GW kutseõppe kolledž: infotehnoloogia ekspertide järgmise põlvkonna edendamine

TL; DR: Professionaalsete uuringute kolledži (CPS) pakutav George Washingtoni ülikooli küberjulgeoleku bakalaureuseõppe programm loodi selleks, et rahuldada kiiresti kasvavat vajadust tööturu turbeekspertide järele. Kooli ülesanne on valmistada homseid juhte ette edu saavutamiseks vajalike tööriistadega, alates tehnilistest oskustest kuni reaalse elu õppimisvõimalusteni. Tänu kraadiõppe programmidele, mis on loodud mitmekesise üliõpilaskonna teenindamiseks, kavandab CPS meie infotehnoloogia järgmise põlvkonna põlvkonna jaoks edasiliikumist.


Ajal, mil Internetiga seotud kuriteod on eskaleerunud kübersõjaks, terrorismiks ja spionaažiks, pole järgmise liidrite ettevalmistamine tehniliste talentide tühimiku täitmiseks lihtsalt hea äri. George Washingtoni ülikooli (GW) dotsendi ja küberturvalisuse programmide direktori Scott White’i sõnul sõltub sellest meie demokraatia tulevik.

“Lääne-Euroopa ja Põhja-Ameerika on demokraatia viimased majakad,” rääkis Scott meile. “Näiteks hiinlased on avalikult öelnud, et kübersõda on osa nende missioonist. Kui me ei kohta neid neid uusi lahinguvälju, kui lubame oma tööstused, teadusuuringud ja arendustegevuse varastada ja korrumpeeruda, pole meil vaja tugevat majandust ega kaitsestrateegiat. “

CPS

George Washingtoni ülikooli kutseõppe kolledž (CPS) valmistab oma küberjulgeoleku programmiga ette IT juhtimisrolle.

Ülikooli kutseõppe kolledži (CPS) küberturvalisuse osakonna juhtiva Scotti jaoks on üliõpilaste relvastamine tänapäevaste ohtude vastu võitlemiseks vajalike tehniliste oskustega, on sotsiaalne vastutus.

“Mulle teeb kõige rohkem muret stsenaarium, kus meie vastane käivitab küberrünnaku, võtab välja meie infrastruktuuri kriitilised elemendid, jätab meid pimedaks ja siis tuleb läbi mingi tavaline rünnak,” sõnas ta. “Just seda peame teadma.”

Lisaks tehnilistele oskustele rõhutab CPS õppimisvõimalusi väljaspool õpikut reaalse õppe kogemuste ja tugeva karjäärikeskuse kaudu. Lõppkokkuvõttes on kooli missiooniks valmistada mitmekesine küberjulgeoleku juhtrühm kõrgetasemeliseks karjääriks tohutul ja tulusal IT-tööturul.

Kraadiõppe programmid, milles rõhutatakse vastutustundlikku kasvu

Scott, kellel on rikkalik kogemus Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia ja Kanada õiguskaitseasutustega konsulteerimise kohta küberturvalisuse küsimustes, lahkus Philadelphia Drexeli ülikoolis 2016. aastal oma positsioonilt CPS-i raames küberjulgeoleku programmi loomiseks ja juhtimiseks..

“Programm, mis on nüüd kolm aastat vana, on küberturvalisus lisaks infotehnoloogia (IT) taustale,” ütles ta. “Ülikoolid tegelevad arvutiteaduse ja tehnikaga ning sageli suunatakse IT kogukonna kolledžisse, kuid ma ei usu, et see oleks asjakohane.”

Lõppude lõpuks, tema sõnul on iga infotehnoloogi ülesanne rakendada ja kohandada praeguseid tehnoloogiaid tööjõule, et lahendada probleeme ja muuta süsteemid efektiivsemaks. “See on üks produktiivsemaid oskuste kogumeid – IT-d vajavad kõik,” sõnas ta. “Kõik ei vaja teadlast ega inseneri.”

SEASi õpilased

Osakond pakub multidistsiplinaarset haridust ja võimalusi koos oma partneritega tööstuses ja valitsuses.

Küberturvalisuse programm liigitatakse kraadiõppe programmiks, mis tähendab, et traditsiooniliste kogukondade kolledžite õpilased, kellel on taust IT, küberturvalisuse või juhtimisteabe süsteemide (MIS), võivad üle minna GW-le pärast 60 krediiditunni teenimist. Korraldus on tavaliselt taskukohasem kui nelja-aastased rajad.

“Meil on selles valdkonnas suurepärased suhted kogukondade kolledžitega, kes näevad väärtust sellises asutuses nagu GW,” ütles Scott. “Näiteks on meil sõlmitud partnerluslepingud, mis tagavad, et teatud suunda saavutavad üliõpilased (nende kolledžis kindlaks tehtud kraadi osas) saavad oma ainepunktid otse meie programmi üle kanda.”

CPS-i küberturvalisuse programm algas esimesel aastal 32 õpilasega, teisel 56 ja kolmandal õpilasel. Ehkki koolis on pidev kasv olnud, on Scott hoolikalt jälginud, et see oleks vastutustundlik.

“Tahan veenduda, et meie ressursid, nii tehnoloogia kui klassiruumide jms osas, on kasvava programmi vajaduste rahuldamiseks üle piisava,” ütles ta.

Tugev karjäärikeskus mitmekesise üliõpilaskonna toetamiseks

Programmi õppuritel on juurdepääs kutseõppe kolledži karjäärikeskusele, mis Scott sõnul lisab programmile lisaväärtust. “Nad abistavad elulookirjelduste ja CV-de koostamisel, viivad läbi intervjuud ja hoiavad õpilasi kursustel muude teenuste seas ka töömessidel,” ütles ta.

Kuna üliõpilaskond on nii mitmekesine, ütlesid Scott, et programmi lõpetanud eesmärgid on erinevad. Mõned üliõpilased jätkavad täiendõpet pärast praeguse töökoha lakke jõudmist, mõned otsivad karjäärimuutust ja teised on värsked ühenduse kolledžist.

“Pole harvad juhud, kui 45- ja 20-aastased on samas klassis erinevast vaatenurgast,” ütles Scott. Kool on mitmekesine ka selle poolest, et enam kui 20% õpilastest koosneb naistest.

Scott J. White, PhD

Kool valmistab õpilasi ette majanduskasvu soodustamiseks tehnoloogia arengu kaudu.

Scott ütles, et ta keskendub nii naiste õppejõudude kui ka üliõpilaste värbamisele. “Ma tahan, et mu meesüliõpilased näeksid, et autoriteetsetel ametikohtadel on naisi, ja ma tahan, et minu klassi naised teaksid, et pärast kooli lõpetamist on neile koht olemas,” ütles ta. “Me näeme naiste arvu suurenemist STEM-hariduses ja see on väga rahuldust pakkuv.”

GW õpilastele on kooli seadustest kasu ka seetõttu, et see asub Washingtonis, Washingtonis, kuid klassifitseeritakse Virginia Rahvaste Ühenduse ülikooliks. Selle põhjuseks on asjaolu, et Virginia tudengitel on juurdepääs toetustele, mis Scotti sõnul annavad aastas umbes 5000 dollarit.

“Kõik, mida nad peavad tegema, on ainult kohaldamine ja see on ekstra 5000 dollarit, mis tuleb kohe nende sülle,” ütles ta. „Meie hinnas maksab see terve klassi ja teise klassi osa eest. See töötab üsna hästi. ”

Õpivõimalused väljaspool õpikut

Kuna osalise tööajaga abiprofessorid õpetavad enamikku programmi sisestest kursustest, ütles Scott, et tal on palju võimalusi klassiruumi reaalainete kogemuste toomiseks.

“Mul on FBI endine esindaja, kes tegeleb minu vastavusklassidega, ja endine armee kolonelleitnant, kes kontrollib riskijuhtimist,” ütles ta. “Üks lisaprofessorite palkamise eeliseid on see, et saate oma ala eksperte valida, mis on üliõpilastele uskumatult kasulik.”

Ja kuna D.C. turul on reaalne vajadus veebiturbespetsialistide järele, saavad abiprofessorid võimaluse palgata tudengite talente.

“Kõik konkureerivad siin asuvate väheste ressursside pärast,” sõnas Scott. “Mul on olnud üks eriti särav õppejõud, kes on oma töös suurepärane, kes juhendab õpilasi oma klassist ja võtab nad tööle.”

GW kaubamärgi hoidjana on Scotti ülesanne veenduda, et tema programm muudab elu, edendades tulevaste spetsialistide karjäärivõimalusi.

“Kutsekõrgkooli asi on selles, et see on tööhõive suhtes alati tudengitele suunatud,” sõnas ta. “Meie programmi eesmärk on anda õpilastele kriitilise mõtlemise oskused, mida nad vajavad töökohal edu saavutamiseks.”

Homse juhi koolitamise missioonil

Scott ütles, et karjäärivõimalused ei tohiks lõppeda kapis, kuid see on sageli saatuse üliõpilastele, kes saavad hariduse, mis põhineb ainult tehnilistel oskustel ja sertifikaatidel. Tema eesmärk on anda õpilastele võimalus kiiresti muutuva tehnoloogiaga kohanemiseks.

See ei tähenda, et kooli õppekava ei sisalda tehnilisi teadmisi – küll. “Meie missioon on harida tulevasi tehnoloogiavaldkonna juhte ja see on GW jaoks absoluutne,” ütles ta. „Kogu õppekavas leiate kõik need tehnilised elemendid – see on vältimatu. Kuid ma ei õpeta sertifikaatidele. “

Programmi täiendamisel otsib Scott dünaamilisi võimalusi õpilaste kaasamiseks, õppekava värskendamiseks ja kraadi pakkumise laiendamiseks vastavalt GW kurikuulsalt kõrgetele standarditele.

„Peate vaatama ainult GW vilistlasi aastate jooksul, et näha, kelle oleme lõpetanud – kohtunikud, senaatorid, asepresidendid, meediajuhid, inseneriprofessionaalid ja ettevõtete juhid. Me teeme sama programmi minu programmis. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me