus..

Ja paljudel viisidel, kuidas JotFormi tooted aitavad kasutajatel Tšaadi hõivatud hoida.

„Turundusmeeskonnana on meie suurim väljakutse see, et ühte tüüpi kasutajaid on raske kindlaks teha. Meie kliente on igalt poolt. Need on mittetulundusühingud, kes vajavad annetusvorme ja vabatahtlike blankette. Need on koolid, mis vajavad registreerimisvorme, ja väikeettevõtted, kes vajavad müügivihjete loomise ja tagasiside vorme. Isegi kui oleme tegutsenud rohkem kui 13 aastat, kasvab meie vorme kasutavate ettevõtete tüüp jätkuvalt. “

JotFormi mallide ekraanipilt

JotForm pakub spetsialiseeritud malle paljudele tööstusharudele, aga ka eraisikutele ja mittetulundusühingutele.

Sellepärast on JotForm loonud raskelt laetavate kasutajate uurimisrühma, mille ülesandeks on aidata klientidel andmete kogumise asemel teha kvalitatiivseid uuringuid. See lähenemisviis võimaldab JotFormil luua asjakohast ja kasulikku sisu.

JotFormi kasutajauuringute meeskond töötab koos oma klientidega välja valupunktide parandamise, uute võimsate funktsioonide lisamise ja parima võimaliku toote tegevuskava kujundamise osas. Seejärel ühendab JotForm selle teabe oma klienditoe meeskonna andmetega – sealhulgas tõrkearuanded või uue integratsiooni ideed.

Täiustame tooteid alati, pidades silmas andmehaldust

Alates ettevõtte Aytekin asutamisest 2006. aastal on JotFormi eesmärk olnud vormi loomise protsessi lihtsamaks muutmine. Kuulates oma üksikisikute, äriklientide ja mittetulunduslike klientide tagasisidet, on ettevõte selles missioonis silma paistnud.

“See oli meie leib ja või. Küsisime endalt: „Kuidas muuta see protsess kiiremaks? Kuidas lisada disaini funktsionaalsus lihtsamaks? ”Meie tootevärskendused keskendusid neile küsimustele vastamisele,” sõnas Tšaad.

Foto JotForm kommunikatsioonidirektor Chad Reid

Chad Reid rääkis meiega JotFormi paljudest juhtumitest.

Viimase paari aasta jooksul on ettevõte hakanud esitama ka muid küsimusi. Täna on JotForm seotud lõpptarbijaga täpselt samamoodi nagu klientide jaoks, kes vorme koostavad. Eesmärk on muuta vormi täitmine nauditavaks kogemuseks, mis suurendab reageerimise määra.

2019. aastal plaanib JotForm õppida rohkem selle kohta, kuidas teavet vormide kaudu kogutakse ja kuidas ettevõtted seda võimendavad.

“Tahame teada, kuidas meie kliendid andmeid analüüsivad, kuidas nad seda sisemiselt jagavad ja kuidas nad kasutavad neid otsuste kujundamisel,” rääkis Tšaad. “Suur osa meie teekaardist 2019. ja 2020. aastal on pühendatud neile küsimustele vastamisele.”

Esiteks töötas JotForm välja tööriistad, mis hõlbustasid uute vormide loomist. Seejärel kavandas see vorme, millel oli parim võimalik reageerimise määr. Nüüd ehitab ettevõte uusi protsesse, mis aitavad klientidel nende vormidest maksimaalselt kasu saada. JotFormi kogu kogemus, alates hetkest, kui uued kasutajad loovad oma esimesed vormid, kuni kogutud andmetega tegelemiseni muutub sujuvamaks, lihtsamaks ja tõhusamaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me