Helikunst: Rogue Amoeba tarnib mitmekesise kataloogi võimsast ja uuenduslikust helitarkvarast kõigi oskustasemete macOS-kasutajatele

TL; DR: Bostonis asuv Rogue Amoeba on ülemaailmselt levitatav tarkvaraarendusettevõte, mis tarnib macOS-i jaoks terviklikku heliga seotud tööriistade komplekti. Alates rakenduste salvestamisest ja redigeerimisest kuni helilaua ja segamistarkvarani välja töötatud ettevõtte mitmekesine tootekomplekt loodi nii harrastajate kui ka stuudiotehnikute vajaduste rahuldamiseks. Pühendunud pidevale arengule ja tipptasemel klienditeenindusele, kavatseb Rogue Amoeba tugineda oma peaaegu kahekümne aasta pikkusele ajaloole selles valdkonnas.


Elu üherakulisena, tarretisesarnase massina ei pruugi tunduda sugugi muljetavaldav, kuid amööbid on tõepoolest põnevad olendid. Lõppude lõpuks on vähestel organismidel võimalus oma kuju muuta mitmesugustel eesmärkidel, alates söötmisest kuni üle elavate karmide keskkonnatingimusteni.

Neid fakte arvesse võttes ei tundu sugugi nii kummaline, et mitmeotstarbeline tarkvaraettevõte võtaks ametisse oma maskoti ja nimekaimu. Roost Amoeba, Bostonis asuv ettevõte, millel on kontorid kogu maailmas, on välja töötanud Macidele mõeldud komplekti, mis pakub mitmesuguse kuju ja kujuga helirakendusi.

Rogue Amoeba logo

Rogue Amoeba pakub täielikku komplekti robustseid, uuenduslikke helirakendusi macOS-i jaoks.

Nende hulka kuulub koduhelistriim Airfoil; Loopback, segamisvahend; Farrago, heliplaat; Fission, toimetaja; Heli kontroller SoundSource; ning Piezo ja Audio Hijack, kaks populaarset salvestusrakendust.

“Andsime oma ettevõttele ja toodetele natuke kõhunääret,” ütles Paul Kafasis, kes ütles meile, et ta läheb endise juhi / Lackey tiitli alla, et endise nimetamise pretensioonid vähendada. „Ainuüksi meie nimi on kummaline ja pilkupüüdev, nagu ka meie logo alguses. Isegi nimi “Audio Hijack” tõmbas inimesi ligi. Kuid meie põhirõhk on alati olnud kvaliteetsete tööriistade loomisel, mis abistavad kasutajaid. “

Alates asutamisest 2002. aastal on Rogue Amoeba keskendunud selliste toodete väljalaskmisele, mida kõik helihuvilised – kodukasutajatest stuudiotehnikuteni – oskavad hinnata. Mööda on ettevõte teeninud mitmeid auhindu, sealhulgas Audio Hijacki aasta 2018. aasta Mac App. Ettevõtte eesmärk on täiustada oma helirakenduste komplekti veelgi hoolikalt läbi kaalutud versiooniuuenduste kaudu, mis põhinevad osaliselt kasutajate tagasisidel.

Heli kaaperdamine: salvestage kõik, mida oma Macis kuulete

See oli pool kümme aastat enne esimese iPhone’i väljaandmist ja juba palju enne mobiilirakenduste revolutsiooni, kui Paul asutas 2002. aastal Rogue Amoeba koos Alex Lagutin ja Quentin Carnicelli. Tarkvararakendused ja sõltumatud tarkvaramüüjad olid olnud juba aegade vältel, kuid siiski ütles Paulus, et tarkvaraettevõtte asutamine on palju harvem kui praegu..

Macis olid aga kvaliteetsete tarkvaratootjate, sealhulgas jagamisvara ja jaemüügikasti tarkvara arendamise pikaajalised traditsioonid. “Tahtsime end paigutada nende kahe asja vahele, pakkudes kvaliteetset tarkvara ilma füüsiliste toodete ülakuludeta,” ütles Paul. “Veeb ja maksete töötlemine Internetis tegid selle tõesti võimalikuks.”

Apple’i iPodi populaarsus aitas ka Rogue Amoebal startida, kuna see tekitas Macis huvi muusika ja heli vastu. Macidele helisüsteemi tarkvara loojana seadis see Rogue Amoeba esikohale. Juulis 2006, kui taskuhäälingusaated said tavapäraseks, andis Rogue Amoeba välja oma populaarse salvestusrakenduse Audio Hijack värskenduse, mis võimaldab kasutajatel Skype’i heli salvestada.

“Tänu Skype’i vestluse mõlemale otsale oli lihtne salvestada ja see viis meid tõesti paljude kasutajate ette,” sõnas Paul. “Suusõnaliselt sellest, et meil on kasulik vahend, mis aitab inimestel taskuhäälingu alustamist alustada, on see meile endiselt kasulik.”

Tänapäeval on Audio Hijack ettevõtte lipulaevalahendus, mis võimaldab kasutajatel salvestada heli mis tahes teie Mac’i allikast – tarkvararakendustest ja veebivoogudest riistvarani, näiteks mikrofonid ja mikserid. Ettevõtte teatel saate seda oma Macis kuuldes Audio Hijacki abil salvestada. Veelgi enam, rakendus hõlbustab salvestamise protsessi mõistmist, näidates visuaalselt, kuidas heli voolab.

“Heli kaaperdamise võimalus salvestada mis tahes heli on kõige huvitavam funktsioon, mida pakume, ja see meeldib kõige rohkem inimestele,” ütles Paul. “See on podcasterite jaoks suur hitt, kuid heli salvestamiseks on kümneid muid väiksemaid juhtumeid ja enamik, kes Audio Hijackist kuuleb, mõtleb välja viis, kuidas seda kasutada.”

Kas otsite lihtsat helisalvestuslahendust? Proovige Piezo

Audio Hijack oli ettevõtte esimene toode ja jätkub aktiivses arenduses täna. Ja kuigi Audio Hijack on umbes nii jõuline kui võimalik, ütles Paul, et Piezo on sisuliselt tema väike vend, toimides sisendpunktina võimsamale helisalvestusrakendusele. “Heli kaaperdamine nõuab natuke rohkem katsetamist ja õppimist, kuid see pakub palju rohkem võimu ja võimalusi,” ütles ta..

Kui otsite ülitähtsat alternatiivi Audio Hijackile, võib Piezo olla just pilet. Pauluse sõnul on ühe klõpsuga salvestamise ja sujuvama konfigureerimisega kasutamine uskumatult lihtne ning säästab aega seadistamise osas.

Piezo logo

Piezo sarnaneb Audio Hijackiga, kuid pakub veelgi intuitiivsemat kasutuskogemust.

“Piezo loodi algselt helisalvestise toomiseks Mac App Store’i juba 2011. aastal,” ütles ta. „See oli Audio Hijacki väga lihtsustatud versioon, mis oli loodud väga hõlpsaks kasutamiseks. Vaid mõne klõpsuga saate heli salvestada mikrofonist, veebibrauserist või VoIP-rakendusest nagu Skype. ”

Täna müüakse Piezo-d eranditult Rogue Amoeba veebisaidil App Store’is kõikuvate reeglite ja piirangute tõttu. Kuid kuna kolmanda osapoole Maci tarkvara otsemüük õitseb endiselt jõudsalt, ütles Paul, et kasutajad leiavad selle tehnoloogia üles.

“Sellegipoolest on Piezo tõepoolest meie võimsama plokkflöödi Audio Hijacki tõusulaine, mis dramaatiliselt Piezot müüb,” ütles ta. “Enamik inimesi, kes Piezost esimest korda teada saavad, lõpetavad Audio Hijacki ostmise. See tähendab, et on tore pakkuda lihtsamat võimalust inimeste alustamiseks. Kui see on kõik, mida kasutaja vajab, on ka see korras. “

Rakenduste täielik komplekt heli redigeerimiseks, voogesitamiseks ja segamiseks

Lisaks populaarsetele salvestuslahendustele on Rogue Amoeba välja töötanud rakenduste kollektsiooni, mis vastavad Maci kasutajate helivajadustele. Airfoil, mis on saadaval nii Maci kui ka Windowsi jaoks, võimaldab kasutajatel saata kodu kaudu oma arvutist heli mitmesse seadmesse, sealhulgas Apple TV, AirPort Express, Google Chromecast, Bluetoothi ​​kõlarid, iOS-seadmed ja muud Macid ja PC-d muu riistvara.

“Pikka aega oli Airfoil meie kõige populaarsem toode ja kindlasti ka kõige toredam,” sõnas Paul. ” Seda kasutavad sageli peod võõrustavad inimesed, kes tahavad kogu oma kodus muusikat kuulata, ilma et oleks vaja kõlarikaableid igal pool juhtida. ”

Lennukihi, loopbacki ja heliallika logod

Airfoil, Loopback ja Soundsource täiendavad kollektsiooni.

Veel üks huvitav rakendus, mida Rogue Amoeba pakub, on Loopback – segamisriist, mis võimaldab kasutajatel luua virtuaalseid heliseadmeid, mida saavad reaalajas kasutada muud helirakendused. Loopbacki kasutavad sageli podcastrid, kes soovivad ühendada mikrofoni teiste heliallikatega või mängijatega, kes soovivad salvestada mängu koos heli ja kommentaaridega.

“Loopbacki abil on võimalik heli edastada Maci rakenduste vahel, kusjuures rakendus toimib virtuaalse mikserina,” ütles Paul. “See asendab vajadust palju füüsilist riistvara ja see on olnud tõeline õnnistus paljudele audiospetsialistidele.”

SoundSource seevastu pakub võimalust juhtida üksikute rakenduste heli, parandada kvaliteeti efektide abil ja juurdepääsu Maci heliseadmetele. “SoundSource 4 on võib-olla meie seni kõige laiemalt keskendunud rakendus,” sõnas Paul. “Selle abil saavad kasutajad reguleerida heli rakendusepõhiselt (teha filmi valjemaks või vaigistada veebibrauserit) ja isegi Spotify muusikale heliefekte, näiteks ekvalaiserit, rakendada.”

Ettevõtte arengupüüdluste osas ütles Paul, et Rogue Amoeba pole viimaste trendidega seotud. “Uute tehnoloogiate või funktsioonide kasutuselevõtt on väga aeglane, eelistades tavaliselt oodata, kuni need on põhjalikumad,” ütles ta.

Näiteks kui Apple avalikustas DarOS Mode’i 2018. aasta lõpus macOS Mojave osana, kasutas Rogue Amoeba vaoshoitust. “Selle asemel, et kõik maha jätta, et seda kõigisse rakendustesse rakendada, katsetasime sellega natuke ja otsustasime, et võiksime seda järk-järgult lisada,” sõnas Paul. “Nüüd, üheksa kuud hiljem, hakkame saatma värskendusi, mis sisaldavad tumeda režiimi tuge.”

Horisondi pidevad värskendused ja täiendused

Mis puutub tulevikku, siis ütles Paulus, et Rogue Amoeba jätkab stabiilsete ja rikkalike toodete tootmist. Ettevõte on alati hõivatud heliriistade täieliku tootevaliku värskendustega ja lubab, et on vaja veel uusi täiustusi.

Kasutajate tagasiside on hindamatu osa ettevõtte arendusprotsessist ning ettevõtte pühendunud tugitöötajad teevad usinalt tööd, et jälgida sisendit, et suunata tulevasi värskendusi. Taotluste kaalumisel ütles Paulus meile, et ta kutsub arendajaid üles sageli otsima probleemi juuri.

“Kasutajad pöörduvad teie poole sageli väga konkreetse taotlusega, mis vastab nende vajadustele,” ütles ta. „See ei pruugi aga teie toote, teie kasutajabaasi või isegi selle konkreetse kasutaja jaoks kõige parem olla. Mida paremini saate nende probleemist aru, seda paremini saate seda lahendada. ”

Lisaks kõrgekvaliteediliste toodete väljatöötamisele on Rogue Amoeba keskendunud laserile ka klientide rahulolule. “Aja jooksul on meid selle eest tunnustatud,” sõnas Paul. “See on alati väga rõõmustav, isegi kui see pole midagi, mis on enamiku kasutajate jaoks kohe ilmne.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me