Hallake oma pilveparki: HPE hübriidlahendused võimaldavad ettevõtetel optimeerida tootlikkust, rakendades era- ja avalike pilvede eeliseid

TL; DR: Hewlett Packard Enterprise (HPE) pakub pilvtoodete ja -teenuste portfelli, mis võimaldab ettevõtetel lihtsustatud hübriidkeskkondi luua, juurutada ja hallata. Ettevõte täiustab privaatseid, hallatavaid ja avalikke pilvi, et kiirendada ja kuluefektiivsust suurendada. Tarkvara määratletud infrastruktuuri ja tarbimispõhiste ressursside kaudu on HPE oma klientide töötahet ümber kujundanud.


Üks asi, mida ma noorpõlves kassapidajana õppisin, on see, et enamik inimesi halvustab toidukaupade ostmist. Ma nägin seda nende kehakeeles, kui nad seisid elutute silmade ja raskete peadega. Täna olen see inimene. Ma pigem maksaks valmistoidu eest, kui jookseksin mööda kauplust hulluks ajavatel koostisosade jahtidel, mis siis koju minema ja kombineerima.

Nagu selgub, ei piirdu see tunne ainult toidupoega. Wayne Jeong, HPE hübriidpilvetehnoloogia, tarkvara määratletud ja pilvegrupi asepresident ja GM, rääkis meile, et tema ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele lihtsustatud hübriidkeskkonda, mitte privaatsete, hallatavate ja avalike pilvede hodgepodge.

“Teema, mida meie ettevõttes näete, on see, et me ei paku punktlahendusi – me ei müü koostisosi,” ütles ta. “Me müüme tulemusi, sööki.”

Wayland Jeongi ja HPE logo juhtpilt

Wayne Jeong, HPE hübriidpilvetehnoloogia, tarkvara defineeritud ja pilvegrupi asepresident ja GM, rääkis meile, et ettevõte leevendab kliente stressist, mis on seotud mitmesuguste pilvekeskkondade žongleerimisega.

Maailmas, kus ettevõtted juhivad sageli erinevaid traditsioonilisi ja pilveressursse, on HPE eesmärk lihtsustada toiminguid, et nad liiguksid optimaalse kiirusega, olenemata andmete asukohast.

Wayland on olnud selle ettevõttega algusest peale. “Alustasime riistvaraettevõttena ja me ei häbene tõsiasja, et ehitame suurepärast riistvara,” sõnas ta. “Sellest ajast alates oleme keskendunud ettevõtte ümber sellele, et pakkuda klientidele tulemusi, mis on juurdunud meie riistvarajaloos.”

Täna muudab HPE pilvehaldustoodete portfelli hübriidpilvekeskkondade loomine, juurutamine ja haldamine ettevõtetele lihtsaks. Ettevõte pakub kiiruse parandamiseks järjepidevat kogemust kõigis pilvedes, pakkudes samal ajal kulusid vähendavaid tarbimispõhiseid ressursse. Tänu skaleeritavatele lahendustele ja kliendikesksele sisemisele arendusprotsessile annab HPE kasutajatele võimaluse kujundada hübriidpilvekeskkondi vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Lihtsustatud hübriidpilvekeskkonna loomine, juurutamine ja haldamine

Pilvandmetöötluse puhul pole midagi halba, kui soovime mõlemast maailmast parimat – lõppude lõpuks on nii avalikul kui ka privaatsel pilvelahendusel ainulaadsed eelised. Privaatpilved pakuvad kontrolli, paindlikkust ja turvalisust, samas kui avalikud pilved on tuntud oma taskukohasuse ja vähese hoolduse poolest.

“Ettevõtted soovivad kasutada ära nii avalikku kui ka privaatpilve,” sõnas Wayland. „Kuid ettevõtte juhtimise ja juhtimise ühendamine selle kõigega on tõesti keeruline. Seetõttu on meie missioon teha hübriidpilv klientidele lihtsaks. ”

Samuti on juhtumeid, kus ettevõtted peavad säilitama kohapealse infrastruktuuri. Wayland ütles meile, et andmete raskusjõud muudab pilve mobiliseerimise sageli ebapraktiliseks ja mõnel juhul on privaatsus murettekitav (arvake GDPR). “Enamik meie ettevõtte kliente elab vajaduse korral hübriidmaailmas,” ütles ta. “Pidevalt peab olema mingil hulgal pärandinfrastruktuuri, mida ettevõtted peavad haldama.”

Ühtse võrgu galaktikalaadne kujundus

HPE aitab vähendada keerukust, mis sageli ilmneb mitme pilve ja kohapealse infrastruktuuri lahenduse kasutamisel.

Ehkki erinevate pilvelahenduste ühendamine kohapealse infrastruktuuriga loob sageli paindlikuma lahenduse, võib sellega kaasnev keerukus põhjustada olukorra kontrolli alt väljumise ja lõppkokkuvõttes aeglase innovatsiooni. “Pakume lahendusi hübriidpilve maailma käitamiseks, juurutamiseks ja haldamiseks,” ütles Wayland.

Näiteks on HPE Pointnext ette nähtud operatiivsete komplikatsioonide vähendamiseks digitaalsete nõustamisteenuste kaudu. Grupp on pühendunud ekspertide pakkumisele hübriidpilvelahenduste kaudu ettevõtete kavandamisel, juurutamisel ja haldamisel.

Sillake ühendage OneSphere’iga DevOps ja valitsemise vahel

HPE OneSphere on hübriidne pilvehalduslahendus, mis lihtsustab ja sujuvamaks muudab toiminguid ja suurendab kuluefektiivsust.

“Mustriks, mida näen ikka ja jälle keskmise suurusega ja suurte ettevõtete puhul, on see, et neil on palju äriprotsesse, kuid nad tahavad olla agarad suure kiirusega,” ütles Wayland. „See annab neile konkurentsieelise – nagu öeldakse:„ See pole enam see, mis väikesi peksab; see on kiire aeglane peksmine. ”

Wayland ütles, et need ettevõtted näevad oma toimingute pilve viimisel väärtust, kuid pole päris kindlad, kuidas sinna jõuda.

Töötaja kohtumine robotiga

OneSphere: Aidates ettevõtetel tulemusi ühendada, ühendada traditsiooniline poliitika ja pilveinfrastruktuur.

“Nad peavad ületama selle lõhe tänapäevase rakenduste arendamise paradigma ja nende praeguste äritavade vahel, kaasa arvatud see, mida on vaja poliitika ja turvalisuse seisukohast,” ütles ta. „Kui teie ettevõte on sündinud pilves, näiteks Facebook või SalesForce, siis pole see probleem. Kui sa oled Johnson & Johnson või Bank of America ja peate olema pilvejoonelisem, see on nii. ”

Sisestage HPE OneSphere. Tarkvara teenusena lahendus võimaldab kasutajatel hallata oma hübriidvalda ühe klaasiklaasi kaudu, mis on tihedalt integreeritud ettevõtte ülejäänud portfelliga – võimaldades neil oma ettevõtte üle kotkasilma vaadata. “Keskendusime kogu lahenduse ehitamisele, mis muudab hübriidpilve meie klientide jaoks lihtsaks, alates infrastruktuurist ülespoole,” ütles Wayland.

Tarkvara määratletud, komposteeritavad infrastruktuurilahendused

Rahvusvahelise andmekorporatsiooni andmetel on ülemaailmne komposteeritava / liigendatud infrastruktuurituru väärtus 2018. aasta lõpuks hinnanguliselt 751,5 miljonit dollarit ja 2023. aastal ulatub see 4,7 miljardi dollarini..

HPE on tehnoloogia pioneer, enam kui 1600 klienti kasutab selle komposteeritavaid infrastruktuurilahendusi. Ressursside optimeerimise ja paindlikkuse parandamise eesmärk on HPE komposteeritav infrastruktuurilahendus, mida tuntakse kui HPE Synergy, mis annab organisatsioonidele võimaluse rahuldada kasvavat nõudlust paindlike ressursside järele. Platvorm lihtsustab IT-toiminguid tarkvara määratletud infrastruktuuri abil füüsiliste, virtuaalsete ja konteineriseeritud töökoormuste jaoks.

“Selle asemel, et osta lehtmetalle ja emaplaate ning selle üles rakeerida – teadmine, kuidas te konfigureerite, on see, kuidas see igaveseks jääb – on see, mida me kompostitava infrastruktuuriga sõidame – see on tarkvara poolt määratletud kõik,” sõnas Wayland. “Selle ümbervahetamiseks ei vaja te tõstukit, kruvikeerajaid ega tööriistarihmasid.”

Lahendus ühendab AI ühtse API-ga, mis kasutab HPE partneri ökosüsteemist võimsaid tööriistu. Sel eesmärgil omandas HPE Plexxi selle aasta alguses, et laiendada oma komposteeritavat taristuportfelli.

Abstraktne tehniline pilt

HPE komposteeritavad lahendused lihtsustavad tarkvara määratletud infrastruktuuri kaudu toiminguid.

“Plexxi on keskendunud tarkvara määratletud võrkude loomisele ja rakendustepõhisele võrgu optimeerimisele,” ütles Wayland. “Olen põnevil omandamise ja selle üle, kuidas Plexxi annab palju jõupingutusi meie kompositsioonivõime suurendamiseks.”

Samal ajal kui ettevõte liigub taristukeskkonda, mida kontrollib tarkvara, ei pööra HPE oma riistvarapärandile selga. “Me võtame oma usaldusväärse riistvara – serverid, bladesüsteemid, kogu meie suurepärase infrastruktuuri – ja muudame selle nii, et tarkvara saaks täpsustada, milline see riistvara protsessori, mälu, salvestusruumi ja võrgu konfigureerimise osas välja näeb” Ütles Wayland.

Päeva lõpus ei taha HPE, et kliendid mõtleksid oma toodetele lihtsalt kui serveririiulisse paigutatud kastid. “Tegemist on tegelikult tarkvaraga, mis muudab selle” kasti “ettevõtte kontekstis tähendusrikkaks,” sõnas ta.

Pakkudes lahendusi, mis muudavad klientide tööd

Wayland tunnustab HPE president ja tegevjuht Antonio Neri ettevõtte hübriidpilvelahenduste väljatöötamise ja tarnimisega. Antonio liitus HP-ga 1995. aastal klienditeeninduse esindajana, astudes järjest kõrgemale, enne kui ta nimetati 2017. aastal presidendiks ja aasta hiljem tegevjuhiks.

“HPE on suur ajalugu, millel on palju ajalugu, ja ettevõtte töö mõistmisel on suur eelis,” sõnas Wayland. „Antonio on olnud ettevõttes üle 20 aasta ja tunneb selle juuri sügaval tasemel. Ta viib meid edasi – see on ettevõtte tõeline põhjatäht. ”

Wayland rääkis, et Antonio HPE visioon on suunatud iga kliendi äriteekonna parandamisele, et nad saaksid hõlpsalt lõppsihtkohta jõuda. “Keskendutakse tõesti klientide edule ja lahenduste pakkumisele, mis muudavad inimeste tööviisi,” sõnas Wayland.

Ehkki ettevõte pole vaevalt idufirma, leidub arvukalt idufirmasid sarnaseid ettevõtteid, mis kuuluvad HPE katuse alla. See struktuur tagab, et ettevõte pole liiga suur, et teha tihedat koostööd oma klientidega. Näiteks Wayland, kes jälgib HPE pilvetooteid, kasutab tootearenduses kliendikeskset lähenemist.

“Meil on disainipartnerlusi, kus saame kokku klientidega ja anname neile võimaluse lisada funktsioonitaotlused meie mahajäämustesse,” sõnas ta. “Samuti käime klientidega regulaarselt disainiülevaateid vaatamas, et nad saaksid meie tooteid sisuliselt oma vajadustest lähtuvalt kujundada.”

Unustage toidupood – HPE kliendid saavad luua oma menüü.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me